Dead Rising 2 | Xbox360

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
من که وقتی دیدم اینطوریه کاملا بیخیالش شدم (مثل شما ولی با شدت خیلی کمتر:d)!
کلا این بازی خیلی رو اعصاب می ره.از سیستم سیو افتضاحش گرفته تا حرکات حلزونی مانند چاک و اینکه در تمام جهات محدودیت داری(زمان - سلاح - سلامتی - سیو- .....)و همین نکات منفی تمام خوبی های بازی را از بین برده.!
واقعا ارزششو نداره،از این ناراحتم که احتمالا باید یه بازی به اون 3 بازی نیمه تمومم اضافه شه!:((
کلا خودتونو آزار ندید این بازی فقط بدرد همون موقعی می خوره که اومده بود(موقعی که بازار بازی راکت بود)نه الان که این همه بازی خدا توی بازار هست،خودتونم بخواین بازی کنین مغز نمیکشه .شاید وحشتناک به نظر بیاد ولی این بازی باید اول نزدیک 100 ساعت بازی کرد تا همه ی لولها و کومبو ها رو باز کرد بعد با خیال راحت مد داستانی رو رفت...ولش کنید بهتره!!

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
شاید وحشتناک به نظر بیاد ولی این بازی باید اول نزدیک 100 ساعت بازی کرد تا همه ی لولها و کومبو ها رو باز کرد بعد با خیال راحت مد داستانی رو رفت...ولش کنید بهتره!!

چی کار شده ؟ چرا شر و ور میگی ؟
اصلا اینطور نیست ! من از همون اول داستان بازی رو ادامه دادم بدون هیچ مشکلی ! چرا ؟ چون بازی خیلی ساده است !
فکر کنم کلا من 10 بار مردم ! ااخر بازی هم به لول 24 با 25 رسیدم کلی هم لذت بردم .
دوستان خودتون رو گول نزنید این بازی نمرش خیلی خوبه !

آخرین ویرایش:

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
کلا این بازی خیلی رو اعصاب می ره.از سیستم سیو افتضاحش گرفته تا حرکات حلزونی مانند چاک و اینکه در تمام جهات محدودیت داری(زمان - سلاح - سلامتی - سیو- .....)و همین نکات منفی تمام خوبی های بازی را از بین برده.
من دیشب از دست این بازی آنقدر اعصابم بهم ریخت که شیشه دکور اطاقم را شکستم.(پک بازی و دیسک را پرت کردم توی شیشه)این جوری شده بودم )x)x:((:((!
دوست عزیز ، زمان میبره تا در چنین سبک بازی هایی یه مقدار حرفه ای بشید ، دنیای بازی های رایانه ای فقط به بازی های اسکریپت شده و ساده و خوشحال محدود نمیشه و در این میان بازی هایی وجود داره که باید برای انجامشون یه مقدار از قدرت عقلتون استفاده کنید و با حوصله پیش برید ; شکستن شیشه دکور اتاق هیچ مشکلی رو حل نمیکنه.
سیستم سیو بازی خیلی هم کامل و استاندارد هست ، تا همین چند سال پیش این سیستم سیو رایج ترین سیستم سیو بود که خیلی همه پسند هم بود ، اما شرکت های سودجو برای اینکه مخاطبان خردسال و کژوال رو بسمت خودشون جذب کنن اومدن و رفته رفته سیستم چک پوینت های اتوماتیک رو به اصلی ترین سیستم سیو بازی ها تبدیل کردند و با این کارشون بازی ها رو خیلی ساده کردند که بنظر من اصلا چیز جالبی نیست.
ولی این بازی باید اول نزدیک 100 ساعت بازی کرد تا همه ی لولها و کومبو ها رو باز کرد بعد با خیال راحت مد داستانی رو رفت...ولش کنید بهتره!!
اصلا لازم نیست بخش داستانی رو ول کنید و برید سراغ لول آپ! بعد دوباره رستارت کنید! من از همون اول با خط داستانی پیش رفتم و تمام ماموریت های فرعی بازی رو هم انجام دادم و به ازای هر ماموریت هم لول آپ شدم و با لول 29 بازی رو با بهترین پایانش به پایان رسوندم و بیشتر از 10-12 ساعت هم براش وقت نذاشتم ، واقعا بازی خوبی بود و بین این همه بازی آبکی و ساده تونست نظر منو بخودش جلب کنه!
این بازی فقط بدرد همون موقعی می خوره که اومده بود(موقعی که بازار بازی راکت بود)نه الان که این همه بازی خدا توی بازار هست
حتی اگه بخوایم از نظر میانگین امتیازات هم بررسی کنیم ، میبینیم که DR2 یا عنواینی همچون Vanqiush , Enslaved و Castlevania فقط یک یا دو درصد تفاوت داره که اونم مربوط به تعداد نقد ها میشه ، پس اصلا چیز جالبی نیست که ارزش همچین بازی هایی رو با این گونه جملات پایین بیاریم.
در ضمن "راکت" یک نوع وسیله ورزشی محسوب میشه که در ورزش هایی مثل پینگ پنگ و بدمینتون استفاده میشه و اون کلمه ای که احتمالا مدنظر شما بوده "راکد" هست:)

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
211
سرگرم کننده

بازی سرگرم کننده ای هست فقط یکم دقت میخواد ببینید چی میخواد ازتون یکم برید جلو لول اپ بگیرید هم سرعت شخصیت هم ایتم های دیگه ازاد میشه در ضمن اگر بازی را تا اخر برید میبینید دیگر فرار از زامبیها به این راحتی ها هم نیست سیو بازی اتفاقا خوبه داخل اکثر محوطه ها اگر در نقشه ببینید دستشوئی هست

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
دوستان شما الکی خوشین برین همین بازیها رو کنید و شاد باشید چون جنابعالی از این بازی خوشتون اومده این بازی بسیار لذت بخش و دارای سیستم سیو استاندارده.
Shang Tsung جان شما با چند سال تحقیق پی بردید که قرار دادن چکپوینت برای سودجوییه؟=d>=))
الان که تو بهترین بازیهای دنیا چکپوینت هست پس الان همه ی این شرکت ها سودجو اند دیگه؟:))

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
اینجا کسی نیست جواب بده ؟؟؟بی زحمت:-s
شما اگه واسه دومین باری که به دخترش زامبرکس می دیم(فکر کنم بعد case2) می خواین توی همون ماموریت های جانبی یه یارویی هست که تو توضیحات مرحلش نوشته می تونه بهتون زامبرکس بده.فکر کنم دکترخ کخ داره به دوست مردش شوک می ده.بعد اینکه بریدنش safe house بهتون میده.در کل تو بازی یه قسمت هایی به نام pawnshop هست که زامبرکس به قیمت 25.000$ میفروشن نامردا!
حالا یکی به من بگه تو case 4-1 اونجایی که باید دو تا زنه که شمشیر دارن کشت هیچ راهی نداره که زودتر وراحتتر این کارو کرد؟آخه خیلی سخته!:((
این همه زامبی کشتم تا ساعت 11 شه بعد که رفتم اونجا بدن هیچ سیوی مردم:((:-s:(

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
این pawnshop رو نقشه چرا مشخص نیست من اون پرستار رو بوردم و زامبی رکس رو گرفتم من زامبی رکس زیاد می خوام؟؟؟چون بعضی ها که میرم کمکشون زامبی رکس می خواند ؟؟

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
خودم دقیقا نمی دونم چی شد اون pawnshop رو نقشه اومد!:d
یکی از همین مراحل جانبی بود که یه یارویی پشت یه در قفس مانند بود بعدا که دوباره اومدم اونجا رو فروشگاه کرده بود

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
دوستان تو منوی بازی گزینهjoin coop وجود داره ولی جایی گیر نمیاد بشه host شد .

اصلا این بازی قابلیت coop داره خط داستانیش یا نه؟

asheghe-bazi

کاربر سایت
Dec 18, 2009
164
یکی از مزخرف ترین و اعصاب خورد کن ترین بازیهای عمرم بود #-o
با این گیم پلی تکراری و مزخرفش
لودینگ های زیاد و طولانی ( تازه بازی رو ریختم رو هارد ) !!!!!!!!!!!
از برداشتن اجسام از زمین گرفته تا کشتن زامبی ها همه جای بازی روی اعصاب راه می رفت
دمو های مزخرف که وحشتاک ترین جنایت ها رو به سادگی نشون میده
یه اسلحه گرم درست حسابی هم که براش طراحی نکردند
سرعت و عکس العمل کند و حرکت میلیونی زامبی ها که در آخر بازی فوق العاده آزار دهنده میشه
حتی یک سیستم ساده برای علامت گذاری در نقشه هم طراحی نکرده بودند !!!!
و سیستم سیو بازی هم صحبت نکنیم خیلی بهتره ( فقط اجاز ذخیره 3 سیو مختلف رو میداد !!! )
مرحله آخر بازی هم نزدیک بود دسته ایکس باکس رو بزنم وسط مانیتور ( پول نداشتم دوباره مانیتور بخرم وگرنه همین کار هم می کردم :| )
و در آخر هم حیف پول که پای همچینین بازیی بدید
آخیش دلم خنک شد #:-s
فقط نمی دونم چه جوری این بازی از شاهکاری به نام کسل وینیا در گیم اسپات بیشتر امتیاز گرفته :shocked:
تنها فایده این بازی ها اینه که به عظمت بازی های بزرگی مثل gta پی ببریم بازیی که اون میحط بزرگ را بدون حتی یک لودینگ به نمایش میذاره*:smoke:

آخرین ویرایش:

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
یکی از مزخرف ترین و اعصاب خورد کن ترین بازیهای عمرم بود #-o
با این گیم پلی تکراری و مزخرفش
لودینگ های زیاد و طولانی ( تازه بازی رو ریختم رو هارد ) !!!!!!!!!!!
از برداشتن اجسام از زمین گرفته تا کشتن زامبی ها همه جای بازی روی اعصاب راه می رفت
دمو های مزخرف که وحشتاک ترین جنایت ها رو به سادگی نشون میده
یه اسلحه گرم درست حسابی هم که براش طراحی نکردند
سرعت و عکس العمل کند و حرکت میلیونی زامبی ها که در آخر بازی فوق العاده آزار دهنده میشه
حتی یک سیستم ساده برای علامت گذاری در نقشه هم طراحی نکرده بودند !!!!
و سیستم سیو بازی هم صحبت نکنیم خیلی بهتره ( فقط اجاز ذخیره 3 سیو مختلف رو میداد !!! )
مرحله آخر بازی هم نزدیک بود دسته ایکس باکس رو بزنم وسط مانیتور ( پول نداشتم دوباره مانیتور بخرم وگرنه همین کار هم می کردم :| )
و در آخر هم حیف پول که پای همچینین بازیی بدید
آخیش دلم خنک شد #:-s
فقط نمی دونم چه جوری این بازی از شاهکاری به نام کسل وینیا در گیم اسپات بیشتر امتیاز گرفته :shocked:
تنها فایده این بازی ها اینه که به عظمت بازی های بزرگی مثل gta پی ببریم بازیی که اون میحط بزرگ را بدون حتی یک لودینگ به نمایش میذاره*:smoke:
حالا شما به ما بگو هیچ ترفندی نیست که این غول آخر هارو راحتتر رد کرد؟
آخه اونا با 3و4 ضربه خط جون ما رو خالی می کنن اما ما باید برای مثال با چوب میخ دار 15 الی 20 ضربه بزنیم تا جونشمون تازه نصف شه!:|
آخه این چه وضعیه؟!؟!؟!:-/

asheghe-bazi

کاربر سایت
Dec 18, 2009
164
حالا شما به ما بگو هیچ ترفندی نیست که این غول آخر هارو راحتتر رد کرد؟
آخه اونا با 3و4 ضربه خط جون ما رو خالی می کنن اما ما باید برای مثال با چوب میخ دار 15 الی 20 ضربه بزنیم تا جونشمون تازه نصف شه!:|
آخه این چه وضعیه؟!؟!؟!:-/
فقط یه راه داره البته به جز مرحله آخر :d
وقتی یک مقدار از خط سلامتی غولاخر ها کم شد سریع از محل دور بشی و به نزدیک ترین سرویس بهداشتی رفته و .... :d
بعد دوباره برگردی و حال طرف رو بگیری :d
البته باید وقت هم داشته باشید :-"
برای مرحله آخر به روش زیر عمل کنید
برای مرحله آخر چون من به TK زامبرکس دادم " به شما توصیه می کنم ندید !!! :d " مرحله آخر شد با TK و امکان هیچگونه save هم نداشتم در ضمن تمام اسلحه ها هم گرفت به همین خاطر اگه level پایین داشته باشید به شدت با مشکل مواجه میشد برای کشتنش هم باید بر روی یکی از سکو های کناری رفته و لوله آب را برداشته و حالشو بگیرید:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر