ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
به نظر من که The Batman برای شروع همین الان هم از فیلم های نولان جلو تر هست. اولین فیلم تو سری خودش هست و همین الان در مقایسه با Batman Begins به نظرم فیلم بهتریه.
از یک طرف همین بتمن تازه کار بودنش، اینکه هنوز دو تا شخصیت Batman و Bruce Wayne رو نمی‌تونه باهم کنترل کنه. گاتمی که داره نشون میده، اینکه بالاخره بتمن درست حسابی بخش کارگاهی خودش رو هم داره نشون میده.
به نظرم مشکل فیلم انتظار های ملت هست، از یک طرف با سه گانه نولان مقایسه میشه ولی تو این حالت به نظرم باید فقط با نسخه اولش مقایسه کرد این فیلم رو (Unpopular Opinion کلا اون سه گانه Overrated هست) که هم تو آمار موفق تره، هم تو نظرات. Batman Begins وقتی اومد خیلی جذاب بود چون فیلم های قبلی تا حالا بتمن رو به این صورت جدی تو فیلما نیاورده بودن و فیلم های قبلی کمی فانتزی (اصطلاح درستیه؟) داشتن. The Batman در کل فیلم بالاتری هست نسبت به اون.
از طرف دیگه ملت اسم فیلم قهرمانی به گوششون میرسه انتظار فیلم های اکشن مثل مارول دارند که خوب فاز این فیلم به طور کلی یک چیز دیگه هست.
باز Unpopular Opinion اگر بتمن زک هم راه پیدا می‌کرد خودش رو نشون بده شاید نزدیک ترین بتمن به بتمنی که تو بازی ها دیده بودیم میشد اون، حالا ملت و خود وارنر اون بیچاره رو کلا از ادامه دادن نقشش منصرف کردن..... =(( (کل سه گانه نولان یک صحنه نداشت مثل اون مبارزه بتمن که میره Martha رو نجات بده)
برای دیدن فیلم فقط به کیفیت تصویر تکیه نکنید، یک بخش دیگه هم صوتش هست، حتما سعی کنید با هدفون یا سیستم صوتی خوبی مشاهده کنید که لذت رو چند برابر میکنه! اون مربوط به Batmobile ادرنالین خالصه، موزیک متن فیلم بسیار با تم فیلم جور هست.
در کل من که خیلی حال کردم، امیدوارم نظرات منفی الکی دوباره یک محصولی که میشه از همین جا پیشرفت بهتری هم بکنه رو در ابتدا خفه نکنه....

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
کلا بیشتر کسایی که میگن این بت من عالیه در نهایت دنبال داستانهای اگاتا کرسیتی هستن
یک بت من درست و حسابی که توش یک جکر درست و حسابی باشه و بقیه موارد نیست
داستانشم اسپول نمیشه کرد ولی همه دارن میگن بیشتر دوست و رفیقام نرفتن سینما ببینن
در نهایت این بازیگر به درد این نقش نمیخوره!بیشتر میخوره جکر باشه تا بت من
ولی خوب نظر دوستان هم محترم هست و هر کسی نظری داره ولی شخصا دارن تبدیلش میکنن به ۳ گانه اسپایری که بچه سال اومد همه چیزو نابود کرد
اینم بت من رو
بت من بن افلک به نظرم بهتر از اینه هیچیشم خوب نباشه باز سرگرم کنندس

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
صرفا جهت اطلاع برخی از کاربران،
یکی از مهم ترین لقب های بتمن World Greatest Detective هست!!
@Jill-Valntine می دونه دارک نایت جزء تاپ 10 فیلم های مورد علاقه منه، ولی چه این فیلم و چه قسمت اول و سوم تریلوژی نولان ما چیز خاصی از این لقب مهم و معروف بتمن ندیدیم.
بتمن افلاک تو مبارزه واقعا خوب بود (مخصوصا تو BvS و اون سکانس معروف تو انبار) ولی اینم لنگ می زد تو این مورد.
طبق نظراتی که از آدم های مختلف خوندم، این فیلم بالاخره بخش کارآگاهی بتمن رو هم نشونمون میده.
اون سریال Gotham P.D که معرفی شده بود یادته؟ میگن اون تغییراتی توش دادن و قراره شامل تیمارستان آرکام هم باشه و جوکر هم توش میبینیم، سریال پنگوئن هم هست که جفتشون رو خود مت ریوز قراره بسازه و مدیریت کنه.
یه شایعه ای هم اومده که وارنر واسه 3 نسخه با مت ریوز قرارداد بسته ولی مت واسه ساختن 5 نسخه برنامه داره!

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
به نظر من که The Batman برای شروع همین الان هم از فیلم های نولان جلو تر هست. اولین فیلم تو سری خودش هست و همین الان در مقایسه با Batman Begins به نظرم فیلم بهتریه.
از یک طرف همین بتمن تازه کار بودنش، اینکه هنوز دو تا شخصیت Batman و Bruce Wayne رو نمی‌تونه باهم کنترل کنه. گاتمی که داره نشون میده، اینکه بالاخره بتمن درست حسابی بخش کارگاهی خودش رو هم داره نشون میده.
به نظرم مشکل فیلم انتظار های ملت هست، از یک طرف با سه گانه نولان مقایسه میشه ولی تو این حالت به نظرم باید فقط با نسخه اولش مقایسه کرد این فیلم رو (Unpopular Opinion کلا اون سه گانه Overrated هست) که هم تو آمار موفق تره، هم تو نظرات. Batman Begins وقتی اومد خیلی جذاب بود چون فیلم های قبلی تا حالا بتمن رو به این صورت جدی تو فیلما نیاورده بودن و فیلم های قبلی کمی فانتزی (اصطلاح درستیه؟) داشتن. The Batman در کل فیلم بالاتری هست نسبت به اون.
از طرف دیگه ملت اسم فیلم قهرمانی به گوششون میرسه انتظار فیلم های اکشن مثل مارول دارند که خوب فاز این فیلم به طور کلی یک چیز دیگه هست.
باز Unpopular Opinion اگر بتمن زک هم راه پیدا می‌کرد خودش رو نشون بده شاید نزدیک ترین بتمن به بتمنی که تو بازی ها دیده بودیم میشد اون، حالا ملت و خود وارنر اون بیچاره رو کلا از ادامه دادن نقشش منصرف کردن..... =(( (کل سه گانه نولان یک صحنه نداشت مثل اون مبارزه بتمن که میره Martha رو نجات بده)
برای دیدن فیلم فقط به کیفیت تصویر تکیه نکنید، یک بخش دیگه هم صوتش هست، حتما سعی کنید با هدفون یا سیستم صوتی خوبی مشاهده کنید که لذت رو چند برابر میکنه! اون مربوط به Batmobile ادرنالین خالصه، موزیک متن فیلم بسیار با تم فیلم جور هست.
در کل من که خیلی حال کردم، امیدوارم نظرات منفی الکی دوباره یک محصولی که میشه از همین جا پیشرفت بهتری هم بکنه رو در ابتدا خفه نکنه....
حرف های شما اکثرا درسته ولی شما دلیل اینکه چرا سه گانه نولان اینقدر محبوبه رو درست نمیدونید
سه گانه نولان نه به قول شما فایت درستی داشت نه زیاد به کمیک وفادار بود
سه گانه نولان در شخصیت پردازی کاراکتر ها (چه شخصیت های خوب چه بد) فراتر از استاندارد های فیلم های ابرقهرمانی عمل کرد
شما میگین این بتمن جدید بهتر از batman begins هست
villain های فیلم batman begins (رأس الغول و مترسک) فرسنگ ها از villain بتمن جدید شخصیت پردازی بهتری دارند
این که بتمن جدید به جزئیات بیشتر میپردازه باید در نظر داشته باشین 40 دقیقه تایم بیشتری هم داره
فیلم بتمن نولان گوردون خوبی داره نه مثل فیلم جدید بتمن جکه
درمورد الفرد صحبت نکنیم بهتره:))
بتمن جدید به هیچ عنوان بد نیست ولی overrate صد در صد
بارگیری.jpeg

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
صرفا جهت اطلاع برخی از کاربران،
یکی از مهم ترین لقب های بتمن World Greatest Detective هست!!
@Jill-Valntine می دونه دارک نایت جزء تاپ 10 فیلم های مورد علاقه منه، ولی چه این فیلم و چه قسمت اول و سوم تریلوژی نولان ما چیز خاصی از این لقب مهم و معروف بتمن ندیدیم.
بتمن افلاک تو مبارزه واقعا خوب بود (مخصوصا تو BvS و اون سکانس معروف تو انبار) ولی اینم لنگ می زد تو این مورد.
طبق نظراتی که از آدم های مختلف خوندم، این فیلم بالاخره بخش کارآگاهی بتمن رو هم نشونمون میده.
خواستم بشینم در مورد فیلم بنویسم ولی نظر این 2 دوست کامل ترین نظری بود که تا الان خوندم
............
تنها موردی که من خیلی پافشاری دارم اینه که نه با BVS مقایسه بشه نه با 3گانه نولان
این فیلم یک بتمن کاملا مستقله به نظر من .... چون به نظرم با هیچ مقیاسی نمیشه اینهارو باهم مقایسه کرد...نه مبارزه نه داستان و نه حتی تایملاین و فضای داستان !!!
............
تاکیدی که دوباره مثل عارف باید بکنم هدفون و سیستم صوتی خوب برای این فیلم جزو واجباته !!!

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,384
نام
محمد
البته نمیشه مقایسه کرد
زک اسنایدر فرصت پیدا نرد بتمن خودشو بسازه که توش deathstroke شخصیت منفی بود
من از زک دفاع نمیکنم(خداییش سر batman vs superman تحت فشار وارنر بود) ولی بعد از رفتنش چه چیز تغییر پیدا کرده؟
Birds of prey و ww1984 که به قول فراستی ما قبل نقده🤣🤣
الان تمام امید و اینده dceu به فیلم flash بستگی داره
فیلم بتمن جدید هم که فقط در بهترین حالت میتونیم بگیم سرگرم کننده هستش
حداقل زک اسنایدر یه چشم اندازه و اینده ای برای dceu مصور بود الان که واقعا هیچ به هیچه
زک تموم شد رفت به عنوان فن dc امیدوارم همه چیز بهتر بشه
فشار؟ من مشکل با خود Interpretation مسخره ای که شخصیت بتمن داشت داشتم. بتمنی که آدم میکشه، کلا اصل اساسی خودش رو نقض کرده.

اون آینده ای هم که تصور میکرد لیک های از اسکریپت اومده که از بس بد هستند همین که ساخته نشه بهتره.:D

من علاقه ای به آینده DCEU ندارم چون معتقدم همین مسیر واقعه گرایانه خیلی باحال تره! امیدوارم این Batverse جدید تا آخر اینطور باشه.

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,512
نام
سپهر
یک بار هم خون از بینی بتمن/بروس وین بیرون نیامد! انتظار داشتم پس از متلاشی شدن گیل کالسون، بتمن کمی آسیب بیند!

پ.ن: دم راکستدی گرم که در همان Arkham Asylum، به مرور یک بتمن زخم خورده و خسته را نشان می دهد، حتی سرفه هم می کند! چه قدر این بازی از زمانه خود جلو هست!

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
این که میگفتن این بتمن جدید بخش های گارآگاهیش زیاد هست رو من که توی این فیلم ندیدم
یعنی این که بتمن بره تو صحنه جرم مثل هویج این و اون رو نگاه کنه شد کارآگاه بازی؟
اون معماهاش هم که همه رو آلفرد پیدا میکرد باز میداد به این :))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,384
نام
محمد
این که میگفتن این بتمن جدید بخش های گارآگاهیش زیاد هست رو من که توی این فیلم ندیدم
یعنی این که بتمن بره تو صحنه جرم مثل هویج این و اون رو نگاه کنه شد کارآگاه بازی؟
اون معماهاش هم که همه رو آلفرد پیدا میکرد باز میداد به این :))
بنظرم بتمن بیل از پتینسون باهوش تره!:D

• Love
Reactions: Taha75

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
فشار؟ من مشکل با خود Interpretation مسخره ای که شخصیت بتمن داشت داشتم. بتمنی که آدم میکشه، کلا اصل اساسی خودش رو نقض کرده.

اون آینده ای هم که تصور میکرد لیک های از اسکریپت اومده که از بس بد هستند همین که ساخته نشه بهتره.:D

من علاقه ای به آینده DCEU ندارم چون معتقدم همین مسیر واقعه گرایانه خیلی باحال تره! امیدوارم این Batverse جدید تا آخر اینطور باشه.
وارنر میخواست مسیری که مارول طی سال ها طی کرد تا به avengers برسه رو با یه فیلم (batman vs superman ) انجام بده
هنوز یادمون رفته چقدر مضحک اعضای justice league معرفی شدن( با کلیپ) یا بزور جا دادن الکی و بیهوده doomsday تو فیلم(به همین دلیل میگم زک تحت فشار بود)
با زک اسنایدر dceu یه هدف یا برنامه رو داشت ولی اینم همین الان نداره
این که شما به dceu علاقه ای نداری به عنوان یه هم قطاری بهت میگم اشتباست
چون اگه dceu تو مسیر درستی قرار بگیره ما شاهد فیلم های خوب از تمام شخصیت های dc هستیم نه فقط بتمن
فکر کنم شما فکر میکنی dc یعنی فقط batman .... که این اشتباست
zack-snyder-s-the-knightmare-day-fan-casting-poster-93664-large.jpg

• Like
Reactions: hitman68 and Taha75

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
The batman 2022 دیدم واقعا لذت بردم و شدیدا منتظر یه نسخه 2 اشم
اکشن اش عالی بود و بازیگر ها هم فوق العاده اصلا فکر نمیکردم انقدر خوب باشه اما هست یه داستان خوب و محیط جذاب.

• Like
Reactions: pbgame and Taha75

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا

یه پیشنهاد میکنم بشین سریال انیمیشنی batman و سریال انیمیشنی justice league رو ببین و یه چنتا فیلم های انیمیشنی هم اومده که خالی از لطف نیست واقعا کار های تمیز و خوش ساختی ان و به شدت عاشق شخصیت های دی سی میشی

• Like
Reactions: Taha75 and ps4best

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
دوستانی که میگن بخش کاراگاهی
این مورد کاراگهی درست و حسابی هم نداره
بت موبیل و بقیه موارد هم چنگی به دل نمیزنه
من عاشق و کشته مرده ۳ گانه و نولان نیستم
اما خدایی حیف وقت نیست ادم بزاره واسه این فیلم با این بازیگر ؟ اونا دارن پودارتر میشن و به فن ها میخندن
شبیه قضیه اسپایدر من!
به نظرم باید همگی قبول کنیم این بت من نیست! این یک برداشت از بت من هست با سرهمبندی ناشیانه
شخصی مثل من که فیلمها رو سعی میکنم بخرم یا اجاره کنم یا سینما ببینم هزینه کمی هم نمیدم
دوست دارم فیلم ارزشمندی باشه نه بعد چند سال این پسره بیاد کل با کارگران محترم کل فیلم رو نابود کنه
در نهایت همه حق دارن شاید بعضیا واقعا از این فیلم خوششون اومده دلیل؟معلوم نیست فقط میگن دوس داریم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر