Devil May Cry 5

195151
  • Hideaki Itsuno بار دیگر به عنوان کارگردان بازی ایفای نقش می‌کند. از دیگر عناوین او می‌توان به DMC3, DMC4 و Dragon's Dogma اشاره کرد.
  • اتفاقات بازی پس از قسمت دوم در جریان است و در Red Grave City به وقوع می‌پیوندند. دانته و نیرو به طور قابل ملاحظه ای بزرگ تر شده اند.
  • به گفته ایتسونو، داستان بازی احساسی تر از گذشته خواهد بود و ممکن است بازیکنان را به گریه بیندازد.
  • دانته، نیرو و یک شخصیت کاملا جدید، قابل بازی خواهند بود.
  • موتور گرافیکی استفاده شده برای ساخت بازی، RE Engine می‌باشد که مدل ها و جرئیات واقعی ارائه می‌دهد و بازی بر خلاف نسخه های گذشته، رویه واقع گرایانه تری به خود گرفته است.
  • Nico، شخصیتی جدید و غیر قابل بازی است که نیرو را در ماموریت ها همراهی می‌کند. تخصص او در ساخت دست های مکانیکی و سلاح های جدید برای نیرو است.
  • دست مکانیکی جدید نیرو که Devil Breaker خوانده می‌شود، در صورت ضربه خوردن و یا اجرای برخی حرکات بسیار قدرتمند، خواهد شکست.
  • Devil Breaker های مختلفی برای نیرو طراحی شده است که هر کدام چندین قابلیت منحصر به فرد دارند:
    • Overture: قابلیت اجرای ضربات الکتریکی و ایجاد شوک های قدرتمند.
    • Gerbera: قابلیت شلیک لیزرهای الکتریکی
    • Ragtime: قابلیت آهسته کردن زمان برای مدت زمانی مشخص شده.
    • Punch Line: قابلیت پرتان دست به صورت موشک و سوار شدن بر روی آن.
    • Buster Arm: قابلیت پرتاب کردن دشمن ها به اطراف خصوصا برای مواقعی که تعداد زیادی از دشمنان نیرو را احاطه کرده اند.
    • Tomboy: قابلیت شارژ کردن Blue Rose برای اجرای شلیک های بسیار قدرتمند. همچنین قابلیت ارتقای قابلیت های Red Queen برای اجرای حرکات کاملا جدید و قدرتمند.
    • Helter Skelter: قابلیت تبدیل به تیغه های چرخان برای قطعه قطعه کردن دشمنان که شامل 3 حالت مختلف می‌باشد.
    • Rawhide: قابلیت تبدیل دست به نوعی شلاق که به وسیله آن می‌توان ضربات گروهی وارد کرد.
  • موتور سیکلتی که در تریلر معرفی نشان داده شد، یکی از سلاح های جدید دانته می‌باشد که به دو سلاح شمشیر/اره برقی تبدیل می‌شود.
  • موسیقی مبارزات بسته به Ranking بازیکن، اوج می‌گیرد. به این صورت که هر میزان کمبوهای شما Stylish تر باشد، ریتم موسیقی تندتر و بلند تر خواهد شد.
  • Photo Mode و Training Mode تایید شدند.
  • بازی در تاریخ 8 مارچ 2019 (17 اسفند 97) عرضه خواهد شد.
195156

195157
qkx2_video03.gif csyo_video02.gif 5le2_video01.gif
195162

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,505
نام
Nightwing
تم بازی عالیه:D امیدوارم همین موقع مبارزات پخش بشه:D شدیدا آدرنالین تولید میکنه. از اونطرف منتظرم ببینم هیولایی به اسم Brea چه کار میکنه با بازی8->
اگر گشادیم اجازه بده، بعدا یه تحلیل گیم پلی میریم:D
رفیق شما گشادی رو ببوس بزار کنار که اتفاقا ما میخواییم ببینیم چه میکنی:D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
نمی‌دونم کسی اشاره کرده یا نه ولی اگه دقت کرده باشین اصلا تو شماره ۴ نرو همچین شخصیت فانی که تو تریلر دیدیم رو نداره ، اینا یجورایی با دانته قاطیش کردن فکر کنم، نرو شخصیت جدی داشت تا جایی که یادمه!

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
نمی‌دونم کسی اشاره کرده یا نه ولی اگه دقت کرده باشین اصلا تو شماره ۴ نرو همچین شخصیت فانی که تو تریلر دیدیم رو نداره ، اینا یجورایی با دانته قاطیش کردن فکر کنم، نرو شخصیت جدی داشت تا جایی که یادمه!
بله شخصیت کاملا جدی داشت
یجورایی هم زود عصبانی میشد
اصلا شبیه این چیزی که نشون داده شد نبود، البته هنوز چیزی معلوم نیست شاید یه اتفاقی میوفته در طول بازی که شخصیتشو تغییر میده

...............................

من تنها مشکلم مثل اکثر دوستان همون قیافه Nero هست، به نظرم حداقل موهاشو نباید اینقدر تغییر میدادن

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,718
نام
Ebrahim
یحتمل کیـریه هم ریغ رحمتو سر کشیده :D فقط نیرو یه عربده زد و دیگه کـیریه ای دیده نشد توی تریلر :D

اگر چنین فکری تو سرشون باشه، به خدایان یونان و مصر قسم حمله می کنم به کپکام:D اصلا قیافشو نگاه کنید لامصبو، چهره تا حالا به این معصومی دیده بودید:

1.jpg

فقط خواهشی که از سازندگان دارم اینه که کاستوم خفنی (یه چیزی تو مایه های لباس لیدی:D) براش در نظر بگیرن.:D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,076
نام
محمد امین
این یک تریلر معرفی بود این رو یک سری دوستان گویا متوجه نشدن اون کات سین هایفان فقط جنبه معرفی داشت و قرار نیست تو بازی همچین چیزی ببینیم خود گیم پلی بازیم که نشون دادن بسیار شبیه به DMC 4 بود فقط تم و لوکیشن بازی عوض شده که اونم طرفدارهای خاص خودش رو داره بازی هم کامل هست با حضور همه کارکتر ها دست نرو هم گویا قابلیت کاستومسایز داره

اینم تغییر چهرها که دانته تغییری نداشته نرو هم موش رو کوتاه کردن

qdiu_lkj1.jpg

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خو:

ظاهرا یکی از قدرت های دست جدید نیرو، شارژ کردن و اجرای یه ضربه قویه که الکتریسیته تولید میکنه. ظاهرا اسم دستش هم Devil Breaker هست. این ضربه هر چی بیشتر شارژ بشه، دمیج بیشتری وارد میکنه:

اینجا بعد از چندتا ضربه شمشیر، نیرو ضربه بعد رو به یکی از همین ضربات کنسل میکنه. یعنی اینکه کنسل پذیره:

مورد بعد در نبود Devil Bringer، دست مکانیکی با قلابی که پرت میکنه، نبود اون رو جبران میکنه و دشمنا رو به سمت نیرو میکشونه:

نکته ای که هست اینه که یه قسمت نشون میده که این قلاب از 2 نفر رد میشه. اینکه توی بازی هم همینطوره یا نه، باید منتظر بود و دید:

این حرکت گرفتن دشمنا هم از شماره قبلی دوباره حضور داره. سایز دست هم تغییر پذیره و میتونه گنده بشه:

اینجا میبینیم که نیرو صورت یکی از دشمنا رو میگیره و اون حرکت الکتریسیته رو روش پیاده میکنه. یعنی امکانش هست توی بازی بتونیم دشمنا رو توی دستمون نگه داریم و پوزه-شونو توی الکتریسیته بپکونیم:

یکی دیگه از قابلیت های دست جدید که به نظر میاد چند نمونه مختلف هم داشته باشه، جدا شدن و پرت شدنش به صورت موشک هست:

که نکته جالبش اینه که بعد از ترکیدنش:

دوباره برمیگرده:

و سر جاش قرار میگیره:

قابلیت مجلسی دیگه، آهسته کردن زمانه:

دابل جامپ هم که عضو جدا نشدنیه:

ظاهرا روی اون دست موشکی میشه اسکی رفت:

و اینکه اگر دقت کنید، یکی شبیه همین دست پشت نیرو آویزونه:

این قابلیت اسکی رو قبلا توی شماره 3 داشتیم که میشد روی دشمن ها پرید و اسکی رفت

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,343
نام
امیر
عصر داشتم کنفرانس ای3 مایکروسافت برا 2014 رو مرور میکردم , سر تریلر اسکیل باند به قیافه شخصیت اصلیذ دقت کردم به نظرم نرو تو تریلر معرفی بازی شبیه کرکتر اون بازی شده تا حدودی . البته بیشتر این شباهت بخاطر رنگ و مدل موهاش هست , چهرشون هم مقداراتی شباهت دارن.
در کل راضیم از تریلر و منتظر بازی

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
من ی ترسی که دارم اینه که اگه بازی بعد ۲ باشع ایتسونو تز بده و با ی دانته ی جدی مثل ۲ طرف باشیم و از شوخی و کول بودن دانته خبری نباشه.....
تغییر شخصیت نرو شاید بخاطر این باشه که بعضی از فنا از کاراکتر نرو تو قسمت پیش خوششون نمیومد بعد ی نکته ای هم که هستش زود عصبانی شدن و زود جوش بودنه نرو تو ۴ ویژگی اخلاقی ی جوونه کم سن و ساله...
دیگه نباید انتظار داشته باشیم که نرو پخته اون ویژگیای شخصیتی رو داشته باشه.

• Like
Reactions: gamer1998y

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
شوخ طبعی نرو تو این نسخه اصلا تو کتم نمیره یکی از دلایلی که عاشق نسخه چهارم بودم همی جدی بودن نرو بود و ترکیب جالبش با دانته که وقتی دانته کلی مسخره بازی درمیاورد نرو اخرش یه پوزخند میزد چقدر جالب بود برام این حرکتشون
البته وقتی زیر دست عموت کار کنی اخلاقت هم میشه مثل همون:D
اما درکل این حس یا شاید این امید رو دارم که هنوز نرو اون قیافه جدیش رو داره و ممکنه بعضی وقتا نیشش باز بشه:D البته تو این تریلره که اصلا حس نمیکردی این جریانو:-" من که خودم تا اخرش فکر میکردم این دانتس دیگه وقتی دستش کنده شد ذوق کردم که ادامه چهاره:D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
من ی ترسی که دارم اینه که اگه بازی بعد ۲ باشع ایتسونو تز بده و با ی دانته ی جدی مثل ۲ طرف باشیم و از شوخی و کول بودن دانته خبری نباشه.....
تغییر شخصیت نرو شاید بخاطر این باشه که بعضی از فنا از کاراکتر نرو تو قسمت پیش خوششون نمیومد بعد ی نکته ای هم که هستش زود عصبانی شدن و زود جوش بودنه نرو تو ۴ ویژگی اخلاقی ی جوونه کم سن و ساله...
دیگه نباید انتظار داشته باشیم که نرو پخته اون ویژگیای شخصیتی رو داشته باشه.
داستان بازی فکر کنم ادامه نسخه چهارم باشه ها:-"

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نکته ی جالب قضیه اونجاییه که وقتی اسکیل باند معرفی میشه همه میگن وای چقدر کرکترش شبیه نیرو ـه ، اصن کپی همونه ! بعد که چند سال میگذره و DMC5 معرفی میشه، میگن نیرو چقدر شبیه اونه :D
نکته برمیگرده به همون حرف که بعضی وقتا گیمر ها خودشونم نمی دونن چی میخوان :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,882
نام
نریمان
این دست های مختلف نیرو هر کدوم قابلیت منحصر به فردی داره که بقیه ندارن؟ یا هر دست جدیدی که میگیری قابلیت های قبلیو داره؟

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
نکته ی جالب قضیه اونجاییه که وقتی اسکیل باند معرفی میشه همه میگن وای چقدر کرکترش شبیه نیرو ـه ، اصن کپی همونه ! بعد که چند سال میگذره و DMC5 معرفی میشه، میگن نیرو چقدر شبیه اونه :D
نکته برمیگرده به همون حرف که بعضی وقتا گیمر ها خودشونم نمی دونن چی میخوان :D
اینا همش تقصیر مایکروسافته بازی کنسل میکنه گیمرها هم گیج میشن دیگه:D

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,827
همون بهتر اینجوری که شما میگی نیست :D یکی از مواردی که تو 4 ازش خوشم نیومد همین محیطای 4 بود محیطای این بیشتر شبیه محیطای dmc3
محیط های ۳ بیشترتاریک و ترسناک و بزرگسالانه هست ولی ۴ محیط های رنگوارنگ و زیبا داشت و قضاوت در مورد ۵ هنوز زوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر