DEATHSTRANDING برای PC تایید شد

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,736
نام
علی
کلا که میدونی تو این انجمن امکان بی طرف حرف زدن وجود نداره :D و در هر صورت محکومت می کنن... واقعا باید یه سناریو در این ابعاد اجرا شه که بعضی ها ار خر شیطون بیان پایین و یکم منطقی تر به صحبت ها توجه کنن
مظلوم نشو چرا وجود داره ولی در مورد شما موضوع بی طرف حرف زدن نبود یه چیز دیگه بود که نمیگم چون پست هاش هم پاک شد و تموم شد :D حالا شمایی که منطقی هستی اگر منظورت منم بگو اینکه یه بازی SIE باشه انجینش برا استدیو فرست پارتی باشه و IP هم برا سونی باشه کجای حرف من بی منطقی میشه که پیش بینی کنم بازی اگر هم برا PC بیاد ناشرش سونیه ؟
چقدر بی منطق بودم :))

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,946
نام
محمد حسین
اینا اغراقه جدا!
درسته گاد آف وار از لای 35 ساعت گیم پلی اش 12 ساعت کات سین داره، ولی بقیش واقعا چیز محشریه

اون چیزی که میگی the Order 1886 ـه... که خب با داوود قفس و Until Dawn و اینا، نسل شون رو سونی همین پارسال ریشه کن کرد :D

چیزایی که مونده یه تعادل خیلی خوبی بین این قضایا پیدا کردند که ناشی از فرمول همیشه جواب ده ناتی داگ از سال 2009 ـه

حالا این که سونی نسل بعد بیشتر به بازی های مولتی علاقه نشون بده امر کاملا طبیعی ایه :D
بخاطر افزایش هزینه ساخت بازی و عدم افزایش قیمت بازی. مولتی پلتفرم شد افزایش پیدا میکنه
مایکروسافت که عملا pc رو برد زیرمجموعش.
سونی 3-4 تا استودیوی اصلی رو نگه میداره. بقیه رو با فاصله زمانی مولتی با pc و احتمالا استیدیا میده.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
مظلوم نشو چرا وجود داره ولی در مورد شما موضوع بی طرف بودن نبود یه چیز دیگه بود که نمیگم چون پست هاش هم پاک شد و تموم شد :D حالا شمایی که منطقی هستی اگر منظورت منم بگو اینکه یه بازی SIE باشه انجینش برا استدیو فرست پارتی باشه و IP هم برا سونی باشه کجای حرف من بی منطقی میشه که پیش بینی کنم بازی اگر هم برا PC بیاد ناشرش سونیه ؟
چقدر بی منطق بودم :))

ببین بی منطق نبودی تو بحث که اون حرف ها رو زدی... اون ها که منطقیه... من خودم هم کلا اون جا بدبین بودم به قضیه سر انحصار طلبی شدید سونی
تو گیر میدی که طرفی که اصرار داره رو پورت PC، سر فن بازی ـه و اینا... خب باو داره در مورد یه موضوعی با دلایل اش بحث می کنه... چه ربطی داره این اصن

اون بحث ها رو هم که اتفاقا خدا رو شکر پاک شد...جاش اون جا نبود اصن :D
===
+من اون جا هم مظلوم بودم، همیشه منو خودتون دست جمعی دوره می کردید :D

• Like
Reactions: Arima Kishou

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
بخاطر افزایش هزینه ساخت بازی و عدم افزایش قیمت بازی. مولتی پلتفرم شد افزایش پیدا میکنه
مایکروسافت که عملا pc رو برد زیرمجموعش.
سونی 3-4 تا استودیوی اصلی رو نگه میداره. بقیه رو با فاصله زمانی مولتی با pc و احتمالا استیدیا میده.

یعنی میگی خارج از محدوده سیستم سلرها همه رو میده رو PC؟
خب آخه نمیشه که.. یه جوریه... حالا مایکروسافت که میگی خب یه اکوسیستم داره با خود ویندوز

• Like
Reactions: Arima Kishou

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
فکر نکنم در طول تاریخ صنعت بازی سابقه داشته باشه که معرفی نسخه‌ای از یه بازی رو انقدر عجیب انجام بدن! :D
Death Stranding سال ۲۰۱۶ معرفی شد. سه سال و خورده‌ای گذشت و هیچ‌وقت به طور کاملاً رسمی نگفتن برای کامپیوتر هم میاد. بعد دقیقاً ۱۰ روز قبل از اومدن نسخه‌ی PS4 خبرش رو اعلام می‌کنن؟! :)) یعنی ماجرا در حدی حالت کمدی داره که انگار کوجیما با سونی قهر کرده و پیش خودش گفته چطوری گند بزنم به هیاهوی عرضه‌ی نسخه‌ی PS4 و به این راه حل رسیده! :D
نه چند سال یا چند ماه قبل از انتشار بازی و نه مثلاً ۲ ماه بعد از انتشارش، بلکه دقیقاً چند روز مونده به انتشار، اون هم بازی‌ای که قراره تابستون ۲۰۲۰ برای کامپیوتر بیاد نه مثلاً آخر امسال! الله اکبر!
آره دقیقا.

اومدنش برای PC اونقدرا هم عجیب نیست خصوصا که توی قرارداد اولیه‌ بین کوجیما و سونی احتمالا این مورد ذکر شده ولی اینکه بیان ۱۰ روز قبل از عرضه بازی این رو بگن واقعا عجیبه. این خبر یا باید چندماه قبل منتشر می‌شد یا چند ماه دیگه. انتشار این خبر توی همچین زمانی فقط به فروش نسخه PS4 لطمه میزنه (اونم البته باز نه خیلی زیاد، ولی خب).

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Well, that's enough BC for this year
giphy_4.gif

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,946
نام
محمد حسین
یعنی میگی خارج از محدوده سیستم سلرها همه رو میده رو PC؟
خب آخه نمیشه که.. یه جوریه... حالا مایکروسافت که میگی خب یه اکوسیستم داره با خود ویندوز
یه نکته برام جالبه . الان رفتم سراغش
عموما extension نگرفتن مثلا
بلاد بورن
BLOODBORNE Trademark of Sony Computer Entertainment America LLC - Registration Number 4791550 - Serial Number 86262151 :: Justia Trademarks
beyond
BEYOND TWO SOULS Trademark of Sony Computer Entertainment America LLC - Registration Number 4472422 - Serial Number 85842980 :: Justia Trademarks
حتی دیترویت
DETROIT BECOME HUMAN Trademark of Sony Computer Entertainment America LLC - Registration Number 5541365 - Serial Number 86799972 :: Justia Trademarks
مشخصه ماله خود sony بودن و بلاد بورن که نداد،ولی اون دو تا رو خود سونی مستقیم داد.
2019-10-28_19-16-48.jpg

اصلا نمیدونم ،چی هستن. ولی هیچ کدوم از بازیهای سونی party type شون این نبود
دومین صاحب پس از عرضه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
حالا عده زیادی از دوستان فن ابر استاد هستن خورده ای بهشون نیست ولی الان من دلم میخواد واکنش سونی فن های که صرفا به خاطر انحصاری بودن بازی وظیفه خودشون میدونستن از بازی دفاع کنن و میخواستن ما رو اعدام انقلابی کنن ببینم :-h

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel
خیلی بعیده برا سونی باشه.چون اونموقع باید اجازه میگرفت معرفی کنه.
و سونی اینقدر نادنو نیست . بیاد دم عرضه مولتی پلتفرم بودن یه انحصاری خودشو اونم تو بازه زمانی که tlou2 تاخیر خورده معرفی کنه.

IP قطعا برای سونی هستش .
این نوع معرفی شاید نباید الان صورت می گرفت و میگذاشتن بعد از انتشار معرفی میکردن به نظر منم بهتر بود . در هر حال ما از بندهای قرارداد بین سونی و کوجیما خبر نداریم

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
اقا سوالی که پیش میاد اینه که انجین گوریلا برا پی سی هم اوکی هست..پس احتمالا شاهد انحصاری مثلا کیلزون انلاین برا پی سی باشیم که خوب تایید هم نشده اصلا بازیش ولی حدس خوبیه

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,253
نام
امیرحسین
من که خیلی از نمایش‌های بازی خوشم نیومده و حس بازی های survival ای که بیشتر walking sim بودن رو بهش دارم! اما امیدوارم بازی مبازرات جذابی داشته باشه که خیلی ندیدیم.
این 505 هم ناشر خوشنامی نیست برای ما، آدم Epicئه :D control رو همینا انحصاری اپیک کردن، بعید نیست اینم با تاخیر برای استیم منتشر بشه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,946
نام
محمد حسین
من که هنوز نفهمیدم بازی چیه که بابت اینکه رو چه پلتفورمی منتشر میشه هیجان‌زده بشم.
خودمونم نمیدونیم.
کوجیما هم نمیدونه.
تو ویدیوهاش شبیه ساز کولبری بود.البته بچه رو سر پا هم میکرد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر