bataraf

کاربر سایت
Jun 21, 2023
38
فقط منم که احساس می کنم این دنیای جیمز گان یمقدار پیچیده شده ؟
کدوم شخصیتا تغییر کردن بازیگراشون ؟ غیر از بن و هنری بدبخت البته
چون تا قبل از این فکر می کردم همه بازیگرا عوض می شن اما انگار اینطوری نیست!
از اون طرف من الان یه لحظه سرچ کردم زده بود Peace Maker هم داخل دنیای DCEU هست و هم داخل DCU... واقعیه ؟
چون طبق چیزی که الان خوندم سریال Waller هم بین فصل 1 و 2 پیس میکر قرار داره و درون دنیای جیمز گانه!!
که یعنی طبق آخرین قسمت سریال هنوز بازیگران آکوامن و فلش تو دنیای جدید هستن که
این با پایان فیلم فلش که در یه دنیای دیگه گیر می افته و دنیای جدید جیمز گان شروع می شه در تضاده کلا
از اون طرف می گن اکوامن 2 مرتبطه به فیلم سوپرمن لگسی!!
الان بالاخره کی به کیه ؟

Disney 23

کاربر سایت
Jul 26, 2023
235
نام
D23
از اون طرف من الان یه لحظه سرچ کردم زده بود Peace Maker هم داخل دنیای DCEU هست و هم داخل DCU... واقعیه ؟
چون طبق چیزی که الان خوندم سریال Waller هم بین فصل 1 و 2 پیس میکر قرار داره و درون دنیای جیمز گانه!!
این با پایان فیلم فلش که در یه دنیای دیگه گیر می افته و دنیای جدید جیمز گان شروع می شه در تضاده کلا
الان بالاخره کی به کیه ؟

خودشونم نمیدونن قراره چی بشه 😁
فعلا گفتن legacy رو بسازیم بدیم بیرون بعد ببینیم چی میشه !
هیچ کدوم از اخباری که اومده صد در صدی نیست
تا جایی هم که من میدونم آکوا ۲ اصلا قرار نبوده ربطی به لگسی داشته باشه ، مگر اینکه ۴ تا ریشوت بندازن ته کار که بگن دنیای ما هم منسجمه شما خبر ندارید 😅
فعلا باید یه دو سالی به DCU فرصت داد و بی خیالش شد و به جاش از انیمیشن های DC لذت برد تا بعد ببینیم چیکار می کنن

• Like
Reactions: bataraf

TW0-FACE2

کاربر سایت
May 24, 2021
111
الان بالاخره کی به کیه ؟
این طور که معلومه همه بازیگرها عوض میشند بغیر جوخه انتحار خود جیمزگان و بلو بیتل چون ربطی به dceu نداشتند
فقط یه چرت وپرتی گل گدوت گفته که بعید میدونم درست باشه

bataraf

کاربر سایت
Jun 21, 2023
38
این طور که معلومه همه بازیگرها عوض میشند بغیر جوخه انتحار خود جیمزگان و بلو بیتل چون ربطی به dceu نداشتند
فقط یه چرت وپرتی گل گدوت گفته که بعید میدونم درست باشه
طبق آخر سریال صلح بان «که سریال فرعی جوخه انتحار جیمز گان بود» ما ازرا میلر و جیسون موموآ رو می بینیم آخه!
مشکل من اینه که الان اینا تو این سریال بودن و سریال هم جزو دنیای جدید جیمز گان هم حساب می شه یعنی اینکه اینا هنوزم هستن ؟
چون یا همشون نباید باشن «چون حتی والر هم که یه سریال مستقل در دنیای جیمز گان دریافت می کنه از دنیای قبلی بود» یا همشون باید باشن
الان اینکه بازیگر های جوخه انتحار 1 و 2 و آکوامن هستن ولی سوپرمن و بتمن نیستن واقعا عجیبه!!
چون جوخه انتحار 1 رسما بن افلک در نقش بتمن حضور داشت
چون یجا خوندم که آکوامن 2 قراره به سوپرمن لگسی ربط پیدا کنه که یعنی جیسون موموا هنوز تو دنیای جدید دیسی هست که اگه باشه واقعا غیر منطقی می شه 😑

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
بابا مگه جیمز گان نگفت دنیا ریبوت میشه و اسم فاز اول هم گفت من خیلی امیدوارم که فیلم های کمیک بوکی رو از چرندیات دیزنی نجات بده.

چپتر نخست این یونیورس با عنوان Gods and Monsters اولین فاز از پروژه‌های تحت‌نظارت گان خواهد بود که بین سال ۲۰۲۵ تا ۲۰۲۷ سرانجام در دسترس هواداران قرار می‌گیرد.
سه فیلم Superman Legacy که نگاهی متفاوت به شخصیت سوپرمن خواهد داشت و گان نوشتن فیلم‌نامه آن را برعهده دارد برای اکران در تاریخ ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۵ (۲۰ تیر ۱۴۰۲)، The Brave and the Bold که داستان جدید بتمن و رابین به‌حساب می‌آید، فیلم Swamp Thing و چندین فیلم با تمرکز بر شخصیت سوپرگرل و گروه بدنام The Authority از کمیک‌های دی‌سی از جمله پروژه‌های سینمایی چپتر خدایان و هیولاها محسوب می‌شوند.

میگن منبع اقتباس فیلم سوپر گرل یکی از بهترین داستان های تاریخشه و وقتی تایید شد این کمیک به رده اول پرفروش ترین کمیک ها آمازون برگشت.
supergirl woman of tomorrow نویسنده سرشناس حال حاضر کمیک تام کینگم هم نوشتش.
815RzbuvdqL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,738
نام
Ebrahim
Blue Beetle, review: DC’s Iron Man with a spray-paint job is powerfully boring

نقد منتقد دلقک تلگراف که از ۱۰۰ به Blue Beetle نمره ۲۰ رو داده!

دلقک خان اومده شخصیت اصلی فیلم را «مرد آهنی» مقایسه کرده و به همین دلیل بهش این نمره رو داده!

مرد آهنی شخصیتش ۲۴ سال بعد از سوسک آبی خلق شده.

متاکریتک: از ۲۷ نقد ۶۲
گوجه گندیده: از ۴۹ نقد ۸۸

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,930
نام
مهراد
باکس آفیس: Blue Beetle با فروش داخلی ۲۵ میلیون دلاری که یکی از بدترین افتتاحیه‌های تاریخ دی‌سی است فیلم Barbie را در آمریکای شمالی مغلوب کرد و به رتبه اول رسید.

گفتم این بلو بیتل بدجوری گند میزنه... اینم نمونه ش

bataraf

کاربر سایت
Jun 21, 2023
38
باکس آفیس: Blue Beetle با فروش داخلی ۲۵ میلیون دلاری که یکی از بدترین افتتاحیه‌های تاریخ دی‌سی است فیلم Barbie را در آمریکای شمالی مغلوب کرد و به رتبه اول رسید.

گفتم این بلو بیتل بدجوری گند میزنه... اینم نمونه ش
اینجور فیلم ها داخل هفته اول باید چقدر بفروشن ؟
من از آمار باکس آفیس سر در نمی یارم حقیقتا 😅

bataraf

کاربر سایت
Jun 21, 2023
38
بودجه فیلم 104 میلیون دلار بوده.
بودجه رو می دونم
اما نمی دونم باید چیکار کنه که بگیم فروشش خوب بوده
مثلا یکی می گفت فیلم باید3 برابر بفروشه
یکی می گفت 2 برابر باشه
یکی می گفت... یادم نمی یاد ولی اونم همین ها رو می گفت
سوالم اینه داخل "هفته اول و دوم" چقدر باید بفروشه ؟
و اینکه سوددهی انیمیشن های DCAMU و Tomorrow verse چجوریه وقتی اکران نمی شن ؟ اونا باید چقدر بفروشن ؟

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,351
نام
امیر
بودجه رو می دونم
اما نمی دونم باید چیکار کنه که بگیم فروشش خوب بوده
مثلا یکی می گفت فیلم باید3 برابر بفروشه
یکی می گفت 2 برابر باشه
یکی می گفت... یادم نمی یاد ولی اونم همین ها رو می گفت
سوالم اینه داخل "هفته اول و دوم" چقدر باید بفروشه ؟
و اینکه سوددهی انیمیشن های DCAMU و Tomorrow verse چجوریه وقتی اکران نمی شن ؟ اونا باید چقدر بفروشن ؟
دو برابر باید بفروشه تا فقط بودجه برگرده، از اون به بعد تازه وارد فاز سوددهی میشه.

• Like
Reactions: rpg321

Disney 23

کاربر سایت
Jul 26, 2023
235
نام
D23
نسبت به دو فیلم اخیر دی سی که جالب نبودن ، بلو بیتل بهتر مثل اینکه بهتر ظاهر شده ، البته فروش آن چنان نکرده تا الان که دور از انتظار هم نبوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر