Dead Island: Riptide | Xbox 360

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
gamestop یا gamespot؟:d

کدومو دوست داری دوتاش موجوده :d Games for Xbox 360, PS3, Wii, DS, 3DS, PS2, PSP, Used & PC + Consoles | GameStop (میگم میشه بازی رو از تاپیکش فهمیده بگید نه اخه الان این پست بالایی اسپم چیه :d)
...............
خوب هنوز بازی ریلیز جهانی نشده.خیلی ها از جمله من منتظریم بازی ریلیز شه بعد بریم سراغش

ما که کپی میزنیم 3 روز هم بیشتر بازی اومده (مگر اینکه لایو بخوای بری که اونم شما میری هر کسی نمیره)

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
اولا مخاطب حرفهای من شما نبودین که پست منو نقل قول کردین بلکه گیمرهای فن کنسولی بودند....

دوما یه پیشنهاد بهتر هم برای شما دارم اونم اینکه بخاطر اینکه اون وقت گرانبهاتون صرف همون تعداد بازی که انجام میدین به هدر نره بهتر نیست کلا کنسول رو جمع کنید و از وقت گرانبهاتون بیشتر استفاده کنید؟

سوما لحن ادبیات نوشتاریتون رو ممنون میشم بهتر کنید چون اگر کسی ندونه فکر میکنه باهاش پدر کشتکی دارید.
1. از کجا میدونید من فن نیستم ؟
2. چه ربطی داره ؟ من میگم بازی های مت 50 ارزش بازی کردن ندارن . چه ربطی به اینی که میگین داره ؟
3. کجای حرفام بی احترامی کردم ؟
---
ما که کپی میزنیم 3 روز هم بیشتر بازی اومده (مگر اینکه لایو بخوای بری که اونم شما میری هر کسی نمیره)​

کل DI به همون Co-Op ـشه !
من و بهرام ـم (مثه خیلی ـای دیگه ) منتظریم بازی عرضه شه بریم لایو کو بازی کنیم.
که مسلما بعد بازی کردن نظرمونو میگیم .

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
دوستان ببخشید دخالت میکنما ولی چرا دعوا میکنید اخه؟ هممون میدونیم انتخاب بازی به نمره ای که سایتها و مجلات میدن مربوط نیست مثلا همه دنیا army of two رو کوبیدن نمره پایین دادن به کل بازی گیر دادن... من بازی کردم کلی هم حال کردم میدونید چرا؟ چون گیمر جماعت با بقیه فرق داره به یه جوون بگی این عطر بده عمرا دیگه حتی بو هم نکنه ولی به گیمر بگی این بازی خیلی ضعیفه میره تهشو در میاره چون حال میکنه با بقیه فرق داشته باشه پس بیاید بیخیال شیم dead island بزنیم هرکی حال کرد دمش گرم هرکی حال نکرد به سلامتیش.... فوقش میاد میگه اینجاش مشکل داشت منم خیلی مودبانه میگم داش که داش من کلی حال کردم!
بازم شرمنده اسپم دادم و دخالت کردم:d

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
1.کل DI به همون Co-Op ـشه !
من و بهرام ـم (مثه خیلی ـای دیگه ) منتظریم بازی عرضه شه بریم لایو کو بازی کنیم.
که مسلما بعد بازی کردن نظرمونو میگیم .
یه بازی رو به همه چیزش نمره میدن از story تا مولتی ...! شما یعنی منکر اینی که بازی نسبت به بازیهای دیگه (مثل بایوشاک) که تعداد صفحات و پست هاش چند برابر اینه بهتره !! (دقیقا منظور من اینه :d) تا الان یک نفر نیومده بگه بازی چه طور بود همش بحث حاشیه ای میکنید :d

---------- نوشته در 07:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:52 PM ارسال شده بود ----------

دوستان ببخشید دخالت میکنما ولی چرا دعوا میکنید اخه؟ هممون میدونیم انتخاب بازی به نمره ای که سایتها و مجلات میدن مربوط نیست مثلا همه دنیا army of two رو کوبیدن نمره پایین دادن به کل بازی گیر دادن... من بازی کردم کلی هم حال کردم میدونید چرا؟ چون گیمر جماعت با بقیه فرق داره به یه جوون بگی این عطر بده عمرا دیگه حتی بو هم نکنه ولی به گیمر بگی این بازی خیلی ضعیفه میره تهشو در میاره چون حال میکنه با بقیه فرق داشته باشه پس بیاید بیخیال شیم dead island بزنیم هرکی حال کرد دمش گرم هرکی حال نکرد به سلامتیش.... فوقش میاد میگه اینجاش مشکل داشت منم خیلی مودبانه میگم داش که داش من کلی حال کردم!
بازم شرمنده اسپم دادم و دخالت کردم:d

اونکه به خود ادم بستگی داره ... شما باید ببینی حست چی میگه :d نمراتی که سایت ها میدن از لحاظ فنی باید بهش نگاه کرده همین ...توقع هم نمیشه داشت وقتی از لحاظ های فنی ضعیفه نمره هم بگیر ....فقط باید به چشم سرگرمی نگاه کرد و لذت برد حتی خود سایتها هم اینو میگن ...حتی گیم رایدر رو دیشب دیدم به بازی 5 از 5 داده بود چون کلی حال کرده بود !!:d

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
نمراتی که سایت ها میدن از لحاظ فنی باید بهش نگاه کرده همین ...توقع هم نمیشه داشت وقتی از لحاظ های فنی ضعیفه نمره هم بگیر

فنی بود مشکلی نداشتیم ما :D به کلمه ی سلیقه ای معنی و ماهیت میده کلا :D

حتی گیم رایدر رو دیشب دیدم به بازی 5 از 5 داده بود چون کلی حال کرده بود !!
:d

بیا اینم نمونش که نمره کامل داده !!! :D

اونوقت سید اسپات هم شدیدا یه نقد هیترانه که تنفر شخصی از سر و روش میباره نوشته و 4/10 داده :D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
عجب بازی مضخرفیه من نسخه قبل را بازی نکرده بودم(خوشحالم که بازی نکرده بودم)
امتیاز 4 گیم اسپات هم براش زیاده واقعا سازنده ها چه جوری روشون میشه تو سال 2013 یه بازی با همچین گرافیک مضخرفی بدن بیرون .گیم پلی هم که پر از باگه .حیف 2.5 گیگ حجمی که برای دانلودش صرف کردم .(نسخه ps3 )

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
آقا من میگم gamespot و ign و.... پایین دادن که دادن ببخشیدا به جهنم که دادن این نظر منو و توئه که مهمه نه سایتی که حال کنه نمره میده لج کنه نمیده . من قبلا به امتیاز دقت میکردم خیلی بازیای خوب رو از دست دادم حالا خودم گیم میزنم امتیاز میدم !! (amirspot) همینه که هس ! حالا برن بشینن تو اب یخ!

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
فنی بود مشکلی نداشتیم ما :D به کلمه ی سلیقه ای معنی و ماهیت میده کلا :D

بیا اینم نمونش که نمره کامل داده !!! :D

اونوقت سید اسپات هم شدیدا یه نقد هیترانه که تنفر شخصی از سر و روش میباره نوشته و 4/10 داده :D

میگم که به خود ادم بستگی داره یکی فنی نگاه میکنه یکی فان !! و تفاوت گیم اسپات با گیم رایدر هم همینه که گیم اسپات فنی نگاه کرده و گیم رایدر فان ...!! یعنی فنی 4 و فانی و سرگرمی 10 و چی بهتر از سرگرمی برای گیمر ...

نمونش همین ماین کرافت(هر چند ارکید با این مقایسه نمیشه) که وقتی به کسی نشون میدادم میگفت این چه ...شر هست :d ولی نمیدونن که چه دنیاییه ...

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
واقعا باگ های بی شمار این بازی رو اعصاب ـه!

فکر کنم اصلی ترین نمره منفی که این بازی گرفته همین باگ هاش هست

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
واقعا باگ های بی شمار این بازی رو اعصاب ـه!

فکر کنم اصلی ترین نمره منفی که این بازی گرفته همین باگ هاش هست
دقیق تو شماره قبلی هم همین طور بود.کلا این موتور chorome engine همین جوریه و اکثر بازی هایی که با این موتور ساخته میشن پر از باگ هستن.مثله:Call of Juarez: The Cartel و sniper:gw1 و...

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
منم بازیرو امروز با دوتا از دوستانم شروع کردم به امید این که باگ های شماره اول بر طرف شده باشه و بشه به راحتی بازی کرد ولی سازندگان بازی کاملا برعکس عمل کردن و حتی کاری کردن که xbox هم هنگ کنه و کلا مجبور شدیم بازیرو دوباره از اول شروع کنیم.
این باگ هم اینجوری بود که یک نفر به بازی ما join شد.بعد تو یکی از ماموریت ها داشتیم چهارنفری میرفتیم که اون شخص از ماشین پیاده شد و مسیر دیگه ای رو رفت بعد چند دقیقه معلوم نیست چکار کرد که کلا بازی فریز میکرد.n بار هم از چک پوینت اومدیم.تایتل آپدیتو پاک کردیم ولی فایده ای نداشت.برای هر سه نفرمون همین مشکل پیش اومده بود.این عکس هم خودم از بازی گرفتم:
a856_SnapShot.bmp

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
منم بازیرو امروز با دوتا از دوستانم شروع کردم به امید این که باگ های شماره اول بر طرف شده باشه و بشه به راحتی بازی کرد ولی سازندگان بازی کاملا برعکس عمل کردن و حتی کاری کردن که xbox هم هنگ کنه و کلا مجبور شدیم بازیرو دوباره از اول شروع کنیم.
این باگ هم اینجوری بود که یک نفر به بازی ما join شد.بعد تو یکی از ماموریت ها داشتیم چهارنفری میرفتیم که اون شخص از ماشین پیاده شد و مسیر دیگه ای رو رفت بعد چند دقیقه معلوم نیست چکار کرد که کلا بازی فریز میکرد.n بار هم از چک پوینت اومدیم.تایتل آپدیتو پاک کردیم ولی فایده ای نداشت.برای هر سه نفرمون همین مشکل پیش اومده بود.این عکس هم خودم از بازی گرفتم:
a856_SnapShot.bmp
انصافا بعد از این اتفاقی که برامون افتاد از هر چی بازیه زده شدم:| ( دوستان شدبدا توصیه میشه با این خارجکی ها بازی نکیند که بلایی که سر ما اومد سر شما نیاد):|

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
a856_SnapShot.bmp

درسته بازی باگ های زیادی داره ولی تا حالا اینجوریش برخورد نکردیم!

البته ما دو نفری داریم بازی رو انجام میدیم!

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
درسته بازی باگ های زیادی داره ولی تا حالا اینجوریش برخورد نکردیم!

البته ما دو نفری داریم بازی رو انجام میدیم!

بدترین ایراد این بازی همینه باگ هاش هم برعکس بقیه بازی هاست میزنه کلا نابود میکنه! صفحه اول گفتم که منم 1 رو تا 91 درصد رفتم دقیقا مونده بود یکی 2 ماموریت اخری توی یه اتاق ساختمون گیر افتادم وقتی اپدیت کردم کل سیوهام پاک شد

اینطور که پیداست باگ های این یکی بدترم هست :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر