Dark Souls | Xbox 360

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
همون از پیش اژدها که رفتی Blight ttown برو پایین به کفش که رسیدی بپیچ راست یه کوه سفید میبینی که بری جلو میفهمی تار عنکبوته ، وسطش یه غاره . برو توی غار ، زنگ دوم ته همونجاست .

حتما یدونه از این استخون ها داشتی که برت میگردوند به آخرین BONFIRE . من یه بار همینجوری گیر کردم از این آیتم استفاده کردم درست شد .

یعنی چی !؟ سرت کلاه گذاشته برو پسش بده دستکش بگیر :d
بعد از زنگ دوم از پله ها برو پایین دیوار سمت راست رو خراب کن و عضو Covenant شو . فکر کنم اون موجوده بفروشه، البته مطمئن نیستم .
مرس مشکلم حل شد

---------- نوشته در 07:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:08 PM ارسال شده بود ----------

ببین من خودم 10 روز پیش بازی رو تموم کردم دقیق یادم نمیاد. ولی اگه شما واقعا تو بون فایر اول tomb of giant باشی سمت راستت یه نردبونه که ازش بالا میری. بالا که رفتی باید به سمت راست( نه خیلی راست که بیفتی تو دره) و شمال شرقیت حرکت کنی.جلوت باید یه خرده از این بقایای استخونا باشه که خرابش کن. یه ذره که حرکت کردی دیگه باید کاملا بری سمت راست بچسبی به دیوار و مستقیم بری جلوسمت چپت دره س. همینو مستقیم بری جلوت دو تا از اون غول ها سبز میشن که ازشون عبور کن و همین طوری مستقیم برو تا برسی به یه جا که لیز میخوری میفتی پایین. اینجا جلوت دو باره دو تا غول هست. ولی پشت سرت تو همون راسته هم یه بون فایر دیگه هست که بهتره اول عقب بری و اونو روشنش کنی.(البته از نزدیک دیده نمیشه باید همین طوری بری تا پیداش کنی.ممکنه یه شوالیه سیاه هم تو مسیرت باشه) از اون بون فایر استفاده کن و کیندلش کن چون فک کنم تا نیتو این اخرین بون فایرت باشه و اگه به باسش ببازی باید از اینجا شروع کنی.حالا دوباره برو همون جایی که اون دو غول پایینی ها بودن.ازشون عبور کن دوباره لیز میخوری میفتی پایین. مستقیم برو جلو ( یادت باشه خیلی به سمت چپ متمایل نشی چون دره س.) دوباره غول میبینی ازشون عبور کن تا یه بار دیگه بیفتی پایین. اینجا خوب دقت کن چون باید یه نردبون ببینی که میره تو یه چاله بزرگ. باید ازش بری پایین. پایین که رفتی دیگه کار تمومه از اونجا دراومدی. فقط همون جور که گفتم اگه به باسش ببازی باید دوباره از اون بون فایر شروع کنی. البته یه چند بار که بری از حفظ میشی سر چند ثانیه اون مسی رو طی میکنی. مهم رسیدن به بون فایر دومه.
سوال دومت هم فک نکنم بتونی دقیق تو اونجا ظاهر بشی و باید از قبل خودت شروع کنی.اون یارو پشت همون titanate demon هست اون طرف قبل از bed of chaos. البته یه خرده پیچیدگی هم داره. اینو بیخیالش شو. همون توضیحات اولمو انجام بدی حله.

واسه رهایی از نفرین دو تا راه هست. یکی خرید یه سنگ مخصوص از یه نفره. جاش پایین اون زنگوله بالاییه. جلوی نردبون. که میشه همون پشت بوم کلیسا تو undead parish . یه سنگ مخصوصه که فک کنم 3000 تا سول قیمتشه.

راه دیگه هم رفتن به new londo ruins است. اونجا هم روی پشت بوم اونجا که همه روح ها جمع شدن. وقتی از نردبون بالا بری یه پیرمرد با شنل تمام قرمز وایساده که وقتی باهاش صحبت کردی اگه یه هیومنیتی داشته باشی نفرینتو میشکونه.
ممنون رفیق بابت راهنماییت اون اولی رو دستم خورد به RB مجبور شدم بکشمش پس باید برم به new londo
:d

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
سلام برای کشتن روها از چی باید استفاده کرد
وقتی تو شهر ارواح دروازرو باز میکنم اب میره یه مه سفید هست وقتی میرم داخل از پله ها میرم پایین دیگه راهی نیست پله هام نصفه هستن راه برگشتیم نیست یه راهنمایی کنین ممنون میشم

آخرین ویرایش:

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
وقتی تو شهر ارواح دروازرو باز میکنم اب میره یه مه سفید هست وقتی میرم داخل از پله ها میرم پایین دیگه راهی نیست پله هام نصفه هستن راه برگشتیم نیست یه راهنمایی کنین ممنون میشم
برای کشتن روح ها از Transient curse باید استفاده کنی یا با شمشیرهایی که از خودشون بعد از کشتنشون بدست میاد .
برای اون غول باید اول اون گرگه توی Darkroot Garden رو کشته باشی بعد یه انگشتر بهت میده ، حالا اونجا که پله ها تموم میشه انگشتر رو میکنی دستت و میپری پایین ، با غولش که یکی از سخت ترین غولهای بازیه مبارزه میکنی .
اسم انگشتره هم یه چیزی توی این مایه ها بود : Covenant of artorias

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
منم یه ربع پیش به همین مشکل بر خوردم لطفا یکی از دوستان کمک کنه

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
برای کشتن روح ها از Transient curse باید استفاده کنی یا با شمشیرهایی که از خودشون بعد از کشتنشون بدست میاد .
برای اون غول باید اول اون گرگه توی Darkroot Garden رو کشته باشی بعد یه انگشتر بهت میده ، حالا اونجا که پله ها تموم میشه انگشتر رو میکنی دستت و میپری پایین ، با غولش که یکی از سخت ترین غولهای بازیه مبارزه میکنی .
اسم انگشتره هم یه چیزی توی این مایه ها بود : Covenant of artorias
خیلی ممنونم دوست عزیز

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
در firelinck همون اول بازی یه خانومی تو سلوله که صحبت نمیکه چجوری باید بهش کمک کردن در ضمن واسه من bonfire تو firelink خاموش شده راهی هست تا دوباره روشنش کرد

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
در firelinck همون اول بازی یه خانومی تو سلوله که صحبت نمیکه چجوری باید بهش کمک کردن در ضمن واسه من bonfire تو firelink خاموش شده راهی هست تا دوباره روشنش کرد
اون خانومه Fire keeper هست و اگه bonfire خاموش شده یعنی اون خانومه مرده ، دیگه کاریش نمیشه کرد .

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
سلام به همه دوستان .
من دومین زنگ رو هم به صدا در اوردم . ولی‌ الان به تعرض وشتنکی احساس می‌کنم ضعیف هستم شمشیر خوب توی این بعضی‌ از کجا بگیرم

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام
شرمنده ولی دوستانی که بازی رو انجام دادن لطف کنن راهنمایی کنن من چندمین باره که سوال 1 رو میپرسم
1-اون اژها قرمز رو وقتی میرم ورش میزنم که از بالای برج با تیر بزنمش میره و نیست باز که میام رو پل دوباره میاد.چکار کنم که باشه؟
2-وقتی باس رو که پروانه هست رو میکشی یک کلید میده که برای اول پل هست من اونجا رفتم و رفی که تو زندان بود رو نجات دادم و همون لحظه یه چیزی افتاد اومم اونو بگیرم دستم خورد به RT و یک ضربه بهش زدم و باهام دشمن شد همونجا رفتم تو قسمت داشبرد ولی Save کرده بود.طرف از این جادوگرا بود:d مجبور شدم بکشمش حالا اون چوبدستی برام کار نمیکنه.
به کشتن این طرف ربط داره دیگه نمیتونم عضو اون گروه بشم که زیر این اژها دارن خم و راست میشن؟
چجوری باید عضو شد؟
اگر جواب بدین ممنون میشم

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
اون خانومه Fire keeper هست و اگه bonfire خاموش شده یعنی اون خانومه مرده ، دیگه کاریش نمیشه کرد .
نمیشد پیشگیری کرد
واسه اینکه بشه از شمشیرای سنگین استفاده کرد باید کدوم توانایی رو زیاد کرد من یه چند باری استامینا رو بردم بالا ولی تاثیری نداشت
راستی این bell دومی کجاست

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
نمیشد پیشگیری کرد
واسه اینکه بشه از شمشیرای سنگین استفاده کرد باید کدوم توانایی رو زیاد کرد من یه چند باری استامینا رو بردم بالا ولی تاثیری نداشت

چرا میشه پیشگیری کرد...

اون مرحله ای که میری بالای سقف کلیسا و با دو تا اژدها مبارزه میکنی...

قبل از اون یه حاج آقایی که زره طلایی داره رو از زندان آزاد کردی...ازت تشکر میکنه و بهت میگه که حالا باید از کسی که این بلا رو سرم آورده انتقام بگیرم( منظورش Fire Keeper هست)

اگر قبل از اینکه Bell دوم رو بزنی بری Firelink Shrine میبینیش و میتونی بکشیش...تا Fire Keeper و نکشه...

اگرم دیر رسیدی و کشتش...یه آیتمی بهت میده که میتونی تو دنیای اون وارد شی و اونجا بکشیش... البته من هنوز از این آیتمه نتونستم استفاده کنم

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
سلام
شرمنده ولی دوستانی که بازی رو انجام دادن لطف کنن راهنمایی کنن من چندمین باره که سوال 1 رو میپرسم
1-اون اژها قرمز رو وقتی میرم ورش میزنم که از بالای برج با تیر بزنمش میره و نیست باز که میام رو پل دوباره میاد.چکار کنم که باشه؟
2-وقتی باس رو که پروانه هست رو میکشی یک کلید میده که برای اول پل هست من اونجا رفتم و رفی که تو زندان بود رو نجات دادم و همون لحظه یه چیزی افتاد اومم اونو بگیرم دستم خورد به RT و یک ضربه بهش زدم و باهام دشمن شد همونجا رفتم تو قسمت داشبرد ولی Save کرده بود.طرف از این جادوگرا بود:d مجبور شدم بکشمش حالا اون چوبدستی برام کار نمیکنه.
به کشتن این طرف ربط داره دیگه نمیتونم عضو اون گروه بشم که زیر این اژها دارن خم و راست میشن؟
چجوری باید عضو شد؟
اگر جواب بدین ممنون میشم
1:این یه باگ بازی هست.برگرد به bonfire firelink shrine یه سیو کن دوباره برو سراغش میبینی که هست.برای منم دفعه اول اینطوری شد.
2: کی رو میگی؟همون که یه سپر هم دستش بوده؟زدی کشتیش؟:d
خیلی هم عالی.دیگه نمیتونی جادوهاش رو بخری

---------- نوشته در 01:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:11 PM ارسال شده بود ----------

سلام به همه دوستان .
من دومین زنگ رو هم به صدا در اوردم . ولی‌ الان به تعرض وشتنکی احساس می‌کنم ضعیف هستم شمشیر خوب توی این بعضی‌ از کجا بگیرم
شمشیرت چیه؟کلا تو بازی 3 4 تا اسلحه به درد بخور بیشتر نیستن.بقیه قویا یا خیلی خیلی کندن هم strengh بالایی برای استفاده میخوان یا مثلا crsytall هستن و بعد چندتا ضربه میشکنن و قابل تعمیر هم نیستن.اسلحه های به درد بخوره بازی کلا ایناست به نظر من : blacknight sword که اگر خوش شانس باشی از یکی از black night ها دراپ میشه،drake sword که از اون اژدها قرمزه به دست میاری ، gravelord sword که از رفتن توی یه گروه میگیری
مثلا یه شمشیر دیگه هم هست به نام drangon great sword به دست آوردنش هم خیلی راحته ولی برای استفادش strengh ات باید 36 باشه و فوق العاده هم سنگینه.تا بیای بزنی به یکی ترکوندتت
شما همون drake sword ات رو آپگرید کن غول های ادامه بازی رو هم با pyromanci میزنی نگران نباش.

---------- نوشته در 01:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:22 PM ارسال شده بود ----------

نمیشد پیشگیری کرد
همونطوری که دوستمون هم گفتن با کشتن اون یارو میشه پیشگیری کرد ولی راه بهتر اینه که بری توی دنیاش و بکشیش و روح زنه رو برداری و برش گردونی به فایر لینک
واسه استفاده از شمیشرای سنگین هم باید strengh رو ببری بالا که وقتی اسلحه رو باز میکنی صفحشو مقداری رو که میخواد زیر اون علامت بازو زده(البته توی پست قبلی هم گفتم پیشنهاد نمیشه ببریش بالا.فقط تا لول 24 برای استفاده از gravelord sword )
زنگ دوم هم نمیدونم الان شما کجایی ولی باید اول بری از راه depth بعد blight town بعد هم qunelog domain که یه باس خیلی سخت داره.وقتی اون رو زدی پشتش زنگ دوم هست(البته یه کلک هم میتونی بزنی که خب چندتا ایتم رو از دست میدی ولی راه جالیبیه.برای این که depth رو بپیچونی و از شر قورباغه های نفرین کن لعنتی راحت بشی و یه قسمت اعظم blight town رو رد کنی برو فایر لینک بعد از پله ها بیا پایین یه آسانسور سوار میشی میای پایین دوباره یکی دیگه آسانسور پیدا میکنی میای پایین تر میرسی به یجا به نام drake vally از اون جا یه پل میخوره سمت راستت یه میون بر میخوره به بالای blight town.

• Like
Reactions: lp.love

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر