Devil may cry 4

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
دوستان یه سوال برام پیش اومده. مگه این بازی ریجن فری نیست؟ وقتی میذارمش تو 360 ارور میده. می نویسه ریجن بازی با ریجن دستگاه شما یکی نیست!!:confused:
اگه میشه یه راهنمایی بکنید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه سوال برام پیش اومده. مگه این بازی ریجن فری نیست؟ وقتی میذارمش تو 360 ارور میده. می نویسه ریجن بازی با ریجن دستگاه شما یکی نیست!!:confused:
بازی DMC 4 نسخه J فقط روی J قابل اجرا است اما نسخه US-PAL به صورت Free Region هستند .

Devil may ma

کاربر سایت
Apr 30, 2008
72

احتمالا مال شما ريجن ntsc-j هستش :baby::hurted1::shocked::weightlif:wallbash::groupwave::guitar::ninja::smoke1::sniper::coolgun::weightlift::ok:

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
سلام
ببخشید توی تاپیک قدیمی پست می دم
من توی غول مرحله فکر کنم 7 باشه گیر کردم ( همون قسمتی که توی جنگل هستی ) و نمی دونم باید چی کار کنم تا سرش گیج بره یه بار این کار رو کردم ولی یادم نیست چه جوری :cheesygri در ضمن وقتی هم که زرد میشه دیگه نمیتونم کاریش بکنم . به skill خاصی که نیاز نداره ؟

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
میشه یه راهنمایی کنید:

تو مرحله 3 وقتی میرسیم به یه جایی که باید از روی نقطه های آبی رنگ از جایی به جای دیگه پرش کنیم یه حا هست بالا سرمون تعدادی تیغ هست...اونجا باید چی کار کرد؟ همش گیر میکنه به تیغ ها و میفته پایین...

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
میشه یه راهنمایی کنید:

تو مرحله 3 وقتی میرسیم به یه جایی که باید از روی نقطه های آبی رنگ از جایی به جای دیگه پرش کنیم یه حا هست بالا سرمون تعدادی تیغ هست...اونجا باید چی کار کرد؟ همش گیر میکنه به تیغ ها و میفته پایین...
باید سریع یکی پس از دیگری اونارو (نقطه ها) بگیری. همینجور ادامه بده تا تموم شه و فکر کنم به یه درگاهی مانند می رسی... ;) ... فقط باید خیلی سریع B رو بزنی تا نیوفته... ;)

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
تو مرحله 9 تو جنگل..اونجا که یه 4 راهی هست که یه مجسمه وسطشه که 3 تا رنگ ابی و نارنجی و سبز داره..که 3 تا دروازه هم روبروشون هست تو هر کدوم از دروازه ها که وارد میشیم فقط 3-4 تا رو میکشه و دوباره برمیگردیم دم 4 راه...چی کار باید کرد؟؟

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
تو مرحله 9 تو جنگل..اونجا که یه 4 راهی هست که یه مجسمه وسطشه که 3 تا رنگ ابی و نارنجی و سبز داره..که 3 تا دروازه هم روبروشون هست تو هر کدوم از دروازه ها که وارد میشیم فقط 3-4 تا رو میکشه و دوباره برمیگردیم دم 4 راه...چی کار باید کرد؟؟
فکر کنم جلو راست چپ ( اگه توجه کنی راه ها باریکن )
تو مرحله 13 هم جلو عقب راست راست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر