Denuvo سیستم ضد کرک خود را کاملا تغییر داده است

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
i0hl_denuvo.jpg

به نظر می آید که Denuvo در حال کار بر قفل نرم افزاری کاملا جدید و متفاوتی است. پس از اینکه بازی Resident Evil 7 فقط 5 روز پس از عرضه هک شد، خیلی ها فکر می کردند عمر این قفل هم به سر رسیده است ولی به نظر می آید که اینطور نیست!
از بازی های آینده، Sniper Ghost Warrior 3 از این نسخه جدید Denuvo استفاده خواهد کرد ولی در مورد بازی هایی مانند For Honor و Mass effect Andromeda هنوز چیزی معلوم نیست. باید بود و دید که آیا گروه های هکر موفق به شکست این قفل ارتقا داده شده می شوند یا خیر!

Denuvo has completely revamped its anti-tamper tech | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
2 تومن کجا بود الان فیلم شد 5 تومن این سی دی ها 2 تومن ؟ تموم شد دیگه اون دوران زیر 5 تومن نیست چیزی

حالا 2 هزار تومن چه 5 هزار تومن مگه چقدر فرق میکنه :D صحبت سر خرید بازی 200 خورده ای هزار تومنی تا 300 هزار تومنیه :D
انقدر نرفتی آلبوم موسیقی اورجینال بخری رفتی دانلود کردی اصلا از قیمت ها خبر نداری :D من خودم بار ها و بار ها از دیجی کالا و بامیلو و ...... خریدم از 1500 خریدم تا 2500 تومن
همین 1 ماه پیش رفته بودم ولیعصر پاساژ ولیعصر به فروشگاه بود دیسک ها قدیمی ارزون داشت یه ستون 500 تومنی یه ستون 100 تومنی یه ستون 1500 تومنی , دیدم تو قسمت 1000 تومنی 2 تا آلبوم اورجینال متفاوت از رضا یزدانی هست خریدم :D از محسن چاوشی و .... هم داشت تازه :D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
حالا 2 هزار تومن چه 5 هزار تومن مگه چقدر فرق میکنه :D صحبت سر خرید بازی 200 خورده ای هزار تومنی تا 300 هزار تومنیه :D
انقدر نرفتی آلبوم موسیقی اورجینال بخری رفتی دانلود کردی اصلا از قیمت ها خبر نداری :D من خودم بار ها و بار ها از دیجی کالا و بامیلو و ...... خریدم از 1500 خریدم تا 2500 تومن
همین 1 ماه پیش رفته بودم ولیعصر پاساژ ولیعصر به فروشگاه بود دیسک ها قدیمی ارزون داشت یه ستون 500 تومنی یه ستون 100 تومنی یه ستون 1500 تومنی , دیدم تو قسمت 1000 تومنی 2 تا آلبوم اورجینال متفاوت از رضا یزدانی هست خریدم :D از محسن چاوشی و .... هم داشت تازه :D
البوم های زمان قرقره میرزا حتما گرفتی چون ما همین تابستون البوم خواجه امیری گرفتیم 30 سالگی 10 تومن دادیم تازه الکی مثلا یک امضا و.. هم داشت اابوم جدیدا بالای 5 تومن

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
حمایت از بازی و اورجینال خریدن وقتی معنی داره که شما بیای یه بازی مثل Witcher 3 که روش کلی زحمت کشیده شده و به دلیل احترام به شعور مخاطب روش نیومدن قفل های عجق وجق و چرت و پرت بذارن بخری و لذت ببری از بازی.
نه اینکه بیای بابت یه بازی که شرکت فلان سافت یا فلان ویژن (نخواستم اسم ببرم :-") که از یه کنسول دیگه پورت شده و روش سر جمعه 2 ماه وقت نذاشتن و هر 15 دقیقه 3 تا باگ میبینی و داستان و کاراکتر پردازیشم کاملا آبکی کار شده 200-300 تومن پول بدی!

شرکتی که برای مخاطباش ارزشی قائل نیست قطعا ارزش حمایت کردنم نداره.

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
من خودم همیشه پایرت می کردم و الان هم سیستم خفنی ندارم که بخوام بازی های روز رو پایرت بزنم.همین باعث شد که برم سراغ بازیهای چند سال گذشته و برم سراغ استیم و بازی ها رو 4،5 دلار بخرم چون از نظر قیمت زیاد تفاوتی با نسخه پایرت نداره.
اما یک چیزی رو اعتراف می کنم خدایی تازه الان بازی بهم حال میده قبلا بازی رو یک بار رو نرمال میرفتم داستان رو میفهمیدم تموم اما الان به خاطر اچیومنت ها هم که شده بازی رو بیشتر بازی می کنم.
جدای از همه ی مشکلاتی که ما تو کشور واسه اوریج زدن داریم به نظرم پایرت بازی کردن کل لذت یک بازی رو منتقل نمیکنه .

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,932
اونوقت کی این جامعه رو ساخته ... ؟؟؟
تازه به خاطر وضعیت باید کی رو سرزنش کنیم ؟
تا موقعی که بالادستیها پیش زمینه هاش رو فراهم نکنن، متاسفانه کاری از دست من و شما برنمیاد. وقتی شرایطش مهیا نیست (تصویب قانون در این زمینه، بهبود وضع اقتصادی، همکاری رسمی سازمانها و نهادهامون که به کار مسته.جن رده بندی کردن بازیا مشغولن! با شرکت ها و پابلیشرهای بزرگ و...) و کار ما هم نیست مهیاش کنیم وضع همینیه که هست. یه مورد اینکه قانون در این زمینه داشته باشیم به اعتقاد من خیلی مهمه.
بعد یه نکته دیگه در جواب نظرات دوستان میخواستم عرض کنم اونم اینکه به نظرم کسایی که به پایرت بودنشون افتخار کنن واقعا خیلی کمن. به نظر خودمم افتخار نداره ولی دیگه دزدی هم نیست. حسابش با اون جریان اکانتهای هکی PS4 هم فرق میکنه. این نسل بازیهای خوب کم شدن ولی فکر نکنم اینطور بمونه با عرضه رد دد و death stranding و عناوین انحصاری سونی. اینطور بازیا واقعا ارزش اریج خریدن رو دارن

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,439
نام
علی
آقا من یه چی میگم و روی حرفم به همه ی شما عزیزان هست! خسته نشدین مردونه؟:| آقا عیسی به دین خود موسام به دینه خود! نه اونی که اوریج بازه پایرت میشه نه برعکسش!:| ولدین بره دیه:| تا اسمه این قفل میاد ایکی ثانیه بعدش شروع میشه! چراپایرت میکنید دزدیه! پول نداریم دزدی نی!:| پول نداری بازی نکن! تو پولداری اوریج بخر!:| مارو حساب کتاب نمیکنن پس پایرت! پایرت میکنین حسابمون نمیکنن! صاف کردین پولشم ندادین با این پستاتون! تشکر!

mhdt199

کاربر سایت
Mar 15, 2010
110
با احترام به همه شرکتهای بازیسای وآرزوی سلامتی و موفقیتشون که همشونو دوست دارم و به لحاظ شخصی براشون احترام قایلم
اما از یک نگاه کلی تر ( البته از دید من ) غالب دولتهای متبوع شرکتهای تولید یا نشر بازی ( که این شرکتها تحت حمایت اون دولتها کار می کنند)، به لحاظ سیاسی در جرگه کشورهای استعمار گر ( ولو به صورت نواستعماری) محسوب می شن وما کشور مورد استعمار .
این کشور ها با سوء استفاده از جایگاه جهانیشون و با کمک متحدین شون با پایین آوردن قیمت نفت به زیر قیمت واقعی (به مراتب پایینتر شاید زیر یکچهارم قیمت واقعی ) اونقدر منابع ما رو به تاراج بردن و از ما دزدیدند ( در طول سالهای متمادی و 50 سال اخیر حد اقل) ، که اگه ما و نوه و نتیجه هامون هم همه بازیها رو رایگان بازی کنیم باز در محدوده حقوق وصول نشده خودمون بازی کردیم ( چون امیدی نداریم که اونها حقوق ما رو بدن)
در واقع این کشورها با ما سر جنگ دارند(کشورهای قدرتمند) و در عمل ارزشی برای حقوق ما ( چون یک کشور جهان سومی هستیم ) قائل نیستند
البته من نمی گم بریم به کشورهای غربی حمله کنیم و حقوقمون رو وصول کنیم البته زورمون هم نمی رسه اما حد اقلش در چنین مواردی مثل حقوق معنوی (فیلم و بازی و نرم افزار ) می تونید نگران نباشید و با وجدان آسوده بازی کنید :)
این هم تئوریزه کردن استفاده از بازیهای رایگان در pc بدون هیچ دغدغه ای
از تشکرات پیشاپیشتو ن ممنونم
زیاد تشکر نکنید چون خجالت می کشم :)

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
تا موقعی که بالادستیها پیش زمینه هاش رو فراهم نکنن، متاسفانه کاری از دست من و شما برنمیاد. وقتی شرایطش مهیا نیست (تصویب قانون در این زمینه، بهبود وضع اقتصادی، همکاری رسمی سازمانها و نهادهامون که به کار مسته.جن رده بندی کردن بازیا مشغولن! با شرکت ها و پابلیشرهای بزرگ و...) و کار ما هم نیست مهیاش کنیم وضع همینیه که هست. یه مورد اینکه قانون در این زمینه داشته باشیم به اعتقاد من خیلی مهمه.
بعد یه نکته دیگه در جواب نظرات دوستان میخواستم عرض کنم اونم اینکه به نظرم کسایی که به پایرت بودنشون افتخار کنن واقعا خیلی کمن. به نظر خودمم افتخار نداره ولی دیگه دزدی هم نیست. حسابش با اون جریان اکانتهای هکی PS4 هم فرق میکنه. این نسل بازیهای خوب کم شدن ولی فکر نکنم اینطور بمونه با عرضه رد دد و death stranding و عناوین انحصاری سونی. اینطور بازیا واقعا ارزش اریج خریدن رو دارن

مشکل این نیست که کسی پایرت میزنه. این که شما هم پایرت میزنی اصلا عیبی نداره و به خود شخص برمیگرده اما این کار دزدی هست چه بالا بریم چه پایین بریم دزدی هست و همه جای دنیا هم این کار دزدی حساب میشه و مجازات و سیستم قضایی هم یه دزدی میبینه این عمل رو و بر اساس این که این کار دزدی هست حکم صادر میشه مشکل اینجایی هست میخوایم پایرت بزنیم به بدن بعد بگین نه نه نه نه این دزدی نیست ما هم دزد نیستیم و خیلی ادمای خوبی هستیم و حقمون هست که این کار رو میکنیم دقیقا این حق به خود دادنه مشکل اصلی هست اگه با کلمه دزد و دزدی مشکل دارین این کار رو نکنیم اگرنه چه من و شما اگر کوچکترین پایرتی زدیم دزد حساب میشیم و سازنده و ... همه ما رو به چشم دزد میبینین از سیستم قضایی هم که نگم دیگه. فقط هم تو یه جایی مثل ایران هست که یه پدیده ای پیدا میشه که محصولا دزدی دیگران رو یه سری شرکت خیلی رسمی و قشنگ میان تکثیر میکنن و منتشر میکنن و یه کسب و کاری راه میندازن با چیزی که از پایه دزدی هست و یه سری مغازه دار عزیز میان از اونا میخرن یه محصول دزدی رو و دوباره یه محصل دزدی رو میفروشن ما نه تنها دزدی میکنیم بلکه مال خری در مقیاص خیلی بزرگ هم انجام میدیم اخه کجای دنیا دیدین از piracy بیان کسب و کار راه بندازن انقدر گنده تازه بیان رو دیسک هم منتشر کنن به اسم خودشون انقدر شیک و...(piracy اصلا برای مجانی بودنش هست دیگه برای piracy که نباید پول داد تازه یه سری اینحا دوکون باز میکنن از piracy که اصلا باید مجانی باشه پول میگیرن تو ایران حتی برای piracy هم دارین پول میدین =)) لحظه ای فکر کن ببین چقدر وحشتناکه ایران تنها جایی تو دنیا هست که میشه گفت صنعت piracy داره ) بعد میاین از حق حقوق خودتون که چرا تو ایران ما رو حساب نمیکنن صحبت میکنین ؟ اینا ما رو هم حساب کنن بیان این وضع رو ببینن میرن خودکشی دست جمعی میکنن.

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
یعنی الان تنها راه خرید از استور MS هست؟ نمی تونی از استیم بگیری؟ به فرض هم نشه اصلا. آقا من مغازه دارم مثلا به یکی نمی خوام جنس بفروشم به هر دلیلی، این توجیح میشه طرف بیاد برداره ببره جنس من رو؟

خوده فروشنده شرایط فروش محصولش رو به من مشتری فراهم نمیکنه ! منم خب طبیعتا به دنبال خرید اون محصول به صورت قانونی نمیرم چون اصلا شرایطش مهیا نیست از سمت فروشنده ! خرید غیر قانونی من هم به اون فروشنده ( که اصلا من رو جزه بازارش حساب نمیکنه ) اسیب مالی نمیزنه !

الان این معادله چیش اینقدر عجیب و غریب هست که این همه روش داره بحث میشه ! و پایرت بازها متهم به دزدی و جرم جنایت میشند !

بیخیال اقا بذارید یک قدم از اونور برداشته بشه بعدش اینجوری سینه چاک بریم فریاد حمایت از فروشنده و بازیساز خارجی رو بزنیم

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
خوده فروشنده شرایط فروش محصولش رو به من مشتری فراهم نمیکنه ! منم خب طبیعتا به دنبال خرید اون محصول به صورت قانونی نمیرم چون اصلا شرایطش مهیا نیست از سمت فروشنده ! خرید غیر قانونی من هم به اون فروشنده ( که اصلا من رو جزه بازارش حساب نمیکنه ) اسیب مالی نمیزنه !

الان این معادله چیش اینقدر عجیب و غریب هست که این همه روش داره بحث میشه ! و پایرت بازها متهم به دزدی و جرم جنایت میشند !

بیخیال اقا بذارید یک قدم از اونور برداشته بشه بعدش اینجوری سینه چاک بریم فریاد حمایت از فروشنده و بازیساز خارجی رو بزنیم
دقیقا همینطوره،ما انقدر حمایت کردیم ولی کوچکترین قدمی از اونور برداشته نشد...
خب معلومه ادم اینجوری دلسرد میشه و به خودش میگه چرا باید اوریج بخریم در حالی که هیچ ارزشی واسه این خرید قائل نیستند....

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
مشکل این نیست که کسی پایرت میزنه. این که شما هم پایرت میزنی اصلا عیبی نداره و به خود شخص برمیگرده اما این کار دزدی هست چه بالا بریم چه پایین بریم دزدی هست و همه جای دنیا هم این کار دزدی حساب میشه و مجازات و سیستم قضایی هم یه دزدی میبینه این عمل رو و بر اساس این که این کار دزدی هست حکم صادر میشه مشکل اینجایی هست میخوایم پایرت بزنیم به بدن بعد بگین نه نه نه نه این دزدی نیست ما هم دزد نیستیم و خیلی ادمای خوبی هستیم و حقمون هست که این کار رو میکنیم دقیقا این حق به خود دادنه مشکل اصلی هست اگه با کلمه دزد و دزدی مشکل دارین این کار رو نکنیم اگرنه چه من و شما اگر کوچکترین پایرتی زدیم دزد حساب میشیم و سازنده و ... همه ما رو به چشم دزد میبینین از سیستم قضایی هم که نگم دیگه. فقط هم تو یه جایی مثل ایران هست که یه پدیده ای پیدا میشه که محصولا دزدی دیگران رو یه سری شرکت خیلی رسمی و قشنگ میان تکثیر میکنن و منتشر میکنن و یه کسب و کاری راه میندازن با چیزی که از پایه دزدی هست و یه سری مغازه دار عزیز میان از اونا میخرن یه محصول دزدی رو و دوباره یه محصل دزدی رو میفروشن ما نه تنها دزدی میکنیم بلکه مال خری در مقیاص خیلی بزرگ هم انجام میدیم اخه کجای دنیا دیدین از piracy بیان کسب و کار راه بندازن انقدر گنده تازه بیان رو دیسک هم منتشر کنن به اسم خودشون انقدر شیک و...(piracy اصلا برای مجانی بودنش هست دیگه برای piracy که نباید پول داد تازه یه سری اینحا دوکون باز میکنن از piracy که اصلا باید مجانی باشه پول میگیرن تو ایران حتی برای piracy هم دارین پول میدین =)) لحظه ای فکر کن ببین چقدر وحشتناکه ایران تنها جایی تو دنیا هست که میشه گفت صنعت piracy داره ) بعد میاین از حق حقوق خودتون که چرا تو ایران ما رو حساب نمیکنن صحبت میکنین ؟ اینا ما رو هم حساب کنن بیان این وضع رو ببینن میرن خودکشی دست جمعی میکنن.
داداش دزد اونه که کلی بازیرو به صورت قانونی خریدی بعد میاد زرتی میزنه ایپیت رو میبنده به بهونه های چرت
کلی بازی به دلاری خریدی تو ارجینز بعد میاد بلاکت میکنه خب تو باید چه کنی ؟
من باشم علاوه بر شکستن قفل بازی سایت و سرورشون هم کرک میکنم تا دفعه آخرشون باشه نامردای استعمارگر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر