Devil may cry 4

finalgod

کاربر سایت
Aug 3, 2006
89
بله منظورم همینه . همه ی حرکات شمشیر مثل شمشیر برا در دانته هست حتی یه علامت روی دسته شمشیر هست که همون علامت شمشیر برادر دانته هست . من مطمعن هستم خودش ...
فکر کنم داستان 4 قبل 3 هست . ولی اخرش نرو شمشیر میگیره . 5 جریانه این هست که ویرجینِ چطوری شمشیر از نرو میگیره ..

دوست عزیز داستان 4 بعد از 1 هست اون شمشیر هم مطمئنا مال ورجیله به اسم Yamato

کی فکر میکنه اون Devil Arm نیرو قسمتی از Nelo Angelo هست چون هر کسی نمیتونه از Yamato استفاده کنه غیر از دانته و ورجیل :confused:

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
چند روزي هست كه بازي رو تموم كردم.
در كل من بعد از تموم شدن بازي ازش راضي بودم.
اون اكشن سريع هميشگي خودش رو در كنار ضعف هاي كوچيكش داشت.
به نظر من عشق چيزي بود كه سري Dmc كم داشت (البته از اين سري من فقط Dmc 2 رو بازي نكردم و نميدونم).
موسيقي و تم اصلي بازي رو هم خيلي پسنديدم ! يه جورايي احساسي بود به نظرم...
با اون تيكه رقص اسپانيايي دانته هم خيلي حال كردم !!

اقا این شمشیر که دانته مرحله 18 میگیره همون شمشیر برادرش نی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:
همون ضربات داره 100 در 100 همون تو dmc3
والا اون شمشير رو كه نرو از مرحله 7 يا 8 بدست مياره (Yamato)
ولي درسته دوست عزيز، اين همون شمشير ورجيل برادر دانته در شماره 3 بازي هست.

فقط من آخر سر در نياوردم كه اين نرو از كجا اومده؟ اصلا نسبتي با دانته داره يا نه؟ و اينكه چه جوريه كه نرو هم ميتونه از Yamato استفاده كنه؟

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
در اين كه تون ياماتو شمشير ويرجيل هست شكي نيست چون تو اون مرحله كه اين شمشير رو دانته ميگيره خودش مينويسه و ميگه اين شمشير براي برادره دانته ويرجيل بوده .
من مرحله 19گير كردم همه غولهاي بازي رو بايد از اول تو اون تاسه بزنم نميشه ردش كرد چطوري شماها رفتيد دارم دويل هانتر هم ميرم كمككككككككككككككك.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بابا فرضيه سازي نكنيد! داستان بازي بعد از 1 و 2 و 3 اتفاق ميوفت! آخه فكر كنيد ببينيد. اگر قبل از 3 باشه چه طوري دانته ترنش و ليدي رو ميشناسه؟ بعد ترنش در 4 بالغ تر از 3 اش شده در حالي كه 4 قبل از 3 است؟
بابا يك كم فكر ! ضرر نداره به خدا ...
چيزي كه براي من سوال چرا كاركتر ليدي و ترنش توي بازي هستند يعني بيشتر مثل عروسك هاي خيمه شب بازي ميمونند مخصوصا ليدي :biggrin1:
من مرحله 19گير كردم همه غولهاي بازي رو بايد از اول تو اون تاسه بزنم نميشه ردش كرد چطوري شماها رفتيد دارم دويل هانتر هم ميرم كمككككككككككككككك.
از توهم انگيز ترين مراحل اين بازي ميشه اين تاس هارو نام برد! كه واقعا جاي بسي سوال است كه سازندگان فقط قصد داشتن بگند ما هم بلديم حسابي بازي كن حرص بديم!
تنها راهي كه داري اين كه جونت رو كامل نگه داري تا وقتي به باس ها رسيدي راحت بكشيشون البته كار بسيار سختي هم نيست!

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
واقعا که افسوس به حاله کپکام یکی نیست بگه اخه میمردی داستاناش رو پشت سر هم میزدی نه اینقدر مخلوط که هیچ کس نمیفهمه تازه جالبیش اینه که اصلا دانته هیچ شباهتی به دانته 3 نداره بیشتر شبیه الطیر تا دانته با اون ته ریش مسخرش:biggrin1:/:):eek:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
رسیدم مرحله 18 . چطور باید اون مجسمه رو بزنی ؟ اون سنگهای آبی رو زدم فقط اون وسطی موند . با شمشیر نمیشه زد ؟ لعنتی جلو نمیاد همش از دور میزنه. راهش چیه ؟

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
باید نشونه بگیریش بعدش b رو نگه دار یکدفعه چند تا خط میاد رو صفحه و میترکه:laughing:

آخرین ویرایش:

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
حالا يك چيز جالب بگم بخنديد! من تا سختي پسر اسپارتا ! نميدونستم كه ميشه به وسيله آيتم ها جون رو پر كرد

چطور ميشه به وسيله ي آيتمها جون رو پر كرد؟

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
باید بری توی Start
توی Item
3تا هست
Vital Star S
Vital Star M
Vital Star L
small.medium.large
یه medum خونو پر میکنه تغریبا
-------
واسه کسایی هم که اون Holy Water رو نمیدونن بگم که همون زیر اینا هست.

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
یه نقطه گنگ تو داستان:
اگه از شماره 1 بازی کرده باشید میفهمید که DEMONHUMAN ها مثل VIRGIL DANTE همه موهای سفیدی دارن مثل نرو !!!!!ولی تا جایی که یادمه تو نسخه های قبلی داستان اینطوری پیش میره که تنها اسپاردا نواده داشته که میشن ویرجیل و دانته.ولی این وسط نرو چیکارست؟خون اسپاردا تو رگای نرو چیکار میکنه؟حتی وقتی که HOLINES بالای SAVIOR هست صحبت از خون اسپاردا میکنه!!!!!!!!!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
واقعا که افسوس به حاله کپکام یکی نیست بگه اخه میمردی داستاناش رو پشت سر هم میزدی نه اینقدر مخلوط که هیچ کس نمیفهمه تازه جالبیش اینه که اصلا دانته هیچ شباهتی به دانته 3 نداره بیشتر شبیه الطیر تا دانته با اون ته ریش مسخرش:biggrin1:/:):eek:
ببين توي نسخه سوم كه بر ميگشت به قبل از 1 و 2 دانته حتي به بلوغ كامل هم نرسيده بود! ولي توي نسخه 4 حالا دانته كاملا به بلوغ رسيده! و ديگه عالي شده ! جالب دانته گرايش هاي اسپانيايي داره ها ...
آقا من فقط برام يك سولا چرا توي نسخه اول و دوم دانته اينقدر سفت و سخت بود! مثل شيطان ها بي روح بود و خيلي جدي ولي توي سه حالا ميگيم قبل از دو نسخه اتفاق ميوفتاد جوان ولي ديگه چرا توي نسخه چهارمش اينجوري؟ البته خيلي جذاب شده! ولي اين شخصيت پردازي هاي كپكام اعصاب خورد كنه!
یه نقطه گنگ تو داستان:
اگه از شماره 1 بازی کرده باشید میفهمید که DEMONHUMAN ها مثل VIRGIL DANTE همه موهای سفیدی دارن مثل نرو !!!!!ولی تا جایی که یادمه تو نسخه های قبلی داستان اینطوری پیش میره که تنها اسپاردا نواده داشته که میشن ویرجیل و دانته.ولی این وسط نرو چیکارست؟خون اسپاردا تو رگای نرو چیکار میکنه؟حتی وقتی که HOLINES بالای SAVIOR هست صحبت از خون اسپاردا میکنه!!!!!!!!!
ا
گر اشتباه نكنم آخر بازي! وقتي نيرو اون پير مرده رو ميخواد بكشه آخرش پير مرده بر ميگرده ميگه كه چرا قدرت اسپارتا به من داده نشد و بعد نيرو ميكشتش!
يكي ميتونه ترجمه كامل داستان اين بازي رو واضح بگه؟:biggrin1:
من تو گيج شدم

* داستانو لو نده. جمله‌ی بالاتو گذاشتم توی Spoiler. لطفا رعایت کن.
سامان

EMAte

کاربر سایت
May 21, 2007
88
نام
Amir EMAte As'adi
tartibe baziha injore aval 3,1,4,2 ! bikhodi enghad kalanjar narid! ino khode sazandasham gofte! badam nero to 4 hich rabti be dante va vergil nadare! bad az 1 ke dante roohe taskhir shodeye nelo angelo ro shekast mide maloom nemishe che etefaghi bara roohesh miofte! ke khob maloome shod to 4 ke be soorate gheyre fal varede daste nero shode! ellate shebahate nero be dante ham sazande gofte ke ma chon ye charactere jadid ro sakhtim va mikhastim bazikona ehsase badi nadashte bashan shabihe dante sakhtimesh! dar zemn entezari dastani ham bad az 2 nadashte bashid! chon on baziro directore Monster Hunter sakht! va az khate dastani DMC joda shod! sharmande man englisi type mikonam:blushing:

* لطفا فقط و فقط فارسی بنویس
سامان

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
من یه مشکل خیلی بزرگ دارم:
بعد از 40 دقیقه یا 1 ساعت بازی کردن ارور UNREADABLE DISK میده.مثلا بعضی مرحله های طولانی مثل 14 رو من 3 بار تا BOSS رفتم این ارور رو داده و کاملا منو رنگ امیزی کرده.اگه از بازی یه ایمیج بگیرم و روی یه دیسک دیگه مثل FUJI بزنم مشکل حل میشه؟دیسک هم AONE هست.
2 تا SECRET MISSION هست که یکیش ROYAL BLOCKER هست اون یکی هم میگی بدون ATTACK کردن STYLISHPOINT بگیر اگه کسی اینارو رد کرده راهنمایی کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر