Destiny (Age of Triumph)

b8SZY.jpg

.داستان بازی 700 سال بعد روی کره زمین و در شهری به نام Last City اتفاق می افتد. در دنیایی که منظومه شمسی پوشیده از بقایای عصر طلایی انسان هاست. در همین زمان یک سفینه فضایی عجیب و فوق العاده غول پیکر بر فراز زمین ظاهر می شود و ابعاد عظیم و شکل ظاهری آن به نوعی است که می توان آن را Second Moon (ماه دوم) نامید. هیچ کس نمی داند این سفینه چرا و از کجا آمده است. انسان ها تنها می دانند که این سفینه محافظ آن ها خواهد بود. از این سفینه تحت عنوان The Traveler (مسافر) نیز یاد می شود.
در همین زمان هیولاهای بیگانه و عجیبی نیز از گوشه و کنار کهکشان به قصد اشغال زمین و Last City هجوم می آورند. ما در این بازی نقش Knight (شوالیه) های جوانی را ایفا می کنیم که وظیفه دفاع از باقی مانده انسان های زمین و پیدا کردن راهی برای شناخت بیشتر این موجودات و در نهایت شکست آن ها را داریم.

سبك Destiny MMO-FPS هست و هميشه بايد انلاين باشيد.
البته Destiny يك MMO كامل نيست فقط ويژگي هاي MMO هارو داره. مثلا هميشه انلاين باشيد يا توي Raid هاي پلير ها ديگه هم بهتون ملحق ميشن. بين FPS و MMO ميكس شده. و گفتند که حق انتخاب داريد كه با دوستانتون بازي رو ادامه بديد يا بقيه هم بهتون ملحق بشن.جا هايي كه ميتونيد به پلير هاي ديگه بازي كنيد Public event ها هستن، توي The Last City هم ميتونيد با پلير هاي ديگه Trade و... انجام بديد ، تعداد پلير ها هم كنترل شده و محدود هست .
Bungie هم اسمش Shared World Shooter گذاشته.
به وسيله device هاي مختلف ميتونيد به بازي دسترسي داشته باشيد
كلاس ها شامل Hunter, Warlock , Titan ميشه.

نژاد ها شامل Awoken , Exo, HUMAN میشه.
دشمن های بازی:
FALLEN

ان ها به شدت از نژاد انسان ها متنفر بوده و دشمن قسم خورده انسان ها هستند هستند.

فالن ها Space pirate هستند و نیازی به Base و... ندارند . اکثرا در کشتی های فضایی خود زندگی میکنند

• Dreg:اکثرا اسحه هایشان یک Shock dagger و Pistol هست . بر عکس بقیه فالن ها 2 دست دارند.

• :Vandal مقام و رنک ان ها بالا تر هست و تجهیزات ان ها مرگ اور تر هست. بعضی اوقات هم اسلحه های دور برد دارند اما برای استفاده دوباره زمان مشخصی چارژ میشه.

• Captain : فکر میکنند که از انسان ها بهترند و زمین به خودشون تعلق داره. قوی ترین و ترسناک ترین از فالن ها Captain هست.

Vex

Vex ها ربات هایی هستند که توانایی سفر در زمان رو دارند و برای بررسی و چک کردن انسان ها امده اند.

البته ان ها کاملا ربات نیستند و قسمت هایی زنده و ارگانیک در بدن خود دارند.

• Goblins: معمولی ترین نیروی vex هستند. در نبردشون با افزایش تعدادشان سعی میکنن پیروز بشن

• Hobgoblins: بزرگ تر و فوی تر از گابلین ها هستند . و یک دم هم دارند.

• Minotaurs:بزرگ تر از 2 دشمن قبلی و شونه های پهن تر و 3 چشم دارند

• Hydras:قابلیت پرواز دارند
  • Harpies:نیروی هوایی کوچیکی هست که به سرعت وارد نبرد شده و خارج میشود.

Cabal

نژاد غول پیکر و با ارمور و اسلحه های قوی هستند. دشمن انسان ها هستند.

در Exclusion Zone مارس قرار دارند.

76656171212096353982_thumb.jpg

• legionnaires:سرباز های معولی هستند که یک اسلحه و شیلد حمل میکنند
.

• Centurions:قوی تر وسخت هستند و جت پک هم دارند.
  • Gladiators: بدن ان ها کاملا پوشیده از ارمور هست و یک Gatling gun حمل میکنه
  • Psions کوچک ترین هست و توانایی استفاده از Space magic دارند.

The Hive

• Thralls:پایین ترین رنک رو دارند و فقط از چنگال و پنجه های خود به عنوان اسلحه استفاده میکنند.

• نیرو های معمولی Hive هستند و از energy weapon ها استفاده میکنند
.

• Knight:سرباز های Elite هستند و یک شمشیر حمل میکنند .

• Wizard:قدرت جادویی دارند.رنک ان ها از بقیه بالاتر است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad and NaViiDii

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
خوب داشتم تا الان بازی میکردم:dهرچی جلوتر میرید و لول آپ میشید چالش بازی و باس هاش بیشتر و بیشتر میشه و دشمنای تازه تری میبینید.یه جا با اصلان و یکی دیگه داشتیم یه میشن استریک میرفتیم کلاً سه نفر بودیم یه Devil Walker اسپاون شد رو مپ هی از این ور و اونور فالن شیپ نیرو میارد قشنگ پدرمون دراومد Devilـرو بزنیم بعدشم یه روز خوش ندیدیم کلاً درگیر بودیم.سگ جونم هستن این باساش لامصب.Devil با یه دونه موشک بزنه درجا تیکه تیکه میشی.یا یه جا تو کمپین میشن با آرمان به یه باس خوردیم اسمش یادم نیست ولی قشنگ 3-4 برابر ما بود ولی مشکلی که دارن بعضی از باس ها اینه که کار خاصی نمیکنن اکثراً یه جا وایمیسن و گروه گروه از بقلشون هیروهای کوچکتر میاد ولی خود باس کارخاصی غیر از شلیک و داشتن دمیج بالا نمیکنه.اسلحه ها متنوعس و همش دوست داری یه اسلحه ی تازه با Attack بالاتر گیرت بیاد رسماً با Auto Rifle و Scout Rifle خیلی حال میکنم تو بقش رنج پایین ها هم با Fusion Rifle (قدرتای مختلف دارن با اتک لولهای مختلف و هر کدوم با یه کد مشخص میشن و در کل تنوعشون خوب بوده تا اینجا) خیلی حال میکنم غیر از اون یه اسلحه سوم هم بهم اضافه شده که بخش ماشین گان ها هست که در کل خوبن ولی تیراش سخت گیر میاد.به همین ترتیب آرمورهای مختلف هست بعضیاشون قابلیت آپگیرد دارن که خیلی جالبه.گرافیک و نورپردازی بازی که به ظنرم واقعاً نمیشه ایراد خاصی بهش گرفت میحط ها واقعاً پرجزئیات و با کیفیت هستن از اونور سایه ی کارکترا واقعاً خوب پیاده سازی شده.یه ویدئو ضبط کرده بودم ولی متسفانه ناقص ضبط شده بود.به هر حال یه چند تا شات گرفتم گفتم بزارم:d.

یه سری شات از حرکات موزون با دوستان مختلف.تو این مورد یکی از بزرگترین نکات منفی ظاهر میشه که اونم نبود رقص بندری تو بازی هست:d:اینم یه چندتا شات دیگه از ظاهر بازی.همونطور که میبینید بازی خیلی بی روحه:d:

ولی خوب وسایل ارتباطی تو بازی وجود نداره که خیلی بده به نظرم و این که به صورت استاندارد پارتی ها به صورت پابلیک نیست این باعث میشه اکثراً سراین موضوع عذاب بکشن و یا مجبور بشن تنهایی بازی کنن این مورد بیشتر تو بخش کمپین یا بخشای محدود به چند نفر هست.بخش کمپین هم داستان ماورایی نداره خیلی ساده بیان میشه و ماموریت ها محدود میشه به چندتا حرکت مثل دراپ گوست و دیفند از یه مکان خاص ولی با این حال برای من تکراری نشد با این که هر میشن رو نزدیک 3 دفعه با افراد مختلفی رفتم و خیلی خوب هم میشه لول های ابتدایی رو توشون افزایش داد.به نظرم با چندتا آپدیت و اضافه کردن بعضی امکانات بازی های MMO بانجی میتونی بازی رو بهتر از این که هست بکنه.من از خریدم واقعاً راضیم و به نظرم Destiny بازی نیست که همون اول همه ی قابلبت هاش معلوم بشه بلکه در طول بازی و لول آپ و افزایش مهارت و صد در صد انلاک شدن آیتم های مختلف این قابلیت ها مشخص میشه.یه گله ی دیگه این که بعد از پایان هر میشن 25-30 ثانیه مهلت داده میشه تا برگردیم به اوربیت که خیلی بده و این بازگشت دست لیدر نیست اینطوری نمیشه راحت محیط رو گشت و لوت ها رو برداشت که امیدوارم درستش کنن.با تمام این اوصاف بازی برای من که خوب بوده و خسته نشدم ازش نمیدونم شاید تو 10 ساعت بازی آیندم همچی تغییر کنه ولی تا الان که همچی برام خوب بوده غیر از یه سری موارد که به نظرم با دادن چندتا آپدیت حل میشه:d

Expansion اول هم مثل این که تو یه روز نامشخص در ماه دسامبر منتشر میشه.امیدوارم حداقال کانتنت های رایگانم براش در نظر بگیرن.:-/

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
خوب داشتم تا الان بازی میکردم:dهرچی جلوتر میرید و لول آپ میشید چالش بازی و باس هاش بیشتر و بیشتر میشه و دشمنای تازه تری میبینید.یه جا با اصلان و یکی دیگه داشتیم یه میشن استریک میرفتیم کلاً سه نفر بودیم یه Devil Walker اسپاون شد رو مپ هی از این ور و اونور فالن شیپ نیرو میارد قشنگ پدرمون دراومد Devilـرو بزنیم بعدشم یه روز خوش ندیدیم کلاً درگیر بودیم.سگ جونم هستن این باساش لامصب.Devil با یه دونه موشک بزنه درجا تیکه تیکه میشی.یا یه جا تو کمپین میشن با آرمان به یه باس خوردیم اسمش یادم نیست ولی قشنگ 3-4 برابر ما بود ولی مشکلی که دارن بعضی از باس ها اینه که کار خاصی نمیکنن اکثراً یه جا وایمیسن و گروه گروه از بقلشون هیروهای کوچکتر میاد ولی خود باس کارخاصی غیر از شلیک و داشتن دمیج بالا نمیکنه.اسلحه ها متنوعس و همش دوست داری یه اسلحه ی تازه با Attack بالاتر گیرت بیاد رسماً با Auto Rifle و Scout Rifle خیلی حال میکنم تو بقش رنج پایین ها هم با Fusion Rifle (قدرتای مختلف دارن با اتک لولهای مختلف و هر کدوم با یه کد مشخص میشن و در کل تنوعشون خوب بوده تا اینجا) خیلی حال میکنم غیر از اون یه اسلحه سوم هم بهم اضافه شده که بخش ماشین گان ها هست که در کل خوبن ولی تیراش سخت گیر میاد.به همین ترتیب آرمورهای مختلف هست بعضیاشون قابلیت آپگیرد دارن که خیلی جالبه.گرافیک و نورپردازی بازی که به ظنرم واقعاً نمیشه ایراد خاصی بهش گرفت میحط ها واقعاً پرجزئیات و با کیفیت هستن از اونور سایه ی کارکترا واقعاً خوب پیاده سازی شده.یه ویدئو ضبط کرده بودم ولی متسفانه ناقص ضبط شده بود.به هر حال یه چند تا شات گرفتم گفتم بزارم:d.

یه سری شات از حرکات موزون با دوستان مختلف.تو این مورد یکی از بزرگترین نکات منفی ظاهر میشه که اونم نبود رقص بندری تو بازی هست:d:اینم یه چندتا شات دیگه از ظاهر بازی.همونطور که میبینید بازی خیلی بی روحه:d:

ولی خوب وسایل ارتباطی تو بازی وجود نداره که خیلی بده به نظرم و این که به صورت استاندارد پارتی ها به صورت پابلیک نیست این باعث میشه اکثراً سراین موضوع عذاب بکشن و یا مجبور بشن تنهایی بازی کنن این مورد بیشتر تو بخش کمپین یا بخشای محدود به چند نفر هست.بخش کمپین هم داستان ماورایی نداره خیلی ساده بیان میشه و ماموریت ها محدود میشه به چندتا حرکت مثل دراپ گوست و دیفند از یه مکان خاص ولی با این حال برای من تکراری نشد با این که هر میشن رو نزدیک 3 دفعه با افراد مختلفی رفتم و خیلی خوب هم میشه لول های ابتدایی رو توشون افزایش داد.به نظرم با چندتا آپدیت و اضافه کردن بعضی امکانات بازی های MMO بانجی میتونی بازی رو بهتر از این که هست بکنه.من از خریدم واقعاً راضیم و به نظرم Destiny بازی نیست که همون اول همه ی قابلبت هاش معلوم بشه بلکه در طول بازی و لول آپ و افزایش مهارت و صد در صد انلاک شدن آیتم های مختلف این قابلیت ها مشخص میشه.یه گله ی دیگه این که بعد از پایان هر میشن 25-30 ثانیه مهلت داده میشه تا برگردیم به اوربیت که خیلی بده و این بازگشت دست لیدر نیست اینطوری نمیشه راحت محیط رو گشت و لوت ها رو برداشت که امیدوارم درستش کنن.با تمام این اوصاف بازی برای من که خوب بوده و خسته نشدم ازش نمیدونم شاید تو 10 ساعت بازی آیندم همچی تغییر کنه ولی تا الان که همچی برام خوب بوده غیر از یه سری موارد که به نظرم با دادن چندتا آپدیت حل میشه:d

Expansion اول هم مثل این که تو یه روز نامشخص در ماه دسامبر منتشر میشه.امیدوارم حداقال کانتنت های رایگانم براش در نظر بگیرن.:-/

حتمن بشین تا اکتیویژن کانتنت رایگان بده :)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
حتمن بشین تا اکتیویژن کانتنت رایگان بده :)
Well Said
:d
ارزو داشتم این بازی دسته کمپانی مثل valve اینا بود ....

- - -ویرایش - - -

اخرش که فهمیدم چی شد ! باسه پشته اون دیواره اصلا گیر میکرد D: یعنی چپ و راست میرفتم دیگه مشکلی نبود ( توی همون اطاقه که موندیم اخری ) از اول اونجا بود راحت میشد کشتش ....
همه boss هاش همینن . اصلا راه نمیرن . فقط damage بالا میدن . بقیه سلیه دشمنهاست که فقط جوه اکشن بازی رو میده بالا .

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
علی بعد از اینکه بخش داستانی رو تموم کنی میتونی بری سراغ Raid، Strike و البته Multiplayer رقابتی همراه با Mode های مختلف!:d
برای Expansion Pack های Destiny هم جای هیچ نگرانی نیست! Activision جون مهربون و Bungie سنگ تمام خواهند گذاشت! همین الان میتونی Destiny Expansion Pass رو از PS Store بخری:)) Destiny Expansion I: The Dark Below - Destiny Expansion II: House of Wolves هر کدوم از این بسته ها ماموریت های داستانی، مپ های مولتی و مراحل coop خاص خودشون رو دارند.

ولی به دور از هرگونه شوخی، شک ندارم که بسته های الحاقی Destiny عالی خواهند بود:d درست مثل Borderlands و Borderlands 2

کلا دوستانی که هیچ علاقه ای به online coop & multiplayer ندارند و فقط میخوان یه بخش single player campaign رو تجربه کنند بهتره پولشون رو حروم نکنند!!:d

بر عکس میگی داداش ، بخش سینگل خیلی ارزش نداره ما ایران ها دنبالش نیستیم ، مولتی مهتادش بشه خیلی حال میده ،
میگم به نظرتون مولتی این بازی قشنگه ارزش داره بگیرم؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
Well Said
:d
ارزو داشتم این بازی دسته کمپانی مثل valve اینا بود ....

- - -ویرایش - - -

اخرش که فهمیدم چی شد ! باسه پشته اون دیواره اصلا گیر میکرد D: یعنی چپ و راست میرفتم دیگه مشکلی نبود ( توی همون اطاقه که موندیم اخری ) از اول اونجا بود راحت میشد کشتش ....
همه boss هاش همینن . اصلا راه نمیرن . فقط damage بالا میدن . بقیه سلیه دشمنهاست که فقط جوه اکشن بازی رو میده بالا .
اتفاقا ميوفته دنبالت ، بستگي به باس ها داره . مثلا يكيشون هست ميوفته دنبالت تا ميكشدت ميگه هاها ول كن هم نيست، يا چند تاي ديگه.
چند تاشون هم ثابتن. باس هاش دقيقا مثل باس هاي Invincible بردرلند ٢ هستند.
Loot رو ديده بودم گفتي وقت نميشه برداري ، اگر Uncommon Rare Legendary اينا باشه برنداري هم مياد داخل Mailbox tower.
Chest باز كردن داخل Destiny كار بيهوده اي هست.چيز بدرد بخوري گيرت نمياد. سراغشون نرو:d
---
من از بازي لذت ميبرم قرار هم نيست ٤٠٠-٥٠٠ ساعت سرگرمتون كنه نهايت ١٠٠-٢٠٠ (قبلا هم گفتم)از اول هم مشخص بود، انتظارات بالا بود:d بازي شوتره ، بانجي گفته بود بزرگترين و گسترده ترين ساخته ماست .قرار نبوده World of Warcraft تحويلمون بده:d اينم تقصير سايت ها بود كه شلوغش كرده بودن چون كلي ارت داده بود و همه تا ماه اخر فكر ميكردن بيشتر از ٤ تا سياره هست.
استوري با ٥-١٠ تا Strike كه رفتم ٢٠ ساعت طول كشيد، شما تا لول ٢٠ اسلحه Legendary هم نميگيرين جه برسه به Exotic. تازه Endgame شروع ميشه و Vangaurd strike playlist باز ميشه با سختي هاي متفاوت، از اونور Story mission ها هم به اين صورت ميشن.
Light level جاي Xp رو ميگيره و Mote of light هم اضافه ميشه.
Raid باز ميشه كه خودش شامل كلي اسلحه و ٣ تا ست ارمور هست.(فقط Raid قابليت Matchmaking نداره اونم چون نياز به همكاري بالا داره اگر ميخواستيد رندوم بريد نميتونستيد تمامش بكنيد. بايد با دوستاتون بريد اونم نه اينكه همه يك كلاس بايد كلاس هاي مختلف داشته باشين. و هماهنگ باشين)
هر Vendor the tower اسلحه هاي خاص خودشونو ميفروشن كه گرفتنشون كلي طول ميكشه.
Event هاي هفتگي بانجي (به جز ماه اول) ، كانتنت هاي مجاني هم اضافه ميشه بعد اين ١ ماه.
مولتي پلير بازي كه بحثش جداس خودش خيلي سرگرم كنندس.كه اونم كلي Event داره.
اين كانتنت هايي كه من ميبينم حداقل ميدونم ١٠٠ ساعت سرگرم ميكنه از شوتر انتظار ديگه اي ندارم.
داستان بازي مشكلش اينه كه داخل دنياي بازي و كارت هاي Grimoire بيان ميشه و عملا براي داستان به اونا بايد مراجع كنيد.
يا حتي Vendor هاي داخل The tower كلي ديالوگ دارن چند دقيقه رو بروشون بايستيد صحبت ميكنن، از استوري گروه ها با خبر ميشيد.

من انلاين و Coop خيلي برام مهمه ،Destiny دقيقا تو اين موارد عالي عمل كرده و نيازي به تعريف نيست.

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من از بازي لذت ميبرم قرار هم نيست ٤٠٠-٥٠٠ ساعت سرگرمتون كنه نهايت ١٠٠-٢٠٠ (قبلا هم گفتم)از اول هم مشخص بود، انتظارات بالا بود:d بازي شوتره ، بانجي گفته بود بزرگترين و گسترده ترين ساخته ماست .قرار نبوده World of Warcraft تحويلمون بده:d اينم تقصير سايت ها بود كه شلوغش كرده بودن چون كلي ارت داده بود و همه تا ماه اخر فكر ميكردن بيشتر از ٤ تا سياره هست.
دقیقا . یه مقداری hype خبریش بازی رو به نظره منم یه جور دیگه جا انداخت و سطحه انتظارها به نسبت یه بازی شوتر طوره دیگه ای بود

به نظره منم بازی توی multi خوب عمل کرده ...
اما از سیستم endgame خوشم نیومد ( سلیقه خودم ) ... کلا بازی رو دوست دارم اما نه برای اینکه مدت طولانی بازی کنم ...

اما شوتر بازی خیلی خیلی نرم و روان از اب در اومده ...

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
دوستان کی گفته بازی سینگل افلاین نداره ؟ هااا ؟ همش دروغه . اکتیویژن همه دروغ میگن . نماینده کشورمون در دیدار دوستانه ای که با یوشیدا داشته گفتن که دستینی افلاین سینگل هم داره . ایناهاا اینم مدرکش لوووول :D

طرف هنوز فرق افلاین با سینگل پلیر نمیدونه . OH GOD KILL OR HEAL !

46152662784918183616.png

اقا یکی بزنه این سایته رو ***** کنه راحت شیم :D بار اول دوم نیست که . من 100 تا جواب خنده دار و اشتباهیی از این طرف دیدم توی سایت . دیگ قیافه ضایعی که داره نوید همه چیز هست :D

آخرین ویرایش:

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
دوستان کی گفته بازی سینگل افلاین نداره ؟ هااا ؟ همش دروغه . اکتیویژن همه دروغ میگن . نماینده کشورمون در دیدار دوستانه ای که با یوشیدا داشته گفتن که دستینی افلاین سینگل هم داره . ایناهاا اینم مدرکش لوووول :D

46152662784918183616.png

اقا یکی بزنه این سایته رو ***** کنه راحت شیم :D بار اول دوم نیست که . من 100 تا جواب خنده دار و اشتباهیی از این طرف دیدم توی سایت . دیگ قیافه ضایعی که داره نوید همه چیز هست :D

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361

46152662784918183616.png

اقا اصلا باورتون نمیشه منتظر بودم روزی کسی از این سایت این سایتو ببینه! :d اقا ما با دوستمون دعوا مون شد سر همین سایت که جوابای شاخدار بهمون داده بود! برا ریجن ها! اقا یه سوال ماا ریجن 2 ی ژاپنم داریم؟:| اقا اگه داریم من میرم میمیرم جدا میگم! خدا وکیلی جواب بدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر