Dead Rising 2 | Xbox360

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
ای خدا آخه این چه بازی ایه که همش از اینجا باید بری اونجا حالم داره به هم می خوره،یکی بگه case 2-1 بعد همونجایی خبرنگاره میاد safe house دیگه باید چه کرد!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
ای خدا آخه این چه بازی ایه که همش از اینجا باید بری اونجا حالم داره به هم می خوره،یکی بگه case 2-1 بعد همونجایی خبرنگاره میاد safe house دیگه باید چه کرد!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
با سلام...
هیچ کاری نباید بکنی فقط بچرخ تا از توی Safe house پیجت کنن(کلا ماموریتای اصلیش باید صبر کنی تا یهت خبر بدن)...موفق باشی

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
راهنمای کامل بازی همراه با عکس و انگلیسی.انگلیسیش به دردت نمیخوره عکسارو نگاه کنی حله:
http://guides.gamepressure.com/deadrising2/guide.asp?ID=9976

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
اين
Ending A
Ending B
Ending C
Ending D
Ending F
Ending F (alternative)
Ending S
جه جوري بيش مياد؟
يه بار بازي رو تمام كردم

من دقیقا نمیدونم ولی !
مثلا اگه به katty ( املاش درسته ؟! )زامبرکس ندی بقیه ی کارها رو انجام بدی شاید بهت B بده شاید ! یا اگه برعکس به katy زامبرکس بدی و بقیه کارها رو انجام ندی شاید D بده !
اگر هم هیچ کاری نکنی و 70 ساعت تموم بشه (!) 100% بهت D میده !
در ضمن من دو بار اخر بازی رو تموم کردم 1 بار A گرفتم و 1 بار S میخوای بگم چه فرقی با هم دارن ؟!

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من موندم چرا بعضب ها میکند سرگرم کننده نیست بابا خیلی هال میده من همش بازی میکنم بازم یه وسیله جدید توش پیدا میکنم لباس های جدید ......بخصوص ترکیب کردن اسلحه ها که حرف نداره و گشتنه این زامبی ها ....

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
تنها ایراد بازی این boss fight هاش هست . همه سری هستند ولی کارکتر اصلی این حلزون میمونه این دیگه چه وضعی هست و سیستم سیو بازی هم رو اعصاب هست

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
دیگه دارم دیوونه میشه هنوز case2-1 ام آخه چقر صبر کنم؟!!!!!!
ماموریت های جانبیش رو معلوم نیست چطوریه باید انجام داد!میری رو مکان مشخص شده یه چیز بهت می گن دیگه معلوم نیست باید چه کرد!!!فکر کنم این بازی برای اونایی که انگلیسیشون خوبه بدرد بخوره!#:-s

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
دیگه دارم دیوونه میشه هنوز case2-1 ام آخه چقر صبر کنم؟!!!!!!
ماموریت های جانبیش رو معلوم نیست چطوریه باید انجام داد!میری رو مکان مشخص شده یه چیز بهت می گن دیگه معلوم نیست باید چه کرد!!!فکر کنم این بازی برای اونایی که انگلیسیشون خوبه بدرد بخوره!#:-s
شما اگه اسکورت ها منظورت هست باید زامبیهای دور و اطراف رو بکشی تا باهات بیان بیرون و باید ببرینشون سیف هوس

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
کلا این بازی خیلی رو اعصاب می ره.از سیستم سیو افتضاحش گرفته تا حرکات حلزونی مانند چاک و اینکه در تمام جهات محدودیت داری(زمان - سلاح - سلامتی - سیو- .....)و همین نکات منفی تمام خوبی های بازی را از بین برده.
من دیشب از دست این بازی آنقدر اعصابم بهم ریخت که شیشه دکور اطاقم را شکستم.(پک بازی و دیسک را پرت کردم توی شیشه)این جوری شده بودم )x)x:((:((!

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
کلا این بازی خیلی رو اعصاب می ره.از سیستم سیو افتضاحش گرفته تا حرکات حلزونی مانند چاک و اینکه در تمام جهات محدودیت داری(زمان - سلاح - سلامتی - سیو- .....)و همین نکات منفی تمام خوبی های بازی را از بین برده.
من دیشب از دست این بازی آنقدر اعصابم بهم ریخت که شیشه دکور اطاقم را شکستم.(پک بازی و دیسک را پرت کردم توی شیشه)این جوری شده بودم )x)x:((:((!

کاملا درسته ! ولی شما چرا شیشه میشکونی ؟
اونا فروختن و دارن پولاشون رو میشمرن شما اینجا داری خودت رو عصبی میکنی !؟
من که وقتی دیدم اینطوریه کاملا بیخیالش شدم (مثل شما ولی با شدت خیلی کمتر:d)!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر