Dead Space 2, Xbox 360 Thread

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
دقت کرده باشی روی اون در یکسری لولا هستش که در حول اون محور میچرخه
تو دو تا از این به قول خودت فیوزها را بردار و بچسبونشون به این لولاها و منفجرشون کن
البته یه دونه هم کافی. من همیشونو با یه دونه از اون ها باز کردم.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام کمک کنید یه جا هست میری تو فضا که چند تا وسیله ی ابی رنگ هست پشت یکیشون یک فیوض هست من می برمش به طرف خورشید اما نمی دونم باید چی کار کنم توی چپتر7

Last edited by a moderator:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
همین الان بازی را تمام کردم .
کلا حدود هفت ساعت زمان برد تا بازی تموم بشه .
اصلا فکر نمیکردم بازی اینقدر زیبا بشه .
سه چپتر پایانی بازی فوق العاده بود و دیگه با خیال راحت نمیتونید دشمن ها رو بکشید ( بعضی جا ها آدم مجبور میشه فقط فرار کنه ) .
گیم پلی بازی فوق العاده سینمایی و زیبا بود و همچنین گرافیک بازی هم بی نظیر بود .

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
سلام کمک کنید یه جا هست میری تو فضا که چند تا وسیله ی ابی رنگ هست پشت یکیشون یک فیوض هست من می برمش به طرف خورشید اما نمی دونم باید چی کار کنم توی چپتر7
شما باید با آنالوگ دسته ماهواره رو کنترل کنی و نور تابیده شده رو به طرف ماهواره جلویی بذاری تا انعکاسش روی اون بره...بعد برو سراغ بعدی( نگته:قبلا از اینکه بری سراغ بعدی پایینت یه موجود هست که یه چیزایی پرتاب میکنه که باید اول از بین ببریش)

anofel

کاربر سایت
Nov 4, 2008
53
دانلود انیمیشن Dead Space: Aftermath

سلام بچه ها یه انیمیشنم از بازیه محبوبمون ساختن که فک کنم واسه همه جالب باشه از دست ندید

ژانر: انیمیشن, ترسناک, علمی تخیلی
کیفیت: ۷۲۰p – عالی
فرمت: mkv
حجم: ۴۰۰ MB
تاریخ انتشار: ۲۰۱۱
کارگردان: Mike Disa
خلاصه داستان: The End was only the Begining

http://www.magicp30-7.in/1389/11/دانلود-انیمیشن-dead-space-aftermath.html#more-8058

Dead-Space-Aftermath.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Thomas_Anders

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
سلام
من بازی رو گرفتم اما رو disk 1 هم تو نصب هم اجرا ارور میده تونستم با disk 2 نصب کنم اما تو برایه بازی باز میگه disk 1 رو بزارید میزارم میره تا یه جاهایی از بازی بعد ارور میده که disk کثیف هست در صورتی که برق میزنه از تمیزی آیا مشکل بخاطره این هست که بد رایت شده؟

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
سلام
من بازی رو گرفتم اما رو disk 1 هم تو نصب هم اجرا ارور میده تونستم با disk 2 نصب کنم اما تو برایه بازی باز میگه disk 1 رو بزارید میزارم میره تا یه جاهایی از بازی بعد ارور میده که disk کثیف هست در صورتی که برق میزنه از تمیزی آیا مشکل بخاطره این هست که بد رایت شده؟

خوب دیسک اول باید باشه....100 درصد مشکل از دیسک هست

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
درود بر همگی.
دوستان دیدید یه گلیچ توی بازی هست و می تونید با استفاده از اون بی نهایت تا Power Node جمع آوری کنید؟!>:)

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بچه ها کدوم اسلحه ها کاربرد بهتری داره و پیشنهاد می کنید بخرم !؟
من فعلا ً فقط line gun رو خریدم و با اسلحه ی پیش فرض بازی تا الان که مرحله 7 هستم با همین 2 تا اسلحه دارم بازی می کنم !؟ و اینا رو آپدیت می کنم !

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
درود بر همگی.
دوستان دیدید یه گلیچ توی بازی هست و می تونید با استفاده از اون بی نهایت تا Power Node جمع آوری کنید؟!>:)
این طوری هم پدر آدم در میاد ! :d
10 بار هی باید از بازی بیای بیرون و بری تو و سیو کنی !! :d

mmk2008

کاربر سایت
May 5, 2009
272
نام
ℳostaan
سلام
منم دقیقا همین مشکل رو دارم. به احتمال خیلی زیاد بد رایت شده :((

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
بچه ها کدوم اسلحه ها کاربرد بهتری داره و پیشنهاد می کنید بخرم !؟
من فعلا ً فقط line gun رو خریدم و با اسلحه ی پیش فرض بازی تا الان که مرحله 7 هستم با همین 2 تا اسلحه دارم بازی می کنم !؟ و اینا رو آپدیت می کنم !

توي تايپيك pc هم كه همين سوال رو پرسيده بودي:dخب ولي به هر صورت اينجا هم كوپي ميكنمش شايد به درت يكي خورد!
15 چپتر
ببين من خودم هم تو نسخه يك و هم تو اين يكي فقط از سه تا اسلحه استفاده ميكنم.كه واسه خودم خيلي هم جواب داده
اوليش plasma cutter كه اسلحه اوليه خود بازيه.پيشنهاد ميكنم خوب اينو اپ كني كه خيلي به درت ميخوره!
دوميش pulse rifle كه واسه موجودات ريز و پيزش يا جاهايي كه فقط بايد به رگبار ببندي به دشت لازمه.توصيه ميكنم بيشتر از بقيه واسه اپ اين سرمايه بذاري.چون هم خشابهاش ارزونه و هم اين كه تو خود بازي بيشتر ميده
سومي line gun كه حتما واسه موجودات كت و كلفتش لازمه والا اگه بخواي از دو اسلحه بالا واسه موجودات سگ جونش استفاده كني كاري جز هدر كردن تيرهات نكردي!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
آقا اگه کسی میتونه در مورد این گلیچ بازی یکمی توضیح بده یا اگه فیلمی هست بزاره ولی فقط بشه دانلودش کرد

خیلی ممنون از همگی

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام.دوستان من نسخه ی اول را بازی نکردم<اگر کسی از دوستان می تونه کمک کنه بگه که دقیقا مارکر چی هست!ممنون می شم.
5 چپتر جلو رفتم,فقط یک کلمه:فوق العاده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر