Darksiders: Wrath of War

sargeras

کاربر سایت
Feb 8, 2008
15
خوب تموم شد یا اینکه خیلی پراکنده بازی کردم ولی بازی کشش رو از دست نداد و خیلی خوب بود به نظرم بازی بی نقصی بود تقریبا اکشن خوب در کنار ادونچر خوب بازی بود که روش کار شده بود و یه خوبی دیگه هم اینکه تا حدی طولانی بود مخصوصا برا اونو آبی ها به نسبت پولی که دادن... به هر حال من پیشنهاد میکنم برای همه اونایی که بازی نکردن منتها اونا اشتباه منو نکنن...
دوست عزیز شما که تموم کردی یه کمکی کن تا من هم برم چون مشکل من هم مثل مشکل شماست البته من dry road هم رفتم اما توی دوتا منطقه کناری (راست) نتونستم برم یعنی 2 تا تیکه مونده
از کدوم راه (مثلا آنشیلد یا همون dry roa) باید برم
ممنون

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
سلام
من همه این shadows of mask ها رو پیدا کردم به جز 2 تا :biggrin1:
که توی عکس گذاشتم یعنی نمیتونم به منطقه مورد نظر تلپورت کنم ممنون میشم راهش رو نشون بدید.

2.JPG

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
واي شماها هر كدوم از 2 3 تا Vulgrim ديدن به عمل نياوردين اينجوري شده . چجوري بازي كردين آخه ؟ :biggrin1:

sargeras

کاربر سایت
Feb 8, 2008
15
واي شماها هر كدوم از 2 3 تا Vulgrim ديدن به عمل نياوردين اينجوري شده . چجوري بازي كردين آخه ؟ :biggrin1:
آقا نوید شما راه زمینی رفتن به اون دوتا منطقه که تو عکس هست رو به ما بگو تا حل شه !!
آخه من نمی دونم از کجا باید برم . از dry road یا...؟
ممنون

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا نوید شما راه زمینی رفتن به اون دوتا منطقه که تو عکس هست رو به ما بگو تا حل شه !!
آخه من نمی دونم از کجا باید برم . از dry road یا...؟
ممنون

راستش من ديگه الان به كل يادم رفته آخر بازي رو هم به وسيله ي همون Vulgrim ها جا به جا ميشدم . اون دوستمون كه همين مشكل رو داشت ميتونه كمك كنه ديگه

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
خداییش من باید خیلی وقت پیش این بازی رو تموم میکردم تا اینکه به این قسمت رسیدم و گیر کردم :biggrin1: :-"
واقعا یعنی هیچ کس یادش نیست؟
نوید تو که این تاپیک رو کنترات برداشته بودی حالا که نوبت ما شد یادت نیست ؟:biggrin1::-"

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
خداییش من باید خیلی وقت پیش این بازی رو تموم میکردم تا اینکه به این قسمت رسیدم و گیر کردم :biggrin1: :-"
واقعا یعنی هیچ کس یادش نیست؟
نوید تو که این تاپیک رو کنترات برداشته بودی حالا که نوبت ما شد یادت نیست ؟:biggrin1::-"

نميدونم حالا ميشينم خودم بازي ميكنم ميام بهتون ميگم ديگه اگه خدا قسمت كرد و عمري باقي بود :biggrin1:

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
بروبچ کسی راه حلی واسه این مشکل پیدا نکرد ؟
ممنون میشم یه راهنمائی کنه !
خسته شدیم از بس دور خودمون چرخیدیم !!

sargeras

کاربر سایت
Feb 8, 2008
15
جناب genaveh سلام منم مشکلم عین شما بود تا اینکه بازی رو یک بار دیگه از اول بازی کردم ومتوجه مشکلمون شدم
آقا نوید درست میگفت ما از تمام مناطق دیدن کردیم اما مشکل اینجاست که در اون دو منطقه پیش ولگریم نرفتیم
شما برو اونجایی که با سموئل ملاقات میکنی بعد وقتی میای بیرون برو دست چپ. چند تا درّه جلوته که از اون آبی ها داره که با بالهات میتونی از روش بپری . از اونجا که رد شی دیگه مشکلی نخواهی داشت و راحت میرسی به منطقه The choking grounds که یک تکه اونجاست.تکه بعدی رو هم راحت پیدا خواهی کرد
یا علی

آخرین ویرایش:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام به همه , دوستان گير كردم !

بعد از اينكه ازرائيل ميگه من رو آزاد كن , رفتم اون روبات رو تركوندم بعد اون اشعه هه فعال شد و اون اشعه رو به سمت ازرائيل هدايت كردم , بعد برگشتم پيش ازرائيل ,

, حالا ازرائيل ميگه The beam , redirect the beam !

تا اونجا كه من فهميدم بايد برگردم و اشعه رو دوباره فعال كنم ولي نميدونم چطور اينكار رو بكنم , خودم رو تا اونجايي كه روبات رو هم كشتم رسوندم ولي هيچي به هيچي !

اگه درباره فعال كردن دوباره اشعه درست فكر كردم لطفا بگيد چجوري دوباره فعالش كنم ؟

اگه نه , چي كار كنم ؟

يه سوال ديگه چقدر ديگه از بازي مونده؟

مقسي.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود

من 1ماه بخاطر خراب کردن کنسولم! از ادامه بازی باز موندم !! الان هم نمیتونم راهو پیدا کنم لطفا راهنماییم کنید :

آخرین جایی که بودم مبارزه با straga بود ولی نکشتمش ! نمیدونم چرا سیو نشد !! الان که آخرین سیوو لود میکنم از جلوی ازرایل شروع میشه - جایی که بالای سرم چتا دیوار داره میچرخه- و دیگه نمیتونم راهو پیدا کنم ;)

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
دوستان من اونجا گیرم که یه غولیه شبیه روبات بعد 5 تا هم از این محفظه ها برا زدن اشعه هست!!!! باید چه جوری بکشمش!!!!!
ببخشید اگه بد توضیح دادم.:biggrin1:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
دوستان من اونجا گیرم که یه غولیه شبیه روبات بعد 5 تا هم از این محفظه ها برا زدن اشعه هست!!!! باید چه جوری بکشمش!!!!!
ببخشید اگه بد توضیح دادم.:biggrin1:

نه برادر خوب توضيح دادي , من هم اونجا رو گير كرده بودم كه به حول و قوه god ديشب ساعت 2 ردش كردم و حالا بعدش گير كردم !

بايد فاصلت رو باهاش يكم زياد كني و با اون زنجيره كه داري (اسمش يادم نيست) نشونه بگيري به سمت رباته بعد شليك كني كه باسرعت ميري به سمتش,

بعد با شمشير بهش ضربه بزني , در حين ضربه زدن ميبيني كه زيره صفحه دكمه Bرو نشون ميده , تا B رو ديدي همين طور كه

دستت روي X هست (داري با شمشير بهش ضربه ميزني) بايد B رو بزني , بعد اگه درست عمل كني ميري رو كله رباته و دهنش رو آسفالت ميكني . چند بار بايد تكرار بشه اين كار.

موفق باشي.

--------------------------

يكي هم پيدا بشه ترو مولا جواب پست قبلي مارو تو اين تاپيك بده.

ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر