Darksiders II | PC

بنابر اعلام Gameinformer دنباله ی عنوان موفق Darksiders در سال 2012 عذضه خواهد شد و شما اینبار در نقش Death یکی دیگر از 4 سوار آخرالزمانی ظاهر خواهید شد که پا به قلمرویی خواهد گذاشت که War در آن به دام افتاده است تا او را که هنوز هم مقصر وقوع جنگ های پیش از موعد آخرالزمانی است برهاند !

Darksiders II بنابر قول GI یک عنوان عظیم تر وسیع تر با آپگریدها و سلاح های بسیار زیاد خواهد بود .

Darksiders II

ویدیوهای بازی
Making of Last Sermon - Darksiders II Behind-the-Scenes Video

Last Sermon - Darksiders II Live Action Trailer

Last Sermon - Darksiders II Extended Video

تصاویر بازی

شماره اول باز یکه یادتون هست که بعد از حدودا 1 سال از نسخه های کنسولی برای کامپیوتر های خانگی هم منتشر شد و طرفدرهای زیادی را هم برای خود جذب کرد این بار هر 3 نسخه از بازی قرار هست در تاریخ 14aug منتشر شود و دیگر pcگیمر ها همزمان با سایر پلتفرم ها می توانند از شماره دوم بازی لذت ببرد .
این عنوان از خیلی لحاظ شبیه gowهست و با یک گیم پلی و داستان متفاوت ساعت ها شمارا سرگرم کند
اسم شخصیت بازی
death هست وظاهرا بسیار قوی ترو کارامد تر از war(شخصیت شماره 1 بازی) هست و همچنین مجهز به 2 عدد داس بزرگ برای جنگیدن با دشمنان هست برای درک بیشتر توصیه می کنم تریلر های بازی را مشاهده کنید
در مورد گرافیک بازی هم با توجه به ویدیوهای منتشر شده می تونان گفت دارای گرافیک هنری بی نظیری هست و تم کارتونی مانند دارد
همانطور که می دانیم تا الان بازی چندین بار تاخیر خورده ظاهرا تیم سازنده خواسته تمام مشکلات و ایرادات بازی را رفع و یک بازی بدون مشکل را بیرون بدهد که که امیدواریم اینطور باشه
بازی در مرداد ماه منتشر می شود

[h=3]Darksiders II System Requirement[/h]
Minimum System Requirements

* CPU: Intel P4 @ 3GHz or similar AMD
* RAM: 2 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 512 MB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Recommended System Requirements

* CPU: Intel Core 2 Duo 3GHz or similar AMD
* RAM: 4 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 1 GB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Supported Graphics Cards:
Minimum – GeForce GT 220 or Radeon HD 6520G
Recommended – GeForce GTS 240 or Radeon HD 3870

Note: These are the predicted system requirements.
Official will be updated soon.

Recommended: Check for the Latest Driver Updates for Your Graphics and Sound Cards.

سایت بازی

http://www.darksiders.com/

آخرین ویرایش:

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
تو فریم خود بازی هم مشکل داری یا فقط منوهاس ؟
آقا مشکلم حل شد ... ریستارت کردم حل شد! :D
آقا من که دارم کمال لذت رو از بازی می برم ... عالیه .. محشر ... ولی هنوز این شخصیت دث رو نمیتونم هم رده وار قرار بدم! خیلی دوسش دارم ولی وار اصلا ته ابهت بود ... صداگذاریش از بهترین صداگذاری هایی بود که تو یه گیم دیدم ...
بر خلاف بعضی از دوستان که میگن صداگذاری دث خوب نیست ولی به نظر من خیلی عالیه ...
اصلا هرچی میرم جلو بیشتر کیف میده ... >:d

nord

کاربر سایت
Jan 7, 2012
86
سلام بر داداها

این موس ما تو بازی بدجور تیزه تنظیمات موسی هم تو بازی نیست که بخام کم ترش کنم.چه کنم؟
ممنون

سلام
باید بری تو تنظیمات بازی اونجایی که یک شکل مثل دسته بازی هست روی گزینه aim sensitivity اونجا میتونی موس تنظیم کنی.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
سلام بر داداها

این موس ما تو بازی بدجور تیزه تنظیمات موسی هم تو بازی نیست که بخام کم ترش کنم.چه کنم؟
ممنون
چرا هست ...
وارد منوی Option شو. از قسمت Game Option گزینه به نام Aim Senstivity وجود داره که مربوط به سرعت موسه ...

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دوستان من خودم هنوز بازی رو نگرفتم ولی کسایی که بازی کردن سیو نسخه قبلی رو هم ریختن واسش؟؟
آیتم هایی که میده خیلی فرق میکنه؟؟؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
خب منم بازی کردم. باید بگم که نظرم خیلی مساعده!
بازی یه خرده المان های نقش آفرینی داره. میتونی ظاهر Death رو عوض کنی و ازین چیزا. خلاصه اینکه خیلی خوشم اومد

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
سلام این عکسای من رو با بازی خودتون مقایسه کنید...........!!!!!

mehrdad mm

کاربر سایت
Feb 18, 2010
313
سلام منم دارم بازی میکنم 8 تا چپتر جلو رفتم بازی قشنگیه ولی نمیدونم چرا 1اش بیشتر به دلم نشست این مثل 1 برام نبود آهنگشم زیاد خوشم نمیاد ولی بازم یک خوبی هایی داره یک شماره 1 اش نداشت

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
من در این بازی رنگ بندی Original ـو ترجیح میدم ، بیشتر با تـــِـــم بازی همخونی داره

درسته ولی آخه میدونی اون بازیایی که پلتفرمه اصلی شون پی سی نیست خیلی بی روح ورنگه که بنظرم اینم اینطوریه الان من چندتا بازی گذاشتم یه نگاه بنداز مثل AC revolation و fifa 12 و inversion و ..... اصلامن دیگه بدون این نرم افزار نمیتونم بازی کنم باین باضافه رنگ همه چیز به صورت سه بعدی در میاد ...........

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
بزودی قراره یه Patch که شامل تنظیمات گرافیکی و فیکس کردن بریدگی تصاویر و بهبود در کنترل (موش و کیبورد) عرضه بشه . اینجور که تو خبرا خوندم نسخه ی PC آماده ی عرضه به اون شکل نبوده و از طرفی هم THQ نمیخواسته با تمام کاستی های که داشته نسخه ی PC رو به تاخیر بندازه و ترجیح داده PC گیمرها هم همزمان با کنسولی ها بازی رو تجربه کنن و از طریق یه پچ مشکلاتی که وجود داره رو در آینده بر طرف کنه . بعید میدونم تا اون موقع چیزی از اچیومنتهاشم باقی مونده باشه که بخوام دوباره انجامش بدم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر