DEADPOOL | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
5000 تومان؟ همون 10 دقیقه اول بازی 100 هزار تومان میارزه. وقتی بازی کردم واقعا اینطوری شده بودم."=))". :D

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
بازی عالیه ...
در خریدش شک نکنید.اوایل بازی کمی خسته کنندس اما اواسطش عالیه و به نظرم بهتر از remember me هست...
دیالوگ های deadpool هم فوق العاده است.
امتیازم به این بازی: 9

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بازيرو تموم كردم.واقعا بعضي صحنه هاي بازي فوق العاده فان و باحال بود.همچنين ديالوگ هاي deadpool واقعا بامزه بودن.از لحاظ داستاني كه واقعا بازي داستان فان و تقريبا بيمحتوايي داره.بازي خيلي آسونه و فقط مراحل اخر بازي كمي به سختيش اضافه ميشه.بعضي از مراحل بازي هم خيلي خسته كننده ميشن و حوصله سر برن مخصوصا همون مراحل اوليه بازي.در كل بازي كه ارزش تموم كردنو داره با توجه به اين ماه كه بازي خوبي عرضه نميشه.
بعضي از مراحل بازي واقعا فان هستن.مثلا يكي از مراحل بازي دري رو بروي deadpool بعد كه درو باز ميكني پشتش دشمن هايي هستن كه شبيه مانكن و بيحركتن.بعد deadpool همونجا سريع زنگ ميزنه به سازنده بازي و ميگه به حسابتون پول ميريزم تا مرحلرو عوض كنين:d بعد زير صفحه مينويسه loading و مرحله بازي تغيير ميكنه.:dاز اين صحنه ها تو بازي خيلي زياده.باس هاي بازي هم اصلا خوب نيستن و واقعا كشتنشون آسونه.مخصوصا باس پايان بازي

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
بازيرو تموم كردم.واقعا بعضي صحنه هاي بازي فوق العاده فان و باحال بود.همچنين ديالوگ هاي deadpool واقعا بامزه بودن.از لحاظ داستاني كه واقعا بازي داستان فان و تقريبا بيمحتوايي داره.بازي خيلي آسونه و فقط مراحل اخر بازي كمي به سختيش اضافه ميشه.بعضي از مراحل بازي هم خيلي خسته كننده ميشن و حوصله سر برن مخصوصا همون مراحل اوليه بازي.در كل بازي كه ارزش تموم كردنو داره با توجه به اين ماه كه بازي خوبي عرضه نميشه.
بعضي از مراحل بازي واقعا فان هستن.مثلا يكي از مراحل بازي دري رو بروي deadpool بعد كه درو باز ميكني پشتش دشمن هايي هستن كه شبيه مانكن و بيحركتن.بعد deadpool همونجا سريع زنگ ميزنه به سازنده بازي و ميگه به حسابتون پول ميريزم تا مرحلرو عوض كنين:d بعد زير صفحه مينويسه loading و مرحله بازي تغيير ميكنه.:dاز اين صحنه ها تو بازي خيلي زياده.باس هاي بازي هم اصلا خوب نيستن و واقعا كشتنشون آسونه.مخصوصا باس پايان بازي

بهرام جان چقدر طول کشید تا تموم کنی؟

Cexx

کاربر سایت
Jan 14, 2012
149
نام
ضادق
من یه 3 ساعتی از بازی رو امروز رفتم خوشم اومد . بازیه جالبیه . فقط خیلی Deadpool حرف میزنه . این دهنش بسته نمیشه سر درد گرفتم :d
ولی واقعا بازیش باحاله و خنده دار . فقط یکم بعضی از مراحلش ادم خستش میشه ولی خیلی کم . تا الان بیشترین جاییش که خیلی حال کردم :
اونجا که 2 تا کابل رو پیدا میکنی و سوار یه چی مثل کفش میشی میری هوا هی میفتی اینور و اونور باید واسی با تفنگ target ها رو بزنی . خیلی حال داد :d

در اخر میتونم نمره بدم :

گرافیک : 7
صداگذاری : 7
داستان : 7
جذابیت و خنده : 10
=))

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
خریدم و در یک جمله
از Remember Me بیشتر می ارزه
گرافیک 7
موسیقی 8
گیم پلی 8
داستان 10(روده بر شدم از خنده دیالوگ هاش خیلی باحاله)
دم مارول گرم تا دید هیچ کدوم از کاراکترهاش تو صنعت گیم حریف بتمن نمیشن دست رو اون کاراکتری گذاشت که DC باید یه قرن دنبال یه معادل فان براش باشه!

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
بچه ها پس با صحبت های شما ارزش خرید رو داره؟ 360 من انشاالله تا پنج شنبه یا شنبه دیگه میرسه دستم. کل بازیهای طرف هم همراهش هست (کینکت هم داره.)
من خودم که خیلی از ددپول خوشم میاد آخرت خندس =)) بنگ بنگ بب بنگ بنگ =)) نولان نورث هم که بجاش حرف زده درصد خندش بیشتر شده

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
بچه ها پس با صحبت های شما ارزش خرید رو داره؟ 360 من انشاالله تا پنج شنبه یا شنبه دیگه میرسه دستم. کل بازیهای طرف هم همراهش هست (کینکت هم داره.)
من خودم که خیلی از ددپول خوشم میاد آخرت خندس =)) بنگ بنگ بب بنگ بنگ =)) نولان نورث هم که بجاش حرف زده درصد خندش بیشتر شده

بله حتما توصیه میشه.
ولی قبلش حتما باید بخش منطق ذهنتونو غیرفعال کنین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر