Darkest Dungeon

2627135-darkest-dungeon-logo-black.png

Title: Darkest Dungeon
Genre: Indie, RPG, Strategy, Early Access
Developer: Red Hook Studios
Publisher: Red Hook Studios
Release Date: Feb 3, 2015

همانطور که میبینید ژانر بازی اکشن RPG بصورت رندوم هست یعنی بصورت اتفاقی کارکتر انتخاب میشه و شما فقط باید مهارت مورد نظر برای انحامش رو انتخاب کنید.
بازی از انجایی شروع میشود که زیره یه شهر قدیمی دالان هایی پیدا میشه و هیولاها میان بیرون و شهر رو نابود میکنن و کارکترهای ما میان برای نجات شهر.
این بازی یکی از سخت گیر ترین قوانین رو داره : کارکترتون بمیره کلا از بازی حذف میشه
در طول بازی با شخصیت های جدید مواجه میشید که بعضیاشون همراهتون میان
چند ویژگی بازی :
دارای المان ناامیدی هست و اگه تو جنگ ها شکست بخورید کارکتر ناامید میشه تا به مرز دیوانگی میرسه البته با شخصیت های دیگه میتونید درمانش کنید
در هر مرحله 4 نفر کارکتر میتونید انتخاب کنید و همچنین وسایل مورد نیازتون رو قبل از ترک کردن کمپ
هر کارکتر دو جا برای لباس و اسحله داره و دو جا برای rune
تمام نقشه ها و دشمنان بصورت رندوم یا اتفاقی هست
یکی از جالبترین وژگی هاش مشعل هست به این صورت که در طول راه باید مشعل رو روشن نگه دارید تا کارکتر بتونه ببینه و هرچه مشعل کم نور تر باشه ترس کارکتر بیشتر میشه و ضعیف تر میشه
این بازی بسیار نکته های ریز داره و اگه در متااسکور به نمره های عالیش نگاه کنید کنید میبینید با کم بازی ای طرف نیستید

این هم مثله بازی قبلی که معرفی کردم ( this war of mine ) فوق العاده هست این دفعه توصیه نمیکنم بلکه میگم حتما این بازیو امتحان کنید دیگه دلتون نمیخواد بیایید بیرون ازش

بازی هم اکنون بصورت Early Access هست اگه کسی خواست بگه لینک دانلود با اخرین ورژنش یعنی 7537 با حجم 800 مگ رو بهش بدم

تصاویر با توضیحات :

صفحه لول اپ کارکترها

uovylc9hyaf33nvpw58j.jpg

محیط جنگی :

iu0qj6lc61ghmn4auty8.jpg

کمپ بین راه برای تجدید قوا

i1yj0yyki6s6d3uvcdg4.jpg

محیط روستایی :

alcyb2j3uz0ayqcool5z.jpg

و دیوانگی :

q952sp7k16abgb0v5364.jpg

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
[MENTION=33112]naruto22[/MENTION]
معرفی قشنگ و جذابی بود. ممنون
اگه میشه لینکش رو برام پیام کن

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
ولی اونچه معلومه وقتی ارلی اکسس باشه یعنی نزدیکه تا رلیز کامل . منکه با همین ورژن دارم حال میکنم

نه اینطوریا هم نیست. من هم اول فکر میکردم همینطوریه ولی الان بازیهایی هستن که یکی دو سالیه E.A هستن ولی هنوز نسخه ی نهاییشون منتشر نشده. مثال بارزش اینه -> Prison Architect

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
نه اینطوریا هم نیست. من هم اول فکر میکردم همینطوریه ولی الان بازیهایی هستن که یکی دو سالیه E.A هستن ولی هنوز نسخه ی نهاییشون منتشر نشده. مثال بارزش اینه -> Prison Architect

اگه اینطوری باشه ضده حاله که همین دیروز ورژن جدیدش اومد دوباره بدیشم اینکه نمیشه سیو انتقال داد باس دوباره از اول بری .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر