m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,151
نام
محمد علی
من اول یه نظر Unpopular بدم و بعد برم سر مطلب اصلی
Neil Gaiman کلا اورریتد است:>
این از این.

چون پست اول گفته اسپویل تا آخرین قسمت پخش شده آزاد است، منم با همین فرض خدمتون عارضم که سریال تقریبا به کمیک وفادار بود
اما این مسائل لگبت‌کیو واقعا روی مخ بود.
تا جایی که حافظه کچل من یاری می‌کنه، یه شخصیت Desire هویت سیال جنسی داشت که این کاملا با داستان سازگاره و طبیعت این شخص هم ایجاب می‌کنه چنین خواصی داشته باشه. کما این که توی کمیک Desire رو با شمایل نسبتاً زنونه نشون میده اما از طرفی یونیتی کینکید رو هم حامله کرده.
بعدی هم کورتنیان ـه که توی کمیک تا اونجایی که من دیدم هیچ جایی مستقیم نمیگه لگبته اما فقط پسرها رو می‌کشه و چشم‌هاشون رو درمیاره.

اما توی سریال شما هیچ زوج سیخی نمی‌بینید. یا یکی‌شون مرده، یا دارن به هم خیانت می‌کنن، یا طلاق گرفتن یا...
و مقدار زیادی هم لگبت بازی گل درشت وجود داره که تاثیر داستانی هم ندارن.
انگار که نویسنده کمیک Neil Gaiman بوده و نویسنده کمیکی که سریال از اون اقتباص شده Neil Gayman.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
منظورم Hal Carter بود که به جاش می شد بیشتر روی Gilbert مانور داد.
یا تو نیمه اول سریال هابیل، قابیل، John Dee و... شخصیت هایی بودن که باز جای کار داشتن.

ولی سریال سرسری از روی این شخصیت ها گذشت.
خب Gilbert قرار بود که حالت معما باقی بمونه که کی هست و چیکار داره.
اگه کمتر بهش پرداخته میشه دلیلش همین هست.
دقیقا همینطور که میگی یکی از نکاتی که در اقتباس تلویزیونی/سینمایی کمیک/رمان و... قربانی میشه، همین حذفیات اونهاست.
باز واقعا جای سپاس داره که بعد 30 سال از روش فیلم سینمایی نساختن، چه فاجعه ای میخواست بشه.

نهایتا بخوان 3تا فصل از روش بسازن ، یعنی تو 30 قسمت شاید هم کمتر باید جمع شه، خب کار سختی هست و این حذفیات یا رد شدن ها باید باشه.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,933
نام
مهراد
باید برای شخصیت لوسیفر همون جناب تام الیس رو توی Sandman انتخاب میکردن. این خانوم برین (اسم واقعیش نمیدونم از اسمش توی Got استفاده کردم!) خیلی گوگولی بود به عنوان ستاره صبحگاهی

• Smile
Reactions: Evil and m.d.makan

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,351
نام
امیر
باید برای شخصیت لوسیفر همون جناب تام الیس رو توی Sandman انتخاب میکردن. این خانوم برین (اسم واقعیش نمیدونم از اسمش توی Got استفاده کردم!) خیلی گوگولی بود به عنوان ستاره صبحگاهی
ظاهرش و فرمش شبیه اوایل کمیک هست، منتهی حالا که تصمیم گیمن و نتفلیکس این بوده که مثل کمیک پیش برن کاش یکی رو می آوردن که این کاریزماتیک بودن لوسیفر رو به نحو احسن نشون بده، مثلا بانو کیت بلانشت. ^:)^

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,393
خب سه قسمت سندمن رو دیدم
فعلا در حد خوبه
بازیگر لوسین چقدر بد انتخاب شده اصلا به نقش نمیخوره
این دختره کنستانتین همون کنستانتین خودمونه که زن شده یا فقط تشابه اسمیه؟

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
676
نام
Ro.s
خب سه قسمت سندمن رو دیدم
فعلا در حد خوبه
بازیگر لوسین چقدر بد انتخاب شده اصلا به نقش نمیخوره
این دختره کنستانتین همون کنستانتین خودمونه که زن شده یا فقط تشابه اسمیه؟
دی سی به گیمن اجازه نداده از جان کنستانتین استفاده کنه و جاش گیمن ورژن مونثشو آورده

• Like
Reactions: hitman68

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,351
نام
امیر
دی سی به گیمن اجازه نداده از جان کنستانتین استفاده کنه و جاش گیمن ورژن مونثشو آورده
ورژن مؤنث؟ :| طرف جدشه و تو کمیک هم دقیقا همینه!

فرق سریال اینجاست که کارهایی که جان کنستانتین انجام داده و نقشی که داشته بجاش جوانا رو گذاشتن، گیمن خودش گفته چون برنامه داشتن جوانا رو هم در ادامه بیارن و سر گیج نشدن بیننده هایی که کمیک نخوندن کلا گرفته جان رو کنار گذاشته و از جوانا استفاده کرده. :)
البته یه چند روز پیش صحبت هایی مطرح شد که می‌گفتن دلیلش این بوده که کمپانی (وارنر) جلوی استفاده از جان رو گرفته و این ها هم رفتن سراغ جوانا.
حالا چرا جلوشون رو گرفتن؟ بخاطر سریال کنستانتین که جی جی آبرامز و کمپانیش میخوان بسازن و در ادامه اش پروژه جاستیس لیگ دارک رو هم قراره پیش ببرن.

IMG_20220721_063654_179.jpg
اینم بازیگری که طبق لیک ها و شایعات قراره نقش جان کنستانتین رو تو سریالش بازی کنه. :)

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
View attachment 267846
اینم بازیگری که طبق لیک ها و شایعات قراره نقش جان کنستانتین رو تو سریالش بازی کنه. :)
اگه ایشون باشه که خیلی کارش درسته.
کارش تو gangs of london عالی بود.
بریتیش هم که هست.
غیر از بازی خوبش از لحاظ فیزیکی هم خوراکش صحنه های اکشن و هیجانی.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,351
نام
امیر
اگه ایشون باشه که خیلی کارش درسته.
کارش تو gangs of london عالی بود.
بریتیش هم که هست.
غیر از بازی خوبش از لحاظ فیزیکی هم خوراکش صحنه های اکشن و هیجانی.
تا وقتی مت رایانی که بین طرفدار ها محبوبیت بالایی داره و خود وارنر هم تو انیمیشن هاش بجای صداپیشه جان کنستانتین استفاده می‌کنه (نمونه آخرش تو سریال هارلی کوئین) چرا باید برن سراغ گزینه دیگه؟ سریال قبلیش هم که خوب بود به نظرم و سر میزان بیننده هاش ان بی سی کنسلش کرد. :|
اینسایدر ها می گفتن زسلاو از معامله و قراردادی که مدیریت قبلی با جی جی آبرامز و کمپانیش بسته راضی نیست و اون رو یه مورد نامناسب میدونه.
از برنامه های دیگه جی جی آبرامز و کمپانیش سوپرمن (کال ال/کلارک کنت) سیاه پوست بود که این مورد طبق شایعات و لیک ها بعد اومدن زسلاو کنسل شده.

پ.ن: ولی با توجه به گزینه های مطرح شده واسه نقش زاتانا ( دوا لیپا، آنا د آرماس، ویکتوریا پدرتی)، به نظرم Sope Dirisu آنچنان باهاشون مچ نیست.

پ.ن: الان یادم اومد Sope Dirisu رو کجا دیدم، تو آخر اپیزود Nosedive سریال بلک میرور.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
تا وقتی مت رایانی که بین طرفدار ها محبوبیت بالایی داره و خود وارنر هم تو انیمیشن هاش بجای صداپیشه جان کنستانتین استفاده می‌کنه (نمونه آخرش تو سریال هارلی کوئین) چرا باید برن سراغ گزینه دیگه؟ سریال قبلیش هم که خوب بود به نظرم و سر میزان بیننده هاش ان بی سی کنسلش کرد. :|
اینسایدر ها می گفتن زسلاو از معامله و قراردادی که مدیریت قبلی با جی جی آبرامز و کمپانیش بسته راضی نیست و اون رو یه مورد نامناسب میدونه.
از برنامه های دیگه جی جی آبرامز و کمپانیش سوپرمن (کال ال/کلارک کنت) سیاه پوست بود که این مورد طبق شایعات و لیک ها بعد اومدن زسلاو کنسل شده.
صداگذاری انیمیشن که واقعا تاثیرگذار نیست.
نمونه هم براش زیاد داریم.

من بازیش تو arrow و اون سریالش دیدم ، جدا خوب نبود.
همونطور که میگی باز در سریال خودش بهتر بود ولی نهایتا قابل تحمل بود.
البته بماند کلا اون سری کارها کلا از نویسندگی ، کارگردانی تا بازیگری همگی افتضاح بودن.

چیزی که هست اینکه همیشه فن ها به درجا زدن علاقه بیشتری دارن تا اینکه ریسک کنن جهت تغییرات و بروز شدن ، اینکه دیگه ثابت شدست.
اما خوشبختانه تیم های کارگردانی/نویسندگی دائما تغییر میکنن و این باعث میشه تغییرات کلی بوجود بیاد.
مثل فیلم های اخیر بتمن و جوکر.
بماند که از اون موقع آلترناتیو دیگه ای هم از این شخصیت بهشون معرفی نشده.

ایشون صداش خوبه ولی اصلا از لحاظ فیزیکی و چهره به این شخصیت نمیخوره.
بنظرم برای بازی تو همچین سریالی به یک بازیگر حرفه ای تر نیاز هست.

حالا این دوستمون رنگ پوستش فرق داره ولی بنظرم واقعا مهم نیست.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
بحث ریسک من در مورد فن ها گفتم ، اینکه دوست ندارن ترکیبی که دوست دارن دست بخوره و بقولی هرچی قدیمیش بهتر.
این مورد خیلی وقتها رو درجا زدن سازنده ها تاثیر داشته.
سازنده ها که ریسک نمیکن!
چیزی که اعتقاد بهش دارن رو میسازن.

بنظر من این تغییر ظاهر در مورد شخصیتهای کمتر دیده شده در سینما/تلویزیون خیلی راحت میتونه انجام بشه.
مثلا اینجا در مورد کنستانتین یک فیلم داریم برای 20 سال پیش، حضور در سریال داریم برای 9-8 سال پیش.
که جزو سریال دوزاری های اون دوره بود.

شخصیتی مثل جیمزباند نیست که بخوایم روش حساس باشیم.
من خودم جزو فنهای شخصیتم ولی بنظرم اگه قرار باشه مت رایان برگرده ، حاضرم رنگ پوستش تغییر داشته باشه ولی بازیگر قوی تری جاش بگیره.
من جدا بازیش نمیپسندم.

• Like
Reactions: m.a.t

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,832
نام
وحید
فصل اول سریال سندمن رو دیدم
باید بگم تا قبل اپیزود ۷ سریال روند خوبی داشت و عالی هم پیش رفت از اپیزود هفت به بعد کلا تبدیل شد به بستر تبلیغات LGBT و امثالهم یه جاهاییش من فکر میکردم که مردم عادی تو اقلیت هستن و اینا جماعت اکثریت
در مورد خود سریال هم به نظرم تا قسمت ۷ سریال سطح بالایی بود ولی سه قسمت اخرش دو لول سطح سریال رو اورد پایین

آخرین ویرایش:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,692
نام
محمدرضا
فصل اول سریال سندمن رو دیدم
باید بگم تا قبل اپیزود ۷ سریال روند خوبی داشت و عالی هم پیش رفت از اپیزود هفت به بعد کلا تبدیل شد به بستر تبلیغات LGBT و امثالهم یه جاهاییش من فکر میکردم که مردم عادی تو اقلیت هستن و اینا جماعت اکثریت
در مورد خود سریال هم به نظرم تا قسمت ۷ سریال سطح بالایی بود ولی سه قسمت اخرش دو لول سطح سریال رو اورد پایین
من فعلا بعد از قسمت ۷ دیگه رغبت نمیکنم برم سراغش 🤦🏻‍♂️
یه زوج استریت عادی تو این سریال نشون ندادن، قسمت ۷ که دیگه خیلی شور شد!

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
نشستم 4 قسمت sandman (بخونید گِ.یمن) رو دیدم و با افتخار دراپش کردم :D یکی نیست ب مدیرای نتفلیکس (بخونید گِ.یفلیکس) بگه آخه پدسگا اون ک اسمش دین خدا بود و چندین هزار سال قدمت داره و 124000 تا پیامبر اومدن روش مانوور دادن ولی تا خواستن زوری بچپونن تو مغز ملت همه ازش برگشتن و دشمنش شدن دیگه ال جی بی تی کیو ع.ن درد کوفت زهر مار ک هیچی نیست ، تو این سریال ما هرچی دیدیم یا گِ.ی بودن یا سیاه پوست ، شخصیت های معروف و قدرتمند هم ک زن شده بودن (آخه کنستانتین زن باشه؟! ل*ز باشه؟! :| )(لوسیفر ی زن قد بلند؟! :| ) ازین ب بعد دیگه هیتر این ماجرای woke شدم تا کوچکترین چیزی ببینم ازین جریان توی هر فیلم و سریالی سریع توی نطفه خفه اش میکنم و دراپ میکنم و بهش 0.5 میدم از 10 تا نمرش بیاد پایین و تبلیغی بشه ک کسی نره سراغش :D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,832
نام
وحید
نشستم 4 قسمت sandman (بخونید گِ.یمن) رو دیدم و با افتخار دراپش کردم :D یکی نیست ب مدیرای نتفلیکس (بخونید گِ.یفلیکس) بگه آخه پدسگا اون ک اسمش دین خدا بود و چندین هزار سال قدمت داره و 124000 تا پیامبر اومدن روش مانوور دادن ولی تا خواستن زوری بچپونن تو مغز ملت همه ازش برگشتن و دشمنش شدن دیگه ال جی بی تی کیو ع.ن درد کوفت زهر مار ک هیچی نیست ، تو این سریال ما هرچی دیدیم یا گِ.ی بودن یا سیاه پوست ، شخصیت های معروف و قدرتمند هم ک زن شده بودن (آخه کنستانتین زن باشه؟! ل*ز باشه؟! :| )(لوسیفر ی زن قد بلند؟! :| ) ازین ب بعد دیگه هیتر این ماجرای woke شدم تا کوچکترین چیزی ببینم ازین جریان توی هر فیلم و سریالی سریع توی نطفه خفه اش میکنم و دراپ میکنم و بهش 0.5 میدم از 10 تا نمرش بیاد پایین و تبلیغی بشه ک کسی نره سراغش :D
خدا رحم کرده قسمت ۷ رو ندیدی وگرنه با کله میرفتی تو شیشه تلویزیون :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر