Dead or Alive 5 - Xbox360

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
کیوان جان فن بازی هستی درست ... اما گرافیک DoA5 اصلا نمیتونه نزدیک TTT 2 بشه!... حرکات و ضربه های تکن خیلی حرفه ای تر و بسیار نرم تر ار DoA هستن ...
چه ربطی به فن بودن من داره؟! LOL، بازم LOL :D
در مورد گرافیک اول، بگم هر کس چشم داره و به راحتی می تونه ببینه کدوم از اون یکی بهتره، حوصله ندارم برم دو تا اسکرین شات از این و دو تا شات از اون بذارم بگم آقا بیا مقایسه کن! خودت برو ببین، یا بزن ویدئوی ریویوی DoA5 و TTT2 رو ببین تا از حرف خودت خندت بگیره که گرافیک DoA5 به TTT2 نزدیک(!) نمی شه. یدونه فایتینگ اگر بتونه با DoA5 رقابت کنه از نظر گرافیک Soul Calibour V هست که پارسال عرضه شد و کف بری بود گرافیکش! هنوزم می درخشه. اگر بعد این کار باز هم معتقدی گرافیک TTT2 از DoA5 بهتره باشه:D!
در رابطه با تکنیکا و فن ها و کومبو ها هم با این که سلیقه ای هست اما اگر بخوای میتونیم این جا تا هر موقع تو خواستی بخث کنیم سرش که کمبوهای Tekken از همون اولیش تا این TTT2 که آخرین نسخش باشه ساده، گلابی و هردَمبیلی بوده. TTT2 اصلا بالانس نیست؛ کمبوهاش 4 دکمه ایه :)).
اصلا مضحکه بخوایم یه سیستم مبارزه ای 4 دکمه ای رو با سیستم مبارزات 2 دکمه ای مقایسه کنیم. تمام فایتینگ های حرفه ای (گل سر سبدشون Street Fighter که متاسفانه با سلیقه من اصلا سازگار نیست.) کمبو سیستمشون 2 دکمه ای پیاده شده.

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
اقا من بازی رو برنر مکس روی دیسک تیگیت گرفتم تا مارک کویی بیشتر نمی ره به فروشنده میگم خرابه می گه اشکال از دستگاه خودته می خواستم ببینم چه طوریه
رو هارد هم ریختم ولی تا 44 بیشتر نرفت

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
چه ربطی به فن بودن من داره؟! LOL، بازم LOL :D
در مورد گرافیک اول، بگم هر کس چشم داره و به راحتی می تونه ببینه کدوم از اون یکی بهتره، حوصله ندارم برم دو تا اسکرین شات از این و دو تا شات از اون بذارم بگم آقا بیا مقایسه کن! خودت برو ببین، یا بزن ویدئوی ریویوی DoA5 و TTT2 رو ببین تا از حرف خودت خندت بگیره که گرافیک DoA5 به TTT2 نزدیک(!) نمی شه. یدونه فایتینگ اگر بتونه با DoA5 رقابت کنه از نظر گرافیک Soul Calibour V هست که پارسال عرضه شد و کف بری بود گرافیکش! هنوزم می درخشه. اگر بعد این کار باز هم معتقدی گرافیک TTT2 از DoA5 بهتره باشه:D!
در رابطه با تکنیکا و فن ها و کومبو ها هم با این که سلیقه ای هست اما اگر بخوای میتونیم این جا تا هر موقع تو خواستی بخث کنیم سرش که کمبوهای Tekken از همون اولیش تا این TTT2 که آخرین نسخش باشه ساده، گلابی و هردَمبیلی بوده. TTT2 اصلا بالانس نیست؛ کمبوهاش 4 دکمه ایه :)).
اصلا مضحکه بخوایم یه سیستم مبارزه ای 4 دکمه ای رو با سیستم مبارزات 2 دکمه ای مقایسه کنیم. تمام فایتینگ های حرفه ای (گل سر سبدشون Street Fighter که متاسفانه با سلیقه من اصلا سازگار نیست.) کمبو سیستمشون 2 دکمه ای پیاده شده.

سلام کیوان بی خیال :d
همین الان پستتو خوندیم رفتیم دوباره تو هر2 تاشون خوب از نظر تکنیکی که به نظرم فنون تیکن خیلی خیلی بیشتر از dead or هست !
از نظر گرافیکی هم تیکن به نظرم ی سر گردن بالاتر از اون یکی هست
به هر حال هر کی ی نظری داره نظر من به نظر امیر بیشتر نزدیک هست :d

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
بازی رو منم گرفتم اما موندم کلا تو بازی ending و اینا نیست؟1دونه اخرش هست؟جایی نیست مثل تکین فیلم توش باشه
اون لباس بد بداش از کجا باز میشه؟؟؟؟؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
هوس یه بازی فایتینگ جدید کردم گفتم برم سراغ DoA که تا حالا سمتشم نرفتم، فقط چندتا سوال:
این بازی چندتا کاراکتر داره و آیا هر کاراکتر Story mode جداگونه داره؟
کلا چه مدت می تونه گیم پلی داستانی داشته باشه؟
من طرفدار تیکنم به نظرتون سمت DoA برم جذب میشم؟
نسخه Ultimate رو بگیرم بهتره یا معمولی؟

خودم جواب سوال هامو گرفتم، زحمت نکشید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر