Dead Space 2, Xbox 360 Thread

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ببینین من بیچاره بدبخت:-s xbox قدیمی دارم و اصلا تا حالا اپدیت نشده حالا باید این بازی رو با activitation dvd اجرا کنم وقتی داخل اسانسور میگه dvd 2 رو بزار میزارم اما به خاطر این که قدیمی هست نمی خونه و مینویسه play dvd و قبول نمی کنه و نمی تونم dvd 2 رو بازی کنم به هیچ وجه هم امکان update کردن دستگاه رو ندارم چون تو گرگان کسی نیست که اپدیت کنه کی می تونه به من بدبخت کمک کنه
بعد شما چه جوری به این نتیجه رسیدید که چون دستگاهتون قدیمیه می گه play dvd؟مشکل از سی دی هست فکر کنم...بعد رایت شده...

dante0936

کاربر سایت
Jan 28, 2011
9
بعد شما چه جوری به این نتیجه رسیدید که چون دستگاهتون قدیمیه می گه play dvd؟مشکل از سی دی هست فکر کنم...بعد رایت شده...

ببينين من از اكتيويشن دي وي دي استفاده ميكنم براي بعضي از بازي ها مثل مافيا يا تيكن اين بازي هم مثل اونا اونو لازم داره اما وقتي ديسك 2 رو ميخواد و ميزارم بازم لازمه كه اون دي وي دي رو بزارم كه نميتونم جون از بازي خارج بايد بشم حالا ميخوام بدونم ميشه بازي رو رو فلش نصب كرد و بدون اين كه ديسك بخواد عوض كنه بازي كرد در ضمن فلشم 8 هست فقط يه ديسك رو ميتونم نصب كنم ميخوام بدونم ميشه با نصب يك ديسك از اين كه بخواد ديسك عوض كنه جلوكيري كرد لطفا كمك كنيد

Feriii

کاربر سایت
Jun 1, 2010
7
ببینین من بیچاره بدبخت:-s xbox قدیمی دارم و اصلا تا حالا اپدیت نشده حالا باید این بازی رو با activitation dvd اجرا کنم وقتی داخل اسانسور میگه dvd 2 رو بزار میزارم اما به خاطر این که قدیمی هست نمی خونه و مینویسه play dvd و قبول نمی کنه و نمی تونم dvd 2 رو بازی کنم به هیچ وجه هم امکان update کردن دستگاه رو ندارم چون تو گرگان کسی نیست که اپدیت کنه کی می تونه به من بدبخت کمک کنه
عزیزم شما وقتی در شروع هر بازی activitation dvdرو برای اجرای بازی داخل دستگاه میزاید نیازی به play آن نیست.یعنی وقتی گزاشتید ejectرو بزنید و بازیرو بزاید بازی اجرا میشه. در نتیجه وقتی داخل آسانسور گفت dvd2رو بزار شما در دستگاهو باز کن و activitation dvdرو بزار و چند ثانیه صبر کن بعد دربیار و بعد dvd2رو بزار و بازی کن.

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
دیشب بازیو تمام کردم در کل بد نبود ولی انتظار بیشتری میرفت! (شماره اول جذابتر بود)
الانم داشتم نسخه PC تست میکردم که یه چپتر رفتم:d (موس و کیبورد عجیب حال میده)

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
یک چیز جالب، دیشب داشتم برنامه GameOne کانال MTV رو میدیدم که در مورد بازیهای جدید بحث میکنند، میگفت آدم اصلا نباید متخصص فیلم باشه که بدونه صحنه های این بازی دقیقا از روی فیلم Alien برداشته شده. بعد دقیقا صحنه های فیلم و بازی رو گذاشتند کنار هم. واقعا مو نمیزد.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
دیشب بازیو تمام کردم در کل بد نبود ولی انتظار بیشتری میرفت! (شماره اول جذابتر بود)
الانم داشتم نسخه PC تست میکردم که یه چپتر رفتم:d (موس و کیبورد عجیب حال میده)
تاپیک 360ـه دوست عزیز ، PC فن بازی در نیار :D
ما هم استارت زدیم بازی رو :D ... شروع خوفناکی داشته . :)

• Like
Reactions: Dreadlord

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
یک چیز جالب، دیشب داشتم برنامه GameOne کانال MTV رو میدیدم که در مورد بازیهای جدید بحث میکنند، میگفت آدم اصلا نباید متخصص فیلم باشه که بدونه صحنه های این بازی دقیقا از روی فیلم Alien برداشته شده. بعد دقیقا صحنه های فیلم و بازی رو گذاشتند کنار هم. واقعا مو نمیزد.
Alien واقعا یکی از کابوس های من در سالهای دور بود، اما همیشه بازی های بزرگ مثل Dead Space الگوهایی دارند از سنبلهای بزرگ دنیای سینما، اما نه به اون شدتی Game one میفرمایند...
=============
DS2 شاهکاری به تمام معناست ....!

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
Alien واقعا یکی از کابوس های من در سالهای دور بود، اما همیشه بازی های بزرگ مثل Dead Space الگوهایی دارند از سنبلهای بزرگ دنیای سینما، اما نه به اون شدتی Game one میفرمایند...
=============
DS2 شاهکاری به تمام معناست ....!

نه پویا اتفاقا منم قبلا همچین حرفی زده بودم ولی دوستان فقط کم مونده بود که من رو توی اسید حل کنن ! :D

من خودمم فن شدید دد اسپیس هستم (مدارکش هم توی امضام موجوده :D ) ولی حتی داستان کلی بازی هم با این فیلم مو نمیزنه. درست مثل فیلم که یه کلونی میخواد اون حشرات رو با همه خطراتش گیر بیاره تو این بازی هم یه کلونی میخواد مارکت رو با همه خطراتش گیر بیاره. (البته هنوز 2 رو بازی نکردم ولی اواخر 1 کاملا همچین چیزی رو نشون میداد)

صحنه های بازی هم شباهت زیادی با فیلم دارن و خیلی چیزای دیگه...

در کل هر چیز ترسناکی که توی فضا باشه ناچار هستش که از Alien الگو برداری کنه! :D

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
همون ابتداهای کار گیر کردم :d :
جایی که واسه اولین بار یک وسیله را هک میکنیم . یک اتاق هست آخرش دری داره که با دکمه باز میشه اما وقتی میری نزدیکش بسته میشه و خب فکر کنم باید اون وسیله ای که ابتدای اتاق هست را هک کرد . بعد از این که هک میکنمش یک نکرومورفا میاد که میبرنش تو حالت اسلوموشن :d و بعدش که عادی میشه هم میاد تیکه پاره میکنتم رسما ! هرچقدر تیر میزنم اثری نداره ! میخواستم بدونم قلق خاصی داره ؟ چون شاید بیش از 7-8 بار اون قسمت را رفتم و مُردم ... :|

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
همون ابتداهای کار گیر کردم :d :
جایی که واسه اولین بار یک وسیله را هک میکنیم . یک اتاق هست آخرش دری داره که با دکمه باز میشه اما وقتی میری نزدیکش بسته میشه و خب فکر کنم باید اون وسیله ای که ابتدای اتاق هست را هک کرد . بعد از این که هک میکنمش یک نکرومورفا میاد که میبرنش تو حالت اسلوموشن :d و بعدش که عادی میشه هم میاد تیکه پاره میکنتم رسما ! هرچقدر تیر میزنم اثری نداره ! میخواستم بدونم قلق خاصی داره ؟ چون شاید بیش از 7-8 بار اون قسمت را رفتم و مُردم ... :|

اول اسلوموشن کنش بد یه تیر بزن تو پاش یا کلش:d درم به همون روش اسلو میتونی ازش ردشی.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
اول اسلوموشن کنش بد یه تیر بزن تو پاش یا کلش:d درم به همون روش اسلو میتونی ازش ردشی.
نه تا اون موقع من قدرت اسلوموشن کردن را ندارم فکر کنم یا خودم ندیدم ! به هر حال بعد هک تا نکرومورفا ـه میاد خودش اینطوری میکنه :d منم چندبار تو پاش زدم اما باز اومد تیکه پارم کرد ، یعنی تیر که میزنم انگار روش اثر نداره چیزیش نمیشه ، نمیدونم فکر کنم درست تیر نمیزنم . یک بار سر میبره یک بار از کمر نصفم میکنه ... :|

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
نه تا اون موقع من قدرت اسلوموشن کردن را ندارم فکر کنم یا خودم ندیدم ! به هر حال بعد هک تا نکرومورفا ـه میاد خودش اینطوری میکنه :d منم چندبار تو پاش زدم اما باز اومد تیکه پارم کرد ، یعنی تیر که میزنم انگار روش اثر نداره چیزیش نمیشه ، نمیدونم فکر کنم درست تیر نمیزنم . یک بار سر میبره یک بار از کمر نصفم میکنه ... :|
دقت کن که نکرومورفه اول از اون لایه ی نوری رد بشه بعدش از Stasis استفاده کنا!
بعد که رد شد استیسیس رو بزن بهش، هم با تیر میشه کشتش و ه م با Melee!
من خودم با Melee دستشو فرو کردم توی حلقش!:d

• Like
Reactions: SiLeNt DeλtH

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
نمیدونم من اینجورم یا شماها هم این حس رو دارین ؟!
توی همون چپتر 6 و 7 حال و هوای بازی خیلی مثل بازی Bioshock هست !
مخصوصا اون تیکه مهدکودک و ... ! منا یاد این خواهر کوچولوهای Bioshock انداخت !

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
نمیدونم من اینجورم یا شماها هم این حس رو دارین ؟!
توی همون چپتر 6 و 7 حال و هوای بازی خیلی مثل بازی Bioshock هست !
مخصوصا اون تیکه مهدکودک و ... ! منا یاد این خواهر کوچولوهای Bioshock انداخت !

اون متن من رو درمورد Gamesone بخونید، اونجا هم همین رو گفتند.

امروز کسی خونه نبود، صداش رو گذاشتم روی سینمای خانگی، عجب چیزی شد ولی اعصاب میخواد ها!!

dante0936

کاربر سایت
Jan 28, 2011
9
اقا قسمت هفتم بازي اونجايي كه يه حالت تنول هست ايزاك ميره توش وجود داره و ميشه مسير تونل رو تغيير داد اونجا همه در ها قفله جي كار بايد كرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر