Dead Space 3 | PC

images

Developer: Visceral Games
Publisher: Electronic Arts
Genre: Third Person Shooter - Survival Horror
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: February 2013

ترس را حس كنيد ترسي خفته كه در فضا جريان دارد
باري ديگر Visceral Games دست بكار شده تا ترس در فضا را براي سومين بار به بازيكنان نشان دهد.
در سياره اي يخ زده و ايزاك و همراه جديدش درگير ماجرايي جديد شده اند ماجرايي كه بعد از اتفاقات نسخه قبل بوقوع ميپيوندد
در بازي حالت Co-Op وجود دارد و ترس را به صورت 2 نفره تجربه خواهيد كرد
سيستم كاورگيري رد بازي تاييد شده است
و عامل اصلي بازي يعني ترس كمرنگ تر شده است

1- نام كاركتر جديد جنيفر است 2-انها احتمالا تنها بازمانده هاي طوفان برف هستند 3-جنيفر قصد دارد به نوك كوه برسد. 4-هوش مصنوعي دشمنان بسيار شبيه به Resident Evil 5 و F.3.A.R. است . 5- Ellie Langford بازگشتش به بازي تاييد شده. 6- بازي الهام زياد از سري Lost Planet به خصوص Lost Planet 2 گرفته است.7- نام همراه جديد ايزاك John Carver است.8- نام سياره يخ زده هم Tau Volantis است 9-نيمه تاريك ايزاك مثل بازي POP: TT دنبالش خواهد بود 'Dark Isaac'

سيستم مورد نياز بازي :

Minimum System Requirements:

Processor: Intel : Pentium D 840 3.2GHz, AMD : Athlon 64 X2 Dual Core BE-2300
Graphics Card / GPU: Nvidia GeForce 6800 XT, AMD Radeon X1600 Pro 512MB
RAM:1GB XP/2GB Seven,Vista
Operating System (OS): Windows XP 32 bit, Windows 7 32 bit
Hard Disk Space: 10 GB
Direct X 9

Recommended System:
Processor: Intel Core 2 Quad Q6400 2.13GHz, AMD Phenom II X3 720
Graphics Card / GPU: Nvidia GeForce GTX 260, AMD Radeon HD 4870
RAM: 4 GB
Operating System (OS): Windows XP 32 bit, Windows 7 32 bit
Hard Disk Space: 10 GB
Direct X 11

• INTERNET CONNECTION, ONLINE AUTHENTICATION

تاپیک مشکلات بازی
تاپيك تصاوير بازي

Update Soon

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
تو چپتر 7 بعد از سقوط سفینه و افتادن تو محیط برفی که باید دنبال اون دختره بگردیم بعد اینکه میفهمیم اون زندست و همینطور تو این برفو بوران جلو میریم و یه تیکه کلی از این نکوموروف های (درسته؟) لعنتی رو میکشیم و میریم داخل یه اتاق کوچیک که یه در داره و بالاش یه لیزر هست که اول نور میده و رنگش سبز هست بعد یه دفعه قرمز میشه و درب بعدی رو باز نمیکنه.این قسمت رو چیکار باید کرد؟

از ساختمون بیاین بیرون,وارد ساختمان جلویی شین و از اونجا برین!
بعد از پیدا کردن لباس مخصوص به اونجا برگردین!!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ابهام داشت! :D
راستش اصلا خوشم نیومد.اون قدم های سنگین آیزاک و اتمسفر بسته و خفه ی شماره اول کجا و این یکی کجا!
منم همینطور، صرفاً برا فهمیدن داستان رفتم. بازی شده یه چیزی مثل Bulletstorm که باید یه دستت همیشه رو کلیک باشه و بدویی جلو... اون جو سنگین و تاریکDs 1 کجا، این Cod جدید کجا :D البته نه دیگه در حد مشمئز کننده :D

Ghost3d

کاربر سایت
Oct 25, 2012
73
نام
علی
من شماره دومشو بازی کرده بودم و به نظرم ترسناکتر بود ولی اینم با حاله. بنظر میومد مشاره دومش بیشتر تاکیدش روی ترسناک بودن و غافلگیری بود ولی این شماره یعنی شماره سومش بیشتر تاکیدش روی اکشن بودنشه. در کل قشنگه و گرافیک خوبی داره و گیم پلی خوبی هم داره و سعی کرده متفاوت تر از نسخه های قبلش باشه در کل بنظر من حتما حداقل یه بار تمومش کنید.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
من شماره دومشو بازی کرده بودم و به نظرم ترسناکتر بود ولی اینم با حاله. بنظر میومد مشاره دومش بیشتر تاکیدش روی ترسناک بودن و غافلگیری بود ولی این شماره یعنی شماره سومش بیشتر تاکیدش روی اکشن بودنشه. در کل قشنگه و گرافیک خوبی داره و گیم پلی خوبی هم داره و سعی کرده متفاوت تر از نسخه های قبلش باشه در کل بنظر من حتما حداقل یه بار تمومش کنید.
من الان تمومش کردم، واقعا بازی عالی بود. اگه 4 5 چپتر اول رو رد کنین بازی فوق العادست. یکم میزان ترسش نسبت به قبل کمتر شده(اونم از نظر من خیلی کم چون توی قبلی ها هم من تقریبا همینقدر شوکه میشدم تو بعضی محیطا) ولی در عوض به نظر من گیم پلیش هر دو نسخه ی قبل رو راحت پشت سر میزاره.
به نظرم کمتر از 8.5 نباید میگرفت، boss fight هاش هم خیلی بهتر از نسخه ی قبلی بود، روند بازی و اضافه کردن crafting و.... هم کلی بهبود بخشید گیم پلی رو. در کل به نظرم بهترین نسخه از لحاظ گیم پلی بود.
راستی توی سازنده ها اسم یه ایرانی به نام ali amezzian (فامیلیش فکر کنم همین بود:d) رو هم دیدم:d.

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
من الان تمومش کردم، واقعا بازی عالی بود. اگه 4 5 چپتر اول رو رد کنین بازی فوق العادست. یکم میزان ترسش نسبت به قبل کمتر شده(اونم از نظر من خیلی کم چون توی قبلی ها هم من تقریبا همینقدر شوکه میشدم تو بعضی محیطا) ولی در عوض به نظر من گیم پلیش هر دو نسخه ی قبل رو راحت پشت سر میزاره.
به نظرم کمتر از 8.5 نباید میگرفت، boss fight هاش هم خیلی بهتر از نسخه ی قبلی بود، روند بازی و اضافه کردن crafting و.... هم کلی بهبود بخشید گیم پلی رو. در کل به نظرم بهترین نسخه از لحاظ گیم پلی بود.
راستی توی سازنده ها اسم یه ایرانی به نام ali amezzian (فامیلیش فکر کنم همین بود:d) رو هم دیدم:d.

و توصیه من الان این هست که اگر می خوای Dead Space رو مثل نسخه های قبل ملموس تر حس کنی ، از بخش +NG مد کلاسیک رو انتخاب کن و یکبار هم روی این حالت برو .

در مد کلاسیک :

* فقط سلاح های کلاسیک رو می تونی کرفت کنی . من الان روی این مد بازی رو شروع کردم و بخش ساخت سلاح کاملا غیر فعال هست و باید با یک پلاسما کاتر بری جلو !

** درجه سختی بازی " هارد " تنظیم شده .

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
بازی بدی نبودش اصن....ولی مرحله به یاد موندنی اصن نداشتش

تو شماره دو وقتی برگشتش به ایشیمورا واقعا به یاد موندنی ترین صحنه تو کل بازی های این نسل بودش..... دیالوگش هنوز تو ذهنم هستش "Stick Around, I'm Full Of Bad Ideas"

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
یادم میاد واسه اینکه نسخه 1 این بازی رو بدون ترس بازی کنم موزیک پلی میکردم :)) ،
هرچند هنوز هم صحنه های ترسناک داره ولی محیط هرچی تاریک تر و بسته تر ترسناک تر ،
روند داستانیشم خوبه الان چپتر 13 هستم فکر کنم یا جلوتر ... ! در کل خوب بود !
ولی چیزی نبود که بگم "ووو ! عجب گیمی" ...
کسی راهی واسه Co-op بازی کردن با نسخه کرک پیدا نکرده ؟!

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
آقا کسی اینو نرفته

Dead Space 3 Awakened

dlc جدید هستش ظاهرا چندان هم جالب نیس

دیشب شروع کردم . یه چند دقیقه رفتم . فعلا زود هست بخوام قضاوت کنم . یه مقدار بیشتر برم جلو ، بعد نظرم رو میگم درباره این دی-ال-سی !

-----------------

ویرایش :

خب DLC رو تموم کردم . گیم پلی " هیچ " ! ، فقط اشاره ای به داستان میشه و بس . بهترین کاری که می تونید انجام بدید این هست که وقت ـتون رو صرف این DLC نکنید و از یوتیوب بشینید و بازی یک نفر رو که اپلود کرده نگاه کنید ، ویدئو رو بزنید جلو تا برسید به اخر ویدئو ! و چند ثانیه اخر رو ببینید و بس . همین کفایت می کنه که بفهمید قسمت بعد ( اگر ) ساخته بشه قراره چه اتفاقی بیفته .

آخرین ویرایش:

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
از ساختمون بیاین بیرون,وارد ساختمان جلویی شین و از اونجا برین!
بعد از پیدا کردن لباس مخصوص به اونجا برگردین!!
من اینکارو کردم ولی تو ساختمون روبروریی یه دره که بستس یعنی زرده چی کار کنم احتمال داره از کرک باشه

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من اینکارو کردم ولی تو ساختمون روبروریی یه دره که بستس یعنی زرده چی کار کنم احتمال داره از کرک باشه

باید در رو خودتون بازش کنین!!!
یه سری چرخ دنده اون پشت هست باید کارشون بندازین!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر