Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این بتمن جدید خوب بود دیگه عاقا :-"
پرفکت نبود و به نظر منم داستان کلی و ادم بد های داستان زیاد خوب نبودن ولی توی ساخت یه بتمن و گاتهام جدید فوق العاده عمل کرده بود.

به نظر خودم رابرت پتینسون از نقاط قوت فیلم بود و خیلی به نقش بروس وین/ بتمن جوون میخوره، کاراگاه گوردون :-" هم خوب بود برای فیلم اول و توی فیلم های بعدی تازه رئیس پلیس میشه و ...

در کل با وجود مشکلاتش، به عنوان فیلم اول توی یه سری جدید، خیلی خوب بود.

+

دیدم چندتا از دوستان از ماشین بتمن ناراضین، من خیلی باهاش حال کردم :-" یه چیزی بود که نسبتا واقع گرایانه بود و در عین حال خیلی هم خفن طراحی شده بود، نه کاملا نااشنا و عجیب بود و نه خیلی عادی.

یکی دیگه از صحنه های مورد علاقم هم پرش بتمن از بالای اون ساختمون و سیستم glider یا چتر نصف نیمش بود که خیلی خوب نشون داد این بنده خدا هنوز ادمه و قرار نیست راحت و با نهایت کنترل بتونه پرواز کنه و .... :-"
در کل این اینطور جزئیات کوچیک + بازیگر های قوی + طراحی عالی گاتهام برای من از نقاط قوت اصلی فیلم بودن.

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
نشستم دوباره فیلم بتمن جدید رو دیدم انتظاراتم رو هم پایینتر اوردم
از فیلم بیشتر بار قبلی لذت بردم ولی فیلم چند تا مشکل جدی داره
1- زمان فیلم: واقعا هیچ دلیلی نداره که زمان این فیلم 3 ساعت باشه چون داستان فیلم پتانسیل 3 ساعت محتوا رو نداره.... کل داستان فیلم رو تو کمتر دو ساعت هم میشه تمومش کرد و بعضی از سکانس ها رو فقط تو فیلم گزاشته بودن تا تایم فیلم رو زیاد کنند(نمیخوام اسپویل کنم)
2- رابطه بین بتمن و کتوومن زورکی و یا forced هستش و جذابیتی نداره
3- رابرت پتینسون بدترین "بروس وین" تاریخه (دقت کنید بروس وین نه بتمن)... برای بتمن های قبلی کریستین بیل بروس وین خوبی بود و بتمن متوسط و بن افلک دقیقا برعکسش... ربطی به خام بودن نداره کلا این بشر به عنوان بروس وین افتضاحه
3- شخصیت پردازی riddler اواخر فیلم.....
4- کارمین فالکون و گوردون و الفرد شخصیت پردازی و انتخاب بازیگر ضعیفی دارند
در کل به نظرم امیوارکننده میاد حداقل بین فیلم های اخیر dc ( به جز جوکر) به فیلم امتیاز 6.5 میدم
the-batman-2022.jpg

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
من شخصا بخوام بهش نمره بدم ۷.۵ (ویرایش: زیاده همون ۶.۵) میدم، بیشتر در عجبم از یک سری تصمیمات تو نویسندگی و کارگردانی و … دقیقا هر نکته مثبتی که تو فیلم هست یدونه نکته منفی هم بهش چسبیده.

اون صحنه ابتدایی فیلم که خلافکارها وقتی شب میشه، نماد بتمن تو آسمون میدرخشه و اینها ترس برشون میداره و از سایه خودشون هم می‌ترسن عالی بود… ۱۰/۱۰؛ ولی بعد بطور عجیبی بتمن تو این فیلم زیادی تو چشمه. واقعا دیگه داشتم کفری می‌شدم از اینکه اینهمه می‌رفت Iceberg lounge و حتما هم باید از در اصلی وارد میشد هر دفعه:| یا با کدوم منطقی وقتی یک آدم در معرض انفجار بمب بوده، چه آدم عادی چه بتمن، می‌برنش اداره پلیس؟ بیمارستان منطقی‌تر نیست؟ و بعد ده هزار نفر می‌چپن توی یک اتاق تنگ و دورش رو می‌گیرن؟ یا تو هر صحنه جرم ۲۰ نفر پلیس دیگه وایستادن در حالیکه بتمن منطقا تو این بازه زمانی فقط با گوردن همکاری می‌کنه، نمیشد تو یکی دوتا صحنه گوردن از بقیه بخواد صحنه رو ترک کنن بعد بتمن وارد بشه؟

یا همین گوردن، کستینگ و بازیگری جفری رایت خوب بود ولی دیالوگ‌هاش همشون انگار mouthpiece بیننده‌س :| بتمن: فلان ماسماسک رو برمیداره… گوردن: ایده‌ای داری این چیه؟

بت‌موبیل: طراحی خوب، من با بتمنی که وسایلش حالت DIY دارن موافقم؛ ولی معرفیش در حالیه که دوتا از آدم‌های مهم داستان و allyهای بتمن چند ثانیه مونده جونشون رو از دست بدن، این douchbag ده دقیقه اونطرف داره rev up می‌کنه، این حرکت‌های چیپ چیه آخه مگه Fast & Furious‍ئه؟

دوباره دقیقا بعد همین، سکانس تعقیب و گریز عالی! ولی چند ده نفر تو همون تصادف زخمی شدن و مردند که آخر سر هم پنگوئن اون آدمی که بروس دنبالشه نبود :|

خود پنگوئن! کالین فرل بازیگر اوکی‌ایه، بد هم بازی نکرده بود ولی من واقعا نمیفهمم چرا باید کستش کنی، بعد زیر ۱۲ کیلو میک‌آپ و fatsuit و فلان قایمش کنی، یعنی اینقدر مهارت بازیگریش خاصه که نمیشد یک بازیگر هیکلی overweight دیگه رو بجاش اورد؟

بک‌گراند وین‌ها: شروع خوب و جذاب، پایان (اگر بشه اسمش رو گذاشت پایان) احمقانه. جدای از اینکه بستری شدن مارتا وین تو آسایشگاه روانی «لکه ننگ» به حساب میاد :| دقیقا توماس وین وقتی میره به آدمی مثل فالکونی میگه فلانی رو ساکتش کن، چه انتظاری داشته؟ نازش کنن، ببرنش شام بیرون؟ آخر هم که سر و تهش رو هم آوردن… «آره این خلافکار بده داستان آدم بدیه، دروغ میگه مرتیکه بی‌تربیت» :|

ریدلر نفر اول رو با تیغه فلان کردن فرش کشت، صورتش رو پوشوند، انگشتش رو برید، نامه رمزنگاری شده گذاشت که بعد رمزش با یک معمای دیگه حل میشد که نهایتا برسه به thumb drive…خیلی هم عالی

بعد برای فاکینگ بروس وین! شاهزاده میلیاردر شهر خسته شده بود فقط یدونه بمب کوچولو پست کرد :|

اون Healing potion آخر فیلم که از باسن بتمن بیرون اومد یکدفعه، لباسش که کل فیلم زیر رگبار آخ نمی‌گفت، ولی تصمیم گرفت که در برابر شات‌گان وقتشه که دیگه ضدگلوله نباشه، اون حرکت احمقانه sacrifice بتمن، اینکه سلینا کایل یکدفعه شد دختر فالکونی چون باید یکطوری حضور بی‌دلیلش تو فیلم رو توجیه می‌کردن، دهن گشاد ماسک و نوچه خلافکارهایی که پیش stormtrooperها تیراندازی رو یاد گرفتن، کارآگاهی کردن با تکنیک ایستادن در میانه اتاق یا بالای پشت بام و خیلی جدی به افق خیره شدن، یا داشتن یک خدمتکار همه فن حریف مثل آلفرد، یا پلیس شیفتی که از اقبال خوب، دقیقا عموش نصاب فرشه و در آخر، خداحافظی عاشق و معشوق به سبک fast and furious

فیلم عجیبی بود واقعاً

آخرین ویرایش:

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
دوستانی که میان میگن بده و اینا
من چنتا نکته رو بگم این شروع یه سه گانه هست همین batman begin که شروع سه گانه چی داشت خدایی هیچی. (به اندازه دو و سه)
نقطه اوج فیلم نسخه دوم بود که این هم نسخه دومش خیلی بهتر از یک میشه(اگه کارگران همین باشه و اتفاق عجیبی نیوفته)
نکته دوم این که یه کاراکتر دیگه مثل riddle رو آوردن و با بازی paul dano واقعا کار درستی انجام داد و جوکر رو نیاورد چون واقعا overrated میشه
نکته سوم بهترین فالکون فیلم ها بود (نولان فالکون رو آورد اما فرق این دو تا رو ببینید عملا اینجا بهش بیشتر پرداختن)
نکته آخر هم که دوست داشتم این بود کاراکتر ها رو دونه دونه نیاورد و نشون نداد تا 2 ساعت فیلم با ریدلر و oz بود بعد شد بعد شد فالکون بعد دوباره ریلدر یعنی نشون داد تو این سگ دونی(گاتام) بتمن یه دشمن نداره همزمان با چند نفر درگیره
خلاصه بگم از بتمن آشغال بن افلک 100 لول بالاتره اما خوب اول کاره و جای کار زیاد داره

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
نشستم دوباره فیلم بتمن جدید رو دیدم انتظاراتم رو هم پایینتر اوردم
از فیلم بیشتر بار قبلی لذت بردم ولی فیلم چند تا مشکل جدی داره
1- زمان فیلم: واقعا هیچ دلیلی نداره که زمان این فیلم 3 ساعت باشه چون داستان فیلم پتانسیل 3 ساعت محتوا رو نداره.... کل داستان فیلم رو تو کمتر دو ساعت هم میشه تمومش کرد و بعضی از سکانس ها رو فقط تو فیلم گزاشته بودن تا تایم فیلم رو زیاد کنند(نمیخوام اسپویل کنم)
2- رابطه بین بتمن و کتوومن زورکی و یا forced هستش و جذابیتی نداره
3- رابرت پتینسون بدترین "بروس وین" تاریخه (دقت کنید بروس وین نه بتمن)... برای بتمن های قبلی کریستین بیل بروس وین خوبی بود و بتمن متوسط و بن افلک دقیقا برعکسش... ربطی به خام بودن نداره کلا این بشر به عنوان بروس وین افتضاحه
3- شخصیت پردازی riddler اواخر فیلم.....
4- کارمین فالکون و گوردون و الفرد شخصیت پردازی و انتخاب بازیگر ضعیفی دارند
در کل به نظرم امیوارکننده میاد حداقل بین فیلم های اخیر dc ( به جز جوکر) به فیلم امتیاز 6.5 میدم
View attachment 252489
بهترین بروس وین/ بتمن تاریخ کریستین بیل هست . هر دو نقش عالی بازی کرده و مبارزات بتمن رو بهترین شکل ایفا کرده .

بعد تریلوژی نولان باید وارنر بی خیال بتمن می شد

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
دوستانی که میان میگن بده و اینا
من چنتا نکته رو بگم این شروع یه سه گانه هست همین batman begin که شروع سه گانه چی داشت خدایی هیچی. (به اندازه دو و سه)
نقطه اوج فیلم نسخه دوم بود که این هم نسخه دومش خیلی بهتر از یک میشه(اگه کارگران همین باشه و اتفاق عجیبی نیوفته)
نکته دوم این که یه کاراکتر دیگه مثل riddle رو آوردن و با بازی paul dano واقعا کار درستی انجام داد و جوکر رو نیاورد چون واقعا overrated میشه
نکته سوم بهترین فالکون فیلم ها بود (نولان فالکون رو آورد اما فرق این دو تا رو ببینید عملا اینجا بهش بیشتر پرداختن)
نکته سوم هم که دوست داشتم این بود کاراکتر ها رو دونه دونه نیاورد و نشون نداد تا 2 ساعت فیلم با ریدلر و oz بود بعد شد بعد شد فالکون بعد دوباره ریلدر یعنی نشون داد تو این سگ دونی(گاتام) بتمن یه دشمن نداره همزمان با چند نفر درگیره
خلاصه بگم از بتمن آشغال بن افلک 100 لول بالاتره اما خوب اول کاره و جای کار زیاد داره
بتمن می آغازد بهترین شروع برای این شخصیت بود . تمام سکانس ها اعم از احساسی و اکشن عالی بودند . با همین فیلم نولان در عرصه جهانی خیلی سر زبان ها افتاد و با شوالیه تاریکی جاودانه شد .
(بتمن می آغازد با ۱.۴ میلیون رای نمره ۸.۳ داره )

• Like
Reactions: batgamer2

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
بتمن می آغازد بهترین شروع برای این شخصیت بود . تمام سکانس ها اعم از احساسی و اکشن عالی بودند . با همین فیلم نولان در عرصه جهانی خیلی سر زبان ها افتاد و با شوالیه تاریکی جاودانه شد .
(بتمن می آغازد با ۱.۴ میلیون رای نمره ۸.۳ داره )
والا برای من memento آغاز کار کارگرانی نولان بود.

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
بهترین بروس وین/ بتمن تاریخ کریستین بیل هست . هر دو نقش عالی بازی کرده و مبارزات بتمن رو بهترین شکل ایفا کرده .

بعد تریلوژی نولان باید وارنر بی خیال بتمن می شد
والا نمیدونم بازی های batman بازی کردی یا نه (انیمیشن ها و سریال های فرعی بماند)
اگه بازی کردی حتما میدونی که این شخصیت چقدر داستان و villain و... داره واقعا 3 تا فیلم کمه برای بتمن.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
والا نمیدونم بازی های batman بازی کردی یا نه (انیمیشن ها و سریال های فرعی بماند)
اگه بازی کردی حتما میدونی که این شخصیت چقدر داستان و villain و... داره واقعا 3 تا فیلم کمه برای بتمن.
درست . تهش باید خود نولان راضی می کردند که از اول پنج تا بسازه .

مثل این می مونه که کسی به جز پیتر جکسون سرزمین میانه بسازه .

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
درست . تهش باید خود نولان راضی می کردند که از اول پنج تا بسازه .

مثل این می مونه که کسی به جز پیتر جکسون سرزمین میانه بسازه .

همين ديدگاه شما رو اگه بخوايم ببريم جلو بايد بگيم جوكري كه نولان با هيث لجر نشون داد كافي بود و كاش جوكر فينكس رو نميديديم كه هيچ كس اين 2 شخصيت رو باهم مقايسه نميكنه ! چون 2 شخصيت با 2 داستان متفاوتن

بتمن با يك كميك و يك خط داستاني نبوده
ما چندين و چند نوع بتمن و چندين و چند داستان متفاوت داريم
و بهتره كه دنياهاي متفاوتي رو با كارگرداني و نحوه گويش داستاني متفاوت ببينيم
f8ae864dc1fb66ac45704bb267cd0ee4.jpg
همين BvS كه فيلمش باب ميل خيلي ها نيست، چه انيميشن و چه كميك به شدت گيرا و جذابي داره.....
مهم نحوه داستان سرايي كارگردان هست ( در اينجا بخونيد وارنر) كه چقدر ميتونه داستان شخصيت رو خوب به بيننده انتقال بده
.................
من ديدگاهم اينه كه اگه كسي فيلمي ميسازه نبايد با هيچ ورژن قبلي مقايسه بشه مگر اينكه يكي بخواد دقيقا بازسازي همون داستان رو انجام بده كه خوب اون بحثش جداست

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
بنا بر شایعات، بنظر میرسد که احتمالا وارنر فیلم «فلش» را مستقیم بر روی اچ بی او مکس منتشر کند و دلیل آن هم چیزی نیست حواشی ایجاد شده در مورد فیلم و همچنین اعتقاد بر روی عدم موفقیت آن!

ازرا میلر دیروز نیز در جزیره هاوایی دستگیر شد!

عالی بود این:

You are more likely to get assaulted by Ezra Miller in Hawaii than eaten by a shark :D :D :D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
منم بتمن جدید رو دیدم
مثل دارک نایت نولان پرفکت نبود ولی بجز یکی دو صحنه که با ماهیت بتمن جور درنمیومد بقیه ش خوب بود
یکی از چیزهای که هیچ جوره تو کتم نرفت تبدیل کردن بتمن از یک شخصیت با روحیه مخفی کاری و بی سر و صدا به یک فرد اکشن که از در جلویی وارد میشه و ۲۴ ساعته هم وسط دید عموم ظاهر میشه وهر کسی میتونه راحت ماسکشو بزنه کنار ... که از جذابیت بتمن کم کرد
مورد بعدی که حال نکردم منطق ضد گلوله بودن بتمن بود که دیگه کم مونده بود با ار پی جی بهش بزنن و هیچیش نشه
و اخرین مورد که حال نکردم بت موبیل و تجهیزات بتمن بود که از دید من در شان این کاراکتر نبود و باید بیشتر روشن کار میشد البته شاید این تجهیزات توی شماره های بعدی اپدیت بشه که اگر اونطوری بشه خوبه و نبود غار بتمن هم در نوع خودش عجیب بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر