Multi Platform Dead Island 2

سازنده
Dambuster Studios
تاریخ انتشار
April 21, 2023
ناشر
Deep Silver
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
news_e3_dead_island_2_announced-15436.jpg

بازی سرانجام در گیمزکام 2022 باز معرفی شد و در سال 2023 عرضه خواهد شد.
--------------------------------------------
سازنده: Dambuster Studios
ناشر: Deep Silver
تاریخ عرضه: 21 آپریل 2023 (1 اردیبهشت 1402)
پلتفرم: PC, PS4, PS5, X1, XSX|S
--------------------​
اطلاعات
  • بازی در سبک Action/RPG میباشد.​
  • وقایع بازی در لوس آنجلس اتفاق میافتد.​
  • بازی 4 سال است که در دست توسعه میباشد.​

تریلرها
-------------

تصاویر
-------------
IMG_20220823_201541_612.jpg IMG_20220823_201543_752.jpg

آخرین ویرایش:

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
408
نام
Ara$h
دوستان لطفا وقتی نظراتتون رو میگین، اشاره کنین که رو چه پلتفرمی بازی میکنین، من میخوام برا ps5 بگیرم، میخوام ببینم از نظر فنی تو چه وضعیتی هست ( باگ و افت فریم و گرافیک فنی)
سلام رفیق ، من رو ps5 دارم میرمش عالیه کیفیت باگ هم ندیدم تا اینجا و افت فریم هم نداره راحت بخر

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
دارندگان Expansion Pass بازی Dead Island 2 می‌توانند از هم‌اکنون بخشی از محتوای پس از عرضه را دریافت کنند به گفته استودیوی دامبستر (Dambuster)، شمشیر کاتانای Red’s Demise هم‌اکنون در دسترس بازیکنان مذکور قرار گرفته است. این شمشیر به طور موقت آسیب وارد شده به دشمنان را به ازای کشتن هر زامبی، افزایش می‌دهد تا در نهایت بازیکنان تبدیل به یک نابودگر سریع شوند. Dead-Island-2-768x432.jpg

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600
Petri Levälahti که تخصصش اسکرین شات های دیوانه کننده س چندتا از بازی گذاشته و مرزهای photorealism رو جابجا کرده. 🤯 (البته دست تیم سازنده هم درد نکنه. :-bd)

اینارو چجوری گرفته که اینقدر خوب افتاده؟
یعنی اینا اصلا ادیت نشدن؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,885
نام
حسين
خب بعد از ۲۲ ساعت بخش داستانی بازی تموم شد. این وسط ۱۰تا ساید کوئست هم رفتم که میشه تقریبا یک سومشون. لاست اند فاند ها هم کلا نرفتم هنوز!! تجربه فوق العاده لذت بخشی رو داشتم. دد آیلند ۲ یک اثر فن سرویس به معنای واقعی کلمه است. سیستم گور وحشتناک عالی، تنوع سلاح سرد و گرم زیاد. گرافیک ریلستیک کم نظیر که در عین حال هیچ مشکل فنی رو شامل نمیشه. از جمعه پیش که استاروارز انلاک شده انقد از لحاظ فنی خورد تو ذوقم که اونو گذاشتمش کنار بعد چند ساعت و دد آیلند رو تمومش کردم. الانم انگیزه تموم کردن ساید کوئست ها رو دارم. بازی ارزش تکرار خیلی زیادی داره همه این چیزایی که بالا نوشتم فقط با یک کرکتر بود. کلی کرکتر اصلی دیگه هم وجود داره که قابلیت های مختلفی دارن. خلاصه دم تیم سازنده گرم ^:)^

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خب بعد از ۲۲ ساعت بخش داستانی بازی تموم شد. این وسط ۱۰تا ساید کوئست هم رفتم که میشه تقریبا یک سومشون. لاست اند فاند ها هم کلا نرفتم هنوز!! تجربه فوق العاده لذت بخشی رو داشتم. دد آیلند ۲ یک اثر فن سرویس به معنای واقعی کلمه است. سیستم گور وحشتناک عالی، تنوع سلاح سرد و گرم زیاد. گرافیک ریلستیک کم نظیر که در عین حال هیچ مشکل فنی رو شامل نمیشه. از جمعه پیش که استاروارز انلاک شده انقد از لحاظ فنی خورد تو ذوقم که اونو گذاشتمش کنار بعد چند ساعت و دد آیلند رو تمومش کردم. الانم انگیزه تموم کردن ساید کوئست ها رو دارم. بازی ارزش تکرار خیلی زیادی داره همه این چیزایی که بالا نوشتم فقط با یک کرکتر بود. کلی کرکتر اصلی دیگه هم وجود داره که قابلیت های مختلفی دارن. خلاصه دم تیم سازنده گرم ^:)^
با تک تک حرفات موافقم
سردرتاپیک باید بنویسن که چگونه یک سازنده میتونه فقط با تمرکز رو یک ویژگی بازیش رو تبدیل به یک تجربه بی نظیر کنه
به جرات میگم میله کامبت بازی در کنار سیستم گور انقلابیه
هر لحظش یه صحنه ناب بهتون هدیه میده
درکنار یه داستان فان با شخصیت های فان
بازی کاملا هویت خودش رو میدونه و میفهمه اینو چطور قالب کنه توی بازی
دمشون گرم
بازی بشدت بین گیمرا محبوبه و همه ازش لذت بردن طوری که هیچکی متای این بازی براش مهم نیست
گوشه ای از رضایت گیمرا تو youtube
Screenshot_20230505_193318.jpg

آخرین ویرایش:

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
سلام
بعد کرک شدن بازی خب این بازی یکی از مورد انتظارترین بازی های 2023 واسه من بود.
هنوز بازی رو کامل انجام ندادم فقط اومدم بگم این بازی فوق العادست \m/ واقعا سیستم نور و لایتینگ بازی خیلی واقعیه طوری که اول تعجب کردم این بازی چرا ریتریس نداره؟! تا دیدم نداره همون اول SSR رو تا ته بالا بردم
ریفلکشن اینه ها که مهم نیست از پیش رندر شده با یک اسکرین شات jpg 480p چپوندن تو تکسچر آینه(:-"بازم میگم مهم نیست ) فقط جالبه دستا و سلاح بصورت بدفورم تو اینه می افته!:-??
DeadIsland-Win64-Shipping_2023_07_21_15_36_55_584.jpg
گیم پلی بازی همونطور که انتظار داشتم فوق العادست سیستم لوت هم وفادار به نسخه اول هست (لوت چمدون و ...)
لول بازی طوریه که من کل قسمت ها رو چک میکنم و لذت میبرم
سطح جزئیات بازی خیلی خوبه (این خونه های سلبریتی ها عجب چیزایی هست سطح کمال گرایی اونا و سطح زندگی ما تو این مملکت من رو به بغض اورد! که باید گفت آخه چرا؟!!:((بگذریم!)
یک سری چیز ها هم داره مثل کیوسک های نگهبانی در قسمت هتل که واسه باز کردنشون باید ترفند بزنید

زامبی کشی هم که اصل کاره جالبه میتونی از تمام چیز میزهای دوربرت استفاده کنی و المنتها نقش اساسی و فانی دارن! حتی زامبی از شیشه رد شه (منظورم اینه بشکنه شیشه رو) hp یش کم میشه!

اینهم جالب بود:D یکم جلوتر برید میبیند چیز خاصی هم نیست اما تو اسپویل میزارم.
تو یکی از خونه ها خونهء یک یا چند استریمره !
با این صجنه مواجه میشید:))
DeadIsland-Win64-Shipping_2023_07_21_15_30_45_908.jpg
اینا هم دم و دستگاهش
DeadIsland-Win64-Shipping_2023_07_21_15_31_37_805.jpg
DeadIsland-Win64-Shipping_2023_07_21_15_31_42_737.jpg
DeadIsland-Win64-Shipping_2023_07_21_15_31_52_259.jpg
یک پست هم تو قسمت کرک داده بودم ری پست میکنم کسی ندیده ببینه کیف کنه! \m/
یوتیوب ویدئو1
یوتیوب ویدئو2

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
دوستان این بازی بهتره یا dying light
چون کلا از بازی دایینگ لایت خوشم نیومد
Dying Light 1 خیلی بهتره

اما اما بعد از انجام بازی فهمیدم این خفن تره (و اشتباه می کردم). سیستم شوتینگ و سلاح سرد و مهارت های فردی همگی غنی هستند

آپگریدها فوق العاده .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Arios 22

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
بازیش سر راسته (مراحل اصلی منظورم . پشت سر هم اتومات می ایند) ؟؟؟

فقط اصلی ها رو بری چند ساعت گیم پلی دارد (مفید) ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر