Devil May Cry 5

195151
  • Hideaki Itsuno بار دیگر به عنوان کارگردان بازی ایفای نقش می‌کند. از دیگر عناوین او می‌توان به DMC3, DMC4 و Dragon's Dogma اشاره کرد.
  • اتفاقات بازی پس از قسمت دوم در جریان است و در Red Grave City به وقوع می‌پیوندند. دانته و نیرو به طور قابل ملاحظه ای بزرگ تر شده اند.
  • به گفته ایتسونو، داستان بازی احساسی تر از گذشته خواهد بود و ممکن است بازیکنان را به گریه بیندازد.
  • دانته، نیرو و یک شخصیت کاملا جدید، قابل بازی خواهند بود.
  • موتور گرافیکی استفاده شده برای ساخت بازی، RE Engine می‌باشد که مدل ها و جرئیات واقعی ارائه می‌دهد و بازی بر خلاف نسخه های گذشته، رویه واقع گرایانه تری به خود گرفته است.
  • Nico، شخصیتی جدید و غیر قابل بازی است که نیرو را در ماموریت ها همراهی می‌کند. تخصص او در ساخت دست های مکانیکی و سلاح های جدید برای نیرو است.
  • دست مکانیکی جدید نیرو که Devil Breaker خوانده می‌شود، در صورت ضربه خوردن و یا اجرای برخی حرکات بسیار قدرتمند، خواهد شکست.
  • Devil Breaker های مختلفی برای نیرو طراحی شده است که هر کدام چندین قابلیت منحصر به فرد دارند:
    • Overture: قابلیت اجرای ضربات الکتریکی و ایجاد شوک های قدرتمند.
    • Gerbera: قابلیت شلیک لیزرهای الکتریکی
    • Ragtime: قابلیت آهسته کردن زمان برای مدت زمانی مشخص شده.
    • Punch Line: قابلیت پرتان دست به صورت موشک و سوار شدن بر روی آن.
    • Buster Arm: قابلیت پرتاب کردن دشمن ها به اطراف خصوصا برای مواقعی که تعداد زیادی از دشمنان نیرو را احاطه کرده اند.
    • Tomboy: قابلیت شارژ کردن Blue Rose برای اجرای شلیک های بسیار قدرتمند. همچنین قابلیت ارتقای قابلیت های Red Queen برای اجرای حرکات کاملا جدید و قدرتمند.
    • Helter Skelter: قابلیت تبدیل به تیغه های چرخان برای قطعه قطعه کردن دشمنان که شامل 3 حالت مختلف می‌باشد.
    • Rawhide: قابلیت تبدیل دست به نوعی شلاق که به وسیله آن می‌توان ضربات گروهی وارد کرد.
  • موتور سیکلتی که در تریلر معرفی نشان داده شد، یکی از سلاح های جدید دانته می‌باشد که به دو سلاح شمشیر/اره برقی تبدیل می‌شود.
  • موسیقی مبارزات بسته به Ranking بازیکن، اوج می‌گیرد. به این صورت که هر میزان کمبوهای شما Stylish تر باشد، ریتم موسیقی تندتر و بلند تر خواهد شد.
  • Photo Mode و Training Mode تایید شدند.
  • بازی در تاریخ 8 مارچ 2019 (17 اسفند 97) عرضه خواهد شد.
195156

195157
qkx2_video03.gif csyo_video02.gif 5le2_video01.gif
195162

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
دوستان دکمه ی RB یا همون R1 توی بازی نقشش چیه؟ چون من گیمپدم دکمه rbش خرابه :/ اگر LB رو هم بگید ممنون میشم ‎:D
RB واسه لاک کردن هست و ترکیب با بعضی دکمه ها جهت کمبو زدن، همین طور برای اینکه نیرو بتونه دشمن ها رو بکشونه طرف خودش و در نهایت یه سری جاها برای پرش روی یه سکو باید از RB استفاده کنه، اصلا بدون این ممکنه یه سری از جاها رو نتونی رد کنی. LB هم برای ترکوندن دست های مکانیکی نیرو یا فعال کردن Devil Trigger دانته و V کاربرد داره. البته اگه روی ایکس وان هستی که هم از توی تنظیمات کنسول میتونی جای دکمه ها رو عوض کنی و هم از توی خود بازی. RT حداقل تو اولین دور بازی خیلی کاربردی نداره، میتونی سوییچ کنی روی این.

• Like
Reactions: TeTration

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
ای بابا عجب کلید کلیدی هست این RB :| اگر بشه جاشو عوض کرد با یه دکمه دیگه و عملکرد بازی دچار مشکل نشه اینکارو میکنم اگر هم نشه که با موس و کیبورد باید بازیش کنم -_- مرسی دوستان

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
ای بابا عجب کلید کلیدی هست این RB :| اگر بشه جاشو عوض کرد با یه دکمه دیگه و عملکرد بازی دچار مشکل نشه اینکارو میکنم اگر هم نشه که با موس و کیبورد باید بازیش کنم -_- مرسی دوستان
سلام
من هم دقیقا مشکل شما رو دارم
الان سه ماههR1 دسته من هم خرابه
خیلی بازی ها رو نمیتونم درست بازی کنم
بازی های این نسل هم نامردا از تمام دکمه های دسته استفاده میکنن حتی R3 و L3
با این وضع کی میتونه بره ۶۰۰ دسته بخره
بهترین کار همونه که خودت گفتی سعی کن دکمه ها رو عوض کنی و ببین کدوم دکمه کار چندان مهمی انجام نمیده بعد عوضش کن با R1
تا میتونی از موس و کیبورد دوری کن چون بازی مثل devil may cry 5 با کیبورد نصف لذتش رو از دست میده

• Like
Reactions: TeTration

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
حالا من که هنوز این نسخه رو بازی نکردم و نمیدونم ادامه ای داره یا نه ولی اینجور که شنیدم داستان دیگه پتانسیل ادامه رو نداره(تو همین نسخه هم میگن ضعیفه) همون 4 هم ضعیف بود بنظرم دیگه وقتشه کامیا برگرده کپکام یه ریمیک از dmc1 بسازه:D یا dmc2 ای که میخواست بسازه در کل بزارن کامیا بیاد یه dmc بسازه تا همه یادشون بیاد dmc1 چی بود و بفهمن که ساخته کامیا چقدر از ایتسونو خفن تره:D

• Like
Reactions: Dante _Sparda

god-of-dark

کاربر سایت
May 25, 2012
147
f603438_.jpg

خب بریم سراغ بازی ببینیم چه جوریه :D

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
حالا من که هنوز این نسخه رو بازی نکردم و نمیدونم ادامه ای داره یا نه ولی اینجور که شنیدم داستان دیگه پتانسیل ادامه رو نداره(تو همین نسخه هم میگن ضعیفه) همون 4 هم ضعیف بود بنظرم دیگه وقتشه کامیا برگرده کپکام یه ریمیک از dmc1 بسازه:D یا dmc2 ای که میخواست بسازه در کل بزارن کامیا بیاد یه dmc بسازه تا همه یادشون بیاد dmc1 چی بود و بفهمن که ساخته کامیا چقدر از ایتسونو خفن تره:D
كاملا موافقم بايد شروع كنه به زدن ريميك از اين عنوان .. مطمئنا كولاك ميكنه با توجه به گرافيك و گيم پلى اين نسخه جديد ديگه ريميك بشن قسمتاى قبلى صدرصد طرفداراى جديد بدست مياره بازى

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
كاملا موافقم بايد شروع كنه به زدن ريميك از اين عنوان .. مطمئنا كولاك ميكنه با توجه به گرافيك و گيم پلى اين نسخه جديد ديگه ريميك بشن قسمتاى قبلى صدرصد طرفداراى جديد بدست مياره بازى
خود کامیا گفته اگه کپکام بخواد برمیگرده یا ریمیک میسازه یا کراس اور دانته با بایونتا! کلا کامیا هرچی از dmc بسازه یه سروگردن از dmc های ایتسونو بهتره البته تفاوت هایی هم داره مثلا دانته ای که کامیا ساخته بود بیشتر خفن بود تا فان:D این چند وقته روابط کامیا با کپکام خوب بوده اصلا شاید همین الانم داره ریمیک میسازه ولی باید دید چی میشه:D اگه 2 خودش بسازه خیلی خوب میشه :D

• Like
Reactions: noorihamid99

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
ذوستانی که بازی کردن چطوره
شخصیت دانته رو خوب در اوردن ؟:D
داستانش قشنگه؟

دانته کارکتر خوبیه، یعنی مثل قبله و اساسا در پنجمین قسمت بازی هم تغییر خاصی نداشته. همون کارکتر، همون استایل و همون نوع شوخی ها.

داستان هم به نظر من (نظر کاملا شخصی) ضعیف و سطحیه. تنها نکته مثبت داستان از نظر من V و فلسفه وجودیش هست که باعث میشه نجات پیدا کنه و از منجلاب دربیاد. باقی موارد زیر سطح فقره. اگه بخوایم با رقباش مقایسه کنیم هم باز قطعا ضعیف تر از همشونه.

• Like
Reactions: artour-2198

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
دانته کارکتر خوبیه، یعنی مثل قبله و اساسا در پنجمین قسمت بازی هم تغییر خاصی نداشته. همون کارکتر، همون استایل و همون نوع شوخی ها.

داستان هم به نظر من (نظر کاملا شخصی) ضعیف و سطحیه. تنها نکته مثبت داستان از نظر من V و فلسفه وجودیش هست که باعث میشه نجات پیدا کنه و از منجلاب دربیاد. باقی موارد زیر سطح فقره. اگه بخوایم با رقباش مقایسه کنیم هم باز قطعا ضعیف تر از همشونه.
جالبه اولین کسی هستی میبینم که نقد منفی به بازی داره
چه انتظاری از devil ma cry 5 داشتی که نداره؟
چطور باید می بود؟از کدوم ایده ال ها فاصله داره؟

• Like
Reactions: Big boss_returns

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
جالبه اولین کسی هستی میبینم که نقد منفی به بازی داره
چه انتظاری از devil ma cry 5 داشتی که نداره؟
چطور باید می بود؟از کدوم ایده ال ها فاصله داره؟
سری dmc از اولم کلا داستان انقدر خفنی هم نداشت همیشه ساده و کلیشه ای بود ولی فکر کنم منظورش شخصیت هاشن مثلا تریش یا لیدی هیچ نقش خاصی تو داستان ندارن درحالی که هرکدومشون تو داستان 3.1 نقش پر رنگی داشتن........یعنی فقط هستن(واسه فن سرویس و از اینجور موارد)

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
hd کالکشن دانلود کن از 1تا3 توش هست اگه میخوای به ترتیب داستان بری اول 3 برو بعد 1 بنظرم 1 از همه خفن تره ولی به 2 حتی نگاه هم نکن چون اصلا dmc نیست:D
noskheye 4 chi ? oon khoobe ?
yani alan man bayad aval 3 bad 1 va bad 4 ro beram ? va badesh 5 ro bazi konam?
ye noskheye dg ham oomad ghabl az 5 ke faghat titlesh hast devil may cry .. yekam darmoredesh toozih midi?

آخرین ویرایش:

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
سلام
من هم دقیقا مشکل شما رو دارم
الان سه ماههR1 دسته من هم خرابه
خیلی بازی ها رو نمیتونم درست بازی کنم
بازی های این نسل هم نامردا از تمام دکمه های دسته استفاده میکنن حتی R3 و L3
با این وضع کی میتونه بره ۶۰۰ دسته بخره
بهترین کار همونه که خودت گفتی سعی کن دکمه ها رو عوض کنی و ببین کدوم دکمه کار چندان مهمی انجام نمیده بعد عوضش کن با R1
تا میتونی از موس و کیبورد دوری کن چون بازی مثل devil may cry 5 با کیبورد نصف لذتش رو از دست میده
میشه یه دکمه r1 رو بخری بعد عوضش کنی . اینطوری احتیاجی هم نیست دستتو عوض کنی

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
Cutscene های بازی رو دیدم و می تونم بگم بازی خیلی سرد و زورکی هست. شاید گیم پلیش جذاب باشه ولی از لحاظ داستانی خیلی بد و بی روح هست . صد البته از DMC بهتر هست ولی از DMC4,3 به شدت ضعیف تره .
در ضمن چهره های نرو و خانوادش هم خیلی بد درست کردند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر