Destiny (Age of Triumph)

b8SZY.jpg

.داستان بازی 700 سال بعد روی کره زمین و در شهری به نام Last City اتفاق می افتد. در دنیایی که منظومه شمسی پوشیده از بقایای عصر طلایی انسان هاست. در همین زمان یک سفینه فضایی عجیب و فوق العاده غول پیکر بر فراز زمین ظاهر می شود و ابعاد عظیم و شکل ظاهری آن به نوعی است که می توان آن را Second Moon (ماه دوم) نامید. هیچ کس نمی داند این سفینه چرا و از کجا آمده است. انسان ها تنها می دانند که این سفینه محافظ آن ها خواهد بود. از این سفینه تحت عنوان The Traveler (مسافر) نیز یاد می شود.
در همین زمان هیولاهای بیگانه و عجیبی نیز از گوشه و کنار کهکشان به قصد اشغال زمین و Last City هجوم می آورند. ما در این بازی نقش Knight (شوالیه) های جوانی را ایفا می کنیم که وظیفه دفاع از باقی مانده انسان های زمین و پیدا کردن راهی برای شناخت بیشتر این موجودات و در نهایت شکست آن ها را داریم.

سبك Destiny MMO-FPS هست و هميشه بايد انلاين باشيد.
البته Destiny يك MMO كامل نيست فقط ويژگي هاي MMO هارو داره. مثلا هميشه انلاين باشيد يا توي Raid هاي پلير ها ديگه هم بهتون ملحق ميشن. بين FPS و MMO ميكس شده. و گفتند که حق انتخاب داريد كه با دوستانتون بازي رو ادامه بديد يا بقيه هم بهتون ملحق بشن.جا هايي كه ميتونيد به پلير هاي ديگه بازي كنيد Public event ها هستن، توي The Last City هم ميتونيد با پلير هاي ديگه Trade و... انجام بديد ، تعداد پلير ها هم كنترل شده و محدود هست .
Bungie هم اسمش Shared World Shooter گذاشته.
به وسيله device هاي مختلف ميتونيد به بازي دسترسي داشته باشيد
كلاس ها شامل Hunter, Warlock , Titan ميشه.

نژاد ها شامل Awoken , Exo, HUMAN میشه.
دشمن های بازی:
FALLEN

ان ها به شدت از نژاد انسان ها متنفر بوده و دشمن قسم خورده انسان ها هستند هستند.

فالن ها Space pirate هستند و نیازی به Base و... ندارند . اکثرا در کشتی های فضایی خود زندگی میکنند

• Dreg:اکثرا اسحه هایشان یک Shock dagger و Pistol هست . بر عکس بقیه فالن ها 2 دست دارند.

• :Vandal مقام و رنک ان ها بالا تر هست و تجهیزات ان ها مرگ اور تر هست. بعضی اوقات هم اسلحه های دور برد دارند اما برای استفاده دوباره زمان مشخصی چارژ میشه.

• Captain : فکر میکنند که از انسان ها بهترند و زمین به خودشون تعلق داره. قوی ترین و ترسناک ترین از فالن ها Captain هست.

Vex

Vex ها ربات هایی هستند که توانایی سفر در زمان رو دارند و برای بررسی و چک کردن انسان ها امده اند.

البته ان ها کاملا ربات نیستند و قسمت هایی زنده و ارگانیک در بدن خود دارند.

• Goblins: معمولی ترین نیروی vex هستند. در نبردشون با افزایش تعدادشان سعی میکنن پیروز بشن

• Hobgoblins: بزرگ تر و فوی تر از گابلین ها هستند . و یک دم هم دارند.

• Minotaurs:بزرگ تر از 2 دشمن قبلی و شونه های پهن تر و 3 چشم دارند

• Hydras:قابلیت پرواز دارند
  • Harpies:نیروی هوایی کوچیکی هست که به سرعت وارد نبرد شده و خارج میشود.

Cabal

نژاد غول پیکر و با ارمور و اسلحه های قوی هستند. دشمن انسان ها هستند.

در Exclusion Zone مارس قرار دارند.

76656171212096353982_thumb.jpg

• legionnaires:سرباز های معولی هستند که یک اسلحه و شیلد حمل میکنند
.

• Centurions:قوی تر وسخت هستند و جت پک هم دارند.
  • Gladiators: بدن ان ها کاملا پوشیده از ارمور هست و یک Gatling gun حمل میکنه
  • Psions کوچک ترین هست و توانایی استفاده از Space magic دارند.

The Hive

• Thralls:پایین ترین رنک رو دارند و فقط از چنگال و پنجه های خود به عنوان اسلحه استفاده میکنند.

• نیرو های معمولی Hive هستند و از energy weapon ها استفاده میکنند
.

• Knight:سرباز های Elite هستند و یک شمشیر حمل میکنند .

• Wizard:قدرت جادویی دارند.رنک ان ها از بقیه بالاتر است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad and NaViiDii

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
نمیشه کاری کرد که درجه سختی بازی بالا بره؟ چون تا اینجا که من بازی کردم بنظرم خیلی آسون بوده(Hunter) و با یه چاقو همرو نایف میکنم، در ضمن چرا انقدر گیم پلی بازی ساده و مثل Borderlands هست؟ من انتظار سیستم خیلی پیچیده تری داشتم.

دوست عزیز موقعی که مرحله رو انتخاب میکنی میخوای صفینه رو لانچ کنی بره مرحله شروع بشه یه قسمتی هست زده normal میتونی به هارد عوضش کنی .درمورد گیم پلی هم باهات موافقم یخورده ساده هست ولی گرافیک زیبایی داره سرگرم کننده هست بسیار شبیه borderland شده بازی

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
145
نام
سینا
درود
دوستان این بازی نسخه Trial نداره برای تجربه ؟
راستش در موردش نمیدونستم تا وقتی کنفرانس سونی رو دیدم ، میخواستم بدونم چطور باید تجربش کرد پیش از احتمالأ خریدش ؟
اگر پیش تر توضیح دادید ، ممنون میشم لینک و توضیحات رو برای بنده نیز ارسال کنید ، پیشاپیش سپاس گزارم .
بدرود .

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
درود
دوستان این بازی نسخه Trial نداره برای تجربه ؟
راستش در موردش نمیدونستم تا وقتی کنفرانس سونی رو دیدم ، میخواستم بدونم چطور باید تجربش کرد پیش از احتمالأ خریدش ؟
اگر پیش تر توضیح دادید ، ممنون میشم لینک و توضیحات رو برای بنده نیز ارسال کنید ، پیشاپیش سپاس گزارم .
بدرود .

دوست عزیز بازی فعلا درحالت بتا قرار داره واسه کسایی که پیش خرید کردن یه کد میده که بتونی بازی رو تجربه کنی البته میشه بدون پیش خرید هم کد گرفت که توضیحاتشو دوستان در صفحات قبل دادن میتونی بخونی .بازی تا الان انجام دادم گرافیک واقعا زیباست ولی بازی یکم تقلید از بازی borderland هست ولی بسیار بازی خوبیه کد داشتم ولی دادم به دوستمون اگه زودتر گفته بودی شرمندت نمیشدم سوالی بود در خدمتم

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
نمیشه کاری کرد که درجه سختی بازی بالا بره؟ چون تا اینجا که من بازی کردم بنظرم خیلی آسون بوده(Hunter) و با یه چاقو همرو نایف میکنم، در ضمن چرا انقدر گیم پلی بازی ساده و مثل Borderlands هست؟ من انتظار سیستم خیلی پیچیده تری داشتم.
اره ميشه همونجا كه زده نرمال ميتونيد عوض كنيد. سخت تر ميشه.
بزاريد بازي اصلي بياد يك سري Raid داره ٢٤ ساعت طول ميكشه ببينم بازم ميگيد اسونه:d
البته بگذريم همين الان كشتن باس هاي Public event بعضي هاشون خيلي سخته. شما Public event و strike رو بازي كني ميبيني كه اصلا اسون نيست.
Raids are extremely difficult, six-player, endgame missions that may take hours to complete. Eric Osborne stated that on one particular raid, he and his team "spent over 45 minutes just cracking the entrance." Raids are designed for teams of players that have extensively upgraded their focuses,armor, and weapons and are seeking a difficult endgame challenge.

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
اگه من فایل 14 گیگی بازی رو از دوستام بگیرم فقط با نرم افزار میشه انتقال داد به کنسول؟؟ ( چون خودم نه لپتاپ دارم و نه مودم وایرلس )

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
Warlock \\ YKA-RJG-MH9
Hunter \\ 3DA-P4X-F6A
Titan \\ MVD-4N3-NKH
Rixis \\ TCN-HCD-TGY
Old-Russia \\ HDX-ALM-V4K
Hive \\ 473-MXR-3X9
Moon \\ JMR-LFN-4A3
Gjallorhorn \\ HC3-H44-DKC
Duke MK.44 \\ 69P-KRM-JJA
The Tower \\ 69P-VCH-337
The Hive, Ogre \\ 69R-CKD-X7L
Valley of the kings, Mars \\ 69R-DDD-FCP
The Fallen \\ 69R-F99-AXG
Red Death \\ 69R-VL7-J6A
The Cabal \\ 69X-DJN-74V
The Devastated Coast, Venus \\ 6A7-7NP-3X7
Vex Minotaur \\ 6A9-DTG-YGN

اینم کدهای کارت های Trading بازی هست که تا حالا پیدا شده و میتونید تو پروفایلتون توی Bungie واردشون کنید و منتظر باشید تا توی بازی دریافتشون کنید.

در ضمن اونایی که کد بتا میخوان برن توی فیسبوک Destiny یا Bungie و آماده باشن، چون هر چند دقیقه کلی کد بتا توی کامنت ها میزارن، البته مطمئن نیستم اون روش آمازون هنوز کار کنه یا نه!

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
145
نام
سینا
درود دوستان من در سایت bungie نام نویسی کردم و از طریقی تونستم کد نسخه بتا رو بدست بیارم بعد از اون در پروفایلم وارد کردم و سپس در بخش کد ها بعد از انتخاب ریجن و پلتفرم چنین چیزی برای من نمایش داده میشه

و در این کادر سمت راست روبه روی نوشته PS4 سه کد به من داده شده که هر کدام 12 رقم هستش ، حالا از این کد ها چطور باید استفاده کنم ؟

توضیح بدید ممنون میشم .

با سپاس فراوان .

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
درود دوستان من در سایت bungie نام نویسی کردم و از طریقی تونستم کد نسخه بتا رو بدست بیارم بعد از اون در پروفایلم وارد کردم و سپس در بخش کد ها بعد از انتخاب ریجن و پلتفرم چنین چیزی برای من نمایش داده میشه

و در این کادر سمت راست روبه روی نوشته PS4 سه کد به من داده شده که هر کدام 12 رقم هستش ، حالا از این کد ها چطور باید استفاده کنم ؟

توضیح بدید ممنون میشم .

با سپاس فراوان .

درود دوستم یکی از سه کد رو که داری در استور کنسولت باید وارد کنی و بعد از اون دانلود شروع میشه / دو کد دیگه ام میتونی بدی به کسایی که میشناسی یا همین جا به بچه هایی که درخواست دادن سوال دیگه بود در خدمتیم

اگه من فایل 14 گیگی بازی رو از دوستام بگیرم فقط با نرم افزار میشه انتقال داد به کنسول؟؟ ( چون خودم نه لپتاپ دارم و نه مودم وایرلس )

تا اونجا که من میدونم نیاز به کامپیوتر داری حالا بچه هایی که بلدن میان راهنمایی

یکی از دلایلی که من باهاش حال میکنم همینه که شبیه بوردرلند هست اما با محیطی واقع و جدی تر / عاشق این سبک بازیم تمومی نداره با اینکه ساده اس اما بسیار گیرا هستش تازه این تجربیات من از نسخه الفا هست این هنوو داره دانلود میشه

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر