Destiny (Age of Triumph)

b8SZY.jpg

.داستان بازی 700 سال بعد روی کره زمین و در شهری به نام Last City اتفاق می افتد. در دنیایی که منظومه شمسی پوشیده از بقایای عصر طلایی انسان هاست. در همین زمان یک سفینه فضایی عجیب و فوق العاده غول پیکر بر فراز زمین ظاهر می شود و ابعاد عظیم و شکل ظاهری آن به نوعی است که می توان آن را Second Moon (ماه دوم) نامید. هیچ کس نمی داند این سفینه چرا و از کجا آمده است. انسان ها تنها می دانند که این سفینه محافظ آن ها خواهد بود. از این سفینه تحت عنوان The Traveler (مسافر) نیز یاد می شود.
در همین زمان هیولاهای بیگانه و عجیبی نیز از گوشه و کنار کهکشان به قصد اشغال زمین و Last City هجوم می آورند. ما در این بازی نقش Knight (شوالیه) های جوانی را ایفا می کنیم که وظیفه دفاع از باقی مانده انسان های زمین و پیدا کردن راهی برای شناخت بیشتر این موجودات و در نهایت شکست آن ها را داریم.

سبك Destiny MMO-FPS هست و هميشه بايد انلاين باشيد.
البته Destiny يك MMO كامل نيست فقط ويژگي هاي MMO هارو داره. مثلا هميشه انلاين باشيد يا توي Raid هاي پلير ها ديگه هم بهتون ملحق ميشن. بين FPS و MMO ميكس شده. و گفتند که حق انتخاب داريد كه با دوستانتون بازي رو ادامه بديد يا بقيه هم بهتون ملحق بشن.جا هايي كه ميتونيد به پلير هاي ديگه بازي كنيد Public event ها هستن، توي The Last City هم ميتونيد با پلير هاي ديگه Trade و... انجام بديد ، تعداد پلير ها هم كنترل شده و محدود هست .
Bungie هم اسمش Shared World Shooter گذاشته.
به وسيله device هاي مختلف ميتونيد به بازي دسترسي داشته باشيد
كلاس ها شامل Hunter, Warlock , Titan ميشه.

نژاد ها شامل Awoken , Exo, HUMAN میشه.
دشمن های بازی:
FALLEN

ان ها به شدت از نژاد انسان ها متنفر بوده و دشمن قسم خورده انسان ها هستند هستند.

فالن ها Space pirate هستند و نیازی به Base و... ندارند . اکثرا در کشتی های فضایی خود زندگی میکنند

• Dreg:اکثرا اسحه هایشان یک Shock dagger و Pistol هست . بر عکس بقیه فالن ها 2 دست دارند.

• :Vandal مقام و رنک ان ها بالا تر هست و تجهیزات ان ها مرگ اور تر هست. بعضی اوقات هم اسلحه های دور برد دارند اما برای استفاده دوباره زمان مشخصی چارژ میشه.

• Captain : فکر میکنند که از انسان ها بهترند و زمین به خودشون تعلق داره. قوی ترین و ترسناک ترین از فالن ها Captain هست.

Vex

Vex ها ربات هایی هستند که توانایی سفر در زمان رو دارند و برای بررسی و چک کردن انسان ها امده اند.

البته ان ها کاملا ربات نیستند و قسمت هایی زنده و ارگانیک در بدن خود دارند.

• Goblins: معمولی ترین نیروی vex هستند. در نبردشون با افزایش تعدادشان سعی میکنن پیروز بشن

• Hobgoblins: بزرگ تر و فوی تر از گابلین ها هستند . و یک دم هم دارند.

• Minotaurs:بزرگ تر از 2 دشمن قبلی و شونه های پهن تر و 3 چشم دارند

• Hydras:قابلیت پرواز دارند
  • Harpies:نیروی هوایی کوچیکی هست که به سرعت وارد نبرد شده و خارج میشود.

Cabal

نژاد غول پیکر و با ارمور و اسلحه های قوی هستند. دشمن انسان ها هستند.

در Exclusion Zone مارس قرار دارند.

76656171212096353982_thumb.jpg

• legionnaires:سرباز های معولی هستند که یک اسلحه و شیلد حمل میکنند
.

• Centurions:قوی تر وسخت هستند و جت پک هم دارند.
  • Gladiators: بدن ان ها کاملا پوشیده از ارمور هست و یک Gatling gun حمل میکنه
  • Psions کوچک ترین هست و توانایی استفاده از Space magic دارند.

The Hive

• Thralls:پایین ترین رنک رو دارند و فقط از چنگال و پنجه های خود به عنوان اسلحه استفاده میکنند.

• نیرو های معمولی Hive هستند و از energy weapon ها استفاده میکنند
.

• Knight:سرباز های Elite هستند و یک شمشیر حمل میکنند .

• Wizard:قدرت جادویی دارند.رنک ان ها از بقیه بالاتر است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad and NaViiDii

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
خوب Thorn هم مثل اینکه داخل بازی quest داره مثل gjallarhorn باید انجام بدید تا بدستش بیارید. یک مسئله جالب اینکه یک سری ماموریت هست داخل مپ های crucible مثل banner fall بر علیه fallen.
نکته جالبترش اینه BannerFall قسمت پشتی Tower هست!
یکی از بهترین اتفاقای کل بازی میتونست این باشه که به Tower حمله بشه و حالا بعنوان Raid یا Public Event یا ماموریت داستانی هرچی ما وظیفه دفاع ازش رو داشته باشیم.خیلی اتفاق حماسی میشد!حیف که این اتفاق فکر نکنم تو ROI هم بیفته(مخصوصا اینکه این DLC و نقش منفیش Siva خیلی به این اتفاق میخورن)!

آخرین ویرایش:

TheDreamer

کاربر سایت
Aug 4, 2016
4
سلام دوستان ، من یک هانتر لول ۴۰ دارم . روی Xbox one البته ، اگر دوست داشتید اد کنید با هم بازی کنیم :
X TheDreamer X
احتمالا یک تایتان هم بسازم ، بوست بزنم .

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان من هم تو Xbox One هانتر لول 40 دارم . خوشحال میشم با دوستان دیگه بریم جلو . مخصوصا Raid و مراحل سخت تر ...
آیدی تلگرام : Saeed_RoyalStar
XboX GamerTag : SaeedRoyalStar

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
سلام به دوستان من روی ps3 این بازی رو تا لول 25 رفتم بعد خود بانجی من رو بن کرد!!!
الان ps4 گرفتم نمیدونم کدون دیسک رو باید بگیرم یه اکانت جدید psn هم ساختم اگه دیسک جدید رو بگیرم بازم آپدیت سنگین میخواد؟
لطفا یه راهنمایی بکنید ممنون میشم

• Like
Reactions: Royal_Star

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سلام به دوستان من روی ps3 این بازی رو تا لول 25 رفتم بعد خود بانجی من رو بن کرد!!!
الان ps4 گرفتم نمیدونم کدون دیسک رو باید بگیرم یه اکانت جدید psn هم ساختم اگه دیسک جدید رو بگیرم بازم آپدیت سنگین میخواد؟
لطفا یه راهنمایی بکنید ممنون میشم
سر لول 25 بن شدی؟چیکار کردی مگه؟
دیسک که الان یکی بیشتر نیست نسخه کالکشن بازیه که خود بازیه با 3 تا DLC که بصورت کد مثل اینکه داخل پک هست.اپدیت اگه اون 16-17 قدیمم نخواد حدود 4 گیگ اینا بعدا باز اپدیت داره که حتما باید اینو بگیری.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سر لول 25 بن شدی؟چیکار کردی مگه؟
دیسک که الان یکی بیشتر نیست نسخه کالکشن بازیه که خود بازیه با 3 تا DLC که بصورت کد مثل اینکه داخل پک هست.اپدیت اگه اون 16-17 قدیمم نخواد حدود 4 گیگ اینا بعدا باز اپدیت داره که حتما باید اینو بگیری.
نسخه دیسکی همون نسخه معمولیه. فقط کاور جعبه رو عوض کردن و کد بازی رو انداختن توش :D باید همرو بگیره.

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
دوستان این بازی مثل دیویژن matchmaking داره؟ یعنی اگر دوستی نداشته باشی میشه به پلیرهای دیگه جوین شد؟

Sent from Microsoft Lumia

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان این بازی مثل دیویژن matchmaking داره؟ یعنی اگر دوستی نداشته باشی میشه به پلیرهای دیگه جوین شد؟

فقط Strikeها مچ میکینگ دارن
استوری و بیشتر میشن هارو فقط با دوستات میتونی بری

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا

Raid و Trial Of Osiris چون فکریه و سخته خودت باید گروه پیدا کنی.بقیه بخشهاشم یا تکی میشه رفت یا خود بازی مچمیکینگ داره.
_____
Iron Engrams برای DLC جدید تایید شد که لباسای Y1&2 دراپ میکنه.
ورژن جدید Sterling Treasures هم تایید شد که آیتمای خاصی رو میتونین از توش دربیارین.اونم هرهفته یه تعداد محدودی میده یا میتونین از Eververse بخرین با پول.
Vault بازی هم بیشتر نمیشه فعلا!مسخره ها:|

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
الان دستام از شدت هیجان داره میلرزه!:Dاولین concept art های Destiny 2 لو رفته(با اینکه طراح گفته قدیمیه ولی ممکنه ارتباط داشته باشه به هرحال)x_x!شمشیر و سپر و بال هانتر چی میگه اونجا:D
قبلا شایعش بود که نسخه دوم درباره خود شخص Osiris هست این تم زرد رنگم میخوره بهش!اگه گریمور کارت هارو خونده باشین Osiris و Speaker شدید اختلاف داشتن در حدی که Osiris از شهر اخراج میشه.تو تحقیقاتشم درباره Vex و Hive ها یه حالت روانی مانند پیدا میکنه بخاطر پورتالهای زمانی و میمیره(تو Lighthouse یه جا مخفی هست رفته باشین یه پورتال خراب Vex هست با یکی دوتا جنازه که میگن یکیش Osiris هست) ولی چون Warlock بوده میتونه برگرده به زندگی.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
یه ویدئو اومده بود از بخش Old Russia که مربوط به Rise Of Iron بود ، همه چیز کاملا عوض شده ، برف و بوران شدید و تغییرات اساسی محیط ، انگار یه جای کاملا جدید بود ، خیلی خوب بود لعنتی
قدیمیه احتمالا ولی من ندیده بودم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر