Dark Souls | Xbox 360

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
برای شکست کالامیت باید بری جایی که ارستوریاس کشتی سمت چپ پله هارو بری بالا از یک در بری تو نردبان بری بالا یک موجوده گنده میبینی بهش بگو با تیرکمونش بزنتش بعد برو بکشش(لازم نیست دفعه اول که باهاش میجنگی بمیری)

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
چند تاسوال دارم .لطفا کامل و دقیق جواب بدید .خواهشا کلی گویی نکنید که متوجه نشم.
1: من اینسه تا ایکون را دارم ولی نمیتونم چطوری ازش استفاده کنم و برای چی هستند
این ها فکرکنم برای اپگرید اسلحه باشند
Bluetitanite chuck
Demontitanite
Dragonscaleا

این ها همنمیدونم برای چیه
Driedfinger
Coooercoin
Prismstone
Blackseparation cristal
Blackeye orb
Souvenirof repristal
Sunlightmedal

2:من سول هایی بدست اوردم که در توضیحاتشمینویسه
Aquiremany souls or create unique weapon
منمیخوام از create unique weapon استفاده کنم
چطوری؟؟؟؟درکجا؟؟

3:این هاکه در قسمت کلید هستند برای چه هستند و چطوری استفاده میشند
Largeflame ember
Enchantedember
Darkember

4: این را در کجا میشه خریداری کرد و از کی .اصلا جایی هست که بفروشه ؟کدوم قسمتبازی
Twinklingtitanite

5: منمیخوام از مجیک اسلحه ها استفادده کنم حتیمجیک اسلحه ها را فعال کردم ولی نمیتونمچطوری باید استفاده کنم.
مثلا اسلحهای هست که حریف علاوه بر اینکه به من ضربه میزنه از مجیک هم استفاده میکنه و باهمون اسلحه به من چیز های پرتاب میکنه.من با اینکه مجیک اسلحه فعال میکنم ولینمیدونم از چه دکمه ای استفاده کنیم
منظورماستفاده از اسلحه های که کارشون فقط مجیکهست مثل talisman نیست.
مثلامیخوام با titaniccatch pole مجیک بزنم.با اینکه مجیکش145 هست ولی نمیدونم چه دکمه ای باید بزنم

خواهشا بهسوالات من با حوصله پاسخ بدید .با تشکر

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
چند تاسوال دارم .لطفا کامل و دقیق جواب بدید .خواهشا کلی گویی نکنید که متوجه نشم.
1: من اینسه تا ایکون را دارم ولی نمیتونم چطوری ازش استفاده کنم و برای چی هستند
این ها فکرکنم برای اپگرید اسلحه باشند
Bluetitanite chuck
Demontitanite
Dragonscaleا

این ها همنمیدونم برای چیه
Driedfinger
Coooercoin
Prismstone
Blackseparation cristal
Blackeye orb
Souvenirof repristal
Sunlightmedal

2:من سول هایی بدست اوردم که در توضیحاتشمینویسه
Aquiremany souls or create unique weapon
منمیخوام از create unique weapon استفاده کنم
چطوری؟؟؟؟درکجا؟؟

3:این هاکه در قسمت کلید هستند برای چه هستند و چطوری استفاده میشند
Largeflame ember
Enchantedember
Darkember

4: این را در کجا میشه خریداری کرد و از کی .اصلا جایی هست که بفروشه ؟کدوم قسمتبازی
Twinklingtitanite

5: منمیخوام از مجیک اسلحه ها استفادده کنم حتیمجیک اسلحه ها را فعال کردم ولی نمیتونمچطوری باید استفاده کنم.
مثلا اسلحهای هست که حریف علاوه بر اینکه به من ضربه میزنه از مجیک هم استفاده میکنه و باهمون اسلحه به من چیز های پرتاب میکنه.من با اینکه مجیک اسلحه فعال میکنم ولینمیدونم از چه دکمه ای استفاده کنیم
منظورماستفاده از اسلحه های که کارشون فقط مجیکهست مثل talisman نیست.
مثلامیخوام با titaniccatch pole مجیک بزنم.با اینکه مجیکش145 هست ولی نمیدونم چه دکمه ای باید بزنم

خواهشا بهسوالات من با حوصله پاسخ بدید .با تشکر
دوست عزيز اول در جوابتون بگم يه سري از آيتم هاي بازي مخصوص قسمت آنلاين ومولتي پلير بازي هست مثلا همين dried finger براي اينكه وقتي وارد دنياي ديگري ميشيم كه مربوط به دنياهاي كاوننت هاي موجود در بازي ميشه زمان محدودي در دنياي ديگر براي تاراج داريم كه اين آيتم براي رست كردن اين زمان هست.كلا وارد شدن به دنياهاي ديگران در بازي رو invade كردن ميگن مثلا من وارد دنياي يه بازيكن آنلاين ميشم و با نابودكردنش و گرفتن آيتم هاش دوباره برميگردم به دنياي خودم اين عمل در بازي با اصطلاح invade شناخته ميشه.

Blue titanite chunk براي تقويت كردن سلاح هاي Magic weapons to +9, Enchanted weapons to +4 به كار ميرود.
dragon scale براي تقويت كردن سلاح هايي كه مربوط به دراگن ها ميشه يا سلاح هايي كه با قطع كردن دم دراگن ها بدست مياد.
demon titanite براي آپ گريد سلاح هايي كه با روح باس ها ساخته ميشه به كار ميره.

copper coin اين آيتم بيشتر براي فروش هست ميتوني به king seeker frampt اون مار ازلي تو فاير لينك شراين بفروشيش.همچنين نمادهايي از خدايان باستاني هست مثلا اين سكه به خداي شفا اشاره ميكنه.
prism stone براي اندازه گيري ارتفاع براي چاله هايي كه درونشون تاريكه و ديد نداره يه دونه از اين آيتما ميندازي تا ببيني زير پات در تاريكي چقدر ارتفاع داره و آيا صخره اي هست كه خودت بندازي روش يا نه.براي گرفتن آيتم هاي مخفي در بازي اين آيتم كاربرد زيادي داره مخصوصا در tomb of giant
black eye orb براي وارد شدن به دنياي قاتل فاير كيپر فاير لينك شراين به كار ميره در قصر آنورلوندو از اين آيتم بايد استفاده كرد تا وارد دنياي شواليه طلايي بشيم تا نابودش كنيم و فاير كيپر رو ازش بگيريم تا دوباره بتونيم فاير كيپر فاير لينك شراين كه يه دختره پشت ميله هاست رو زنده كنيم.
Souvenir براي ارتقاي رنك در كاوننت dark moon blade به كار ميره.
sun light medal براي ارتقاي رنك در كاوننت warrior of sun light به كار ميره.

براي ساختن سلا ح هاي يونيك با روح باس ها بايد بري آنورلوندو پيش آهنگر اون منطقه به اسم giant black smith كه در پايين قصر آنور لوندو ميتوني پيداش كني.
ember هايي هم كه داري بايد به بدي به آهنگرهايه موجود در بازي تا سلاح هايي با قدرت مختلف بسازن.مثلا dark ember رو بايد بدي به andre of astora آهنگر موسفيد در undead parish تا بتوني سلاح هايه occult بسازي.
براي زدن ماجيك هاي مختلف هم ما بايد از كاتاليست ها و talisman ها و دستكش جادوگري استفاده كنيم مثلا كاتاليست براي جادوي روح وجادوي سياه استفاده ميشه تاليسمن براي جادويه سفيد و pyromancy flame براي جادويه آتش.
اون ماجيك هايي هم كه دشمنا ميزنن مثلا titanite demon آذرخش ميفرسته طرفمون فقط مخصوص خودشه و ما با سلاحش نميتونيم همچين كاري كنيم چون اين ماجيك ها از قدرت دروني خودش سرچشمه ميگيره نه اسلحه.البته ما هم با استفاده از talisman و جادويه سفيد lighting spear ميتونيم آذرخش بفرستيم.

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
دوست عزيز اول در جوابتون بگم يه سري از آيتم هاي بازي مخصوص قسمت آنلاين ومولتي پلير بازي هست مثلا همين dried finger براي اينكه وقتي وارد دنياي ديگري ميشيم كه مربوط به دنياهاي كاوننت هاي موجود در بازي ميشه زمان محدودي در دنياي ديگر براي تاراج داريم كه اين آيتم براي رست كردن اين زمان هست.كلا وارد شدن به دنياهاي ديگران در بازي رو invade كردن ميگن مثلا من وارد دنياي يه بازيكن آنلاين ميشم و با نابودكردنش و گرفتن آيتم هاش دوباره برميگردم به دنياي خودم اين عمل در بازي با اصطلاح invade شناخته ميشه.

Blue titanite chunk براي تقويت كردن سلاح هاي Magic weapons to +9, Enchanted weapons to +4 به كار ميرود.
dragon scale براي تقويت كردن سلاح هايي كه مربوط به دراگن ها ميشه يا سلاح هايي كه با قطع كردن دم دراگن ها بدست مياد.
demon titanite براي آپ گريد سلاح هايي كه با روح باس ها ساخته ميشه به كار ميره.

copper coin اين آيتم بيشتر براي فروش هست ميتوني به king seeker frampt اون مار ازلي تو فاير لينك شراين بفروشيش.همچنين نمادهايي از خدايان باستاني هست مثلا اين سكه به خداي شفا اشاره ميكنه.
prism stone براي اندازه گيري ارتفاع براي چاله هايي كه درونشون تاريكه و ديد نداره يه دونه از اين آيتما ميندازي تا ببيني زير پات در تاريكي چقدر ارتفاع داره و آيا صخره اي هست كه خودت بندازي روش يا نه.براي گرفتن آيتم هاي مخفي در بازي اين آيتم كاربرد زيادي داره مخصوصا در tomb of giant
black eye orb براي وارد شدن به دنياي قاتل فاير كيپر فاير لينك شراين به كار ميره در قصر آنورلوندو از اين آيتم بايد استفاده كرد تا وارد دنياي شواليه طلايي بشيم تا نابودش كنيم و فاير كيپر رو ازش بگيريم تا دوباره بتونيم فاير كيپر فاير لينك شراين كه يه دختره پشت ميله هاست رو زنده كنيم.
Souvenir براي ارتقاي رنك در كاوننت dark moon blade به كار ميره.
sun light medal براي ارتقاي رنك در كاوننت warrior of sun light به كار ميره.

براي ساختن سلا ح هاي يونيك با روح باس ها بايد بري آنورلوندو پيش آهنگر اون منطقه به اسم giant black smith كه در پايين قصر آنور لوندو ميتوني پيداش كني.
ember هايي هم كه داري بايد به بدي به آهنگرهايه موجود در بازي تا سلاح هايي با قدرت مختلف بسازن.مثلا dark ember رو بايد بدي به andre of astora آهنگر موسفيد در undead parish تا بتوني سلاح هايه occult بسازي.
براي زدن ماجيك هاي مختلف هم ما بايد از كاتاليست ها و talisman ها و دستكش جادوگري استفاده كنيم مثلا كاتاليست براي جادوي روح وجادوي سياه استفاده ميشه تاليسمن براي جادويه سفيد و pyromancy flame براي جادويه آتش.
اون ماجيك هايي هم كه دشمنا ميزنن مثلا titanite demon آذرخش ميفرسته طرفمون فقط مخصوص خودشه و ما با سلاحش نميتونيم همچين كاري كنيم چون اين ماجيك ها از قدرت دروني خودش سرچشمه ميگيره نه اسلحه.البته ما هم با استفاده از talisman و جادويه سفيد lighting spear ميتونيم آذرخش بفرستيم.

پس این قدرت مجیک که در بعضی اسلحه وجود داره چیه.کلا اون حالت diving و raw چیه؟
در ضمن من از black eye orb
استفاده کردم و 3 نفر را کشتم و یک حلقه گرفتم.از این حلقه چطور باید استفاده کنم؟؟
Souvenir و sun light medal برای حالت انلاین هستند دیگه؟

---------- نوشته در 02:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:51 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من با کمک استفاده از راهنما از تو اینترنت تونستم بفهمم برای رفتن و گفتن غول ابیس باید حلقه ای که بعد از کشتن گرگ تهیه کردم را دستم بزارم تا در اون پرتگاه نمیرم و به غول بازی در abyss برسم.سوال من اینجاست که مثلا من به عنوان یک گیمری اگر نمیخواستم از این راهنما ها استفغاده کنم .چطوری باید به این نتیجه میرسیدم که در این پرتگاه از این حلقه استفاده کنم.سوال دوم من هم در مورد dlc بازی هست که دوستمون توضیح داد((((((گه HYDRA رو كشتي كه بايد بري توي غار واقع در پشت درياچه تا برسي به انتهاي غار بعد بايد غول كريستالي طلايي رو نابود كني تا dusk of Oolacile رو آزاد كني زني با گيسوآني بافته شبيه سزارهاي رومي با چندين پر در داخل موهاش. بعد از آزاد كردن dusk of Oolacile ميتوني در سمت راست درياچه summon اين شخصيت رو پيدا كني و احضارش كني و ازش miracle بخري.بعد از انجام اين كارها وارد قسمت ورودي the duks archives بشو)))))من hydra کشتم ولی نمیدونم غار پشت دریاچه دقیقا کجاست.میشه توضیح دقیق تری بدید که اینجا را پیدا کنم.

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
پس این قدرت مجیک که در بعضی اسلحه وجود داره چیه.کلا اون حالت diving و raw چیه؟
در ضمن من از black eye orb
استفاده کردم و 3 نفر را کشتم و یک حلقه گرفتم.از این حلقه چطور باید استفاده کنم؟؟

---------- نوشته در 02:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:51 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من با کمک استفاده از راهنما از تو اینترنت تونستم بفهمم برای رفتن و گفتن غول ابیس باید حلقه ای که بعد از کشتن گرگ تهیه کردم را دستم بزارم تا در اون پرتگاه نمیرم و به غول بازی در abyss برسم.سوال من اینجاست که مثلا من به عنوان یک گیمری اگر نمیخواستم از این راهنما ها استفغاده کنم .چطوری باید به این نتیجه میرسیدم که در این پرتگاه از این حلقه استفاده کنم.سوال دوم من هم در مورد dlc بازی هست که دوستمون توضیح داد((((((گه HYDRA رو كشتي كه بايد بري توي غار واقع در پشت درياچه تا برسي به انتهاي غار بعد بايد غول كريستالي طلايي رو نابود كني تا dusk of Oolacile رو آزاد كني زني با گيسوآني بافته شبيه سزارهاي رومي با چندين پر در داخل موهاش. بعد از آزاد كردن dusk of Oolacile ميتوني در سمت راست درياچه summon اين شخصيت رو پيدا كني و احضارش كني و ازش miracle بخري.بعد از انجام اين كارها وارد قسمت ورودي the duks archives بشو)))))من hydra کشتم ولی نمیدونم غار پشت دریاچه دقیقا کجاست.میشه توضیح دقیق تری بدید که اینجا را پیدا کنم.
قدرت ماجيكي كه تو اسلحه هست براي اين نيست كه باهاش ماجيك بزني بلكه اين قدرت در اسلحه نهفته هست مثلا سلاح divine علاوه بر دميج فيزيكي يك نوع ديمج ديگر از نوع الهي به دشمنان وارد ميكنه مثلا اسكلت هاي the cata combs وقتي با ضربه فيزكي بهشون ضربه ميزني يا هر نوع دميج ديگه دوباره زنده ميشن ولي وقتي سلاحت divine باشه به خاطر قدرت الهي كه تو اين سلاح هست ديگه زنده نميشن.
raw هم دميج فيزيكي سلاح رو بيشتر ميكنه.
مثلا يه مثال ميزنم غول هاي كريستالي آبي رنگ در برابر ضربات lighting ضعيفن در نتيجه من ميتونم يه سلاح lighting بسازم و براي زدن دميج بيشتر به اين موجودات از اين نوع قدرت در سلاحم استفاده كنم.
يا مثلا غول هاي سنگي واقع در dark root garden در برابر جادو ضعيف هستن در نتيجه سلاح هايي كه با magic افسون ميشن دميج بيشتري بر اين نوع از دشمنان وارد ميكنن.
اون حلقه رو هم كه اسمش favor ring هست مقدرا equip load ,hp , stamina رو بيشتر ميكنه ولي اگه برش داري شكسته ميشه پس دستت كن وهيچوقت برش ندار چون يكي از بهترين انگشترهاي بازي هست.
نه در حالت آف لاين هم ميتوني براي ارتقاي رنك در كاوننت ها از اين آيتم ها استفاده كني ودر ازاي بالا رفتن رنك در كاوننت ها پاداش هايي مثل miracle ها و جادو هايه pyromancy رو دريافت كني مثلا با عضو شدن در كاوننت warrior of sun light ميراكل lighting spear رو دريافت ميكني و در ازاي دادن 10 تا sun light medal رنكت ميرسه به 1+ و ميراكل great lighting spear
دريافت ميكني.
براي اينكه بفهمي در اين پرتگاه بايد از اين حلقه استفاده كني بايد با جادوگر با لباس قرمز بر روي برج new londo ruins يعني ingward صحبت كني اون بهت ميگه كه بر اساس افسانه اي شواليه آرتورياس به abyss قدم ميزاره و ميگه اگه اين شخصو پيدا كني ميتوني چيزايي ازش ياد بگيري كه داره به انگشتر traverse the abyss اشاره ميكنه من خودم كل اين بازيرو خودم رفتم و با اتكا به اين مكامله ها با npc هاي بازي فهميدم چيكار بايد كنم.abyss هم در لغت به معناي عمقي نامتناهي هست كه دقيقا آدمو ياد همون سياه چال واقع در new londo ruins براي دستيابي به abyss ميندازه.
درياچه رو هم 180 درجه به سمت چپ دور بزن درست پشت درياچه يه غار وجود داره بگردي حتما پيداش ميكني چون قابل ديده.

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
درود
اول اینکه دم dark souls گرم که اینقدر کامل و با حوصله جواب میده >:d<
دوم (البته امیدوارم بعضی دوستان ناراحت نشن!) اگر زحمت بکشید و کامل و با دقت بازیو بگردید همه چیز توضیح داده شده, البته من خودمم دور اول همه چیزو ندیدم . . .
با هر npc چندین و چند بار صحبت کنید, بعضیا بار چندم وبعضیا تحت شرایط خاص راهنماییتون میکنن مثل andre of astora یا مثلا domhnal of zena وقتی بعد زدن زنگ دوم میاد زیر پل اگه ازش زیاد ایتم بخری و زیاد روح بهش بدی تازه زبون وا میکنه و اگه بعد باهاش صحبت کنی کلی راهنماییتون میکنه مثل الزام divine بودن سلاح واسه catacomb و . . .
برا دوستانی که میخوان بدون راهنما برن یه miracle هم هست به اسم seek guidance که اگه جاهای مختلف اجراش کنید یه سری پیغامای مخفی ظاهز میشن که حالت عادی دیده نمیشن مثلا راه ورودی لونه کلاغه تو فایرلینک و . . . میتونید از اون مردک petrus تو فایرلینک بخریدش

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من دقیقا متوجه نشدم 180 درجه پشت دریاچه کجا میشه.
باید برم داخل دریاچه پیداش کنم یا بیرونش؟؟
ببین کاری نداره. وارد دریاچه که شدی، مستقیم برو جلو تا برسی به غار. همین!

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
ببین کاری نداره. وارد دریاچه که شدی، مستقیم برو جلو تا برسی به غار. همین!
دوست عزیز من باهاش صحبت کردم .حالا باید برای رفتن dlc کجا برم.؟؟
فقط یک نکته که فقط غول پایانی بازی را نزدم و تقریبا بازی تموم شده

طبق گفته دوستان
(((بعد از آزاد كردن dusk of Oolacile ميتوني در سمت راست درياچه summon اين شخصيت رو پيدا كني و احضارش كني و ازش miracle بخري.بعد از انجام اين كارها وارد قسمت ورودي the duks archives بشو))

اولا دقیقا کجا این زن را پیدا کنم تا ازش میرکل بخرم .
بعدش the duks archives کجا میشه دقیقا؟؟

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوست عزیز من باهاش صحبت کردم .حالا باید برای رفتن dlc کجا برم.؟؟
فقط یک نکته که فقط غول پایانی بازی را نزدم و تقریبا بازی تموم شده
خب پس غول کریستالی طلایی رو کشتی و Dusk Of Oolacile رو آزاد کردی. الان باید بری توی Duke's Archive و همون اوایلش یه غول کریستالی آبی رنگ هست. اون رو میکشی و یه آیتم بهت میده. بر میگردی به همون غاره و یه حفره سیاه رنگ رو میبینی که روی هوا معلقه. میری کنارش و کلیلک میکنی و میری توی DLC.
اشکالی نداره. فقط بازی رو تموم نکنی. اول برو توی DLC و 4 تا باس اونجا رو بکش و بعدش برو بازی رو تموم کن

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
خب پس غول کریستالی طلایی رو کشتی و Dusk Of Oolacile رو آزاد کردی. الان باید بری توی Duke's Archive و همون اوایلش یه غول کریستالی آبی رنگ هست. اون رو میکشی و یه آیتم بهت میده. بر میگردی به همون غاره و یه حفره سیاه رنگ رو میبینی که روی هوا معلقه. میری کنارش و کلیلک میکنی و میری توی DLC.
اشکالی نداره. فقط بازی رو تموم نکنی. اول برو توی DLC و 4 تا باس اونجا رو بکش و بعدش برو بازی رو تموم کن
این غول دقیقا کجای دوک ارچیو هست.چون من از طریق ورپ رفتم دوک ارچیو .رسید جایی که روی بالکونی بون فایر داره . که یک در داره که با پله میخوره بیرون از ساختمون و در محیط بازی که چند متری اگر بری به کریستال کیو میرسی.
دقیقا کجا؟؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این غول دقیقا کجای دوک ارچیو هست.چون من از طریق ورپ رفتم دوک ارچیو .رسید جایی که روی بالکونی بون فایر داره . که یک در داره که با پله میخوره بیرون از ساختمون و در محیط بازی که چند متری اگر بری به کریستال کیو میرسی.
دقیقا کجا؟؟
این غوله همون اول Duke's Archive هست. یعنی اولین Bonfire که وقتی وارد اینجا میشی رو میبینی. از Bonfire شهر Anor Londo بری نزدیک تره.

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
من رفتم تو dlc تا الان هم 2 تا غول را کشتم یکی اولی و یکی دیگه هم یک knight
کلا بگید تو این قسمت از بازی چکارهایی باید کرد و هدف چیه .چیز های جالب مثل اسلحه های خاص و قوی داره یا نه؟غول ها را میکشم به من روح میده.این روح فقط برای پول هست یا یک چیز دیگه ؟؟
در ضمن بگید فرق 2 پایان اصلی بازی در چی هست .یعنی چه فرقی برای بازی دوباره داره.
در ضمن بگید چه انگیزه هایی برای شروع دوباره این بازی وجود داره؟

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
من رفتم تو dlc تا الان هم 2 تا غول را کشتم یکی اولی و یکی دیگه هم یک knight
کلا بگید تو این قسمت از بازی چکارهایی باید کرد و هدف چیه .چیز های جالب مثل اسلحه های خاص و قوی داره یا نه؟غول ها را میکشم به من روح میده.این روح فقط برای پول هست یا یک چیز دیگه ؟؟
در ضمن بگید فرق 2 پایان اصلی بازی در چی هست .یعنی چه فرقی برای بازی دوباره داره.
در ضمن بگید چه انگیزه هایی برای شروع دوباره این بازی وجود داره؟

درود
اسلحه و زره چندتایی هست که بهترینشو با همین روح artorias میتونی بسازی و اگه اهل جادو باشی یکی از بهترین catalistها رو با روح manus, شمشیری که با زدن دم اژدها میگیرید و . . .
شما به گذشته رفتید زمانی که تاریکی به اون سرزمین هجوم برده و knight Artorias هم در دفاع از اون ناکام شده و خودش اسیر تاریکی شده . . . قاعدتا شما واسه نجات اون دنیا اومدید!
در مورد دو پایان اصلی اگه دو سه صفحه قبل رو بخونید میبینید بحثای مفصلی شده که من دیگه تکرارشون نمیکنم . . . واسه شروع دوباره هم فرقی نمیکنه که کدوم پایان رو دیده باشی . . .
در کل انگیزه شروع بازی جمع اوری کل ایتمها و سر در اوردن از داستان میتونه باشه (که البته بعضی افراد ممکنه واسشون مهم نباشه)
مثلا با روح باس اخر بازی هم میشه شمشیرش رو ساخت {{ اگه کسی ساخته بگه اتشین شد یا نه؟ }} و هم میشه به solair covenant اهداش کرد و یه miracle فوق العاده گرفت که البته faith 50 میخواد, با روح sif دو تا شمشیر و بهترین سپر بازی رو میشه ساخت: پس واسه اینا حداقل سه بار باید بازی کرد به علاوه کلی چیزای دیگه . . .

---------- نوشته در 01:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:29 AM ارسال شده بود ----------

ممنون که رفتید و پست من را گزارش کردید و 3 اخطار گرفتم
اگه شما به بازی های مورد علاقه ی من فحش هم میدادید من گزارش نمیکردم ولی شماها .....
قابل توجه شما که گزارش کردن پست های بقیه کار بچه های کم سن و سال است
اگه واقعا فن دارک سولز و گیمر بودید بجای اینکه پست ام را گزارش کنید برای من دلیل های قانع کننده ای می اوردید تا بهم نشون بدید که دارک سولز واقعا بازی خوبی است تا من از حرف هام پشیمون بشم
برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمیکشند بلکه نور می افروزند

این اخرین پست من در این تاپیک بود
دیدار به قیامت

من در مورد کسانیکه گزارش دادن صحبتی نمیکنم, هر کس مسئول عمل خودشه و حتما دلایل خودشو داره . . .
ولی بحث پست شما در مورد بازی نبود_اصلا گور بابای بازی , اگه به جمله بندی خودتون توجه کنید شما گیمرها و reaction های اونا رو مخاطب قرار دادید . . . البته شاید واقعا قصدی نبوده ولی نوشته شما واقعا مناسب نبود
بازیها هم کاملا سلیقه ایند نظر همه محترمه و دلیلی نداره همه از یه بازی خاص خوششون بیاد و ممکنه کسی با هر دلیلی هم مجاب نشه . . .

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
ببخشید که زیاد سوال میپرسم.
چطوری میشه با روح های این غول ها اسلحه درست کرد .من بلد نیستم .دقیقا توضیح بدید چطوری؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر