PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,852
باید برگردی تو Nexus فقط اونجا می تونی Maiden رو ببینی.
تو Nexus بعد از برگشتن از Boletaria میاد.

باس اولو نزدی، اگه زده بودی برمی گشتی نکسس می دیدیش، جایی که اژدها پل رو به آتیش می کشه وقتی رد می شی و از پله های بعد از پل می ری پایین یک دستگیره جلوته، اون رو که بکشی دروازه باز میشه، باسو که زدی برگرد نکسس، بانو رو می بینی و بهت میگه برو بالاترین طبقه، اتاقی که بهت نشون می ده جای پروفایلت، درب کوچک سمت چپت که قبلا برای بالا رفتن ازش بسته بود باز می شه، برو بالا تابه افرادی برسی که کنار هم نشستن، فقط یکی از اونا می تونه صحبت کنه و سرش بالاست، اونو در بینشون پیدا کنو باعاش حرف بزن، حالا برگرد پایین و لول آپ کن
درسته باید باس مرحله رو میکشتم یکم چر خیدم باس اولی کشتم بر گشتم بانو رو دیدم .بعدش رفتم از پله ها بالا همونجا که در باز شده اخرش بازم به یه در بسته خوردم ولی کسی رو ندیدم . البته الان محل کارم شب میرم بازم میگردم .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Arash-S212

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,852
بازیش چقدر سخته من باس اول رو راحت زدم ولی بعد از اون هر طرف میرم گیر میکنم و لولم بعد از کلی بازی شده 15 .
اوایل بازی فارم هم نمیتونم بکنم لول بالا بره بازی از هر سمت میری سخته .
البته بلادبورن رو چند بار تموم کردم ولی این خیلی سختره .
بونفایرها خیلی با هم دیگه فاصله دارن . با یه بار مردن یه مسیر طولانی رو باید دوباره طی کنی .

• Like
Reactions: ps34 and Homi-Fatal

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
بازیش چقدر سخته من باس اول رو راحت زدم ولی بعد از اون هر طرف میرم گیر میکنم و لولم بعد از کلی بازی شده 15 .
اوایل بازی فارم هم نمیتونم بکنم لول بالا بره بازی از هر سمت میری سخته .
البته بلادبورن رو چند بار تموم کردم ولی این خیلی سختره .
بونفایرها خیلی با هم دیگه فاصله دارن . با یه بار مردن یه مسیر طولانی رو باید دوباره طی کنی .
مشکل بازی به نظر من بیشتر از سختیش اینه که بالانس نیست.
شخصاً بعد از باس اول رفتم Archstone دوم با همون Burrow king و اون رو تا ته رفتم. به نظرم از همه راحت تر بود چون enemyها سرعتشون زیاد نیست و میشه زدشون.
chieftein هم به نظرم سخت ترین archstone بازی بود که آخر سر رفتم.

Parmidgamergirl

کاربر سایت
Mar 6, 2022
154
تنها بازی نسل نهمی از لحاظ گرافیکی همینه. تعجب می‌کنم بعضی جاها میگن horizon forbidden بهترین گرافیک رو داره. شما کارکتر الوی رو بذارید تو دنیای این بازی انگار یه کارکتر انیمیشنی کارتونی داره حرکت میکنه. درسته از پالیگان های بیشتری بهره میبره صد در صد ولی واقعا نسل نهمی نیست گرافیک هورایزن. البته انجین گوریلا یکی از بهترین انجین هاست ولی رنگ و لعاب دادن زیاد به بازی باعث غیر طبیعی تر نشون دادن بازی میشه. بعد از دیدن گرافیک دیمن فک نکنم هیچ گرافیک دیگه ای بتونه نظر آدمو جلی کنه فعلا تا ببینیم alan wake 2 یا re 4 یا dead space remake میتونن کاری کنن یا نه!

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,909
نام
حسين
من فک کنم به یه باگ عجیب غریب خوردم توی بازی :D توی ایونت pure black از shrine of storm وقتی یارو بلک فنتوم رو کشتم همزمان باهاش خودمم مردم. الان که برگشتم به دنیا نه اون بلک فنتومه هستش نه ورلد تندنسی به حالت نچرال برگشته. وقتی میرم نکسوس و برمیگردم هم هیچ اتفاقی نمیفته. سرچ کردم توی نت گویا باگ هست. البته نمیدونم اسمش رو بشه باگ گذاشت یا نه. آخه اختمال اینکه همزمان پلیر و بلک فنتوم توی یه لحظه بمیرن چقدره مگه :D

اپدیت: مشکل حل شد :D اون سر همین ورلد یه enemy وجود داشت که با کشتنش دنیا به حالت نچرال تندنسی در اومد.

آخرین ویرایش:
  • Like

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,594
نام
حسین
من فک کنم به یه باگ عجیب غریب خوردم توی بازی :D توی ایونت pure black از shrine of storm وقتی یارو بلک فنتوم رو کشتم همزمان باهاش خودمم مردم. الان که برگشتم به دنیا نه اون بلک فنتومه هستش نه ورلد تندنسی به حالت نچرال برگشته. وقتی میرم نکسوس و برمیگردم هم هیچ اتفاقی نمیفته. سرچ کردم توی نت گویا باگ هست. البته نمیدونم اسمش رو بشه باگ گذاشت یا نه. آخه اختمال اینکه همزمان پلیر و بلک فنتوم توی یه لحظه بمیرن چقدره مگه :D
احتمالش زیاده چون زیاد اتفاق میوفته
من خودم چندین بار سر باس ها همزمان مردم
از بلاد و دارک بگیر تا دیمن و الدن

• Like

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,594
نام
حسین
سولز باز و کلا درجه سختی بالا باز نباشی میشه از بازی لذت برد ؟ :D
بازی درجه سختی انتخابی داره ؟
بستگی به خودت داره
ابتدای بازی برات بشدت سخت میگذره اما بعدش میوفتی رو روال کار
بین سولزبورن ها دیمن سولز از همه اسون تره اما از نظر من بعد از بلادبورن رتبه دوم بهترین بازی تو این سبکه مخصوصا که این ریمیک یه شاهکاره چه تو طراحی محیط چه گیم پلی به روز شده
کلا این سبک درجه سختی نداره فقط تو نیو گیم پلاس بازی سخت تر میشه😁

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
درود
اقا من دم هیچ باسی هیچ summon sign ای نمیبینم نه دم tower knight بود نه دم این عنکبوته
بلو استون و همه چی رو دارم تو human form هم هستم
گفتم شاید از نتم باشه با همراه اولم وصل میشم بازم هیچی نی؟

اصلا روی coop بازی حساب نکن. افتضاحه . دلیلشم مسخره بازیه world tendency هست که باعث میشه کلا پلیرها برای جلوگیری از سخت تر شدن بازی، افلاین پلی بدن. برای همین هیچ کس رو پیدا نمیکنی.
اگر واسه تروفی میخای، انلاین ها رو بزار اخر و برای هر بار coop حدود نیم ساعت الی چهل دقیقه باید صبر کنی (تجربه ی خودم)

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,179
نام
آرمان
خیلی ممنون اره فعلا که اسونه برا تروفی اخر بازی پس باید با رفقایه اینجا پلی بدیم دیگه با پسورد و بگیم کجاییم راحت میشه وصل شیم
جالبیش اینه رفتم دم باس کمک کنم خودم هیشکیم منو سامن نمیکنه😂😂 تمام مسیج هارو میخونی نوشته تیم ورک dont go without help بعد هیشکی نی
قبل از باس Penetrator یا Maneater ساین بزاری زیر ۱ دقیقه سامن میکنن. و همینطور توی همون آرچستون اول PVP برای من زود پیدا میکرد. حالا به هر حال اگه نتونستی هم برو تو Discord بازی هر وقت کمک بخوای برای Character Tendency یا هر آیتم/تروفی/باس دیگه ای کافیه پیام بزاری سریع میان کمکت.

• Like
Reactions: Thanos

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,909
نام
حسين
دقیقا این مکانیک تندنسی چطوریه ؟ من بعد این که اژدها رو زدم یه دراگون اسمشر بود(البته بدردم نخورد من میج برداشتم) اونجا دیدم نمیتونم بردارم تو یویتیوب دیدم همچین چیزیه البته یه گلیچ بود از طریق اون برداشتم ولی وقتی تو حالت انسانیم نباید بمیریم؟ مال من یکیش روشنه بقیش خاکستریه یکیش هم کامل سیاهه World ها
شما اگه توی حالت Human توی ورلد های بازی بمیری ورلد تندنسی رو به سیاهی میره و زمانی که سیاهی مطلق بشه یک ایونت برات باز میشه که باید یه بلک فنتوم رو بکشی و با کشتن اون دنیات به حالت نچرال تندنسی در میاد.

به همین شکل اگه توی حالت سول فرم باس های دنیا رو بزنی ایونت pure white واست باز میشه که با انجام دادنش دنیات به حالت نچرال برمیگرده.

هر پنج دنیا همچین ویژگی رو دارن.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,909
نام
حسين
ممنون پس ینی الان دوتا دنیا رو تموم کردم دیگه نمیتونم پیور وایت کنم؟ باید تو ng اینکارو بکنم؟ چون باسی دیگه ندارن که بشه تو حالت فانتوم زد
تا جایی که اطلاع دارم نه دیگه فک نکنم بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر