Dead Island: Riptide | Xbox 360

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
یه 17 ساعتی سینگل بازی کردم و اساسی حال کردم باهاش فعلا :D

بازی همون شماره 1 هست بهینه شده و محتوای جدیدتر بهش اضافه شده !

المان های RPG هنوز هم بیس اصلی گیم پلی هست و واقعا گیم پلی به شدت اعتیاد آواره و خیلی کشش داره !

سیتم Inventory و کلا بالانس اسلحه بهتر شده و تنوع اسلحه ها و Mod ها 3 - 4 برابر شماره قبلی شده ! سلاخی کردن زامبی ها با انواع و اقسام اسلحه های عجیب و غریب به شدت حال میده ! :D
انواع و اقسام Quest ها تو بازی هست ! Collectible هاش هم فان هستش !
Max Cap Level شده 70 و چند تا اسکیل حق هم اضاف شده ! من با Charge خیلی حال کردم !

ِDead Zone ها خوراک کل انداختن با زامبی ها و کله گنده هاشون هست ! :D
Hub defence ها هم جالب و چالش برانگیزه ! Team Quest هایی که هم به خاطرش اضافه شده خیلی سیتم Item جمع کردن بازی رو منطقی تر و فان تر کرده ...

بازی هم اصلا باج نمیده به بازیکن و اشتباهی کنید در جا میمیرید و دلار هست که بر باد میره !
قایق هم اضافه شده !

در کل بازی دنیای نسبتا بزرگی داره که کلی کارهای مختلف میشه انجام داد داخلش ! من الان 17 ساعت بازی کردم ، فکر کنم حدود 40% خط داستانی اصلی باشه فقط !

تو سینگل ، باگ وحشتناکی ندیدم و باگهای سیو شماره قبلی هم برطرف شده خدا رو شکر ! -
البته یه بازی RPG با محیط بزرگ و کلی مخلفات مثل این بازی ، وجود باگ توش همچین هم غیر طبیعی و نا بخشودنی نیست انصافا ! یه پچ هم دادن فعلا و مطمئنا در آینده بازم بیروم میدن ...

سری اول فقط سینگل میرم تا شخم بزنم کامل بازی رو و بعدا Co-op .... از اول بخوای Co-op بری حال نمیده اصلا و فقط بزن برو میشه ...
پیش به سوی 1000G !!

البته بگم بازی First Impression خیلی بدی داره ، باید چند ساعت بازی کنید تا کامل جذب بشید .
و اینکه کفه ی RPG بودنش خیلی بیشتر سنگینی میکنه تا اکشن و به امید یه بازی فقط اکشن اومده باشین بدون شک نا امید میشین ....

در کل به همه نمیسازه ولی اگه بسازه بدجور میسازه ! :D
در این حد که بگم جزو بهترین زامبی کشی های کل عمرم هست این سری DI

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
منم بازی رو زدم یه 7-8 ساعتی...در کل میتونم بگم عالیه خیلی جذابتر از قسمت قبل شده با اینکه با قبلی کلی حال کردم اما این دیگه awsomeeeee!!!
رفیقمون راس میگه بازی همه نیست ولی حال کنی اساسی حال میکنی ... تو شماره قبل احساس میکردم سلاحها بالانس نیست و بعضی وقتا باید تو صورت زامبیه عزیز میزدی اما این کلا حل شده و سلاحها و زامبی ها بالانس خوبی پیدا کردن . گرافیک بازی زیاد تغییری نکرده ولی برای من که با قبلی حال کردم خوبه همچنون!
سختتر از نسخه قبلی شده و این خیلی خوبه
یکمی بیشتر زدم میام بیشتر دلتونو میسوزونم
فعلااااا رفیقای گلم

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
با سلام دوستان من بازی رو خریدم وقتی میزارم تو دستگاه فقط بازی انلاین داره برای افلاین بازی کردن چه باید بکنم؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
با سلام دوستان من بازی رو خریدم وقتی میزارم تو دستگاه فقط بازی انلاین داره برای افلاین بازی کردن چه باید بکنم؟
برو تو options بعد فکر کنم قسمت online اونجا اولین گزینشو بذار روی single بعد میتونی افلاین بازی کنی

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
دوستان فکر کنم من اولین نفری هستم که این بازی رو تموم کردم
بازی فوق العاده بود
بَه داداش کجای کاری بروبکس ته دیگش رو هم خوردن (آنلاین و آفلاین). :D ;)
پایان بازی خیلی خوب بود،
مخصوصا با اون بلایی که تو قایق سرشون اومد راه رو کاملا برای Dead Island 2 باز گذاشتن، البته انشالله برای نسل بعد و کیفیت بهتر و باگ کمتر.

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
بَه داداش کجای کاری بروبکس ته دیگش رو هم خوردن (آنلاین و آفلاین). :D ;)
پایان بازی خیلی خوب بود،
مخصوصا با اون بلایی که تو قایق سرشون اومد راه رو کاملا برای Dead Island 2 باز گذاشتن، البته انشالله برای نسل بعد و کیفیت بهتر و باگ کمتر.

اقا اخرش نشون داد قایق اومده دمه ساحل ازش صدای اهنگ میاد منظورش چی بود ؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بچه ها بازی فقط دو نفره ست؟ تکی نمیشه رفت؟ سینگل منظورمه، play رو که میزنم یه لیست میاد مث حالت مولتی پلیر کهوبعد استارت که میخوام بکنم میگه حتما برای بازی باید بهولایو وصل باشی، جریان چیه؟ یه اموزش اجرا برا بازی بگین من حاج و واج موندم:D

T I R E D

کاربر سایت
Jun 11, 2012
60
بچه ها بازی فقط دو نفره ست؟ تکی نمیشه رفت؟ سینگل منظورمه، play رو که میزنم یه لیست میاد مث حالت مولتی پلیر کهوبعد استارت که میخوام بکنم میگه حتما برای بازی باید بهولایو وصل باشی، جریان چیه؟ یه اموزش اجرا برا بازی بگین من حاج و واج موندم:D

بازی سینگل داره .
یه قسمتی داره که میتونی سینگل رو انتخاب کنی .
والا یادم نیس دقیقا ...
ولی تو همون منو فک کنم باید بری تو قسمت آپشن ... هرچی هست تو همون منوی اول بازی هس که باید یه گزینه ای رو از مولتی به سینگل تغییر بدی یا انتخاب کنی .

retsamfo

کاربر سایت
Oct 3, 2011
180
نام
M.reza
بازی سینگل داره .
یه قسمتی داره که میتونی سینگل رو انتخاب کنی .
والا یادم نیس دقیقا ...
ولی تو همون منو فک کنم باید بری تو قسمت آپشن ... هرچی هست تو همون منوی اول بازی هس که باید یه گزینه ای رو از مولتی به سینگل تغییر بدی یا انتخاب کنی .
توی آپشن ، تب آنلاین گزینه ی انتخابی رو بکن سینگل پلیر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر