Dead Space | PC

dead-space-1.jpg

105 سال از سال 2008 گذشته است. اکنون سال 2113 است و سفر به کهکشان ها پیشرفت های زیادی کرده است .C.E.C یک سازمان حمایت کننده از سفینه های فضایی است . روزی از یک سفینه که کار تخریب سیاره ها و جمع اوری سنگ های گرانقیمت ان را داشته است خبر می رسد که این سفینه دچار مشکل شده است . سازمان C.E.C ایساک ( شخصیت اصلی بازی ) را به همراه دو نفر دیگ از متخصصانش راهی ان سفینه می کند تا نقص فنی به وجود امده در ان سفینه را برطرف کنند . ایساک به محض رسیدن به سفینه متوجه می شود که اوضاع اصلا ان طوری که فکر می کرده است نبوده و اتفاقت بسیار عجیبی در این سفینه افتاده است . موجوداتی با نام نکرومورفس سفینه را مورد هجوم خود قرار داده اند و ایساک و همراهانش نیز در میان ان ها گرفتار شده اند . قطع شدن تماس و ارتباط همیشه برای هر انسانی در هر مکان بدترین بوده . اکنون ایساک ویارانش باید به هر قیمتی که شده راه ارتباط با بیرون را محیا کنند تا از دست این موجودات بیگانه رهایی پیدا کنند .........
dbmxd3.jpg

گیم پلی بازی :

بعد از از بین بردن نکرومورفس ها مهمترین کار شما پیدا کردن سیم های متعدد سبز و قرمز و وصل کردن ان ها به یکدیگر برای برقرار کردن ارتباط با بیرون است . اما وصل کردن این سیم ها به یکدیگر به همین سادگی ها هم نیست و مشکلات زیادی را به همراه دارد زیرا با وصل کردن هر یک از این سیم ها به هم مقداری از محیط سفینه روشن می شود و ممکن است که یکی از ان موجودات فضایی در ان اطراف باشد و ................. پس باید قبل از وصل کردن سیم ها به هم مراقب اطرافتان باشید و ان محل را از وجود این موجودات پاک کرده باشید .
قرار است در بازی اسلحه های زیادی از قبیل مسلسل و راکت و................ وجود داشته باشد . همچنین عوض کردن سلاح و جا گذاری موارد مورد نیاز در طی طول بازی همانند سری رزیدنت اویل با زدن دکمه pause انجام خواهد شد
jgtws0.jpg

گرافیک و فیزیک بازی :

هنوز کمی زود است که در مورد گرافیک بازی صحبت کنیم زیرا با توجه به زمان زیادی که تا عرضه بازی باقی مانده است سازندگان وقت بسیار زیادی برای هر چه بهتر کردن گرافیک دارند اما اگر بخواهیم تا همینجا هم در مورد گرافیک بازی بنویسیم باید بگوییم که گرافیک بازی خوب است و تنها با کمی کار بر روی ان می توان عنوان گرافیک نسل بعد را به ان داد . در مورد فیزیک بازی هنوز چیزی نشانت داده نشده است اما سازندگان قول داده اند فیزیک بازی چیزی شبیه به عنوان فوق العاده Cell Factor باشد . پس در این بازی شاهد یک فیزیک خیره کننده خواهیم بود. طبق ادعای سازندگان در نسخه نهایی بازی شما نمی توانید جسمی را در صحنه ببینید که نتوانید بر روی ان تاثیر گذار باشید
16h23j7.jpg

صداگذاری و هوش مصنوعی بازی :

صدا گذاری بازی یکی از بخش هایی است که به جرات می توان گفت حتی اگر نیمی از گفته های سازندگان بازی در مورد این قسمت به وقوع بپیوندد می تواند انقلابی را در زمینه صدا گذاری بازی ها ایجاد کند یکی از سورپرایز های سازندگان که در مورد این قسمت فاش شده است این است که شما تمام صداهای درگیری های اطراف را نیز خواهید شنید. برای مثال ممکن است در بعضی مواقع یکی از دوستان شما با زدن فریاد های بلند از شما در خواست کمک کند و انموقع وظیفه شما ان است که با پیگیری صدا ها به محل حادثه رسیده و دوستتان را که در میان موجودات فضایی محاصره شده است نجات دهید . این سیستم تا حدود زیادی حتی بر روی دلهره اورتر شدن گیم پلی بازی نیز تاثیر گذاشته است زیرا اگر نتوانید به موقع منبع شنیدن صدا را پیدا نکنید دوستتان را از دست خواهید داد. برای هوش مصنوعی بازی تدارکات بسیار زیادی دیده شده است و به گفته سازندگان هوش مصنوعی بازی به قدری بالا خواهد بود که گیمر ها مجبور باشند برای به اتمامر ساندن بازی در اولین بار گزینه اسان را انتخاب کنند . طبق ادعای ان ها نکرومورفس ها موجودات بسیار با هوشی هستند و مانند انسان ها فکر می کنند ........بر نامه ریزی می کنند ..........و سپش هدفشان را از بین می برند
1icvtd.jpg

به نظر می رسد این روز ها تب بازی های ترسناک بسیار بالا گرفته است و شرکت بزرگ EA هم برای اینکه از غافله عقب نماند می خواهد یک عنوان Survival horror را به بازار عرضه کند . تاریخ انتشار بازی هنوز مشخص نیست اما پلتفرم های بازی کنسول های نسل حاضر و pc می باشد.

-----------------
با تشکر فراوان از دوست عزیز Nobunaga Oda

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
دوست عزیز من قصد توهین نداشتم فقط اینو بگم که زندگی من شده گیم و تحقیق سخت افزاری

من نمیدونم چرا شما گیر دادین به cpu این اقا با اینکه هر تازه کاری میفهمه که مشکل از cpu این اقا نیست

اگه به احتمال 1 درصد به خاطر cpu باشه اول باید FPS پایین باشه ولی ایشون هیچ مشکلی تو این مورد

نداشتن

در ضمن اون اماری که شما گذاشتین چه ربطی به Dead Space داره اون برای تست cpu تو Directx 10

هست حالا من سعی میکنم دفعه بعد یه امار از بازی Dead Space از سایت Tom's Hardware بزارم

شما هم باز اگر CPU ی Athlon 3200 داری و روش کارت 9800GX2 انداختی ،از 30 40 درصد قدرت کارت گرافیکت بی بهره ای

وقتی میرم 800 تومان پول گرافیک میدم پس شک نکن که تو ایم مورد تحقیق کردم اصلا حرف شما رو

تو این مورد قبول ندارم

موفق باشی

آخرین ویرایش:

IRANWWE

کاربر سایت
Jul 22, 2008
154
نام
محسن
آقا این غول رو چطوری بکشیم؟
همون که اول 3 تا دست داره:biggrin1:من دستاش رو میزنم بعد دهنش رو هی باز میکنه یه چیزایی میفرسته رفم هرکاری میکنم نمیشه کشتش همش داغونم میکنه:confused:

Last edited by a moderator:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
Calm down friends :D
من روی تجربه شخصی و عینی خودم دارم میگم مشکل لگ صدا هیچ ربطی به CPU نداره! تئوری و فرضیات دوستان رو کار ندارم...درسته این CPU واسه خیلی از گیم ها کم میاره....ولی واسه Dead space کم نمیاره! چون بازی فیزیک قوی نداره که بار پردازش بندازه روی CPU (با توجه به این میگم که اکثر بازی های روز یه هسته CPU رو واسه فیزیک میذاره)

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
:confused::confused::confused::confused::confused:
این یعنی چی؟:biggrin1:
قانون شماره 28) استفاده از تگ مخفی کردن متن (Spoiler یا
spoiler.gif
) برای بیان موضوعاتی که منجر به آشکار شدن قسمت یا قسمت ‌هایی از بازی مانند داستان بازی شود اجباری بوده و تمامی کاربران موظف به رعایت این قانون می باشند، در غیر این صورت با کاربر برخورد خواهد شد.

masoud_fakhary1986

عضو جدید
May 30, 2006
131
نام
masoud
Calm down friends :D
من روی تجربه شخصی و عینی خودم دارم میگم مشکل لگ صدا هیچ ربطی به CPU نداره! تئوری و فرضیات دوستان رو کار ندارم...درسته این CPU واسه خیلی از گیم ها کم میاره....ولی واسه Dead space کم نمیاره! چون بازی فیزیک قوی نداره که بار پردازش بندازه روی CPU (با توجه به این میگم که اکثر بازی های روز یه هسته CPU رو واسه فیزیک میذاره)
سلام میخواستم بگم که ویندوز ویستا که ریختم درست شد بازی دم همه گرم

Ma3ouD

کاربر سایت
Jan 17, 2008
139
نام
مسعود
قانون شماره 28) استفاده از تگ مخفی کردن متن (Spoiler یا
spoiler.gif
) برای بیان موضوعاتی که منجر به آشکار شدن قسمت یا قسمت ‌هایی از بازی مانند داستان بازی شود اجباری بوده و تمامی کاربران موظف به رعایت این قانون می باشند، در غیر این صورت با کاربر برخورد خواهد شد.

واقعا قانون خوبی هست...
ممنون از مدیران سایت....

من الان قسمت 11 بازی هستم.اولش هستم.سخت شده لامصب.
بازیش داره زجر آور میشه به جای اینکه لذت بخش باشه,از بس که ترش وحشت تو بازی هست.فقط دوست دارم زودتر تموم بشه بره پی کارش....

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
حالم بد شد :sick: به چک پوینت اول هم نریسیدم پاکش کردم اصلا از راه رفتنش خوشم نیومد این بازی از ت=اونایی هست که اگه بازی کنم باید برم بیمارستان بی شو خی میگم من گرافیک اینجوری میبینم حالم بد میشه

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
حالم بد شد :sick: به چک پوینت اول هم نریسیدم پاکش کردم اصلا از راه رفتنش خوشم نیومد این بازی از ت=اونایی هست که اگه بازی کنم باید برم بیمارستان بی شو خی میگم من گرافیک اینجوری میبینم حالم بد میشه

مگه گرافیکش چه جوری بود ؟خوب اگه شما به خودت زحمت میدادی و 2 تا عکس از این بازی میدیدی با جو بازی بیشتر اشنا میشدی و کارت هم به بیمارستان نمیکشید :biggrin1:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
دوست عزیز من قصد توهین نداشتم فقط اینو بگم که زندگی من شده گیم و تحقیق سخت افزاری
در مورد تحقیق و کار سخت افزاری با شما همکار هستم پس!
سلام میخواستم بگم که ویندوز ویستا که ریختم درست شد بازی دم همه گرم
خوشحالم که مشکل دوستمون حل شد،حداقل از بحث و جدل بیشتر جلوگیری شد،همیشه پیشنهاد دادن و راهنمایی بهتر از رد یا قبول کردن یا کوبیدن حدسیات بقیه هست!
من نمیدونم چرا شما گیر دادین به cpu این اقا با اینکه هر تازه کاری میفهمه که مشکل از cpu این اقا نیست
اگه به احتمال 1 درصد به خاطر cpu باشه اول باید FPS پایین باشه ولی ایشون هیچ مشکلی تو این مورد نداشتن
در ضمن اون اماری که شما گذاشتین چه ربطی به Dead Space داره اون برای تست cpu تو Directx 10
هست حالا من سعی میکنم دفعه بعد یه امار از بازی Dead Space از سایت Tom's Hardware بزارم
وقتی میرم 800 تومان پول گرافیک میدم پس شک نکن که تو ایم مورد تحقیق کردم اصلا حرف شما رو
تو این مورد قبول ندارم
موفق باشی
گیر دادن من هم به CPU ،علاوه بار که بازی میزاره رو سیستم، به خاطر این بود که مطمئن شم برنامه ی مزاحم مثل Trojan یا ویروس روی سیستمش فعال نباشه تا چرخه هاشو بدزده.
سایت Toms هم معمولا همه ی بازی ها رو توی تستاش قرار نمیده که بخوای از اونجا مقایسه بیاری،بررسی سخت افزاره.
اونیم که من گذاشتم بعنوان نمونه بود و در اکثر موارد صادقه،بازی اگر بخاطر گرافیک سنگین CPU Limit نشده باشه-مثل Crysis-،حتما روی CPU محدود میشه،شما همین الان توی بخش مشاوره برای خرید کارت گرافیک پست بزا ،ببین بقیه ی دوستان هم راجع به بازدهی گرافیکت روی سیستمت چه جوابی می دن.حرف اونا رو شاید قبول کردی!
یادمون نره که هدف ما اینجا تبادل نظر و رفع مشکلات همدیگست.
شما هم موفق باشی.

آخرین ویرایش:

Ma3ouD

کاربر سایت
Jan 17, 2008
139
نام
مسعود
خب به سلامتی این بازی رو هم تموم کردیم.
واقعا محشر بود.
یادم نمیاد که اصلا در بازی حتی یک ثانیه هم احساس آرامش کنم.همش اضطراب استرس داشتم(با هدفون بازی میکردم).
غول آخرش به نظر من آسون ترین غولش بود.خیلی لش بود.
حالا چه بازی کنم؟ :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر