bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,831
نام
وحید
سلام عزیز
واقعا dc پتانسیل خیلی بالایی داره که متاسفانه دست وارنر پول پرست افتاده
وارنر میخواست راهی که مارول رو طی چند سال طی کرد طی دو فیلم بهش برسه که باعث نابودی dceu شد
View attachment 253208
حالا زک اسنایدر با فیلم zack snyder justice league حداقل یه اینده و چشم اندازی واسه dceu ساخت و متصور بود که اونم وارنر ر..د بهش
من دنیایی که زک اسنایدر تو فکرش بود بسازه رو دوست داشتم مخصوصا بعد از اسنایدرکات خیلی امیدوارم شدم بهش و حیف که ادامه ندادن

• Like
Reactions: esemech and ps4best

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
صنعت گیم marvel <dc
آخرین بازی بزرگ DC آرکهام نایت ۲۰۱۵ بوده

از اینور مارول اسپایدرمن و مایلز مورالس رو داشت + GotG که خیلی ساکت اومد ولی بازی خوبی بود + نسخه دوم اسپایدرمن که داره میاد و وولورین

برابرن 🤷🏼‍♂️

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
490
آخرین بازی بزرگ DC آرکهام نایت ۲۰۱۵ بوده

از اینور مارول اسپایدرمن و مایلز مورالس رو داشت + GotG که خیلی ساکت اومد ولی بازی خوبی بود + نسخه دوم اسپایدرمن که داره میاد و وولورین

برابرن 🤷🏼‍♂️
الان dc بازی injustice 2 رو سال 2017 داشت که زد marvel vs capcom رو محو کرد.... injustice الان در رده بهترین فایتینگ های تاریخ گیمه
خبرای injustice جدید هم داره میاد...
Gotham knight و suicide squad و wonder woman هم داره میاد
الان فقط به الان نگاه نکنیم 🙂🙂
بازی batman arkham city نه تنها بهترین بازی ابرقهرمانی تاریخ بلکه جز بهترین بازی های نسل هفته...
Spiderman بهترین بازی سال بود از نظرم ولی هنوز مونده برسه

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
556
View attachment 253206
اتفاقا امروز ظهر فیلم man of steel رو دوباره دیدم... جلوه ویژه و مبارزات فیلم واسه الان هم عالیه یادمه اولین بار که دیدمش پشم واسم نمونده بود
View attachment 253207
واقعا یکی از بهترین فیلم های dceu بود اون زمانا ما طرفدارای dc تو ابر ها زندگی میکردیم سال 2012 فیلم dark knight return سال 2013 هم اولین فیلم dceu.... فیلم خوبی مثل man of steel....
چه میدونستیم قراره وارنر و تا حدودی زک اسنایدر گند بزنن به امید های ما8-|
ضمنا بهترین موسیقی متن کل فیلمهای ابرقهرمانی تاریخ رو داره حتی بهتر از سه گانه نولان :D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,393
سریال سمی Batwoman پس از پخش سه فصل از شبکه CW، کنسل شد...
حیف این همه کاراکتر باحال که اینطوری بهش تر زدن
چه سریال های خوبی که نمیشه ازشون ساخت
من تقریبا تمام سریال های DC رو دنبال میکنم گرچه 99 درصدشون بعد یکی دو فصل می افتن تو چرخه تکرار
مثلا همین سریال فلش رسما نابود شده. فقط دعا میکنم تموم کنن بره :D

این سریال یه سم خالص بود، گ ...ی و ل....ز و سیاه پوست بود فقط و البته داستان و جلوه های ویژه و بازی های مسخره

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
535
نام
مسعود
دیوید زسلاو مدیر جدید وارنر، سریال "افسانه های فردا" شبکه CW را پس از هفت فصل کنسل کرد.

پ.ن: یه فلش مونده فقط :)
به نظر میرسه یک نفر پیدا شده که تو اون خراب شده تصمیم درست بگیره.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,831
نام
وحید
دیوید زسلاو مدیر جدید وارنر، سریال "افسانه های فردا" شبکه CW را پس از هفت فصل کنسل کرد.

پ.ن: یه فلش مونده فقط
اینم یکی دو فصل اولش خوب بود بعدش رفت به قهقرا دراپ شد الانم که کلا کنسل کردن
فلش هم باید مثل اروو جمعش کنن تا بره دیگه چیز خاصی برای نمایش نداره و فقط دارن ویلن تکراری نمایش میدن

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,932
نام
مهراد
منطق سریال های CW رو خیلی دوست دارم. اواخر قسمت اول یک ویلن قدرتمند نمایش داده میشه که نمی تونن اینو شکستش بدن. بعد تا قسمت 22-23 هر قسمت یک نیمچه ویلن های بی عرضه رو دستگیر میکنن، این وسط یکی از یارای خودی یا تبدیل به ابر قهرمان میشه یا کشته میشه که بعدا باز زنده میشه! قسمت آخر هم ویلن شکست ناپذیر بلاخره شکست رو میپذیره و خلاص. هر فصل همین داستان تکرار میشه چه Arrow چه Flash!

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
کلا به نظرم با اختلاف بهترین ساخته تلویزیونی DC سریال Swamp Thing بود (Watchmen رو کلا DC درش دخیل نبوده فقط کارکتر لایسنس کردن :D) که به لطف پروژه فاجعه DC Universe همون اول که شروع به پخش شد کنسل شد و برای فصل دوم تایید نشد.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,709
نام
طاها
نمره بتمن جدید همچنان در حال پایین آمدن هست و به ۸ رسیده ( هنوز به ۵۰۰ هزار رای هم نرسیده) . از سه گانه نولان هم پایین تر هست (هر سه) وقتی به عظمت اون سه گانه بیشتر پی می بریم که رای ها بالای یک میلیون هست . شوالیه تاریکی فکر کنم بالای دو میلیون .

در کل حال و هوا و فضا سازی بتمن جدید خیلی دوست داشتم . امیدوارم در شماره (های) بعدی روی حفره های زیاد در فیلم نامه کار شود.

( نمرات فیلم ها معیار ۱۰۰ درصد شاهکار بودن یا بد بودن نیست ولی بالای ۹۰ درصد مواقع میانگین نمرات با عیار خود فیلم برابری می کند)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,411
نام
Majid
فکر نمیکنم همچین کاری کنن فیلم برداری تموم شده مگر اینکه نقش تو فیلم کم باشه بشه جایگزینش کرد.

Amber Heard's 'Aquaman' role cut to 10 minutes as petitions to cut her off reach 2 million​

اگه واقعا همینقد باشه احتمال داره حذفش کنن کلا.
بدترین پارت قضیه اینجاست اگه یک درصد این اخبار واسه یک مرد میبود الان پنجاه بار از تمام پروژه ها بدون رودرواسی پرتش میکردن بیرون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر