Deface شدن سایت

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
دورد

همانطور که میدونید دیروز ساعت 7 سایت deface شد و حدودا 4 ساعت از دسترس خارج بود.
علت مشکل به وجود آمده باگی در سرور بود که فعلا رفع شده.امیدوارم مشکلات این چنینی دیگه پیش نیاد.

مدیریت بازی سنتر
موفق و پیروز باشید

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
علی جان اتفاقا همین مشکلو من چند ساعت پیش هم داشتم و نمیتونستم وارد سایت بشم.
منم امیدوارم این مشکل رفع بشه البته شاید ایراد از isp من بوده باشه ولی بنظرم اینطور نیومد چون با چند روش امتحان کردم و نشد.

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
دورد

همانطور که میدونید دیروز ساعت 7 سایت deface شد و حدودا 4 ساعت از دسترس خارج بود.
علت مشکل به وجود آمده باگی در سرور بود که فعلا رفع شده.امیدوارم مشکلات این چنینی دیگه پیش نیاد.

مدیریت بازی سنتر
موفق و پیروز باشید

این چنین مشکلا پیش میاد دیگه
اینترنته دیگه :D

اینجور مواقع مدیریت سایت معلوم میشه که واقعا گل کاشتید و سایت رو سریع اوردید بالا

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
سایت هک شده بود دوستان دیفیس نشده بود:D
والله چیزی که ما دیدیم این بود(البته با جنابK_jal):0wn3d By Stack & Room-Hacker

For any help Stack@hotmail.fr

چی!!

خوب deface کردن خودش یک نوع هک هست
از نوع بی خطر که این امکان رو به هکر میده که یک فایل رو تو سرور قربانی آپلود و ایندکس رو در دست بگیره

در کل این مشکل از هاست بوده و نه باگ در صفحات

جواب این فرانسوی ها هم داده شد

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سایت هک شده بود دوستان دیفیس نشده بود:D
والله چیزی که ما دیدیم این بود(البته با جنابK_jal):0wn3d By Stack & Room-Hacker

For any help Stack@hotmail.fr
deface یعنی اینکه فقط صفحه اصلی سایت با یک عکس عوض شده بود و هیچ حمله ای متوجه اطلاعات و فایل های سایت نشده. که تازه این مشکل هم به خاطر امنیت سایت نبوده و همانطور که ذکر شد به خاطر وجود باگی در سرور پیش اومده.

موفق باشید

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
deface یعنی اینکه فقط صفحه اصلی سایت با یک عکس عوض شده بود و هیچ حمله ای متوجه اطلاعات و فایل های سایت نشده. که تازه این مشکل هم به خاطر امنیت سایت نبوده و همانطور که ذکر شد به خاطر وجود باگی در سرور پیش اومده.

موفق باشید
عجیبه:confused:من بقیه ی دیفیس هایی که دیده بودم این شکلی نبود...:confused:یعنی چه؟؟من همش به چیزای عجیب برخورد میکنم!!!

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
عجیبه:confused:من بقیه ی دیفیس هایی که دیده بودم این شکلی نبود...:confused:یعنی چه؟؟من همش به چیزای عجیب برخورد میکنم!!!

میشه بگین اون deface که شما دیدین چطوری بود!!

احتمالا اون چیزی که شما دیدین یه نوع دیگه بوده

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
بابا يه كم دير تر سايت رو درست مي كردين چون تو اون سايت خزه (... نما ) بدجوري عروسي گرفته بودن ولي الان جو افسردگي بدي اونجا حكمفرماست
خبرنگار واحد مركزي بازي سنتر از سايت .. نما !!

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
بابا يه كم دير تر سايت رو درست مي كردين چون تو اون سايت خزه (... نما ) بدجوري عروسي گرفته بودن ولي الان جو افسردگي بدي اونجا حكمفرماست
خبرنگار واحد مركزي بازي سنتر از سايت .. نما !!

کلا مسخره کردن شخص یا گروه کار پسندیده ای نیست .حتی اگر چند کاربر در اون سایت مطلبی یا حرفی گفتن شما میتونید با ادامه ندادن بحث هم جلوی کینه بیشتر رو بگیرید و هم شان سایت رو پایین نیارید و البته خطاب به شما نبود و کلی میگم قضیه رو .

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر