Devil May Cry For Pc

سیستم مورد نیاز و تاریخ اتشار

سیستم مورد نیاز
Supported OS: Windows® 2000/XP (only)
Processor: 1 GHz Pentium® III or AMD Athlon™ (or better)
RAM: 256 MB
Video Card: 128 MB DirectX® 9.0c-compliant AGP or PCI Express graphics card (256 or higher for High Graphics Detail support) (see supported list*)
Sound Card: DirectX 9.0c compliant (or better)
DirectX Version: DirectX 9.0c or higher (included on disc)
CD-ROM: 12x or faster CD-ROM
Hard Drive Space: 1.2 GB minimum
Peripherals Supported: Gamepad
*Supported Video Cards at Time of Release
NVIDIA® GeForce™ FX/6/7 families
ATI® Radeon® 9200-9800/X families.

تاریخ انتشار
Spring 2006

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
منون وحید جان را راهنمایی ات ...
ولی من اونجا را خیلی راحت گذروندم.
جایی که گیر کرده بودم هم رد کرده ام و الان از آسانسور اول بالا رفتم.حالا برای باز شدن در بسته دو تا Golden Sun ازم می خواهد.یکی اش را رفتم توی در قرمزه و پس از کشتن عنکبوت ها و مجسمه ها و دشمنان دیگر گرفتم.
حالا داخل دومیش و یک Secret Mission گیر کردم.
برای دومین Golden Sun میدونم که باید اون دو تا چرخ دنده را بزنم و وقتی اون دو تا چیز پایین اومدند اونقدر بزنمشون تا بشکنند و قفسه باز بشود و آیتم دوم را بدست بیاورم.ولی هر چقدر با پنجه گرگ و اون شمشیر دوگانه میزنمشون انگار نه انگار ...
حامد جان؛شرمنده
من انگار اشتباهي مشكلت رو متوجه شدم.:blushing:
حامد بايد بگم سركاري!!:) :cheesygri
174.gif

بايد هر دوي اون گوي ها رو بزني،وقتي جفتشو ن افتادن پايين
انقدر ضربه بزني كه هر دو به هم بخورن و بشكنن.(من بهت پيشنهاد مي كنم كه با پنجه بزنيشون،چون شتابش بيشتره)منم سر اين مرحله يه 2
ساعتي سر كار بودم تا فهميدم :p :cheesygri
92.gif

سر اين مرحله سكرت هم نمي تونم ككت بكنم ،چون هر دفعه يه معما هستش
خوشبختانه معماي من ساده بود:blushing:

hosein1363

کاربر سایت
May 29, 2006
12
راهنمایی در بازی Devil May Cray 3

درود به همه دوستان آقا ما تازه این بازی را گرفتیم و گیر کردم من تازه level1 را تمام کردم الان اونجا هستم که چرخ دندها را فعال می کنید و اون پائین یک دایره هست که روشن می شود و وقتی روی آن می روم من را به هوا پرتاب می کند و یک مجسمه هست که وقتی به طرف آن می روم و L را فشار می دهم می گوید این یک اسکلت فرشته هست من الان اینجا گیر کردم نمی دانم باید چه کار کنم لطفا هر کدام از دوستان که این مرحله را رد کرده یک توضیح بدهد

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
من تازه level1 را تمام کردم الان اونجا هستم که چرخ دندها را فعال می کنید و اون پائین یک دایره هست که روشن می شود و وقتی روی آن می روم من را به هوا پرتاب می کند و یک مجسمه هست که وقتی به طرف آن می روم و L را فشار می دهم می گوید این یک اسکلت فرشته هست من الان اینجا گیر کردم نمی دانم باید چه کار کنم لطفا هر کدام از دوستان که این مرحله را رد کرده یک توضیح بدهد
اون دو تا سرکاری هستند.برگرد درب آبی طبقه ی دوم ، آیتم چنگک را در جای خالی تالار استفاده کن.( آیتم چنگک بعد از مبارزه با جستر آزاد می شود ) حالا برگرد درب قرمز طبقه های بالا...دانته می تواند بصورت غیبی از اون فضای خالی عبور کند.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
حامد بايد بگم سركاري!!
بايد هر دوي اون گوي ها رو بزني،وقتي جفتشو ن افتادن پايين
انقدر ضربه بزني كه هر دو به هم بخورن و بشكنن.(من بهت پيشنهاد مي كنم كه با پنجه بزنيشون،چون شتابش بيشتره)منم سر اين مرحله يه 2
سلام وحید جان
امروز خودم بازی می کردم ، متوجه این امر حیاتی شدم.چون در حالت عادی بعد از پنج ضربه اون چیزها باید بنفش می شدند و می ترکیدند.فقط مونده بودم که با چی بزنمشون تا شتاب بیشتری بگیرند.تا اینکه الآن گفتی پنجه گرگی ...
مرحله سکرت هم خودم ردش کردم.ایندفعه معمای آسون بهم خورد.
میگم بیا از این به بعد قرار بگذاریم به پنجه گرگی بگوییم کف گرگی...فکر کنم اینطوری فرهنگستان ادب و زبان فارسی هم راضی شود.:)

hosein1363

کاربر سایت
May 29, 2006
12
کمک در بازی devil my cray 3

با درود به همه دوستان آقا دست گلت درد نکنه من آنجا را رد کردم الان در مرحله 8 هستم و داخل شکم یک موجودی عجیب هستم و الان همه کارها را کردم و ولی گیر کردم دیگر نمی دانم کجا باید بروم لطفا اگر از دوستان کسی این مرحله را رد کرده یک توضیح در باره این مرحله بدهد

hosein1363

کاربر سایت
May 29, 2006
12
راهنمایی در بازی Devil May Cray 3

با درود به همه دوستان آقا ما در مرحله 14 گیر کردیم الان لباس اون هیولا را گرفتم و الان در جایی هستم که دو چیز گیر تیغ تیغی هستند که با یک بار خوردن آنها با من من می میرم از دوستان اگر کسی میداند باید چه کار کنم توضیح بدهد

reza006

کاربر سایت
Jul 13, 2006
33
اقا من رفته بودم خونه ی رفیقم god of war گذاشت عجب بازیی با اینکه نیم ساعتم بیشتر بازی نکردم ولی میگم بهترین بازیی بود که تا حالا بازی کردم
کسی نمیدونه واسه pc میاد یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن devil may cry رو الان من تو مرحله ی 18 هستم فعلن مشکلی نداشتم گفتم بگم که بدونید منم اینکارم: 2 تا مرحله هم بیشتر مثله اینکه نمونده
:cool:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
اقا من رفته بودم خونه ی رفیقم god of war گذاشت عجب بازیی با اینکه نیم ساعتم بیشتر بازی نکردم ولی میگم بهترین بازیی بود که تا حالا بازی کردم
کسی نمیدونه واسه pc میاد یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه عزیزم هیچ خبری نیست اصلا هم منتظرش نباش ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر