Deus Ex : Human Revolution | Xbox360

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
دوستان کمک کنید چند وقتی میشه تو این مرحاه موندم اعصابم خیلی خرابه.
وقتی اولین بار که میریم شانگهای از فریده مالیک یه ماموریت میگیریم.من رفتم با لی توی هایو هم صحبت کردم.ولی حالا باید یه کامپیوتر رو هک کنم توی هایو.ولی یهو سیستم امنیتی فعال میشه و من نمیرسم به گوی های سبز که بتونم هک کنم.ممنون میشم کمک کنید و بگید کجا Stop!Woem‌رو میفروشن که بگیرمش.

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
اقا من اینجا گیر کردم کسی میتونه کمکم کنه ؟؟؟:p

اون قسمت هست که وارد یجا میشی که مسه کاخ مانند هست بعد یه دختره رو صندلی نشسته بعد می دوه که تفنگ رو برداره اما من اون دختر میگیرم بعد کمی خرف زدن میام بیرون اونجا یه لشکر از دشمن ها میان وارد اونجا میشن و دونبالت میگردن حالا باید چیکار کرد ؟؟؟؟

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
اقا من اینجا گیر کردم کسی میتونه کمکم کنه ؟؟؟:p

اون قسمت هست که وارد یجا میشی که مسه کاخ مانند هست بعد یه دختره رو صندلی نشسته بعد می دوه که تفنگ رو برداره اما من اون دختر میگیرم بعد کمی خرف زدن میام بیرون اونجا یه لشکر از دشمن ها میان وارد اونجا میشن و دونبالت میگردن حالا باید چیکار کرد ؟؟؟؟

اگه نامرئی دارید، فقط هرچه سریعتر نامرئی بشین، از وسطشون بدوین خودتونو برسونین به انتهای سالن(جای هدفتون). بعد که برید تو آسانسور تمومه.
این راه بهتره چون اونجا منطقه خیلی بدیه برای جنگ مستقیم. ولی اگه می خواید این راه هم میشه!

• Like
Reactions: Riddler

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
اگه نامرئی دارید، فقط هرچه سریعتر نامرئی بشین، از وسطشون بدوین خودتونو برسونین به انتهای سالن(جای هدفتون). بعد که برید تو آسانسور تمومه.
این راه بهتره چون اونجا منطقه خیلی بدیه برای جنگ مستقیم. ولی اگه می خواید این راه هم میشه!

رفتم تو دلشون بعد 2 3 بار رو دستم افتاد همشون رو داغون کردم :d حالا این دشمن ها که غیب میشن رو اعصاب هستن بهترین راه مبارزه باهشون چطوری ؟؟؟

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,688
نام
iMAN
اگه Cloak نداری سریع از پله سمت راست برو پایین انتهاش دریچه کانال هوا هست راحت برو توش و تا تهش برو و با احتیاط خارج شو یا اگه مهمات خواستی از تو کانال همه رو بکش تا کلی Heavy Ammo گیرت بیاد ...!
همیشه سعی کنید دور و بر رو جستجو کنید سریع ازش رد نشید چیزای جالبی داره . ممکنه سخت ترین ماموریت رو با یکم صبر و جستجو به راحت ترین شکل ممکن تموم کرد .نمونه اش هم اسپویل بالا .

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
دوستان این دختره Yelena Fedorova رو چطوری باید کشت خیلی رو اعصابه ؟؟؟ :-/

:p

کلا در مورد تمام دشمنانی که نامرئی میشن اپگرید Track & Mark رو بگیرین خیلی کارتون راحت میشه

اما در مورد این باس:
همون اول سعی کن یه دونه تیر استان گان بهش بزنی و بعدش هم سریع یه دونه مین انفجاری (Fragmentation) سمتش پرتاب کن و بعدش هم شروع کن به تیر اندازی. اگر اپگرید زره رو داشته باشی EMP Shielding به ژنراتورهایی که گوشه ی اتاق هستن شلیک کن تا برق بگیرش

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
اون جایی که دوباره برمیگردیم چین

و هواپیما سقوط میکنه اگه مالیک رو نجات ندیم ، مگان و تیمش میتونن نجات پیدا کنن ؟

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,688
نام
iMAN
درباره یلنا :
اگه میخواد راحت و بی دردسر دخلشو بیارید همون طور که دوستان گفتن Mark & Track به همراه تایفون دهن نفر رو ... میکنه :d
درباره Malik :
نجاتش بدی یا ندی فرقی به حال مگان نمیکنه .... مگان رو درهر حال نجاتش میدی ( یه چیز حتمیه تو بازی براش حق انتخاب نیست یا اگر هم هست من ندیدم ) و تو آخر بازی میبینی که کلا مگان اون آدمی که فکر میکردی نیست ...!

• Like
Reactions: MiL4D.CoYG

<hako>

کاربر سایت
Nov 8, 2009
351
نام
محمد
دوستان من یه جا گیر کردم
یه جا هستم که مپ نمیگه کجا برم بعد گفت که برو با دکترا صحبت کن رفتم صحبت کردم بعدش گفت دستگاه امنیتی رو دستکاری کردم وبعدش علامت داد که برو طرف در اما در باز نمیشه حالا باید چه کار کنم

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
من خفن گیر کردم . ::

مرحله ای که میری تو تاسیسات سنگاپور که اون جا چندتا از دکتر های سریف رو می بینی که دزدیده شده بودن و بعدش میری یه جایی که اون یارو دختره یه دونه از اون آدم ها که هنوز پوست ندارن و قرمزن رو فعال می کنه . اون باس فایت رو چه جوری رد کنیم ؟ خیلی سخته

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
من خفن گیر کردم . ::

مرحله ای که میری تو تاسیسات سنگاپور که اون جا چندتا از دکتر های سریف رو می بینی که دزدیده شده بودن و بعدش میری یه جایی که اون یارو دختره یه دونه از اون آدم ها که هنوز پوست ندارن و قرمزن رو فعال می کنه . اون باس فایت رو چه جوری رد کنیم ؟ خیلی سخته
1. یک پدیده ای هست که مثل flash طرف کور میشه (!) ، از اون استفاده یارو کور میشه بعد راحت با تیر بزنیش .
2. این راه شاهکاره ! :
از لودت بزن . اونجا ها یک turret ـه . اونو هک کن که دشمنا رو بزنه . بعد با خودت ببرش توی اسانسور ! فقط میتونم بگم که غول ـه رو پرپر میکنه !

• Like
Reactions: MiL4D.CoYG

<hako>

کاربر سایت
Nov 8, 2009
351
نام
محمد
دوستان من یه جا گیر کردم
یه جا هستم که مپ نمیگه کجا برم بعد گفت که برو با دکترا صحبت کن رفتم صحبت کردم بعدش گفت دستگاه امنیتی رو دستکاری کردم وبعدش علامت داد که برو طرف در اما در باز نمیشه حالا باید چه کار کنم
کسی نبود جواب ما رو بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر