Dark Souls | Xbox 360

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
کامل توضیح دادی واقعا ممنون ولی با سپرهای کوچیک اصلا نمیشه ضربه زد.درست میگم؟
بازم weapon load رو نفهمیدم
من مثلا 20 کیلو میشه وزنه وسایل مصرفیم ولی خیلی سریع هستم ولی وقتی میشه 31 خیلی کندتر میشم درحالی که میتونم 80کیلو وسایل داشته باشم.
سریعترین سلاح که قدرت خوبی هم داره کدومه بنظر شما؟
الان من تازه زنگ دوم رو زدم و میخوام برم داخله اون دری که باز شد،خیلی مونده تا بازی تموم شه؟:d

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,382
بله الان یادم اومد که با سپر های کوچک یا به عبارت بهتر دارای قابلیت parry مثل knight shield نمیشه به دشمن ضربه زد با این سپر ها میشه parry کرد به این معنی که وقتی دشمن قصد ضربه زدن به شما کرد شما LB یا LT رو میزدی اگه به موقع میزدی که البته این به موقع زدنش کاری بس سخته و من یه بارم نتونستم انجامش بدم این کار باعث میشد سپرت ضربه ی دشمن رو به یه طرف دیگه منحرف کنه و شما هم با اسلحه ات رو دشمن fatality اجرا کنی دیدی میری پشت دشمنا بعضی وقت ها روشون fatality اجرا میکنه اینم همونه فقط با سپرت باید parry کنی و fatality هم از جلو به دشمن وارد میکنی یه کلیسا تو بازی هست که رو سقفش زنگ اول قرار داره یه دشمنای شمشیر زنی هستن که سپر دایره ای دارن اونا خیلی خوب رو بازیباز parry اجرا میکنن حالا نمیدونم رو تو هم parry زدن یا نه در مورد weapon load هم فکر کنم الان منظور شما رو فهمیدم فکر کنم منظور شما در واقع equip load هستش ببین دوست عزیز شما یه equip load داری که با یه عدد بیان میشه و این عدد رو با انگشت کردن انگشتر havel میتونی دو برابرش کنی و اون انگشتره زردی که یه بار تو دستت کنی دیگه نمیتونی از دستت در بیاری هم stamina و هم جون و هم به میزان تقریبا کمی فکر کنم ده واحد equip load تون رو بالا میبره یه گزینه هم تو اپگرید هایی که میتونید رو کاراکترتون بکنید هست که الان اسمش یادم نیست خواستی برو همه ی گزینه های اپگرید کاراکتر رو بنویس تا بهت بگم کدوم یکی هست این گزینه به ازای هر واحد ارتقا هم یه کوچولو stamina ت رو بالا میبره و هم یه کیلو یا به عبارتی یه واحد به equip load ت اضافه میکنه stamina که میدونی چیه قابلیتی که تا تموم نشده میتونی بدویی و با سلاحت ضربه بزنی و با سپرت ضربه ها رو دفع کنی اما equip load ببین مثلا شما equip load ت 80 واحد یا کیلو هست اگه مجموع وزن زره و اسلحه هایی که دست گرفتی و پوشیدی از 80 واحد بیشتر بشه شما نمیتونی بدویی و مثل یه ادم اهنی فقط میتونی راه بری و اگر مجموع وزن زره و اسلحه هات بین 40 تا 80 باشه یعنی کمتر از حداکثر میزان equip load ولی بیشتر از 50 درصد equip load میتونی بدویی ولی با سرعت کم اگه وزنت بین 25 درصد تا 50 درصد equip load باشه تندتر میتونی بدویی و اگه وزنت کمتر از 25 درصد ظرفیت equip load ت باشه به سریع ترین سرعت ممکن میرسی بعضی از باس ها مثل gaping dragon توی depth راز پیروزی برشون سری بودن هست نه قوی بودن الانم بله شما باید بری داخل اون دری که باز شده یا به عبارتی senfortress که اونجا خوب ازت پذیرایی میکنن یه توصیه اینکه تو senfortress سعی کن به سمت بالا حرکت کنی نه پایین با اون غول ها که پایین هم هستن تو غیر ها هم فعلا کاری نداشته باش بذار هر وقت قوی تر شدی بری باهاشون بجنگی به هر صندوقی هم که رسیدی یه ضربه بهش بزن و بعد بازش کن این یکی رو خیلی حواست بهش باشه از senfortress به عنوان جهنم یاد میکنن که به بهشت یعنی anorlondo ختم میشه پر از تله هست هر چند در عوض باسش تقریبا راحته سلاح خوب هم این به میزان equip load و strength و شیوه ی نبرد بازیکن بستگی داره ولی من اغلبا اون زمانا که بازی میکردم strength رو تا بیشتر از 30 میبردم و از black knight hallberd استفاده میکردم سنگینه نسبتا ولی سرعتش تقریبا بالاست و دمیج بالایی هم ایجاد میکنه مخصوصا اگه اپگریدش کرده باشی سلاح های خوب دیگه ای هم هستن مثل dragon tooth و artorias sword یا zwindeline که اونا هم خوبن و دمیج بالایی دارن ولی عمدتا سنگین و کند هستن ولی سلاح خوب رو بیشتر نحوه ی جنگیدن بازیکن تعریف میکنه مثلا من خودم اگه دوباره بتونم بازی کنم سعی میکنم به هر قیمتی شده equip load م رو زیر 25 درصد میکنم حتی اگه مجبور باشم با باس های قوی با یه اسلحه ی ضعیف مثل drake sword بجنگم و یه انگشتر مخصوص که جاخالی دادن ها رو سریع تر میکنه دیگه از سپر هم بی نیاز میشم و به جاش اسلحم رو دو دستی میگیرم تا دمیج بیشتری وارد کنم دقیقا مثل یه نینجا یا orenstine این یارو orenstine هم در اینده در انورلوندو به خدمتش میرسید همین طوره یعنی سریع و بیباک سپر هم نداره و اسلحش رو که یه نیزه هست دو دستی گرفته 70 درصد بازی هم مونده .

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
ممنون از توضیحات کاملو کاربردیت:x
خیلی هم سخت نیست باید تمرین کنی و باید دقت کنی ضربه ی طرف کی فرود میاد.
اینقدا هم که فکر میکنید تازه کار نیستم نقش آفرینی زیاد بازی میکنم معمولا ولی خب این بازی با اتو سیوش خیلی کارو سخت کرده.
بنظرت اشتباه میکنم از black knight sword استفاده میکنم؟
شما بازی رو تموم کردید؟کاش میشد یه آی دی ازتون داشتم تا سوالای کوچیکمو ازتون میپرسیدم.

ممنون

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,382
سوالات رو بپرس دوست عزیز راحت باش خواستی بهم pm بده تو همین سایت من اهل yahoo massenger این جور چیزا نیستم کسی هم که اینجا نیست در مورد اسلحه هم من black knight hallbered و اون اسلحه های دیگه ای که بهت معرفی کردم رو بیشتر میپسندم ولی black knight sword هم اسلحه ی خوبیه به خصوص اگر اپگریدش کنی من بازی رو زیاد بازی کردم و چند بار تا نزدیک اخراش رفتم ولی فقط یه بار تمومش کردم dlc رو هم کلا تا حالا واردش نشدم و امتحانش نکردم .

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
سوالات رو بپرس دوست عزیز راحت باش خواستی بهم pm بده تو همین سایت من اهل yahoo massenger این جور چیزا نیستم کسی هم که اینجا نیست در مورد اسلحه هم من black knight hallbered و اون اسلحه های دیگه ای که بهت معرفی کردم رو بیشتر میپسندم ولی black knight sword هم اسلحه ی خوبیه به خصوص اگر اپگریدش کنی من بازی رو زیاد بازی کردم و چند بار تا نزدیک اخراش رفتم ولی فقط یه بار تمومش کردم dlc رو هم کلا تا حالا واردش نشدم و امتحانش نکردم .

خیلی اشتباه کردی رفیق :d
حتما برو dlc رو بزن که پشیمونی نداره ...
تجربه مبارزه با ارتوریاس بهترین مبارزه کل بازیت میشه, مخصوصا با یه لول متوسط ...

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,382
اقا دلم رو اتیش نزن تو رو خدا فک کردی دست خودم هست دستگاهم که یه ps3 40 گیگ مدل fat بود 6 ماه پیش پس از دو سال کار کردن در عین ناباوری چراغ زرد داد و سوخت یه خط روش ننداخته بودم و روزی حداکثر 1.5 ساعت بیشتر باهاش بازی نمیکردم بعد میان میگن که ps3 کیفیتش بهتر از x360 هست تازه این دومین ps3 م بود که سوخت قبلا هم داییم یدونه ps3 40 گیگ برام سوغاتی اورده بود اون هم سوخت در عرض 5 ماه در مورد سری اول های ps3 و x360 فقط میتونم بگم اشغال خوده بنده یدونه x360 ریجین pal uk دارم با برد جسپر تا حالا اخ نگفته فقط درایورش الان خرابه و من با اونم نمیتونم بازی کنم البته پولش را دارم که ببرم بدم درستش کنن ولی اصلا حال و حوصله ی رایت بازی هاش رو ندارم برای همین یه گوشه افتاده بازی های ps3 رو من الان دارم دانلود میکنم همون روزی هم dark souls 2 اومد از سایت top2download شماره دومش را دانلود کردم گذاشتم برای روز مبادا الانم دارم پول هام رو جمع میکنم یه ps3 super slim ریجین 1 با برد کبری بگیرم و اولین بازی هایی هم که توش میکنم metal gear solid ground zero و gta 5 و dark souls 2 و dark souls 1 dlc و demon souls و metal gear solid phantom pain هستش وای انقدر دوست دارم dark souls 1 رو با اون شخصیتی که دو تا پست بالاتر توضیح دادم یه بار دیگه امتحان کنم یه شخصیت سریع بدون نیاز به سپر مثل یه نینجا در اخر هم بذارید یه نصیحت به دوستانی که این پست رو میخونن بکنم اقاجون کنسول بازی سری های اول رو نخرید مخصوصا اگه در ایرانید اگه کنسول هک نشده بازم دور خریدش یه خط قرمز بکشید مگر اینکه کلا اوریج باز باشید و کنسول هم ریجین 1 یا uc که برای امریکا و کانادا در اصل هستش یا ریجین 2 یا pal uk که برای انگلیس و فرانسه هست بخرید و ریجین 2 امارات یا چین رو اصلا نخرید که همه ی دستگاه های اونجا به نظر من refer هستند الان من بدبخت تو این خونه فقط یه کامپیتر laptop برام مونده که بازی مکس پین 1 هم توش اجرا میکنم داغ میکنه و خاموش میشه یه زمانی کی بودیم و چی شدیم الان قیافم دقیقا شبیه hollow هست واقعا maselo جان فکر میکردی اگه من میتونستم dark souls 2 و dark souls 1 dlc رو بازی کنم میاومدم اینجا پست های ده خطی مینوشتم ؟ در اخر هم به امید دیدار artorias و manus و queen nashandra و king vendrick و dragon kalamete و... .

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
dlc رو چجوری باید بازی کرد؟
من de edition رو دارم ولی نمدونم چجوری ازش استفاده کنم.
Aperture عزیز ک اسمتم نمدونم:dps3 بنظر من بهتره از هر لحاظ xbox کلا درایوراش مشکل داره فک کنم با 5تومنم حل شه مشکلش.
راستی میتونی روش رایت cd burner max رو بهم یاد بدی اگه حالشو داری؟
ایشالا زودتر بری بچسبی به Dark soul ِت حالشو ببری ولی اینجام بیای چون واقعا خیلی کمک میکنی:x
راستی چطوری میتونم یه شمشیر رو هم سمی کنم و هم خونریزی بدم به دشمنام؟
بنظر شما بهترین ست زره که هم نسبتا قوی باشه و هم سریع باشه کدومه؟
من هنوز پیشه اون مارا گیر کردم:(یجا میرسم دیگه خیلی باریک میشه برسمم بهش بعدش افتادم:))
دمت گرم با اون سپره eagle shield هم خیلی حال کردم تا 10 آپگریت نمیشه فعلا.ولی عالیه:x

راستی داداش Domhnall of Zena کجاس؟
چرا سرجاش نیس؟

Last edited by a moderator:

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
باید item descovery ات رو زاید کنی که احتمال پیدا کردنش تو صدفا بیشتر بشه.

فک کنم بتونی از اون غول آهنگره بخری من خوندم ولی خودم نرسیدم اونجا:))

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
آقا این Twinkling Titanite رو از کجا میتونم گیر بیارم؟ تی صدف های Ash Lake هم گشتم خبری نبود! :|

یه آهنگر هست تویه anor lando اون میفروشه 8000 تا ناقابل

- - -ویرایش - - -

dlc رو چجوری باید بازی کرد؟
من de edition رو دارم ولی نمدونم چجوری ازش استفاده کنم.
Aperture عزیز ک اسمتم نمدونم:dps3 بنظر من بهتره از هر لحاظ xbox کلا درایوراش مشکل داره فک کنم با 5تومنم حل شه مشکلش.
راستی میتونی روش رایت cd burner max رو بهم یاد بدی اگه حالشو داری؟
ایشالا زودتر بری بچسبی به Dark soul ِت حالشو ببری ولی اینجام بیای چون واقعا خیلی کمک میکنی:x
راستی چطوری میتونم یه شمشیر رو هم سمی کنم و هم خونریزی بدم به دشمنام؟
بنظر شما بهترین ست زره که هم نسبتا قوی باشه و هم سریع باشه کدومه؟
من هنوز پیشه اون مارا گیر کردم:(یجا میرسم دیگه خیلی باریک میشه برسمم بهش بعدش افتادم:))
دمت گرم با اون سپره eagle shield هم خیلی حال کردم تا 10 آپگریت نمیشه فعلا.ولی عالیه:x

راستی داداش Domhnall of Zena کجاس؟
چرا سرجاش نیس؟
برای رفتن به dlc باید به صورت شیکو مجلسی عمل کنی...یه موجود کریستال طلایی تویه دریاچه ای که یه مار هشت سر توشه رو باید بزنی(بعد از آبشار)یه دختره رو آزاد میکنی..بعد باید بری رویه یه بونفایر یا از بازی بیای بیرون...حالا باید بری anor lando ...به کتاب خونه که رسیدی از آسانسور که بری بالا یه موجود کریستالی از نوع آبی همون اولش هست اونو که بزنی یه آیتم بهت میده ...بر میگردی تویه همون دریاچه که درخت رو آزاد کردی اون ته یه چیز سیاه اضافه شده اونو که بزنی میره تو dlc

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
من همین نیم ساعت پیش رسیدم به انور لاندو

هیچ کجاش راه نداره فقط یراهه که اونم یه مه زرد جلوشو نمدونم کجا برم

روبرو بون فایر یه اسانسوره از اون برو پایین ....از پله ها برو پایین یه شیشه شکسته تویه بالکن میبینی(سمت چپ) از پل روبروت برو بالا بپر تو بالکن،بقیه اش معلومه...

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بچه ها یه سری سوال واسم پیش اومده ممنون میشم یکی جواب بده:

1: شمشیر Black Knight Sword رو تا چقدر میشد آپگرید کرد؟ من تا 4+ پیشِ اهنگر آپگرید کردم, دفعه بعدیش رو توی بون فایر آپگرید کردم تا رسید 5+ ولی دیگه کلا از لیست شمشیر های قابل آپگرید پاک شده بود! حتی پیش آهنگر هم بعدش رفتن تو لیست آپگرید ها ندیدم! دیگه بیشتر از این آپگرید نمیشه؟ یا تو بون فایر آپگرید کردم اینجوری شد ؟ :|

2: Larg Flame Ember و Chaos Flame Ember رو دارم. ولی وقتی پیش دوتا اهنگر های تو بازی میرم هیچ کدوم از این دوتا استفاده نمیکنند! پیشِ اون یارو که دستکش رو توی Blighttown آپگرید میکنه و اون یارو که بعد Blighttown دستکش رو آپگرید میکنه (همونی که پشت دیوار مخفی هست) رفتم ولی بازم نتونستم از این دو آیتم استفاده کنم! :|

3: اون اژدهای توی Ash Lake عضوش شدم. بهش میتونم Dragon Scale رو پیشنهاد بدم, 8تا داشتم یکی هم بهش دادم اتفاقی نیوفتاد :| دادن Dragon Scaleیا ندادنش , Convevant کردن یا نکردنش تاثیری تو روند بازی داره ؟

4: چرا وقتی از طریق بون فایر میخوای بری Undead Parish , موقع Warp کردن اسم اون مکان Sunlight Altar نوشته میشه ؟

5: من Lord Vessel رو دارم. به dark stalker بدمش بهتره یا king seeker frampt ؟ تصمیم دارم به dark stalker بدمش, کجا میتونم پیداش کنم؟

6: این دشمنای توی بازی چرا هم دوست از آب در میان هم دشمن؟ :biggrin1: مثلا قبل به صدا درآوردن زنگ دوم بعد کشتن اون عنکبوته یه خورده جلوتر یه بعد پیدا کردن دیوار مخفی پیش خواهرش میری که Convenant کنی واست دستکش رو آپگرید کنه! جالبه اون خدمتگذار کنارش هم یکی از دشمنای تو بازی محسوب میشه! یا اژدهای توی Ash Lake که کاری باهات نداره و میتونی عضوش بشی برعکسِ اژدهای اولی بازی که بهت حمله میکنه! :|

7: راهی هست که بعضی از لباس های توی بازی رو آپگرید کرد؟ یا لباس خیلی سبک و عالی پیدا کردم توی دیمن demon ruins درست همون مکانی که با باسِ اول رو به رو میشی تا راهِ مذاب باز بشه. یه لباس سبز رنگ اونجا هست گرفتمش. ولی نمیتونم آپگرید کنم. راهی هست واسه آپگرید کردنش ؟

8: Estus Flask رو چجوری میتونم ارتقا بدم؟ اوایل بازی تا 1+ ارتقا دادم ولی اون آیتمی که باعث میشه ارتقا بدمش دیگه گیرم نیومدم! :|

9: اسلحه Divine رو چجوری میتونم بسازم؟ یه Divine Ember داشتم دادمش به آهنگرِ اوایل بازی. اون میتونه سلاح رو بسازه ؟ یا کلا Divine Ember رو از دست دادم؟ :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر