Destiny 2 در سپتامبر 2016 عرضه نخواهد شد

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
طبق آخرین اطلاعات بدست آمده، به نظر نمی‌رسد بازی «Destiny 2» در سال 2016 عرضه شود. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

2op26p4ugcf69ox6hgi9.jpg

با توجه به اطلاعات منتشر شده در سایت «Kotaku» توسط منابع داخلی، به نظر نمی‌رسد نسخه بعدی بازی دستینی در سپتامیر 2016، تاریخی که در گذشته تعیین شده بود، عرضه شود. در عوض، تیم توسعه دهنده بازی بر روی محتویات اضافی بیشتر برای نسخه اول کار می‌کند.

در سال 2012، قرار داد بین «Activision» (ناشر بازی) و «Bungie» (استدیو سازنده بازی) که در سال 2010 بسته شده بود، لیک شد. در این قرارداد برنامه‌ای 10 ساله برای این فرانچایز طراحی شده بود.

در هر صورت 6 سال از آن قرارداد می‌گذرد و مطمئنا در این مدت، تغییرات زیادی صورت گرفته است.

با توجه به برنامه جدیدی که به تازگی لیک شده، توسعه دهندگان بازی عرضه نسخه بعدی دستینی را در «اواخر 2016 – اوایل 2017» در نظر گرفته‌‌اند.

در این قرارداد، به عرضه محتویات اضافی دیگر مانند «The Taken King» در سال جاری اشاره شده، همچنین با اینکه انتشار نسخه جدیدی از بازی هنوز تایید نشده، در این قرارداد به طور واضح در مورد دستینی 2، 3 و 4 به عنوان یک سه گانه از نسخه اول صحبت شده‌است.

همچنین استدیو بانجی در ماه دسامبر قول عرضه یک محتوای اضافی بسیار بزرگ، در فصل بهار را داد و گفت از تمام DLCهایی که تا به الان برای بازی عرضه شده (حتی The Taken King)، عظیم تر خواهد بود.

به نظر می‌رسد استدیو بانجی، برنامه‌های زیادی برای گسترش این فرانچایز در سر دارد.

منبع

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
نسخه اول با وجود نواقص زیادش اینقدر گیمپلی خوب و اعتیاد آوری داشت که نمیشد ازش دل بکنی (البته تا زمانی که از دست مراحل تکراری خسته نشده باشی). تا اونجایی که خبر دارم توی آپدیت های بعدیش یک سری از اشکالات بازی هم برطرف کردن (مثل سیستم لول آپ) و سعی میکنند از گیمر ها فیدبک بگیرن. با این شرایط خیلی به نسخه بعد امیدوارم چون کافیه همون مشکلات نسخه اول برطرف بشه و مراحل خیلی بیشتری برای بازی در نظر بگیرن تا با همین گیم پلی و گان پلی عالیش بتونه مدتها سرگرممون کنه.

فقط ای کاش محتوای اضافی رو مثل GTA online به صورت رایگان عرضه میکردن و به جای اینکه از dlc پول در بیارن از خود بازی پول در بیارن. GTA online با همون محتوای رایگان که هر از مدت براش عرضه میشه هنوز بازی رو زنده نگه داشته و پلیرهاش دلیلی برای رها کردنش ندارن.

اینا به بهونه مستقل شدن و ساخت بازیهای جدید از مایکروسافت جدا شدن دیگه؟
8-|
خب الان هم مستقل هستن و بازی جدید هم ساختن :d قراردادشون تموم بشه با هر ناشر دیگه ای ممکنه همکاری کنند حتی خود ماکروسافت یا سونی

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
نسخه اول با وجود نواقص زیادش اینقدر گیمپلی خوب و اعتیاد آوری داشت که نمیشد ازش دل بکنی (البته تا زمانی که از دست مراحل تکراری خسته نشده باشی). تا اونجایی که خبر دارم توی آپدیت های بعدیش یک سری از اشکالات بازی هم برطرف کردن (مثل سیستم لول آپ) و سعی میکنند از گیمر ها فیدبک بگیرن. با این شرایط خیلی به نسخه بعد امیدوارم چون کافیه همون مشکلات نسخه اول برطرف بشه و مراحل خیلی بیشتری برای بازی در نظر بگیرن تا با همین گیم پلی و گان پلی عالیش بتونه مدتها سرگرممون کنه.

فقط ای کاش محتوای اضافی رو مثل GTA online به صورت رایگان عرضه میکردن و به جای اینکه از dlc پول در بیارن از خود بازی پول در بیارن. GTA online با همون محتوای رایگان که هر از مدت براش عرضه میشه هنوز بازی رو زنده نگه داشته و پلیرهاش دلیلی برای رها کردنش ندارن.

خب الان هم مستقل هستن و بازی جدید هم ساختن :d قراردادشون تموم بشه با هر ناشر دیگه ای ممکنه همکاری کنند حتی خود ماکروسافت یا سونی
مقایسه ی GTA و دستینی خیلی درست نیست.
GTA فک کنم نزدیک 50 میلیون فروش کرده و از همون اوایل GTA online هم Microtransaction توی بازی بود و درآمد خوبی داشت برای بازی.
دستینی از اون طرف روی 4 تا پلتفرم فقط 12 میلیون فروش کرد و بعد از TTK هم فک کنم به 17 میلیون رسید و از طرفی هم ناشر دستینی اکتیویژنه که از هر سوراخی پول در میاره.:d
بعد از TTK البته microtransatcion به دستینی هم اضافه شد و یه چندتا Event و محتوای رایگان برای دستینی هم اومد اما هنوز مشخص نیس در آینده قراره چه اتفاقی بیفته و به چه طریقی قرار بازی آپدیت بشه.

ا
ینا به بهونه مستقل شدن و ساخت بازیهای جدید از مایکروسافت جدا شدن دیگه؟
8-|
الان به نظرت دارن چیکار کنن پس؟!

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
هیچی یه قرار داد 10 ساله برای ساخت Destiny 2, 3, 4 بستن
الان این وضعیت با زمانی که زیر مجموعه مایکروسافت بودن چه فرقی میکنه؟؟

خب شاید دیگه نمیخواستن هیلو بسازن و میخواستن یه چیزی مثل همین Destiny بسازن ولی نمیتونستن یا چیزای دیگه ای که ممکنه فرق میکرده و ما نمیدونیم !

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
مقایسه ی GTA و دستینی خیلی درست نیست.
GTA فک کنم نزدیک 50 میلیون فروش کرده و از همون اوایل GTA online هم Microtransaction توی بازی بود و درآمد خوبی داشت برای بازی.
دستینی از اون طرف روی 4 تا پلتفرم فقط 12 میلیون فروش کرد و بعد از TTK هم فک کنم به 17 میلیون رسید و از طرفی هم ناشر دستینی اکتیویژنه که از هر سوراخی پول در میاره.:d
بعد از TTK البته microtransatcion به دستینی هم اضافه شد و یه چندتا Event و محتوای رایگان برای دستینی هم اومد اما هنوز مشخص نیس در آینده قراره چه اتفاقی بیفته و به چه طریقی قرار بازی آپدیت بشه.

این سیاست ها رو از همون زمان ساخت بازی تعیین میکنند که اون زمان هم میزان فروش هیچ کدوم مشخص نبوده و اتفاقا یکی از مزایای محتوای رایگان اینه که فروش بازی رو بیشتر میکنه چون بازی به مدت خیلی بیشتری توی بورس میمونه و پلیر هاشو در مدت زمان بیشتری حفظ میکنه. در کل به نظر من این روش برای بازی هایی که آنلاین محور هستن و هدفشون اینه که تا مدتها خودشون رو زنده نگه دارن بهتر جواب میده.

البته همه این ناشر ها خودشون بازاریاب های حرفه ای دارن که مسلما خیلی بیشتر از من میفهمن ولی من به عنوان یه گیمر سیاست *R رو سود آورتر میبینم به خصوص که در کنارش باعث محبوبیت بیشتر بازی و اعتماد مشتری به سازنده و ناشر میشه که اینم خودش یک نوع سود غیر مستقیم هست.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بانجی اشتباه زیاد داشت سر Destiny میتونست خیلی بهتر از این حرف ها عمل کنه به نظر من بزرگترین مشکل Destiny این بود که بعد اینکه شما به یک Level میرسیدی در بازی برای شما هیچ چیزی اضافه ای نبود که بازی کنی .

باید منتظر Raid بعدی میشدی یا اینکه کلا بازی بی خیال میشدی درجه سختی به Raid های قبلی اضافه شده اما در عمل Raid های قبلی بی استفاده هستش .

هروقت میخوان عرضه کنن اما دیگه انتظار نداشته باشن اگه قرار باشه مثل Destiny پیش برن خیلی ها دیگه بازی دنبال کنن .

خب شاید دیگه نمیخواستن هیلو بسازن و میخواستن یه چیزی مثل همین Destiny بسازن ولی نمیتونستن یا چیزای دیگه ای که ممکنه فرق میکرده و ما نمیدونیم !

دقیقا اصلا مشخص نیست حتی خسته شده بوده باشن از ساخت HALO شاید از نظر مالی افراد استدیو فکر میکردن درامد بیشتری دارن در صورت مستقل شدن از ماکروسافت و هزاران دلیل دیگه ای که میتونه وجود داشته باشه دال بر جدایی استدیو .;)

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دوست جدید
هر بازی ای که براش DLC بیاد به معنای ناقص بودنش نیست صرفا. با تشکر!

Destiny دقیقا از اون جمله بازی های بود که DLC هاش تا قبل the taken King داخل بازی بود .;)

وقتی هنوز DLC ها نیمده بود ما از در دیوار رد میشدیم میرفتیم منطقه های که بعدم با DLC به بازی اضافه میشد مشخصا منطقه ها قبلا تو بازی بوده .;)

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
یه GotY edition برای pc لطفا :|

برتری موس کیبورد این اجازه رو بهشون نمیده . چون عرضه بازی روی PC بطور کل توازن قدرت بین پلتفروم ها به هم میریزه . و نیازمند سرورهای مجزا.
غیر از این فکر نمیکنم دلیل دیگه ایی وجود داشته باشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر