Dead Space 3 | Xbox 360

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
نه نکرومنوف ها هم میان.
نمیدونم چرا اصلا با بازی حال نمیکنم :D
نسخه دوم رو بیشتر دوست داشتم.

منم دقیقا همین حس و حال رو دارم ! بازی خیلی پرهیجان دنبال میشه ولی انگار DS نیست!! :biggrin1: شاید چون Co Op دارم میرم واسه همینه!!!

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
بزرگترین ضعفهای بازی به نظرم ایناست

عدم تنوع در طراحی موجودات..موجودات طراحی شده تو بازی خیلی کمن..انگار همشون رو کپی پیست کردن از ds2 به ds3...کاملا معلوم هست الان چه موجودی میخواد در بیاد باهات بجنگه..دیگه اینقدر تکراری درست نمیکنن یه موجود رو که :|...داشتن ایده جذاب و دیدنی در بازی 0

اون صحنه سینماتیک بسیار زیبا در ds1 رو یادتون هست که چطور سره خونینو مالینه یاره خودی تلپو تلپ میخورد به شیشه و خون میچکید ؟ همین 1 صحنرو ترجیح میدم به کل ds3

تو منطقه برفی خوب بود دوست داشتم گرافیک بازیرو اونجا....و صحنه های جالبی هم داشت ولی در کل اونجوری که باید می بود نبود ds3

امیدوارم تو سری بعدی به خودشون زحمت بدن یه چندتا موجود درستو درمون طراحی کنن و باز کارشون به کپی پیست نکشه.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام دوستان
من رسیدم به چاپتر 9 که روی یک کره ی یخی هستم اون لباس جدیده رو عوض کردم ورسیدم به جام کارور ولی وقتی میخواهم لباس هامو اپگرید کنم می گوید need proives upgrade همه چه رو هم به اندازه کافی دارم همه چی رو ولی نمی دونم چه مرگشه

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
سلام دوستان
من رسیدم به چاپتر 9 که روی یک کره ی یخی هستم اون لباس جدیده رو عوض کردم ورسیدم به جام کارور ولی وقتی میخواهم لباس هامو اپگرید کنم می گوید need proives upgrade همه چه رو هم به اندازه کافی دارم همه چی رو ولی نمی دونم چه مرگشه

باید به ترتیب آپگرید کنی نمیتونی دو خونه بگری جلو حتما باید به ترتیب باشه.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من تازه نسخه اول رو دارم بازی میکنم ولی اصلا نترسیدم نمیدونم شماها به چی گیر میدین که دیگه ترسناک نیست بازی هیجان داره ولی نسخه اول همین رو هم نداره اگه الان بخواین بازیش کنین اینا همه نشون دهنده ی پیشرفت بازیه:d.

NewEvil

کاربر سایت
Nov 10, 2012
204
نام
محمد
سلام
من الان چپتر 10ام هنوز دارم از planet cracker pistol که اول بازی هدیه بهم داد استفاده می کنم
چندتا اصلحه پیشنهاد بدید اگه ممکنه
داخل یه سایت خارجی خوندم chain lightning gun خیلی خوبه ولی نحوه ی ساختشو توضیح نداده بود
اگه کسی بلده توضیح بده
ممنون

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
کمک فوری می خوام دوستان

سلام دوستان
من چپتر 9 گیر کردم اونجا که تو برف و اینا داری راه میری و بعد یک عنکبوت غول آسا میاد سراغت
اولا که خیلی وحشی هست و هی حمله میکنه که نمیشه از دستش در رفت !!! راهکاری دارید؟
دوما 3 تا ( نمیدونم پا هست نیش هست یا شاخک هست ) داره که زرد هستن باید بزنی رو هوا ... من اونا رو میزنم اما باز از دهنش در میاد جاش
جونم کم میارم برای مبارزه با این ... آیا راهی داره کشتنش ؟
ممنون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر