Darksiders: Wrath of War

Colonel Radec

کاربر سایت
Dec 9, 2009
106
نام
Mael Radec
بعد ار اینکه دهنم مورد عنایت قرار گرفت تونستم Armor خفن بازی رو کامل کنم. یکی از اون 10 تیکه یه جایی که عقل جن هم قط نمیده.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
این Abaddon رو چطوری بزنمش؟ یه راهی بگین که کمتر جونم تموم شه. من هر دفه یکی دو تا از جون هام تموم میشه تا بتونم یه بار بندازمش زمین. یکی کمک کنه لطفاً.

آخرین ویرایش:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
بالاخره تموم شد. نمیدونم با درجه ی سختی آخرش برم دوباره یا نه ( فقط واسه اچیومنتش )؟ چون از ازرائیل به بعد، خیلی بازی رو اعصابم بود ( از بس معما داشت ).

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
اقا کسی میتونه بگه تو کودوم سایت walkthrough این بازی هست که جای همه chest هارو گفته باشه

تویه سایته یوتیوب فک کنم باشه بصورت ویدئو!

این Abaddon رو چطوری بزنمش؟ یه راهی بگین که کمتر جونم تموم شه. من هر دفه یکی دو تا از جون هام تموم میشه تا بتونم یه بار بندازمش زمین. یکی کمک کنه لطفاً.

شما باید وقتی اون خواست بهتون حمله کنه با زدن RB و رفتن به چپ و راست بهش جای خالی بدید !

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
منم بازی رو برای یه ربع بازی کردم ولی خیلی آسون بود.من همون قسمت اول رو روی اخرین درجه سختی رفتم ولی حتی یه دور هم جونم خالی نشد.اون باس فایت اولیش هم خیلی ماست بود
امیدوارم جلو تر زیباتر بشه تا اینجا که خیلی ساده و معمولی بود

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
منم بازی رو برای یه ربع بازی کردم ولی خیلی آسون بود.من همون قسمت اول رو روی اخرین درجه سختی رفتم ولی حتی یه دور هم جونم خالی نشد.اون باس فایت اولیش هم خیلی ماست بود
امیدوارم جلو تر زیباتر بشه تا اینجا که خیلی ساده و معمولی بود
محمد جون شما چون اول بازي قدرتهاي اوليه War رو دارين براي همين يه كم قدرتمند هستين!!
بعد كمي جلوتر كه رفتين و درجاتتون كم شد سخت ميشه!! :biggrin1:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,925
نام
نـــــــویـــــــــد
من tiamat رو کشتم چقدر دیگه از بازی مونده.
از اینجا به بعد زیاد حال نمیکنم خسته کننده شده

تازه بازي شروع شده ! چيه بازي شمارو خسته كرده ؟ اگر از گيم پلي خسته شدي كه خُب ولش كن چون تا آخر بازي همين جوري ميمونه و سبك بازي يوهو عوض نميشه مثلا بشه Racing . اما اگه از كمبود كمبوها و سلاح ها خسته شدي كه خُب اونارو خودت بايد بخري . ميتوني از Vulgrim بخري . در ضمن بازي محيط هاي متنوعي هم داره

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
صد رحمت به بازیه گرشاسب.یعنی یک فاجعه به تمام معنا بود.گرافیک در حد ps1 گیم پلی در حد Atari حرکات در حد میکرو:biggrin1:خیلی افتضاح هست.خاک بر سرشون با این تقلید محضی که از gow کردن.من که دیگه تو این سبک بازی عمرا به جز ng , gow دیگه هیچ بازی ایی نمیخرم

m2

کاربر سایت
Jan 2, 2008
234
نام
میثم
بازیه بسیار خوبی بود و معماهای خوبی هم داشت , 1000 تا گیم اسکورشم گرفتم اگه سوالی بود در خدمتم.

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
صد رحمت به بازیه گرشاسب.یعنی یک فاجعه به تمام معنا بود.گرافیک در حد ps1 گیم پلی در حد Atari حرکات در حد میکروخیلی افتضاح هست.خاک بر سرشون با این تقلید محضی که از gow کردن.من که دیگه تو این سبک بازی عمرا به جز ng , gow دیگه هیچ بازی ایی نمیخرم
شما هم مطمئنا همون اولش رو رفتی و ول کردی و الا معلومه بازی خوبیه.ولی حالا نمیدونم اسکیل شده هست یا نه ولی بازی روی 1080 اجرا میشه و اشتباهشون در ضمینه گرافیک به نظر من همین بوده و بهتر بود 720 میزاشتن و بجاش کیفیت رو بالا میبردن
بازی قشنگیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر