Devil May Cry For Pc

سیستم مورد نیاز و تاریخ اتشار

سیستم مورد نیاز
Supported OS: Windows® 2000/XP (only)
Processor: 1 GHz Pentium® III or AMD Athlon™ (or better)
RAM: 256 MB
Video Card: 128 MB DirectX® 9.0c-compliant AGP or PCI Express graphics card (256 or higher for High Graphics Detail support) (see supported list*)
Sound Card: DirectX 9.0c compliant (or better)
DirectX Version: DirectX 9.0c or higher (included on disc)
CD-ROM: 12x or faster CD-ROM
Hard Drive Space: 1.2 GB minimum
Peripherals Supported: Gamepad
*Supported Video Cards at Time of Release
NVIDIA® GeForce™ FX/6/7 families
ATI® Radeon® 9200-9800/X families.

تاریخ انتشار
Spring 2006

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
واقعا" بعضي از پستاي وحيد رو من 3-4 بار مي خونم . يه چيزايي كه تو ذهن من هست ولي نمي تونم به زبون بيارم رو وحيد ميگه !
( گفتم بعضي از پستات ... جو گير نشي !!! )

خیلی خوشحالم که همه ی پستای منو چند بار میخونی و توی همه ی پستام چیزایی که نمیتونی بگی رو من میگم ! :cheesygri ( یه کم دیر گفتی که جوگیر نشم ! ) :biggrin1:

بستگی به سرعت کارت داره... مثلا من تو یک ثانیه میتونم 2 دور دگمه ها رو بزنم
خوب وقتی در یک ثانیه با یک انگشت میتونی انگشتتو بچرخونی و 8 بار دکمه بزنی ( اون هم انگشت شصت که چاقالو ئه و سرعتش کمه ! ) ، پس وقتی با کیبرد دکمه میزنی باید بتونی توی یک ثانیه حداقل 24 دکمه بزنی ! :cheesygri

چون 3 تا انگشت داری و 24=8×3 (تازه لازم نیست انگشتت رو بچرخونی )
البته دیگه دستت با سرعت نور هم باشه نمیتونی 24 تا دکمه بزنی ، ولی وقتی سرعت عملت با دسته اونقدر بالائه ، مسلما با کیبرد بالاتر هم خواهد بود. ;)

پس این خودت هستی که خودت رو گول میزنی و میگی کنترل PC بده ، در نتیجه مشکل پیدا میکنی. ;)

mr_darknox

کاربر سایت
Jan 6, 2007
63
نام
محسن
ايول ايول توجيه جالبي بود:thumbup: :yes:
فقط من يه چيز و سوال دارم
ويرجيل آخر سر مرد يا اينكه تو demon world باقي موند؟؟؟ البته فكر كنم مرد نه؟

mr_darknox

کاربر سایت
Jan 6, 2007
63
نام
محسن
آقا در ضمن من اومدم تو pc با دسته بازي كنم ولي همه دكمه هاش تنظيم نمي شد... مال بقيه هم اينطوري بود؟ دستمم به غير از R3 و L3 مثل دسته ي ps بود

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
آقا در ضمن من اومدم تو pc با دسته بازي كنم ولي همه دكمه هاش تنظيم نمي شد... مال بقيه هم اينطوري بود؟ دستمم به غير از R3 و L3 مثل دسته ي ps بود

بازی در مورد بازی با دسته مشکل داره و آنالوگ ها قاتی پاتی میشن !

ويرجيل آخر سر مرد يا اينكه تو demon world باقي موند؟؟؟ البته فكر كنم مرد نه؟
من که مردنش رو ندیدم . . . فقط دیدم اونجا محبوس شد .

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
نميدونم بازي من اصل نيست يا بازي كلا اينجوريه
چون نميشه با شخصيت vergil بازي كرد و همه چيش دقيقا مثل نسخه ps2 هست

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
سلام به تمامي طرفداران كريزي استايل و مهمتر از همه سعيد ...
براي اينكه بتوانيد با ويرجيل هم بازي رو انجام بدهيد بايست يك دور بازي را با دانته در Devil May Cry 3 : Special Edition تموم كنيد.البته با تمام كردن با دانته بستگي به جان سخت بودن شما در كل بازي و امتيازاتي كه بدست اورده ايد مدهاي سختي بازي هم Unlock ( باز ) خواهند شد.
ظاهرا" ويرجيل در ديمون ورلد گير مي افتد ولي در يك دموي مخصوص نشون ميده كه اون تلاشش رو براي رهايي از اونجا ميخواد انجام بده...

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
من patch 1.3 رو نصب کردم بازی به صورت یه پنجره کوچیک ظاهر میشه باید چطوری full screen کنم؟ (با آلت و اینتر نمیشه)
جهت بالا و پایین در بازی کار نیمیکنه چطور باید درست کنم
با تشکر

HamidHDDD

کاربر سایت
Apr 22, 2007
39
نام
حمید
سلام دوستان
من بازی devil amy cry3 رو برای pc خردیدم خوب حتما از کنترل مزخرف کیبورد هم خبر دارید ولی من این بازی رو با گیم پد ساپورت کردم ولی گیم پد از اون بدتر یعنی بالا میدی پایین میاد چب میزنی تیز میزنه میزنی زمین هوا میره ....:cheesygri در کل اعصاب برای من نذاشته
میخواستم دوستان اگه پچی چیزی برای کنترل با گیم پد دارن لطف کن یا اگه یه پچی که بشه با موس هم بازی کرد در کل من هر کاری توی option کردم نشد که نشد
در کل کمک
ممنون

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
سلام دوستان
من بازی devil amy cry3 رو برای pc خردیدم خوب حتما از کنترل مزخرف کیبورد هم خبر دارید ولی من این بازی رو با گیم پد ساپورت کردم ولی گیم پد از اون بدتر یعنی بالا میدی پایین میاد چب میزنی تیز میزنه میزنی زمین هوا میره ....:cheesygri در کل اعصاب برای من نذاشته
میخواستم دوستان اگه پچی چیزی برای کنترل با گیم پد دارن لطف کن یا اگه یه پچی که بشه با موس هم بازی کرد در کل من هر کاری توی option کردم نشد که نشد
در کل کمک
ممنون

اگه مي خواي بازي كني برو يه جوري با كيبوردت كنار بيا كه با هيچي ديگه نميشه مثل اون راحت بود ...

HamidHDDD

کاربر سایت
Apr 22, 2007
39
نام
حمید
گه مي خواي بازي كني برو يه جوري با كيبوردت كنار بيا كه با هيچي ديگه نميشه مثل اون راحت
بود ...
سلام
ببین عزیز
منم عاشق کنترل با کیبورد و موس هستم یعنی با اینا خیلی راحت ترم ولی توی dmc 3 وضیعیت خیلی بده یعنی اصلا نمیشه بازی کرد خصوصا وقتی که موس نداشته باشه
من فقط میخوام اگه پچی چیزی دارید که بازی رو بشه با موس هم انجام داد یا یه پچ که بشه کنترل رو روی گیم پد به خوبی تنظیم کرد خیلی ممنون میشم

آخرین ویرایش:

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
گیم پد منم بالا پاین کار نمیکنه
اون پنجره ی ۴۰۰ در ۴۰۰ دیگه نگو
بدون Pacht 1.3 فول اسکرین بود
انگار اصلا یوبی برای DMC مایه نذاشته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند