David Cage برنده جایزه la Légion d’honneur می شود

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
david-cage1.jpeg
درود.

David Cage خالق بازی هایی همچون Heavy Rain و Beyond: Two Souls توانست جایزه la Légion d’honneur را از آن خود کند !
Legion of Honour مدال ـی است که برای اولین بار در کل تاریخ دنیای بازی های کامپیوتری، به این کارگردان تعلق گرفته است، این مدال همچنین بالاترین نشان کشور فرانسه نیز است.
او موسس استودیوی Quantic Dream بود که بعد از ساخت و عرضه بازی Heavy Rain بر روی PS3 به یک استودیوی AAA developer تبدیل شد، اخیرا نیز بازی Beyond: Two Souls را بر روی PS3 عرضه کرد که در آن بازیگرانی همچون "الن پیج" و "ویلیام دافوئی" نقش های اصلی را ایفا می کردند.
Cage فعلا در حال کار بر روی بازی معرفی نشده ای است که قرار است بر روی PlayStation 4 عرضه شود، به گفته آنها این بازی از موتور گرافیکی جدیدی بهره خواهد برد.
نشان لژیون دونور بالاترین نشان کشور فرانسه است که ناپلئون بناپارت در سال ۱۸۰۲ آن را بنیان گذاشت. این نشان سه رده دارد که بالاترین ردهٔ آن شوالیه است و برای کمک‌های نظامی، فرهنگی، علمی یا اجتماعی به فرانسه و جهان به کسان، از دسته به کسانی که شهروند فرانسه نیستند، پیشکش می‌شود.

ariansa

کاربر سایت
Dec 9, 2013
32
نام
آرین
انصافا حقشه ! ولی اگه بیشتر رو گیم پلی بازی هاش کار میکرد جایزه های بیشتری بهش میرسید مثلا byond کار فوق العاده ای بود ! کاش گیم پلی بازی بیشتر بود
من زیاد اهل درام نیستم ولی این کارش عالی بود

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,582
نام
Mehrdad
من نمیفهمم یه سری فکر میکنن این سایت کانون جهانی مهندسینی چیزیه که واسه هر نوع نظر شخصی چنان جبه ای میگیرن که کسی ندونه فکر میکنه میلیون ها دلارشون این وسط گیر نظر شخصی اون دوستمون بوده... اقا جان اصلا یکی دوست داره david cage بپرسته... به عنوان نظر شخصی هم مطرح میشه دیگه به من و شما چه ربطی داره؟ مقایسه هم نبوده که صرفا نظرشو گفته... واقعا اینقدر نظر شخصی یه انسان میتونه رو مختون باشه؟ واقعا درکتون سخته... میتونین در کمال احترام بگین قبول ندارین دیگه متلک پرونی چیه؟

به شخصه اخرین باری که یه مدیا فوق العاده احساساتمو درگیر خودش کرد heavy rain بود... و بی نهایت لذت بردم... امیدوارم همچنان به بازیسازی ادامه بده

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,475
نام
امین
بوشنل پدر با بازیبازاست شرکت فرانسویش اولین بازی تجاری رو تولید کرد.:dپدر بازیسازی مدرن و تجاری ساز صنعت بازی (در اقتصاد یعنی مقوله ی بازی رو برای اولین بار به عنوان یک صنعت ارائه کردن!) این جایزه رو نگیره بعد یه بازیساز دیگه که کارش بسیار بسیار کوچک تر از بوشنل بوده بگیره:bighug:
بحث اینکه من ناراحت میشم یا نمیشم نیست.بحث اینه که افراد شایسته تری هم در صنعت بازیسازی فرانسه فعالیت داشتن که کارشون خیلی بزرگتر بوده و مهمتر.مثلا شما اقای فردریک رینال رو میشناسی؟!برو یه تحقیق دربارش بکن.چرا وقتی افراد مهمتری بودن با اهداف بسیار بزرگتری که با موفقیت هم پیادشون کردن , نباید این جایزه رو بگیرن بعد کیج باید بگیره؟!:D این سوال من رو منطقی جوابش بده.توهم این موضوع که از کیج کسی بدش میاد یا نمیاد رو بذار کنار:D منطقی بگو ببینم یعنی کیج از نولان بوشنل فرد بزرگتری بوده برای صنعت بازی؟
دقت نمیکنی .. کیج به خاطر اثاری که ساخته شایسته تقدیر بوده و به نوعی جواب زحمت هاشو گرفته و ماهایی که کاراشو بازی کردم این فرد رو لایق دونستیم همین.
حالا اینکه فلان کس چرا جایزه نگرفته ربطی به کیج نداره.
به عنوان کسی که بعد از مدتها تونست احساس و درگیری ذهنی تو بازی با اون ظرافت اجرا کنه و تو تموم بازی نقش پر رنگ همزاد پنداری رو با کاراکتر ایجاد کنه کاراش قابل تحسینه و من بشخصه خوشحالم که بازی هاش هنوز زندن و طرفدار دارن یا بهتر بگم هستن کسایی که ارتباط عمیقی میگیرن باهاشون :x

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
دقت نمیکنی .. کیج به خاطر اثاری که ساخته شایسته تقدیر بوده و به نوعی جواب زحمت هاشو گرفته و ماهایی که کاراشو بازی کردم این فرد رو لایق دونستیم همین.
حالا اینکه فلان کس چرا جایزه نگرفته ربطی به کیج نداره.
به عنوان کسی که بعد از مدتها تونست احساس و درگیری ذهنی تو بازی با اون ظرافت اجرا کنه و تو تموم بازی نقش پر رنگ همزاد پنداری رو با کاراکتر ایجاد کنه کاراش قابل تحسینه و من بشخصه خوشحالم که بازی هاش هنوز زندن و طرفدار دارن یا بهتر بگم هستن کسایی که ارتباط عمیقی میگیرن باهاشون :x
یه مثال می زنم برات.در یه صنعتی (هر صنعتی می خوای در نظر بگیر) یک کشوری میاد بر اساس کار های یک فرد به اون بالاترین نشان افتخار رو میده.حالا در همون کشور افرادی بودند که کارش در همون صنعت از کار فردی که نشان افتخار رو گرفته بالاتر و با ارزش تر بوده!!!اون فرد دوم نمی گیره بعد فرد اول میگیره!به نظرت دلیلش چیه؟!من این برداشت رو می کنم که اون افراد کار فرد اول رو بزرگتر از فرد دوم دونستن.
حالا در اینجا ما فعالان صنعت بازیسازی فرانسه رو ببینیم.اوبی سافت به کنار کاریش نداریم اصلا.این وسط فردی هست به نام نولان بوشنل.پدر و خالق بازیسازی مدرن!کسی که Pong رو ساخت و اولین بازی تجاری رو خلق کرد.یعنی با وجود ژاپنی ها و شرقی ها , این نولان بوشنل و شرکت فرانسویش بود که بازی رو به صنعت تبدیل کرد.حالا با وجود همچین شخص تاثیر گذاری در صنعت بازیسازی کشور فرانسه , جایزه رو میدن کیج!کیج که خالق یک سبک (خالق یک سبک هم نیست چون خیلی بازی قبل از عناوین کیج هم در این ژانر به خصوص فعالیت می کردن ولی خب ما میگیم کیج خالق یک سبک!) هست و نولان بوشنل که خالق صنعت بازیسازی مدرنه!میگم من برداشتم اینه که اونا به نحوی کار کیج رو برتر از نولان بوشنل دونستن!در حالی که همین کار هایی که بوشنل کرده و من نوشتم هم بخونی میبینی عقلانی اینطور نیست(حالا کار های بزرگ دیگری هم بوشنل انجام داده و می تونی بری گاماسوترا یا یکی دیگه از سایت های فارسی زبان بازی دربارش کامل بخونی.)

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,475
نام
امین
یه مثال می زنم برات.در یه صنعتی (هر صنعتی می خوای در نظر بگیر) یک کشوری میاد بر اساس کار های یک فرد به اون بالاترین نشان افتخار رو میده.حالا در همون کشور افرادی بودند که کارش در همون صنعت از کار فردی که نشان افتخار رو گرفته بالاتر و با ارزش تر بوده!!!اون فرد دوم نمی گیره بعد فرد اول میگیره!به نظرت دلیلش چیه؟!من این برداشت رو می کنم که اون افراد کار فرد اول رو بزرگتر از فرد دوم دونستن.
حالا در اینجا ما فعالان صنعت بازیسازی فرانسه رو ببینیم.اوبی سافت به کنار کاریش نداریم اصلا.این وسط فردی هست به نام نولان بوشنل.پدر و خالق بازیسازی مدرن!کسی که Pong رو ساخت و اولین بازی تجاری رو خلق کرد.یعنی با وجود ژاپنی ها و شرقی ها , این نولان بوشنل و شرکت فرانسویش بود که بازی رو به صنعت تبدیل کرد.حالا با وجود همچین شخص تاثیر گذاری در صنعت بازیسازی کشور فرانسه , جایزه رو میدن کیج!کیج که خالق یک سبک (خالق یک سبک هم نیست چون خیلی بازی قبل از عناوین کیج هم در این ژانر به خصوص فعالیت می کردن ولی خب ما میگیم کیج خالق یک سبک!) هست و نولان بوشنل که خالق صنعت بازیسازی مدرنه!میگم من برداشتم اینه که اونا به نحوی کار کیج رو برتر از نولان بوشنل دونستن!در حالی که همین کار هایی که بوشنل کرده و من نوشتم هم بخونی میبینی عقلانی اینطور نیست(حالا کار های بزرگ دیگری هم بوشنل انجام داده و می تونی بری گاماسوترا یا یکی دیگه از سایت های فارسی زبان بازی دربارش کامل بخونی.)
ببین ممد این نظر توه که بوشنل رو بالاتر از کیج بدونی ملاک مقایسه هم باید دید که از نظر برگزارکننده ها چی بوده.
مسلمن توی دنیای معاصر کیج رو بیشتر بوشنل میشناسن و دادن جایزه به همچین ادمی که به نوعی نام فرانسه رو اعتبار میده تو صنعت گیم (حال حاضر) کم کاری نیوده.
حالا اومدن از این فرد تقدیر کردن و این ربطی به بزرگی یا برتری یا بهتر بودن نسبت به بوشنل نداره مهم تقدیری که بابت زحماتش که از نظر اعطا کنندگان جایزه لایقش بوده و بازم میگم مسابقه اول و دومی و سومی نبوده که بگیم کی از کی بهتر بوده یا کی تاثیر گذارتر بوده.

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
ببین ممد این نظر توه که بوشنل رو بالاتر از کیج بدونی ملاک مقایسه هم باید دید که از نظر برگزارکننده ها چی بوده.

نظر من نیست امین.:D بوشنل : خالق بازیسازی مدرن و پدر همه ی ما بازیبازا ..... کیج خالق یک سبک (که گفتم خالق یک سبک هم نیست چون بازی های اینچنینی یعنی رمان های تعاملی و ... قبلا هم زیاد داشتیم دهه ی 80 یا حتی 90) ..... خودت تصمیم بگیر:D
اما اون قسمت اخر حرفت قابل هضم تره.که گفتی :
بازم میگم مسابقه اول و دومی و سومی نبوده که بگیم کی از کی بهتر بوده یا کی تاثیر گذارتر بوده.
ولی به نظرم اگر همچین جایزه ای رو به نولان بوشنل می دادن بازم صنعت بازیشون اعتبار بیشتری می گرفت:D

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
همون طور که القابی مثل داود قفس یا دیوید گیج تاثیری در به افول کشیدن شخصیت دیوید کیج و بی‌ارزش کردن مسیری که طی میکنه نداره، این جایزه هم دلیلی بر طرز فکر کاملا صحیح ایشون نیست و همچنان همون اشکالات بارزی که در مورد ایشون مطرحه، سر جاشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر