Darksiders 2 | Xbox 360

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
دوستان من یه جایی گیر کردم.

بعد از اینکه غول اول بازی میکشی به یه جای بزرگ که 4 تا ستون هستند که یه پرنده بالای ستون ها پرواز میکنه میرسی یکم جلوتر بالای پله ها یه صندلی هست اونجا باید چی کار کنیم هیچ جایی هم تو نقشه نشون نمیده وقتی وارد اونجا شدم هیچ دمویی هم نشون نداد الان باید من باید چی کار کنم؟
دوستان کسی نیست کمک کنه؟

a2x

کاربر سایت
Nov 19, 2008
9
کمک

سلام قسمتی از بازی هست که بعد از عبور از چندین در میرسیم به جایی که باید از پله ها پایین بریم در سمت شمال غرب یک کوه اتش فشان هست که گدازه هاش روی زمین میریزن و روبه رو ما یک قسمت هست که میله ازش اومده بالا در سمت راست یکی از این سنگ ها هست که باید داخل یک حفره قرار داده بشه و در سمت چپ یک سنگ هست که با چند میله میشه از کنارش وارد شد من الان سنگ اول رو ازاد میکنم همونی که در سمت راست قرار داره ولی سنگ سمت چپ رو نمیتونم یعنی از سوراخ کنارش وارد میشم اما نمیتونم سنگ رو از اون سوراخ بیرون ببرم
میشه راهنمایی کنین ؟

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
کسی achievment guide. بازی رو سراغ نداره؟!حوصله ندارم دوباره برم تا چیزای مخفیشو پیدا کنم :D

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دوستان کسی نیست کمک کنه؟
اگه درست فهمیده باشم کجا رو میگی، باید با یکی از اون Old One ها (همون آدم گنده ها:D ) صحبت کنی، در رو واست باز میکنه
سلام قسمتی از بازی هست که بعد از عبور از چندین در میرسیم به جایی که باید از پله ها پایین بریم در سمت شمال غرب یک کوه اتش فشان هست که گدازه هاش روی زمین میریزن و روبه رو ما یک قسمت هست که میله ازش اومده بالا در سمت راست یکی از این سنگ ها هست که باید داخل یک حفره قرار داده بشه و در سمت چپ یک سنگ هست که با چند میله میشه از کنارش وارد شد من الان سنگ اول رو ازاد میکنم همونی که در سمت راست قرار داره ولی سنگ سمت چپ رو نمیتونم یعنی از سوراخ کنارش وارد میشم اما نمیتونم سنگ رو از اون سوراخ بیرون ببرم
میشه راهنمایی کنین ؟
اول اون گوی رو بزار تو حفره جلوی همون دری که اونیکی گوی توشه، در باز میشه. بعد این دو تا گوی رو بزار تو حفره های دو طرف اون دروازه بزرگه که پشتش جعبه هست

masood1991

کاربر سایت
Aug 1, 2011
69
نام
masud
سلام دوستان
بنظرم بازی شباهت خیلی زیادی با gowداره ...اون 2تا داس ک از اول داره اصلا مناسب نیست من از اون چکشه همیشه استفاده میکنم(hammer)
ی سوال داشتم: حدود ی ساعت بعد از شروع بازی ب ی پیرمرد جادوگری میرسیم...اون خودشوwar میکنه و deathمیکشدش...من تعجب کردم هدف deathاینه ک warرو نجات بده چطور الان کشتش؟
اینکهwarرو کشتین ربطی بwarواقعی نداشت یعنی پیره مرده بودش؟
این بخش از داستان رو اگه توضیح بدید ممنون میشم البته توspoiler

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان
بنظرم بازی شباهت خیلی زیادی با gowداره ...اون 2تا داس ک از اول داره اصلا مناسب نیست من از اون چکشه همیشه استفاده میکنم(hammer)
ی سوال داشتم: حدود ی ساعت بعد از شروع بازی ب ی پیرمرد جادوگری میرسیم...اون خودشوwar میکنه و deathمیکشدش...من تعجب کردم هدف deathاینه ک warرو نجات بده چطور الان کشتش؟
اینکهwarرو کشتین ربطی بwarواقعی نداشت یعنی پیره مرده بودش؟
این بخش از داستان رو اگه توضیح بدید ممنون میشم البته توspoiler
ببین عزیز اون پیرمرد به ما گفت برای نجات War ابتدا نیاز داری که به Tree Of Life برسی و باید خودش یک دریچه برای ما باز می‌کرد ولی این کار رو نکرد و گفت تا وقتی زندس این کار رو نمی‌کنه و بعد خودش رو به شمل War در آورد (War واقعی نبود فقط شبیه سازی کرده بود) و ما هم شکستش دادیم و به دنیایی که Tree Of Life هست، رفتیم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بچه ها بازی چند ساعت گیم پلی داره؟
یعنی فردا استارت بزن کی تمومش می کنم؟
:biggrin1:
داداش گویا همه بازی هارو میخوای از فردا استارت بزنی:d sleeping dogs میگم
این بازی هم 20 ساعت گیم پلی داره که با ماموریت های فرعیش میشه 30 ساعت طبق گفته ی سازندگان بازی البته

---------- نوشته در 05:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:48 PM ارسال شده بود ----------

این که گرافیکش خیلی داغونه !!!
خورد تو برجکم! خیلی داغونه مثل شماره اوله!
گرافیکش که خوبه دیگه و از شماره یک هم خیلی بهتر شده

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
داداش گویا همه بازی هارو میخوای از فردا استارت بزنی:d sleeping dogs میگم
این بازی هم 20 ساعت گیم پلی داره که با ماموریت های فرعیش میشه 30 ساعت طبق گفته ی سازندگان بازی البته
یا امامزاده بیژن:|
ولش کن همون اسلیپینگ داگز رو استارت میزنم:D

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,695
نام
امیر
شماره قبلیش هم حداقل 20 ساعت گیم پلی داشت(اپوکالیپس) با کالکتبل جمع کردن و ... میشد 26ساعت.

سختی بازی رو بیشتر نکردن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر