PlayStation Detroit: Become Human

d598246_.png
Detroit: Become Human یک بازی هیجان انگیز سوم شخص مربوط به آینده ، با سبک اکشن ماجراجویی ، توسط استودیوی رویاپرداز Quantic Dream توسعه داده شده و بصورت انحصاری توسط Sony Interactive Entertainment در تاریخ 25 می 2018 برای PS4 منتشر خواهد شد .
Quantic Dream از موتور گرافیکی جدیدی برای ساخت این بازی بهره برده ، و از 100ها بازیگر در لس آنجلس ، لندن و پاریس برای ساخت انیمیشنها و خلق دنیایی پویا استفاده کرده .
نوشتن داستان بازی بیش از دو سال زمان برده که به عنوان پیچیده ترین کار دیوید کیج شناخته می شود .
بازی از PS4 PRO پشتیبانی خواهد کرد .
d42617_.png

داستان اینگونه است که هوش مصنوعی در آینده توانست اندرویدهایی را خلق کند که داوطلبانی برای تبدیل شدن به انسان باشند . انسانها برای هر چیزی از اندرویدها استفاده می کنند ، آنها کارآگاهان ، خدمتکاران و نیروی کار انسانها هستند .
تصمیماتی که در طول بازی میگیرید بسیار مهم هستند و بر روند داستان تاثیر مستقیم خواهند گذاشت . انتخابها گسترده تر ، پیچیده تر و متفاوت از بازیهای قبلی کیج خواهند بود .

s77674_.png

در بازی با 3 شخصیت اندرویدی کاملا متفاوت روبرو هستیم ، کارا به عنوان خدمتکار در خانه ی مرد مرموزی کار میکند که باید از کودکی معصوم به نام آلیس مراقبت و محافظت ! کند ، مارکوس اندرویدیست که برخلاف آب شنا می کند و قصد دارد جامعه ی انسانها را خالی از بردگی و آزار اندرویدها کند و به همین دلیل به عنوان رهبر با جمع کردن اندرویدهای دیگر دست به شورش میزند و به دنبال انقلابی جدید است ، در مقابل شخصیت کانر را داریم که یک کارآگاه است ! ، کانر طبق تریلرها مشخص شده یک اندروید با توانایی های بسیار بالاست که می تواند هر سرنخ کوچکی را تجزیه و به مقصود اصلی خود برسد ، چنین اندرویدی که اطلاعات و مهارتهای زیادی در رابطه با جرم و جنایت دارد مطمئنا کار را برای مارکوس سخت خواهد کرد !
w460561_.png

در بازی می توانید به نقاط خاصی از داستان بازگردید تا تصمیهایی که گرفتید را در صورت رضایت نداشتن تغییر دهید ، دریافت سرنخ اجازه خواهد داد تا رویدادهای رخ داده را بازسازی و پخش کنید ، یا می توان با گشتن در محیط با تجزیه و تحلیل موارد به آن دست پیدا کرد . کانر می تواند عناصر صحنه جرم را قبل از رفتن به بالکن و شروع مذاکره ، تجزیه و تحلیل کند ، اینها مشابه بخش های کارآمد در بازی Heavy Rain است ، جایی که از حالت کارآگاهی استفاده و برای تجزیه ، تحلیل و بازسازی دنباله ای از وقایع قبل از ورود به صحنه استفاده می کنید . تقریبا همانند همه ی بازیهای دیوید کیج که با همه چیز در محیط میتوان ارتباط برقرار کرد ، و از این حیث برتر می باشد . بطور مثال متوجه شدن کانر در قسمت قفسه ی اتاق که اندرو مسلح است .
وضعیت گروگانگیری دختر تنها یکی از سناریوهاست ، اندرو که وظیفه ی مراقبت از خانواده را بر عهده داشته ، اعضای خانواده را کشته و دختر را ربوده است ، تریلر کار بزرگی انجام می دهد ، نشان می دهد را ه های بی شماری در صحنه می توانید انجام دهید . امیدوارم در برخورد اول موفق باشین !!
Detroit: Become Human دقیقا تداعی گر دیگر عناوین Quantic Dream است ، با پیچ و تاب و چرخش آنالوگها برای تعامل با محیط ، همراه با صفحه لمسی و کنترل حرکتی ، که در این مورد از معدود توسعه دهندگانیست که از تمام مزایای DS4 استفاده می کند .

آخرین ویرایش:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
ربات ها اینجوری شدن فک کنم . چون اول تریلر اون پیرمرده خیلی طبیعی بود :D
اخه جريان اينه كه ، اون پير مرد رو ما براي اولين بار ميبينيم . به نظر اگه همين كانر رو هم براي اولين بار ميديديم با قيافه ربات شده حتي ، باز ميگفتيم طبيعيه خيلي :D مساله داونگريده

كلا ميخوام بگم ، به فرض اينا درست ميگن ، دوست داشتن ربات هااينجوري باشن ، بازم براي من قابل قبول نيست اينقدر افت كيفيت ،

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,552
اخه جريان اينه كه ، اون پير مرد رو ما براي اولين بار ميبينيم . به نظر اگه همين كانر رو هم براي اولين بار ميديديم با قيافه ربات شده حتي ، باز ميگفتيم طبيعيه خيلي :D مساله داونگريده

كلا ميخوام بگم ، به فرض اينا درست ميگن ، دوست داشتن ربات هااينجوري باشن ، بازم براي من قابل قبول نيست اينقدر افت كيفيت ،
کاشکی همه دانگریدا اینجوری افت کیفیت داشته باشه :D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اره داشته اونم شديد و ضدحالي

n0vj_97cacf9a-7897-4af5-8b5c-adfe90f3eab3.png

البته چيزي كه گفتن اينه كه براي اينكه ربات بيشتر شبيه ربات باشن تا ادم ، يعني طبيعي تَر ربات باشن :|:|

خلاصه من خوشم نيومد از اينكه طبيعي تَر ربات باشن . البته خيلي هم مهمه برام :D و البته اصلا توجيه و بهانه خوبي نيست ، چون اينجا چيزي كه من ميبينم باعث نشده چيزي طبيعي تَر بشه و اين يه داونگريده قشنگ

اما خب اينجا مطرح نكردم تا يكي ديگه اول مطرح كنه . ترسيدم مثل اون جريان مار god of war بشه :D
خیلی تابلوئه و بنظرم هیچ بهانه ای نست:D کسی بخواد منکر دانگرید بشه باید به عقلش شک کرد

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,514
اره داشته اونم شديد و ضدحالي

n0vj_97cacf9a-7897-4af5-8b5c-adfe90f3eab3.png

البته چيزي كه گفتن اينه كه براي اينكه ربات بيشتر شبيه ربات باشن تا ادم ، يعني طبيعي تَر ربات باشن :|:|

خلاصه من خوشم نيومد از اينكه طبيعي تَر ربات باشن . البته خيلي هم مهمه برام :D و البته اصلا توجيه و بهانه خوبي نيست ، چون اينجا چيزي كه من ميبينم باعث نشده چيزي طبيعي تَر بشه و اين يه داونگريده قشنگ

اما خب اينجا مطرح نكردم تا يكي ديگه اول مطرح كنه . ترسيدم مثل اون جريان مار god of war بشه :D
فقط ربات ها عوض شدن
دانگرید زمانی معنی داره که کل بازی افت کنه، نه فقط یه سری به خاطر دلایلی

• Like
Reactions: Milad_HW

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
فقط ربات ها عوض شدن
دانگرید زمانی معنی داره که کل بازی افت کنه، نه فقط یه سری به خاطر دلایلی
من به حرف شما توجه کردم و اتفاقا شما درست میگید
دانگرید یا حالا هرچی که بگید تو چهره هست نه محیط پیرامون ..
و اینکه بیشتر تو چهره کانر این دانگرید دیده میشه نه کارا..البته این کانال یوتیوب که این ویدیو را منتشر کرده از این دست شیطنت ها زیاد کرده...چون واقعا دانگریدی توی چهره کارا نسبت به تریلر اول دیده نمیشه و میتونست به این مورد اشاره کنه که نکرده..
موردی که من خودم متوجه شدم و خیلی جالب هست اینکه حتی همون چهره کانر هم توی دو قسمت از تریلر متفاوت هست که عکسش را براتون میذارم
IMG_20180305_144440.jpg

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دیوید حسابی بریز بپاش راه انداخته من نمیدونم هدفش چیه حالا حتما بازیگر معروف بیاره نقش اصلی یا صدا پیشه بزاره ؟ مثل این که ۳ نفرم برای صداپیشگی اورده یکیشم minka kelly هست خلاصه اون heavy rain که اونقدر بی سر و صدا اومد کاملا یک اثر عالی بود برعکس بعدی که با اون همه خرج داد بیرون این یکی ببینیم چی میشه

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
داوود باید از دست شماها شکایتش رو به خدا ببره:Dسونی ساپ مالی میکنه اینم خرج میکنه دیگه دستش بازه.
حالا شانسی که داوود آورده خراب هم کنه با این هزینه هایی که بازی برداشته بازم سبکش خاصه و فروش خودش رو داره.این سبک هم مدیون خودش هست در حقیقت شانسی که گفتم توسط خودش به وجود اومده.منتها نکته اینه کیفیت کار کیج رو نمیشه سنجید چون همپایی نداره.نکته اصلی هم همین جاست.
بدترین شرایط رو هم در نظر بگیریم باز شکست نمیخوره و از دید خیلی ها یه بازی خراب خاص محسوب میشه

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
داوود باید از دست شماها شکایتش رو به خدا ببره:Dسونی ساپ مالی میکنه اینم خرج میکنه دیگه دستش بازه.
حالا شانسی که داوود آورده خراب هم کنه با این هزینه هایی که بازی برداشته بازم سبکش خاصه و فروش خودش رو داره.این سبک هم مدیون خودش هست در حقیقت شانسی که گفتم توسط خودش به وجود اومده.منتها نکته اینه کیفیت کار کیج رو نمیشه سنجید چون همپایی نداره.نکته اصلی هم همین جاست.
بدترین شرایط رو هم در نظر بگیریم باز شکست نمیخوره و از دید خیلی ها یه بازی خراب خاص محسوب میشه
چی چیو سبکش خاصه! همین نینجاتئوری تمرکزش رو داستان پردازیه، از تکنیک موشن کپچر تو بازیهاش استفاده میکنه، اما گیمپلی هم قابل قبول هست و با گیمپلی به شعور مخاطبش توهین نمیکنه. =))
هیچ وقت هم این همه هایپ و سروصدا که پشت بازیهای کیج هست رو نداشته. البته معلوم نیست گویا سونی فن ها بعد از heavenly sword که بازیهاشو روی پلتفورم های مایکروسافت منتشر کرد با نینجاتئوری بد شدن و زیاد تحویلش نمیگیرن. =))=))=))

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
در مورد اون ادعاهایی که پیرامون دانگرید شدن بازی منتشر شده بود:

Detroit Become Human Visual Downgrade is False
No, Detroit: Become Human Visuals Haven’t Been Downgraded, It’s Just a Low Quality Video
یارو ورداشته چنتا تصویر از تریلر با کیفت Source رو با یک ویدیو نسبتا Low Quality که توی Playstation Store واسه تبلیغات آپلود شده بوده، مقایسه کرده! بعد به این نتیجه رسیده که بازی دانگرید داشته! ویدیوی مقایسه‌اش رو گذاشته یوتیوب و خیلی راحت یه هفته‌ ملت رو سرکار گذاشته! :| خود این نویسنده‌‌ی Playstation LifeStyle آخر همین مطلب بالا که گذاشتم براتون؛ گفته حدود سه ماه پیش بازیو توی PSX تجربه کرده و بازی فوق‌العاده به نظر می‌رسه و نگران این مضخرفات نباشید! :D
خلاصه اینکه اگه خیلی روی گرافیک حساس هستید، خیالتون از بابتش راحت باشه و توی تریلر + اسکرین‌شات‌های جدید هم کیفیت بازی رو خودمون دیدیم<:-P

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
کاور آرت بوک بازی:

DXyYwmeXkAEgnYf.jpg

همینم ده برابر از باکس آرت اصلی بهتره...

حالا چرا ویدیوی با کیفیت اصلی رو قرارنمیدن تا به شایعات خاتمه بدن!!؟؟
ویدیوی اصلی که سال 2016 عرضه شده دیگه...دلیلی نداره دوباره بخاطر ادعای یه نفر، بیان دوباره ورژن 2018 ازش منتشر کنن تا ثابت کنن که دانگریدی در کار نیست.
کلا ملت اصلا نباید این ادعا رو جدی می‌گرفتن چون تریلر جدید هم از بازی اومده و با یه نگاه میشه متوجه شد که شخصیت‌ها به اندازه‌ی قبل از جزئیات صورت فوق‌العاده‌ای بهره می‌برن...احتمالا باید منتظر همچین مقایسه‌هایی واسه همه بازیهای مهم سال باشیم، چون مثل اینکه ملت سریع با یه نگاه باور می‌کنن همه چی رو.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
حالا چرا ویدیوی با کیفیت اصلی رو قرارنمیدن تا به شایعات خاتمه بدن!!؟؟

:|:|:|:|:|
یعنی اگه استودیو بیاد همون ویدئو۲۰۱۶ رو پخش کنه و بگه کیفیت اینه شما خیالت راحت میشه ! بزارید بازی رلیز شه ! معلوم میشه این داستان درست بوده یا نه

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
:|:|:|:|:|
یعنی اگه استودیو بیاد همون ویدئو۲۰۱۶ رو پخش کنه و بگه کیفیت اینه شما خیالت راحت میشه ! بزارید بازی رلیز شه ! معلوم میشه این داستان درست بوده یا نه
بنده تصور کردم ویدیو جدید گذاشتن و ویدیو جدید رو دستکاری کردن.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یک سایت دیگه هم یک مقاله ای رفته بود درباره بحث دانگرید و گفته بود دانگرید نشده
.....
اصولا بازی های کیج اصلا اونجوری گیم پلی ندارن و اتفاقا تمرکز اصلی رو همون چهره ها و گرافیک و..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر