Dark Souls | Xbox 360

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,473
نام
مسلم
دقیقا به همین خاطره که میگم جواب میده! چون دقیقا واسه black magic کار میکنه ... البته چون به قول تو fire damage هم داره 100% جواب نمیده و فقط اثر magic رو خنثی کنه ...
واسه اتیشم به طور معمول pyromency : flash sweat عالی جواب میده.
البته کلا همون dodge کردن واسه kalamit بهترین گزینست
من امتحان نکردم که ببینم اثر داره یا نه ولی فکر نکنم Kalameth منتظر بمونه تا از pyromency : flash sweat و Silver Pendant استفاده بکنی :d

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
من امتحان نکردم که ببینم اثر داره یا نه ولی فکر نکنم Kalameth منتظر بمونه تا از pyromency : flash sweat و Silver Pendant استفاده بکنی :d

flash sweat رو میتونی تا از نردبان اومدی بزنی ... البته راست میگی زیاد اینجا کاربرد نداره :d
به نظرم کاربرد عمده ش زدن دراگون قرمز روی پله
اتفاق Silver Pendant رو برعکس miracle یا magic سریع میشه بکار برد چون راحت از رو فلاسک روش سوییچ کنی و تا نفسشو داد تو که اتیش بده بیرون استفاده میکنی :d
اگه واسه NG+ بالا مثلا ششم هفتم به بعد رفته باشی حتما دیدی که یهو میزنه به کلش و پرواز میکنه و از فاصله دور قبل اینکه بهش برسی نفس اتیشی میده بیرون اونجاست که واقعا باید استفاده کرد

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,473
نام
مسلم
flash sweat رو میتونی تا از نردبان اومدی بزنی ... البته راست میگی زیاد اینجا کاربرد نداره :d
به نظرم کاربرد عمده ش زدن دراگون قرمز روی پله
اتفاق Silver Pendant رو برعکس miracle یا magic سریع میشه بکار برد چون راحت از رو فلاسک روش سوییچ کنی و تا نفسشو داد تو که اتیش بده بیرون استفاده میکنی :d
اتفاقا برای زدن دراگون روی پل ار NG+ به بعد مونده بودم چی کار کنم ، اگه زودتر در مورد Flash Sweat میدونستم اینقدر دردسر نمی کشیدم ( نمیدونم چرا آتیش دراگون روی پل اینقدر سوزاننده اس :d)
آره از Silver Pendantسریع میشه استفاده کرد و مجیکش رو دیفنس کرد ولی برای فایرش چیکار کنیم ؟
اگه واسه NG+ بالا مثلا ششم هفتم به بعد رفته باشی حتما دیدی که یهو میزنه به کلش و پرواز میکنه و از فاصله دور قبل اینکه بهش برسی نفس اتیشی میده بیرون اونجاست که واقعا باید استفاده کرد
من اینجور مواقع به جای اینکه نزدیکش بشم ازش دور میشدم:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اتفاقا برای زدن دراگون روی پل ار NG+ به بعد مونده بودم چی کار کنم ، اگه زودتر در مورد Flash Sweat میدونستم اینقدر دردسر نمی کشیدم ( نمیدونم چرا آتیش دراگون روی پل اینقدر سوزاننده اس :d)
آره از Silver Pendantسریع میشه استفاده کرد و مجیکش رو دیفنس کرد ولی برای فایرش چیکار کنیم ؟

من اینجور مواقع به جای اینکه نزدیکش بشم ازش دور میشدم:d
طبق شنیده ها، اژدهای قرمز رو باید دفعه اولی که فرصت داری بری بین پاهاش، بزنیش. چجوری؟ یک فرورند Claymore بگیری دستت و بری بین پاهاش و یه ضربه چرخشی بزنی که به 2تا پاهاش بخوره و باعث بشه همونجا چپ کنه:d تا جایی که میتونی، Zweihander یا هر وسیله دیگه رو تو سرش خُرد کنی و دوباره وقتی بلند شد، چپش کنی (آره میشه:d) و ادامه داستان:d

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
طبق شنیده ها، اژدهای قرمز رو باید دفعه اولی که فرصت داری بری بین پاهاش، بزنیش. چجوری؟ یک فرورند Claymore بگیری دستت و بری بین پاهاش و یه ضربه چرخشی بزنی که به 2تا پاهاش بخوره و باعث بشه همونجا چپ کنه:d تا جایی که میتونی، Zweihander یا هر وسیله دیگه رو تو سرش خُرد کنی و دوباره وقتی بلند شد، چپش کنی (آره میشه:d) و ادامه داستان:d

طبق عملیات دراگون کشی که با این بابا داشتم .زمانی که رویه پل میشینه کلشو یه مقدار بیشتر از حد مجاز میاره پایین اگه بتونی فقط 2 ضربه(پیشنهاد من با دراگون توسه)به سرش وارد کنی گیج گیج میشه.بقیه فایت خیلی راحت میشه چون جستو خیزش کم میشه و بیشتر یه جا وایمسه تا اینکه بخواد رفتو برگشتی آتیش بریزه رو سرت.من خودم بیشتر همون وسط پل وایمیسادم که اگه میخواست آتیش بزنه از سپر کناره پل استفاده میکردم.واسه این جیگر طلا:d ،کاراکتر باید یه مقدار فرز باشه

دوستان هلپ می:d
اون رفیق اعصاب خرابمون رو کشتم خیلی راحت بود#:-s
ولی الان یه مساله هست اون در بالایه قلعه آرتوریاس چه جوری باز میشه(قفله)
ویه چیز دیگه .اون یارو دراگون سیاهه تویه یه محوته ی خیلی بزرگ میاد آتیش سیاه ولمیده و میره .اون آیتم آخری رو نریسدم بگیرم راهش چیه؟؟

Last edited by a moderator:

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اساتید مجددا سلام :D

1: شمشیر اژدها رو بلاخره تونستم گیر بیارم. :D ولی یه مشکل اساسی باهاش دارم اونم اینکه خیلی زود میشکنه و خراب میشه و نیاز به تعمیر داره. با وجود اینکه خودِ شمشیر حداقل روی کاغذ مقاومتش خیلی بالاست ولی وقتی با دو دست و از بالا با قدرت بخوام ضربه بزنم بعد چند ضربه کلا از کار میوفته! حتی من کنار یه بون فایر یه تستی انجام دادم. شمشیر رو کامل تعمیر کردم یه ضربه زدم همون جا دیدم یک سوم از میزانِ استقامت (مقاومت :D یا هر چیزی که اسمشه :D :|) کم شده! راهی هست بشه این مشکل رو حل کرد؟

تنها راهی که من کشف کردم اینکه با زره برم حمله کنم که با توجه به اینکه شمشیر رو با یه دستش میگیره دمیج کمتری وارد میکنه. راهِ دومش هم اینکه وقتی شمشیر رو با دو دستت گرفتی فقط از RB استفاده کنی (که ضرباتِ ضعیف تر رو وارد میکنه) و به هیچ وجه از RT استفاده نکنی که قدرت زیادی رو وارد میکنه.

2: یه دونه Dragon Scale دارم برای آپگرید همین شمشیر یعنی Drake Sword . رفتم پیشِ آهنگر دیدم همه همه 20تا بیشتر اضافه نمیکنه! یعنی 200 تا نهایتش بشه 220 تا دمیج! ارزش داره استفاده کنم؟ یا نگهش دارم برای ادامه بازی برای سلاح های دیگه که بیشتر به کارم بیاد ؟

3: چرا وقتی Gargoyle Tail Axe رو ورد میدارم به طور اتوماتیک 3تا نوار روی صفحه ظاهر میشه؟ Bleed و Poison و یه چی دیگه که شبیه Poisin هست ولی رنگش سبزه نه بنفش! انگار این سلاح آغشته با سم و هزار تا کوفت و مرز دیگه هست! :|

4: توی Firelink Shrine بعدِ اینکه اون یارو کله بُز داشت (اسمش رو فراموش کردم. همون که دوتا سگ هم همراش بود) + اون نگهبانِ قلعه که یه انگشتر خیلی خوب داشت رو کشتم رسیدم Firelink Shrine دیدم همون جا یه ذره جلو تر وقتی که واسه اولین بار داد و ستد میکنی دوتا نگهبان کنار یه زنِ راحبه (شاید چیزی دیگه بود :D) اضافه شدند. زنه انگار داشت یا دعا میکرد یا توبه! :D رفتم صحبت کردم و دیگه کاری به کارشون نداشتم. بعد اینکه صدای زنگ دوم و باس اونجا رو کشتم برگشتم همشون رفته بودند. باید میکشتمشون ؟ :D یا کاری واسشون میکردم؟ :D

راستی بعد رفتنِ اینا آب اون استخره یا اون حوض خالی شد و یه جونور که بدنی شبیه مار داشت از زیر زمین پیدا شد و وسیله هام رو در ازای Soul میخورد :( (یه جورایی میشه گفت فروش آیتم برام فعال شد) . این بنده خدا تا آخرِ بازی پیشم هست؟ یا تا میتونم آیتم اضافه بفروشم بعدش رو دستم باد نکنه ؟ :D

5: برای Reverse Hollowing نیاز به Humanity داری. برای Kindle نیاز به چی داری؟

6: چجوری میشد از Sorcerer's Catalyst استفاده کرد؟ یه دونه Soul Arrow هم خریدم!

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
: شمشیر اژدها رو بلاخره تونستم گیر بیارم. :biggrin1: ولی یه مشکل اساسی باهاش دارم اونم اینکه خیلی زود میشکنه و خراب میشه و نیاز به تعمیر داره. با وجود اینکه خودِ شمشیر حداقل روی کاغذ مقاومتش خیلی بالاست ولی وقتی با دو دست و از بالا با قدرت بخوام ضربه بزنم بعد چند ضربه کلا از کار میوفته! حتی من کنار یه بون فایر یه تستی انجام دادم. شمشیر رو کامل تعمیر کردم یه ضربه زدم همون جا دیدم یک سوم از میزانِ استقامت (مقاومت :biggrin1: یا هر چیزی که اسمشه :biggrin1: :|) کم شده! راهی هست بشه این مشکل رو حل کرد؟

تنها راهی که من کشف کردم اینکه با زره برم حمله کنم که با توجه به اینکه شمشیر رو با یه دستش میگیره دمیج کمتری وارد میکنه. راهِ دومش هم اینکه وقتی شمشیر رو با دو دستت گرفتی فقط از RB استفاده کنی (که ضرباتِ ضعیف تر رو وارد میکنه) و به هیچ وجه از RT استفاده نکنی که قدرت زیادی رو وارد میکنه.

2: یه دونه Dragon Scale دارم برای آپگرید همین شمشیر یعنی Drake Sword . رفتم پیشِ آهنگر دیدم همه همه 20تا بیشتر اضافه نمیکنه! یعنی 200 تا نهایتش بشه 220 تا دمیج! ارزش داره استفاده کنم؟ یا نگهش دارم برای ادامه بازی برای سلاح های دیگه که بیشتر به کارم بیاد ؟
مبارکه:d
نه نمیخواد آپدیتش کنی(سلاح های مهمتری هست)
آره با rb بزن(نه راهی نداره)
: چرا وقتی Gargoyle Tail Axe رو ورد میدارم به طور اتوماتیک 3تا نوار روی صفحه ظاهر میشه؟ Bleed و Poison و یه چی دیگه که شبیه Poisin هست ولی رنگش سبزه نه بنفش! انگار این سلاح آغشته با سم و هزار تا کوفت و مرز دیگه هست! :|
:))
اونا نکته های مثبت اون سلاحه که مقاومتت رو تویه اون مسائل بیشتر میکنه (میبره بالاتر)
: توی Firelink Shrine بعدِ اینکه اون یارو کله بُز داشت (اسمش رو فراموش کردم. همون که دوتا سگ هم همراش بود) + اون نگهبانِ قلعه که یه انگشتر خیلی خوب داشت رو کشتم رسیدم Firelink Shrine دیدم همون جا یه ذره جلو تر وقتی که واسه اولین بار داد و ستد میکنی دوتا نگهبان کنار یه زنِ راحبه (شاید چیزی دیگه بود :biggrin1:) اضافه شدند. زنه انگار داشت یا دعا میکرد یا توبه! :biggrin1: رفتم صحبت کردم و دیگه کاری به کارشون نداشتم. بعد اینکه صدای زنگ دوم و باس اونجا رو کشتم برگشتم همشون رفته بودند. باید میکشتمشون ؟ :biggrin1: یا کاری واسشون میکردم؟ :biggrin1:
و من الله توفیق:d
کشتنو نکشتنشون فرقی به حالت نداره(ولی اونن زنه بچه ی خوبیه):p
راستی بعد رفتنِ اینا آب اون استخره یا اون حوض خالی شد و یه جونور که بدنی شبیه مار داشت از زیر زمین پیدا شد و وسیله هام رو در ازای Soul میخورد :( (یه جورایی میشه گفت فروش آیتم برام فعال شد) . این بنده خدا تا آخرِ بازی پیشم هست؟ یا تا میتونم آیتم اضافه بفروشم بعدش رو دستم باد نکنه ؟ :biggrin1:
آره تا آخر بازی همراهته(تازه اینجا آخر بازیه:d)گزینه اولو که بزنی میبرت پایین(یا اینکه خودت بپری پایین(البته نه الان باید اول دیگ رو از ملکه بگیری))
: برای Reverse Hollowing نیاز به Humanity داری. برای Kindle نیاز به چی داری؟
آره برای Reverse Hollowing نیاز به Humanity داری.بعد از این اگه بخوای فلاکس هات رو زیاد کنی دوباره باید یه Humanity دیگه بزنی بعد Kindle رو بزنی اونوقت فلاکس هات 5 تا بیشتر میشه.تا 20 تا هم پیش میره
6: چجوری میشد از Sorcerer's Catalyst استفاده کرد؟ یه دونه Soul Arrow هم خریدم!
این باباهایی که گفتی مرد بودن یا زن:d؟؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان هلپ می:d
اون رفیق اعصاب خرابمون رو کشتم خیلی راحت بود#:-s
ولی الان یه مساله هست اون در بالایه قلعه آرتوریاس چه جوری باز میشه(قفله)
ویه چیز دیگه .اون یارو دراگون سیاهه تویه یه محوته ی خیلی بزرگ میاد آتیش سیاه ولمیده و میره .اون آیتم آخری رو نریسدم بگیرم راهش چیه؟؟
کلید اون رو وقتی وارد Oolacile شدی، باید توی طبقه دوم اون ساختمون کلیسا مانند پیدا کنی. وارد طبقه دومش شو راهتو به جایی باز کن که دیگه نتونی ادامه بدی. سمت چپت رو که نگاه میکنی، طبقه دوم رو میبینی که میتونی با یه غلت به اونجا برسی. کنار شومینه یه دونه از این Mimic ها هست. بکشش و کلید رو بردار. یادت باشه اگر موقع کشتن این Mimic، بمیری، کلید رو باید ببوسی و بذاری کنار:d
برای اژدها آیتم نمیخوای. جواب سوالتو وقتی کلید بالای برج آرتوریاس رو گرفتی، میفهمی:d

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
کلید اون رو وقتی وارد Oolacile شدی، باید توی طبقه دوم اون ساختمون کلیسا مانند پیدا کنی. وارد طبقه دومش شو راهتو به جایی باز کن که دیگه نتونی ادامه بدی. سمت چپت رو که نگاه میکنی، طبقه دوم رو میبینی که میتونی با یه غلت به اونجا برسی. کنار شومینه یه دونه از این Mimic ها هست. بکشش و کلید رو بردار. یادت باشه اگر موقع کشتن این Mimic، بمیری، کلید رو باید ببوسی و بذاری کنار:d
برای اژدها آیتم نمیخوای. جواب سوالتو وقتی کلید بالای برج آرتوریاس رو گرفتی، میفهمی:d

این Mimic که گفتی خیلی خطرناکه حسن:d؟؟
میگم اگه امکانش هست یه عکسش ازش بزار باهاش آشنا شم:d
اینو میگی؟؟
imagesIYBE0JAG.jpg
[/IMG]

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این Mimic که گفتی خیلی خطرناکه حسن:d؟؟
میگم اگه امکانش هست یه عکسش ازش بزار باهاش آشنا شم:d
Mimic منظورم همون صندوق هایی هست که دهن دارن:d کاری نداشته باش بهش. فقط یه جفت پا بپر روش:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر