Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
Shazam! Fury of the Gods در تاریخ 7 آپریل به صورت دیجیتالی عرضه می شه.
این فیلم در تاریخ 17 مارچ به اکران در اومده و در کمتر از یک ماه به صورت دیجیتالی عرضه می شه.

این فیلم با شکست در Box Office مواجه شد و حتی بودجه ساخت خودش هم در نیاورد.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,387
Shazam! Fury of the Gods در تاریخ 7 آپریل به صورت دیجیتالی عرضه می شه.
این فیلم در تاریخ 17 مارچ به اکران در اومده و در کمتر از یک ماه به صورت دیجیتالی عرضه می شه.

این فیلم با شکست در Box Office مواجه شد و حتی بودجه ساخت خودش هم در نیاورد.
دلیل این شکست تجاری بد چیه؟
خود فیلم داغونه یا چی؟

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,896
نام
مهراد
دلیل این شکست تجاری بد چیه؟
خود فیلم داغونه یا چی؟
شزم! خدایی قسمت اولش رو دیدی؟
واقعا نمیدونستم باید بخندم یا چی! هر فیلم چیپی من دیدم، این آقای مارک استرانگ شخصیت منفی فیلم و شیطانی و ایناش بود.

فیلم انگار جومانجی ابرقهرمانانه س و از اونم مزخرف ترِ. قسمت دوم که کلا یک چیز نابودی شده. ترجیح میدم هیچوقت تماشاش نکنم

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,387
شزم! خدایی قسمت اولش رو دیدی؟
واقعا نمیدونستم باید بخندم یا چی! هر فیلم چیپی من دیدم، این آقای مارک استرانگ شخصیت منفی فیلم و شیطانی و ایناش بود.

فیلم انگار جومانجی ابرقهرمانانه س و از اونم مزخرف ترِ. قسمت دوم که کلا یک چیز نابودی شده. ترجیح میدم هیچوقت تماشاش نکنم
قسمت اولشو دیدم. حالا سلیقه ها متفاوته ولی من خوشم اومد برام جالب بود
بیشتر حس میکنم دلیل فروش کمش اینکه به کل یونیورس کنسل شد و ادامه اینا مشخص نیس چی میشه

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
قسمت اولشو دیدم. حالا سلیقه ها متفاوته ولی من خوشم اومد برام جالب بود
بیشتر حس میکنم دلیل فروش کمش اینکه به کل یونیورس کنسل شد و ادامه اینا مشخص نیس چی میشه
من هم از قسمت اولش متنفر نیستم، فیلم معقولی بود (بجز CGI افتضاحش) Shazam هم خب کلا قهرمان فان و شوخ‌طبعیه. مشکل همین بی‌برنامگی DCEU و تبلیغات بده.

یک ویدیو نقد یوتوب هم حرف خوبی می‌زد، این sequelایه که هیچ‌کس نمی‌خواست. وقتی هنوز فیلم standalone از بتمن نداریم، MoS 2 نداریم، فیلم از Cyborg نداریم، آخه کی براش شزم ۲ جذابه که بره ببینه؟

بعد هم مثل اینکه فیلمنامه‌ش تغییر کرده که سوپرمن هنری کویل و بلک آدام رو از داستان حذف کنن، فیلم خیلی بی‌در و پیکر و یخی از آب درومده.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,728
نام
Ebrahim
فیلم Shazam! Fury of the Gods اینقدر افتضاح و بی دروپیکر بود که احساس میکنم چیزی به اسم فیلمنامه و داستان نداره و هدفشون فقط و فقط این بود که ۱۲۰ میلیون دلار به F بدن! :D

دقیقا عین بلک آدام سکانس های بشدت کرینج و سمی هم زیاد داشت!:Shocked::D:|

فلش بیاد اینارو بشوره ببره!:D

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
498
نام
Sera
فیلم شزم آنچنان فاجعه است که من تصمیم گرفتم 30،40 برگردم عقب، و فیلم های آن دوران را ببینم،سینما به معنای واقعی به پوچی رسیده است.،اینطور که پیداست،2023 آغاز گر نبرد فیلم های فاجعه بار خواهد بود،من احتمال میدم این روند تا اواخر دهه ادامه داشته باشد،چون همیشه در پایان دهه طرز فکر ها هم عوض می میشوند.انگار همه چیز ته کشیده است،فقط سینما نیست،صنعت گیم در بدترین دوران خود است،نبوغ از بین رفته است،ایده ها خلع سلاح شده اند،در چنین دورانی هستیم،مردم زیبایی فراموش کرده اند،واژه ها جادوی لازم را ندارند،یک زمانی دیالوگی در فیلم تأثیر گذارییش از خود فیلم بیشتر بود، سینمای حاضر در هجویات حل شده است،دیگر نمی شود گفت، من عاشق سینمام،همان طور که دیگر نمی شود گفت من عاشق جادو ام.

Poppy war

کاربر سایت
Mar 19, 2021
38

The Penguin | In-Production Teaser | Max​

واقعا پنگوعن به نظرم کاراکتری نیست که جذاب باشه
این همه شخصیت بهتر بود
نه اتفاقا،پنگوئن کاملا شخصیت مناسبی برای این سریال و داستاتی که میخواد تعریف کنه هستش.چون پنگوئن برخلاف بقیه شرور های بتمن،مستقیما به مافیا ها و شبکه جرم و جنایت گاتهام ربط داره.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,641
نام
Leo Fitz
داشتم تریلر The Flash رو میدیدم که متوجه نکته جالبی شدم...
اولش فکر کردم کارای جلوه های ویژه ـش هنوز کامل نشده و یکدونه تریلر ناقص همینجوری دادن
بیرون ولی بعد به این نتیجه رسیدم که احتمالا یکی از دنیاهای به نمایش دراومده انیمیشنی باشه.

تو این عکس کاملا رئال هست چیز غیر طبیعی وجود نداره

1.jpg

ولی تو این دوتا عکس بوضوح مشخصه یکی از بری آلن ها انیمیشنی ـه (مثل اسپایدرمن انیمیشنی)

7.jpg

5.jpg

اینجا هم مشخصه ماشین ها انیمیشنی هستن

2.jpg

و همینطور این سربازها که شبیه سربازای بتلفیلدن

3.jpg

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
تریلر دوم فیلم فلش زیاد از حد خوب بود! جلوه های ویژه رو نادیده که بگیریم (خودشون گفتن هنوز جای کار داره و تکمیل نشده) تو باقی موارد هیچ حرف و حدیثی باقی نمیزاره!
فقط خاک بر سر برادران وارنر با این مدیریت و دخالتهای بی جاش که گند زد به DCEU. چه خوب چه بد فقط تصور کنید که این فیلم بعد حمله دارکساید و رد دادن سوپرمن اینا جریان داشت و بجای این که حکم جمع کردن گندکاری رو داشته باشه، به عنوان پایان مسیر 10 ساله DCEU ساخته میشد و کلی شخصیت کوچیک و بزرگ مختلف الان توش حضور داشتن!
ازرا میلر هرچقدر تو دنیای واقعی حاشیه درست کرده ولی بری آلن خوبیه حیف که احتمال خیلی زیاد این آخرین حضورش به عنوان فلشه و بازیگرش تغییر میکنه. ساشا کال هم به عنوان سوپرگرل حداقل داخل تریلرها جذاب و خوبه و خیلی بهتر از شخصیتای زن اخیر این ژانر مخصوصا تو دنیای سینمایی مارول به نظر میاد.
آقام مایکل کیتون هنوزم رو دست نداره! تن صداش و اون فرسودگیش قشنگ رو بروس وین نشسته و حداقل سر جمع کردن گندکاریای DCEU باعث شدن سلطان رو دوباره به عنوان بتمن ببینیم. (انگار همین دیروز بود بتمنای تیم برتون کلی سر و صدا کرده بود و تماشا کردنشون و اون فضای گوتیکش ادمو دیوونه میکرد!)
فیلم در عین این که خیلی خوبه و شخصا دوستش دارم اما یه غم خاصی داره. دیگه نه از DCEU و بازیگراش خبری خواهد بود و نه بتمنهای مایکل کیتون و بن افلک :-<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر