Devil May Cry For Pc

سیستم مورد نیاز و تاریخ اتشار

سیستم مورد نیاز
Supported OS: Windows® 2000/XP (only)
Processor: 1 GHz Pentium® III or AMD Athlon™ (or better)
RAM: 256 MB
Video Card: 128 MB DirectX® 9.0c-compliant AGP or PCI Express graphics card (256 or higher for High Graphics Detail support) (see supported list*)
Sound Card: DirectX 9.0c compliant (or better)
DirectX Version: DirectX 9.0c or higher (included on disc)
CD-ROM: 12x or faster CD-ROM
Hard Drive Space: 1.2 GB minimum
Peripherals Supported: Gamepad
*Supported Video Cards at Time of Release
NVIDIA® GeForce™ FX/6/7 families
ATI® Radeon® 9200-9800/X families.

تاریخ انتشار
Spring 2006

HamidHDDD

کاربر سایت
Apr 22, 2007
39
نام
حمید
اصلا با کیبورد نمیشه بازی کرد چون فوقش بتونی بالا پایین کنی ولی نه میتونی بپری نه میتونی حرکات سریع انجام بدی خصوصا وقتی که نشه space رو روی پرش بذاری
در کل خیلی افتضاحه ادم از هر چی dmc حالش به هم میخوره چون اصل بازی به کنترل خوبشه که وساه پی سی عالیه :blushing:

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
حالا كه حرف از كنترل بازي شد ( يا بهتر بگم شده بود ! ) با اجازه منم نظرم رو ميگم .
راستش چون من چپ دستم معمولا" بازي هايي كه فقط با كيبورد اجرا ميشن يكم مشكل دارم . ولي خدا رو شكر اين SE يه جوري بود كه هم جامعه ي چپ دست ها هم راست دست ها راحت بودن باهاش .
يعني كليد هاي K - J - L - N - I رو اگه راست دست باشيد با دست راست ميگيريد بعد W - S - A - E رو هم با دست چپ براي چپ دست هاي محترم هم K - J - L - N - I دست چپ و 8 - 4 -5 -6 هم با دست راست .
ابلته بماند كه من با كيبورد راحت بودم ممكنه شما با پد راحت تر باشي ... حالا موضوع خيلي جدي هم نيستا من اينقدر شكافتمش .

اينم پست سينا :

من یه چیزی در مورد کنترل بازی بگم :
اگه بخواین با همون کنترل های پیشفرض بازی کنین امکان نداره اما اگه دستکاریش کنین خیلی راحت می شه من بازی رو 7 مرتبه روی Pc تموم کردم روی Ps2 هم 16-17 مرتبه تمومش کرده بودم درسته که کنترل بازی رو Pc به روونی Ps2 نیست اما کسی که کیبورد رو میشناسه و حسش می کنه (چی شد) خیلی با این بازی راحته ;)

:cheesygri

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
در کل اگه میشد با موس هم بازی کرد باز کنترل بهتر میشد
ممنون
نه با کیبورد راحت تری . چون می خوای با شورت کی های زیادی کار کنی !!

بعد مگه PC GAMER نیستی ؟ ( دیگه باید کیبورد رو از بر باشی )

تازه نگاه بازی مثل S.T.A.L.K.E.R و Fable شورت کی سختی دارن و ... ولی DMC راحت .

آخرین ویرایش:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid

مثلا میخواستی با ماوس چه کار کنی ؟

اتفاقا مطئنم اگه ماوس تو بازی بود ، کنترل خیلی دست و پا گیر تر بود . . . ;)

سعی کن با کیبرد کنار بیای که اگه کنار بیای با سرعت 2 برابر گیم پد میتونی کمبو بزنی ;)

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144
ممنون

مي توني از برنامهXpadder استفاده كني يه سرچ تو گوگل بزني پيداش مي كني. طرز كارشم سادست خودت اجراش كني ياد مي گيري.من با اين برنامه راحت 20 30 بار بازي رو روي pc تموم كردم.

اگه بازم خوب متوجه نشدي پي ام بزن كمكت مي كنم.;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
مي توني از برنامهXpadder استفاده كني يه سرچ تو گوگل بزني پيداش مي كني. طرز كارشم سادست خودت اجراش كني ياد مي گيري.من با اين برنامه راحت 20 30 بار بازي رو روي pc تموم كردم.

اگه بازم خوب متوجه نشدي پي ام بزن كمكت مي كنم.;)
میشه در باره ی این برنامه یکم توضیح بدی؟!

دقیقا کارش چیه؟!

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144
میشه در باره ی این برنامه یکم توضیح بدی؟!

دقیقا کارش چیه؟!

حتما.
با استفاده از اين برنامه شما مي تونيد هر يك از كليدهاي كيبورد رو براي JOYSTICK خودتون تعريف كنيد و هر بازي كه با كيبورد بازي مي كرديد رو مي تونيد بااين برنامه با جوي استيك اجرا كنيد و لذت ببريد. همينطور براي اين بازي.

يعنيW رو روي جهت بالا A رو براي جهت چپ D رو براي جهت راست و S رو براي جهت پايين.(اين تنظيمات براي اين بازي كافيه و كنترل رو خيلي راحتتر مي كنه)
يعني به اين شكل:
XPA.jpg

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
حتما.
با استفاده از اين برنامه شما مي تونيد هر يك از كليدهاي كيبورد رو براي JOYSTICK خودتون تعريف كنيد و هر بازي كه با كيبورد بازي مي كرديد رو مي تونيد بااين برنامه با جوي استيك اجرا كنيد و لذت ببريد. همينطور براي اين بازي.

joystic من تو بازی دکمه ی بالا و پایینش کار نمیکرد میتونم با این اونو درست کنم

HamidHDDD

کاربر سایت
Apr 22, 2007
39
نام
حمید
خوب من xpadder رو دانلود کردم به نظرم برنامه خوب باشه و به کارمون بیاد ولی خیلی پیچیده است میخواستم یه لطفی کنی بگی چطوری میشه جهت ها رو روی گیم پد برای dmc3 پیاده کرد

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144
joystic من تو بازی دکمه ی بالا و پایینش کار نمیکرد میتونم با این اونو درست کنم

بله مي شه.

خوب من xpadder رو دانلود کردم به نظرم برنامه خوب باشه و به کارمون بیاد ولی خیلی پیچیده است میخواستم یه لطفی کنی بگی چطوری میشه جهت ها رو روی گیم پد برای dmc3 پیاده کرد

به اين صورت عمل كن. ببين:

اول برنامه رو اجرا كن.جاهايي رو كه مشخص كردم رو كليك كن.

4pwb2gz.jpg

تنظيمات رو به صورت زير اجرا كن تا به شكل اخر برسي.(به ترتيب)

1
4osxurq.jpg

2
4kxx3dc.jpg

3
503h8ja.jpg

4- و اين كار رو روي دكمه هاي ديگه ام انجام بده تا به اينجا برسي. حالا روي اون قسمتي كه با فلش مشخص كردم كليلك كن و روي گزينه Save As كليك كن ، اسم بازي رو تايپ كن و سيو كن.
6gcnuyg.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر