Dead Rising 3 دارای fidelity بصری مشابه سری Uncharted است

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
Dead Rising 3 دارای جزییات بصری یکسان با سری Uncharted است

JB-AU-20130613-DeadRising3-Must-Have-Games-Page_01.png

استدیو Capcom Vancouver اعلام کرده است که Dead Rising 3 شاید یک بازی در سبک دنیای باز (open - world) باشد اما جزئیات گرافیکی آن مانند سری بازی "خطی" Uncharted خواهد بود.
تهیه کننده ارشد این بازی آقای Jason Leigh در مصاحبه با OXM گفته اند:
ما جزئیاتی را ارائه خواهیم کرد که شما از یک بازی خطی نظیر Uncharted انتظار دارید. این کار را ما از هر زاویه ای که شما بخواهید به دنیا نگاه کنید پوشش خواهیم داد و طوری خواهد بود که انگار در حال انجام آن دسته از بازی ها هستید. تیم طراح ما فضاها را با دستان خود خلق کرده اند. شما شاهد یک دنیای خرد شده و بد نما نخواهید بود.
دنیای Dead Rising 3 واقعا بزرگ است و شما وارد ساختمان های زیادی می شوید. به نظر شما آیا این بازی به زیبایی Uncharted است؟
VG247

آخرین ویرایش:

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
من فقط میتونم بگم واقعا برای خودم متاسفم که نیم ساعت وقتم رو (اونم ساعت 2 نصفه شب) گذاشتم و بحث کودکستانی دوستان رو خوندم. من موندم بعضی ها برای حرف های خودشون ارزش قائل نیستن همچین چیزهایی مینویسن؟

اولا دوستان گرامی Capcom یه استودیوی 3rd Party هست و موندم چجوری حرف اونا تبدیل شد به PS3 vs. X1؟؟؟!!!

دوما چجوری بحث UC تبدیل شد به بحث Halo؟؟؟!!!

بعد چجوری بحث هیلو تبدیل شد به TLoU؟؟؟!!!

جدا به نظرم تنها راه پایان دادن به این بحث های مسخره بین دو طرف نظارت شدید مدیران سایت و اجازه ندادن برای مدت طولانی برای کامنت گذاشتن برای افرادی هست که اینجوری تاپیک رو به افتضاح میکشن:|

آخه موندم دیگه از DF هم برای ترول استفاده میکنن؟ آخه از حرف یه شرکت 3rd Party هم اینجوری برای ترول کنسول رقیب استفاده میکنن؟ خوبه این شرکت برای هر دو کنسول داره انحصاری میسازه. از نظر هر گروه بازی انحصاری گروه رقیب آشغاله:|

بعد بعضی ها هی میپرسن چرا خیلی از کاربرای با سابقه دیگه کامنت نمیزارن و بحث نمیکنن! آخه وقتی یه سری کاربر جدید+یه سری ترولر معروف هر تاپیک رو به آشوب میکشن دیگه ارزش بحث نداره:|

امیدوارم ناظم ها و مدیران سایت یه نظمی به سایت و یه حال اساسی به هر ترولر خودسری (از هر جناحی) بدن تا بلاخره بازی سنتر برگرده به حالت درست و حسابیش.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پ.ن: آرش تو چی میکشی که هر بار خبر زدی دعوا که سهل، خون و خون ریزی شده توی تاپیک:d

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
ما که خیالمون راحته لقب بهتر گرافیک نسل از خیلی سایتها را داریم با لقب های نسله بعدی و ......... همینطور .

لول، کدوم سایتها؟!:d معلومه کدوم بازی این القاب رو داره! خوبه همین DF رسماً تیتر مقاله TLOU رو زد Next Gen? بنا به نقل قول باشه مطمئن باش پُشت کارهای ND خیلی گرم تره! هر چند دو تا چشم بینا کفایت می کنه.

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
یعنی واقعاً شما فکر کردی چون DR3 از لحاظ ظاهری از U3 سرتر نیست معنیش این میشه که از لحاظ تکنیکی هم در یه سطح هستن؟
الکی از خودت حرف در نیار

من کی همچین چیزی گفتم؟

حرفی نداری واسه گفتن لازم نیست دهنه من حرف بزاری .من فقط گرافیکو میگم و عنوان تاپیک فقط گرافیکه . کسی چاقو زیر گلوتون نزاشته که حتما جواب بدین

حاجی خیلی باهالی...
هنوز نمیدونی گرافیک چیه بعد به اون نیمای بدبخت میگی حرف واسه گفتن نداره! خب معلومه زبونش عاجز میشه از جواب دادن به امثال شما که گرافیک رو جدا از تکنیک هاش میدونید! اخه بنده خدا مجموعه ای از این همین تکنیک هاس که تشکیل میده گرافیک یه بازی رو دیگه! اونوقت میگی من فقط گرافیک رو میگم و کاری با تکنیک ها ندارم!=)) (اگر قرار بود با این نظریات شما پیش بریم برای مقایسه گرافیک دو بازی فقط کافی بود دو تا عکس از بازی بگیریم و بگیم خب کدوم بهتره دیگه! که البته این دقیقا همون کاریه که شما و امثال شما داره انجام میده و با یه عکس در مورد گرافیک کل بازی نظر میدید که نشون از درک شما از گرافیک داره.)

جالبیش اینه که با این سطح علمیه بی نظیرتون هم دارید یکی در میون کامنت میدید.:|

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,259
نام
سروش
تعداد کاراکترایی که روی صفحه نمایش داده میشن تو بازی خیلی زیاده ! یعنی خیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــلی زیاده :d

از اول تا آخر uncharted هرچی دشمن میکشی جمعشون تو یه تصویر DR3 هم نمیشه:d

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
حاجی خیلی باهالی...
هنوز نمیدونی گرافیک چیه بعد به اون نیمای بدبخت میگی حرف واسه گفتن نداره!
همین تکنیک هاس که تشکیل میده گرافیک یه بازی رو دیگه!
باحال البته
همون نیمایه بدبختتون اول دو تا عکس گذاشت که فهمیدیم تکنیک چیه

وقتی ایشون عکس کاور هیلو رو با گیم پلی یه بازی مقایسه میکرد پرفسور شما چرا مثله الان درک بالاتو نشون ندادی !؟ به این میگی تکنیک؟ نخیر ما هنوز به اون درجه نرسیدیم

به هر حال روشن فکرایی مثله تو باید راهنمایی کنن ماها بفهمیم گرافیک به عکس کاور بازی میگن .
جالبیش اینه که با این سطح علمیه بی نظیرتون هم دارید یکی در میون کامنت میدید:|
اولا من تو این تاپیک یدونه ارسال داشتم و بقیش جواب کسی رو دادم که ازم نقل قول گرفته . دوما اینجا کسی بحث از تکنیک و این حرفا نزده.دوتا عکس گذاشتن با یدونه جمله """ما هم بلیدم ! """ منم جوابشونو دادم. سوما تعداد پستهای من به شما ربط نداره:|

آخرین ویرایش:

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,129
جدیدا متوجه شدم 99% سونی فنها حتی درک درستی از مطلب خبر ندارند اینو میشه تو پستهاشون دید

یعنی درک کردن مطلب خبر به معنی مقایسه گیم پلی کیلزون با والپیپر هیلو هستش؟

همون طور که تو خبر گفته، کپکام ادعا کرده که گرافیک DR3 با اینکه Open World هست، قراره مثل یه بازی در سطح آنچارتد بشه! دوستان هم یه عکس از گیمپلی DR3 و یک عکس هم از گیم پلی Uncharted گذاشتن! بدون هیچ سوادی میشه فهمید که گرافیک آنچارتد به مراتب بسیار بهتره!

حالا این درک، فهم، منطق و یا هرچیزی رو اگه نفی کنه به ما مربوط نمیشه.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
دو سه تا پست رو خوندم بعدا خیلی شیک تمام 9 صفحه رو skip کردم :D

به نظرم چیزی که این بحثا رو پیش آورده نسل قبلی بودن ـه آنچارتد هست ولی رسیدن از نظر جرئیات به یکی از دو سه بازی ـه برتر از نظر گرافیکی ـه نسل قبلی واسه کپکام و یه بازی ow به نظرم یه موفقیت حساب میشه و بایدم از اینکه به U یا هیلو نزدیک شده اینجوری پز بده :D (هیلو رو هم بگیم چون اینجا به U یخورده حساسیت دارن یه عده و تا یه نمه ازش تعریف میشه قاطی میکنن :D )

ولی اینجا ow بودن ـه GTA V کپکام رو خراب میکنه :D

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
ما که خیالمون راحته لقب بهتر گرافیک نسل از خیلی سایتها را داریم با لقب های نسله بعدی و ......... همینطور .

لقب بهتر گرافیک نسل از خیلی سایتها را داریم

از خیلی سایتها را داریم

خیلی سایتها

OXM United States
OXM United kingdom
OXM Norway
OXM Bangeladesh
OXM Ali Abad Katool
.
.
.

پ.ن: :p:d صرفا جهت شوخی ...
پ.ن 2: یعنی کشته مرده یه سری از مایکروفن هام، همچین درک درک میکنن انگار خودشون علامه دهر ـَن همه مسائل هم به خوبی درک میکنن ...

Amir:D

کاربر سایت
May 21, 2013
51
ای کسانی که ایمان نیاوردید جمیعا جامپ....
منتظر روزی هستم که Uncharted 4 معرفی بشه....
یعنی بعد معرفی شدن uncharted باز هم میتویند حرف بزنید (البته فن های x1)؟
ببین کجای کار هستید که یک عنوان اواخر 2013 نسل بعد x1 رو با یه عنوان 2011 نسل قبل ps3 مقایسه ی گرافیکی می کنید.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر