Darksiders 2 | Xbox 360

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
شماره قبلیش هم حداقل 20 ساعت گیم پلی داشت(اپوکالیپس) با کالکتبل جمع کردن و ... میشد 26ساعت.

سختی بازی رو بیشتر نکردن؟
چرا اتفاقا بعضی جاها یک دفعه 20 نفر می‌ریزن سرت اینارو که داری با بدبختی می‌زنی 2 تا گنده هم میان که دیگه اشکت در میاد:D
ولی خب با جادو ها و قدرت هایی که داری می‌تونی همه رو بزنی!
در کل از نسخه قبلی سخت تر شده:D

masood1991

کاربر سایت
Aug 1, 2011
69
نام
masud
که با ماموریت های فرعیش میشه 30 ساعت طبق گفته ی سازندگان بازی البته

داداش شرمنده اگه سوالم ناشیانس ی کم:dولی این بازی ماموریت فرعیش چیجوریه سبکش مث sleeping dogzیاgtaک نیس...:d
من ی ساعتشو بازی کردم تا الان بهش نمیخوره ماموریت فرعی داشته باشه فک کردم بخاطر همون ی هدف اومده زمین!!!:p
اِهِن اوهون اَخخخ توففف:d

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
راهنمایی کنید:
:D
اول بازی تقریبا که یک گوی رو میزاریم داخل یک گودی :D و بعدی یه چوب از دیوار در میاد میری بالا فقط یک صندوق هست و یک مجسمه.
قبل از اونجا هم یک کلید به دست میاریم که بنفش هست.

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
وقنی گبم پلی عالیه گرافیک چه اهمیتی داره؟؟
وقتی گرافیک داغونه گیم پلی چه اهمیتی داره؟؟:d
این حرفت منطقی نیست .
به نظرم مشکلاتی که توی شماره قبل بود و اینجا برطرف شده فقط افت فریم و کمبود کمبوهاس.
شاید گرافیک ار نسخه ی اول بهتر باشه ولی بازم خیلی خیلی توی ذوق میزنه

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
راهنمایی کنید:
:D
اول بازی تقریبا که یک گوی رو میزاریم داخل یک گودی :D و بعدی یه چوب از دیوار در میاد میری بالا فقط یک صندوق هست و یک مجسمه.
قبل از اونجا هم یک کلید به دست میاریم که بنفش هست.

اونجا که رفتی بالا، به جای سمت راست که میره پیش اون مجسمه هه، برو سمت چپ و ادامه...

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
دوستان:d دو تازه چیز:d
پس بازی و seson(:d( پس بازی اومد من جفتشو گرفتم:d اولی اون کروسبل رو باز میکنه سیزن پس هم تا این جا یک ست اسلحه و ارمور بی مصرف میده:d
دومین مسائله:d از کاراکتر هاتون مشخصات بزارید ببینیم مال کی شاخ تره:d

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
دوستان من هرچی بازی رو میرم و کاراکتر ها رو میبینم یاد World Of Warcraft یا همون wow خودمون میفتم ربطی به هم ندارن Blizzard تو طراحی این بازی یواشکی دستی نداشته؟؟؟
D:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بازی امروز به دستم رسید ،
به نظرم نسبت به نسخه قبلی حماسی تر شده و حداقل اینه که مثل نسخه قبل تو محیط شهری شروع نمیشه .
موسیقی بازی خیلی خوبه ولی گرافیک مثل شماره قبلی داغونه . بازی از نظر گرافیکی انگار برای سه چهار ساله قبله ولی بازم روی هم رفته عنوان خوبی هست .

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
گیم پلی بازی بی نظیره و موسیقی هم شاهکاریه در نوع خودش، و فقط میمونه گرافیک که از این لحاظ رقیب خوبی برای Devil may cry HD عه :d

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
بازی گرافیکش یه جوری شده...گرافیک شماره اول بهتر بود...نمیدونم چرا بعضی جاهاش برای من گیر میکنه نمیدونم برای شما هم اینطوری هست یا نه

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام بعد از اینکه یه چیز رو چرخوندیم دو تا از ستون ها میرن بالا بعد از اون باید کجا برم؟؟

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
به نظرم گرافیک بازی اونقدرم بد نیست حداقل از لحاظ هنری بینظیره طراحی کاراکترا طراحی محیطا طراحی دشمنا و.......با اینکه از لحاظ تکنیکی خیلی قوی نیست اما از لحاظ هنری بینظیره یعنی ترکیب همین گرافیک هنری با موزیک خارق العاده ی بازی واقعا آدمو جادو میکنه محیطای بازیم واقعا متنوع کار شدن و همین ارزش گرافیک بازیرو بالاتر میبره ضمنا محیطای بازی واقعا بزرگن و اینم خودش باز یه نکته ی مثبت دیگست و شاید دست سازنده هارو بسته باشه نورپردازی بازی خوبه و رنگای متنوعی که تو جا جای بازی دیده میشه که چشمای آدمو نوازش میده در کل بازی هرچقدرم از لحاظ تکنیکی ضعیف کار شده باشه انقدر از لحاظ هنری غنیه که واقعا ضعف تکنیکیش به چشم نمیاد من که به شدت دارم از گرافیکش لذت میبرم
از گرافیک که بگذریم واقعا دیوونه ی گیم پلی شدم چه قدر یه بازی میتونه سرگرم کننده باشه هر مرحله یه قابلیت جدید معرفی هر ساعت که میگذره یه المان جدید معرفی میشه یه جا گوی هارو معرفی میکنه یه جا اون توپای انفجاری که تو نسخه ی قبل بودن یه جا تفنگ یه جا اون ماشینایی که حرکت میکنن یه جا با یه میکر همراه میشیم و خلاصه هر لحظه گیم پلی یه چیزی رو میکنه کاری ندارم این المانا قبلا تو بازی بوده یا نه مهم اینکه سازنده ها به زیباترین شکل ممکن ازین قابلیتا استفاده کردن گیم پلی به شکل وحشتناکی روون از آب در اومده بازی واقعا آدمو سرگرم میکنه کمتر بازی تو این نسل برای من اینجوری بوده اصلا نمیتونم از پاش بلند شم مبارزات بازیم کم کم سخت میشن و شاید اوایل چندان چالش برانگیز نباشن اما بعدا بهتر میشه
فقط دو تا ایرادی که تا اینجا واقعا منو اذیت کرده یکیش شلوغی بیش از حد مبارزات که واقعا بعضی مواقع نمیتونم چیزی ببینم یکیم واسه وقتیه که میخوای تو بازی آیتمیو خرید و فروش کنی چون رنگ پس زمینه تو اون قسمت سیاهه و بعضی مواقع نمیشه فهمید چه آیتمیرو میفروشی یا میخری برای خود من این بزرگترین ایراد بازیه غیر از این واقعا ایراد دیگه ای ندیدم
از لحاظ داستانیم به نظرم نسخه ی قبل قویتر بود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر