Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
که چی بشه؟؟؟:|

شما وقتی به آخر رسیدی روحت قدرتمندتر شده .... روح خودت رو فدا کردی که Age of Fire ادامه پیدا کنه و Curse of The Unead برای مدتی از بین بره تا وقتی که یکی دیگه بیاد و دوباره آتش رو زنده نگه داره ....
می تونستی آتش رو شعله ور نکنی و پایان دوم بازی رو ببینی که تو اون شما Lord of darkness میشی و آتش به کلی خاموش میشه ( تا وقتی که یه Chosen Undead دیگه بیاد و آتش رو روشن کنه ....)

Ehsanex

کاربر سایت
Apr 8, 2014
39
سوال 1 :
دوستان کسی میدونه چه جوری میشه Gwynever Talisman رو بدست آورد ؟! :-/
اصلا میشه ؟!
توی این سایت میتونین همه چی رو راجبه Darksouls پیدا کنید
http://darksouls.wiki.fextralife.com
اینم جایی که من فهمیدم Gwynever هم talisman داره !
http://darksouls.wiki.fextralife.com...e%27s+Talisman

موقعی که این سایتو خوب گشتمو نگاه کردم فهمیدم که 50% آیتم ها رو نگرفتم !:d

کسی تا حالا با این یک دستی جنگیده ؟!
58 تا str میخواد !!:d
smoughs_hammer_1.png
http://darksouls.wiki.fextralife.com/Smough's+Hammer
سوال 2 :
کسی اینو گرفته ؟!
moonlight_greatsword.png
http://darksouls.wiki.fextralife.com/Moonlight+Greatsword
من از این نوشته انگلیسی یه چیزایی فهمیدم.
چیزی که من فهمیدم اینه که باید با یه soul spear بزنی به دمه Seath ! حتما باید با 500 تا dmg از soul spear بمیره تا اینو بده.درسته ؟!
Acquired from:

• Acquired by cutting off Seath the Scaleless' tail.
  • Player must cut the middle tail off, you must hit the end of the tail for the tail to come off. The best way to do this is to make sure you are as light enough to run quickly. Run over and stand by the crystal you need to destroy in order to damage him at the start of the fight, and wait for him to shuffle over and do a breath attack. His attack will take a few seconds, then shatter the crystal which will stun him giving you plenty of time to chop or Soul Spear his tail off. The tail should fall off after about 500 damage and after patch 1.05 it gets directly transfered into your inventory, so there no longer is the possibility of losing the weapon for the playthrough, when cutting Seath's tail, while it's tip containing the weapon is inside the wall. You acquire the weapon, even without finishing off Seath.
اگه راهش همینه برم امتحان کنم اگه نیست کمک کنید !
کلا من فعلا تو کفه گرفتنه اینام :
(دم قطع کردن خیلی سخته ! :|)
channelers_trident.png
dragon_king_greataxe.png
dragon_greatsword.png
Obsidian%20Greatsword.png
Drake_Sword.png
Wrath_of_the_Gods.png
Sunlight_Spear.png

البته آخریرو میدونم چه جوری بدست بیارم. soul of gwyn رو میخاد با 50 تا faith .:| بینه دو راهیم که اینو بگیرم یا شمشیر Gwyn رو !

آخرین ویرایش:

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
خب من هم بلاخره تونستم این ابر شاهکار قرن رو تموم کنم :x
کلا این بازی علاوه بر سختی زیادش بعضا مراحل گنگ و پیچیده ای هم داره که بدون راهنما نمیشه ردشون کرد
ولی درست جایی که انتظارشو نداشتم بازی تموم شد و نتوستم DLC ها رو برم :d

الان چند تا سوال داشتم:
قویترین زره و شمشیر توی بازی چیه و از کجا میشه پیداشون کرد؟
پایان دوم بازی رو چجوری میشه دید؟ من آخرش اون آتیشو شعله ور کردم و نتونستم پایان دومو ببینم
توی +New هم DLC ها سختر میشه یا مثل قبله؟

آخرین ویرایش:

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,353
نام
محمدرضا
دوستان من تازه دارک سولز رو نصب کردم و تازه شروع کردم احساس میکنم کاراکتر بازی خیلی کند حرکت میکنه و کنترلش خیلی سخت هست اصلا نمیتونم کنترلش کنم از 10 تا ضربه که میزنم 5 تا سایه طرف رو میزنم ، بازی مشکل داره ؟
جلوتر که رفتم از دست اون اژدها فرار کردم رفتم از پله ها بالا ، رسیدم به یک سرباز اسکلتی که هر چی میزنمش ، نمیتونم بکشمش کلا خیلی تازه کارم:d یه ذره توضیح بدین تا ادامه بدم

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
دوستان من تازه دارک سولز رو نصب کردم و تازه شروع کردم احساس میکنم کاراکتر بازی خیلی کند حرکت میکنه و کنترلش خیلی سخت هست اصلا نمیتونم کنترلش کنم از 10 تا ضربه که میزنم 5 تا سایه طرف رو میزنم ، بازی مشکل داره ؟
جلوتر که رفتم از دست اون اژدها فرار کردم رفتم از پله ها بالا ، رسیدم به یک سرباز اسکلتی که هر چی میزنمش ، نمیتونم بکشمش کلا خیلی تازه کارم:d یه ذره توضیح بدین تا ادامه بدم

اگه احساس میکنی انیمیشن ها خیلی کنده مشکل از پورت بد بازی هست ... از DSFIX استفاده میکنی؟؟
غکس بذار ببینیم کدوم سرباز رو میگی...

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
دوستان من تازه دارک سولز رو نصب کردم و تازه شروع کردم احساس میکنم کاراکتر بازی خیلی کند حرکت میکنه و کنترلش خیلی سخت هستاز اصلا نمیتونم کنترلش کنم از 10 تا ضربه که میزنم 5 تا سایه طرف رو میزنم ، بازی مشکل داره ؟
والا سرباز اسكلتي دونا داريم يكي تو new London Ruis يكي تو اندد برج كه تو اندد برج خيلي ضعيفن ، فك كنم شما سرباز gwyn رو ميگيرن كه بالآي برجه اگر اون رو ميگين أون رو فقط بأيد از پشت كانتر آتك بزني بهش با اين لول ، مشكل كاركتر هم شما ds2 رو بازي كنين چي ميگين كه داره ميميره از كندي

- - -ویرایش - - -

شما وقتی به آخر رسیدی روحت قدرتمندتر شده .... روح خودت رو فدا کردی که Age of Fire ادامه پیدا کنه و Curse of The Unead برای مدتی از بین بره تا وقتی که یکی دیگه بیاد و دوباره آتش رو زنده نگه داره ....
می تونستی آتش رو شعله ور نکنی و پایان دوم بازی رو ببینی که تو اون شما Lord of darkness میشی و آتش به کلی خاموش میشه ( تا وقتی که یه Chosen Undead دیگه بیاد و آتش رو روشن کنه ....)

بله نظر ايشون درسته اما فقتي شما lord of darkness ميشي كس ديگه اي ميتونه دوباره اين كارو بكنه؟

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
دوستان من بازی رو تازه شروع کردمه، کلاس Cleric ورداشتم
نمیدونم چرا اینقدر تصویر بی کیفیته!؟ تار و پر از لگ و افت فریم های مسخره
دوربین هم خیلی بده، آدم سر درد میگیره از بس تکون میخوره
موسم که همش از این طرف صفحه میره اونور و بلعکس :d

موقعی که DSII بازی میکردم کلاس مورد علاقم Knight بود ولی حالا میخوام روند و عوض کنم و از ترکیب سلاح و جادو استفاده کنم
این کلاسی که برداشتم چجوریاس؟ تو سایتای خارجی میگشتم بعضیا میگفتن بهتره واسه جادو Bandit وردارید
میخوام هم جادوی قوی بزنم هم Melee خوبی داشته باشم
کدوم کلاسو پیشنهاد میکنید برای Miracle !؟ و اینکه تو زمینه جادو کدوم قابلیتها رو باید پیشرفت داد؟

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی

موقعی که DSII بازی میکردم کلاس مورد علاقم Knight بود ولی حالا میخوام روند و عوض کنم و از ترکیب سلاح و جادو استفاده کنم
این کلاسی که برداشتم چجوریاس؟ تو سایتای خارجی میگشتم بعضیا میگفتن بهتره واسه جادو Bandit وردارید
کدوم کلاسو پیشنهاد میکنید برای Miracle !؟ و اینکه تو زمینه جادو کدوم قابلیتها رو باید پیشرفت داد؟
درود،بهترين كلاس يا bandit يا soccer در اين بازي بعد بله ديگه بازي قديميه ولي عادت ميكني يه خبر توپ بازي iron souls كه ادامه darksouls هست تو راههه

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130

سلام... بله بازی بد پورت شده ... شما می تونی از dsfix استفاده کنی که هم موس رو از صفحه حذف می کنه و هم کیفیت تصویر و افت فریم رو یه ذره بهتر می که ....
شما با هر کلاسی می تونی شروع کنی ولی اگه می خوای از Miracle ها زودتر استفاده کنی Cleric بردار ... این سایت هم چنتا Build معرفی کرده :

http://darksouls.wiki.fextralife.com/PvE+Builds+(player+vs.+engine)

- - -ویرایش - - -

يه خبر توپ بازي iron souls كه ادامه darksouls هست تو راههه

منبع ؟؟؟؟.. ادامه Dark souls که میشه Dark Souls 3 !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر