Multi Platform Dark Souls Remastered

A1qvBZYPc2L._AC_SX430_.jpg

Dark Souls Remastered

پلتفرم ها: PC - PS4 - XBOX One - Nintendo Switch

ناشر: Bandai Namco

سازنده: Studio Virtous

ژانر: اکشن-ماجراجویی-نقش آفرینی

تاریخ عرضه: تابستان 2018

Dark_Souls_Remastered_HDr.jpg

سازنده : From Software
QLOC Remaster version
ناشر : Namco Bandai Games
پلتفرم ها : PS4 . XBOX ONE . PC
تاریخ انتشار: 2018 MAY 25
4 خرداد 1397​

بخش گرافیک:​
  • بازی بر روی Xbox One X و PS4 Pro به صورت 4K ارتقا یافته (upscaled) و 60 فرم اجرا خواهد شد
  • بر روی کنسول های PS4 و Xbox One به صورت 1080 و 60 فرم اجرا خواهد شد
  • بر روی Switch در حالت داکت1080 و 30 فرم در حالت حمل 720 و 30 فرم
بخش مالتی پلیر :
  • حداکثر تعداد بازیکنان آنلاین از 4 تا 6 افزایش یافته است.
  • ایتم The Dried Finger مورد نیاز برای بازی با 6 بازیکن است.
  • ایتم The Dried Finger که در سرزمین Painted World آریامیس وجود داشت به فروشگاه Undead Burg منتقل شده است تا قبل از بازی در دسترس باشد در ضمن این ایتم با آیتم Twin Humanities در Painted World جایگزین شده است.
  • Password Matchmaking شبیه به Dark Souls 3 در بازی پیدا سازی شده است به این صورت که وقتی یک بازیکن در Password Matchmaking احضار می شود سطح بازیکن همگام سازی می شود یعنی دوستانتان با یکدیگر هم تراز خواهند شد
  • اکنون دوستانتان با یکدیگر خیلی راحت تر مچ میشوند. هنگامی که سطح و سلاح بازیکن بالاتر از بازیکن میزبان باشد، سطحش بر اساس آن تنظیم می شود.
  • ایتم های Healing در طول PvP به غیر از Estus Flasks در دسترس نخواهند بود، برای جلوگیری از جنگ های طولانی و پیچیده، تعداد Estus Flasks برای فانتوم ها به نصف کاهش می یابد در ضمن هنگامی که یک بازیکن یک فانتوم مهاجم را شکست می دهد، Estus Flasks بازسازی خواهد شد.
  • بازیکنان می توانند Matchmaking جهانی را روشن / خاموش کنند.
  • بازیکنان می توانند مانع از هماهنگ شدن فانتوم های سرخ از دیدن "علامت سفید" شوند.
  • بازیکنان دیگر نمیتوانند در هنگام نبرد با فانتوم های دشنن به طور متوالی فانتوم های متحد را احضار کنند
  • در بازی آنلاین، بازیکنان خارج از پارامترهای تعیین شده میزبان نمیتوانند با بقیه پلیر های مچ بشوند (بازیکنان هنوز هم می توانند از طریق Password Matching مطابقت داده شوند).
بخش Arena
  • مود 3 به 3 و 6 به 6 به قسمت deathmatch بازی اضافه شده
  • ارنا هم از قابلیت Password Matching استفاده خواهد کرد
  • -نقاط Respawn کاملا تصادفی خواهند بود
سایر موارد
  • بازیکنان می توانند به طور همزمان چند ایتم مصرف کردنی را انتخاب کنن در حالی که در بازی اصلی فقط یک عدد را می توانستیم انتخاب کنیم
  • تعداد زبان های بازی به تعداد موجود در Dark Souls 3 افزایش یافته است.
  • یک Bonfire کنار اهنگری Vamos اضافه شده است.
  • Covenant ها میتوانند در هر Bonfire تغییر پیدا کنند
  • قابلیت تغییر دکمه ها در تنظیمات بازی لحاض شده
  • آیتم ها به صورت اتوماتیک در هنگام برداشتن در اصلات خالی قرار نمیگیرند در واقع هنگامی که دکمه پد بالا یا پایین را نگه میداریم اولین ایتم در اصلات خالی قرار میگیرد
  • سرور های بازی از P2P به سرور اختصاصی تغییر یافته اند
اطلاعات از تاپیک KiLL3R/4/Ev3r عزیز کپی برداری شده است .​

TRAILER GAMEPLAY

نمرات ، نقد ، فروش
Dark Souls : 89 Metacritic
Dark Souls Remastered :
87 Metacritic

آمار فروش بازی در سال ۲۰۱۵
  • Dark Souls has sold 2,828,000 units worldwide

• Dark Souls: Prepare to Die Edition ("with Artorias of the Abyss") has sold 2,765,000 units worldwide

Last edited by a moderator:

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
968
از دوستان کسی میدونه چرا نمیشه در نسخه ps4 بازی ساین بقیه پلیر ها را دید؟ من همه موارد را رعایت کردم. ولی ساین که بقیه میگذارند برای سامن شدن را نمیتونم بببنم. چند جا خارجی سرچ کردم انگار حرف از NAT TYPE بود. از من شماره ۳ است.

Sent from my motorola one macro using Tapatalk

درود
بله
2 باید باشه یا 1

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
دوستان بهترین شمشیری که بشه با شیلد استفاده کرد که خیلی سنگین نباشه چیه؟ چیزی مثل drake sword
این پلی ترو ها و لیستا میدیدم همش claymore و اسلحه های سنگین پیشنهاد میدن که با پلی استایلم جور در نمیاد.

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,596
نام
Alireza
دوستان بهترین شمشیری که بشه با شیلد استفاده کرد که خیلی سنگین نباشه چیه؟ چیزی مثل drake sword
این پلی ترو ها و لیستا میدیدم همش claymore و اسلحه های سنگین پیشنهاد میدن که با پلی استایلم جور در نمیاد.
Estoc
Balder Side Sword
Quelaag's Furysword
بالدر خیلی R2 هاش خوبه، سبک و سریع هم هست. تنها مشکلش اینه که فارم کردنش بسیار رو اعصابه. (از شوالیه های اطراف کلیسا تو Undead Parish دراپ میشه.)

• Love
Reactions: majidred2011

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,952
اگه کسی مثل من نوب هست و بازیهای میازاکی رو تجربه نکرده به نظرم بهتره با کلاس Pyromancer این بازیو شروع کنه...
با Knight شروع کردم اصلا نمیتونستم جلو برم...
زدم از اول شروع کردم

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,775
نام
Masoud
اگه کسی مثل من نوب هست و بازیهای میازاکی رو تجربه نکرده به نظرم بهتره با کلاس Pyromancer این بازیو شروع کنه...
با Knight شروع کردم اصلا نمیتونستم جلو برم...
زدم از اول شروع کردم
اتفاقا نایت خیلی خوبه ، فقط اوایل بازی یه مقدار لختش میکردی تا وزنت کمتر بشه بتونی از رول استفاده کنی.

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,775
نام
Masoud
فکر نکنم باهاش حتی Asylum Demon هم به سختی میشه زد
اون Asylum Demon که اصلا ضربه میشه نخوری ازش.
میگم که ، فکر کنم مشکلت وزن کاراکترت باشه ، نایت که بر میداری زره سنگینی داره سر همین غلت (Roll) نمیتونی بزنی باهاش (خیلی کند رول میزنه) ، یه مقدار که سبکش کنی درست میشه.

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
825
کاراکتر فست رول که باشه خیلی بهتره اما حالا یه نکته ای که در مورد دارک سولز 1 هست (چون قدیمی هست اینجوریه) اونم اینه که تو این گیم، باس ها و انمی ها به جز باس آخر (که اونم روش خاص خودشو داره) اگه یکم دقت کنی زیاد moveset خاصی ندارن و با یه رول به موقع و بلافاصله اتک زدن می شه همرو به راحتی زد (برای من که اینجوری بود)

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,952
آقا بازیو بخوام روی استیم بخرم چطوریه کدوم ریجن و از چه طریقی میشه ولت استیم شارژ کنم؟
بعد دوستمم بخره بیاد میشه باهم کواپ بریم جلو یا رندمه؟ کلا مولتیش چه شکلیه یه جا خوندم مثل دث استرندینگ کسیو نمیبینی

@m.d.makan

• Like
Reactions: Z-fan

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,596
نام
Alireza
آقا بازیو بخوام روی استیم بخرم چطوریه کدوم ریجن و از چه طریقی میشه ولت استیم شارژ کنم؟
بعد دوستمم بخره بیاد میشه باهم کواپ بریم جلو یا رندمه؟ کلا مولتیش چه شکلیه یه جا خوندم مثل دث استرندینگ کسیو نمیبینی

@m.d.makan
کوآپ اکثر بازیای سولز اینطوریه که باید هر دو یه پسورد یکسان تو ستینگ نتورک بزارین, بعد پلیر ۱ باید بیاد با آیتم White Sign Soapstone روی زمین یجا علامت بزاره.
اون موقع پلیر ۲ باید کارکترش human باشه (تو این بازی با استفاده از آیتم Humanity) و جایی که علامت روی زمینه پلیر ۱ رو بیاره تو دنیاش.

مشکل اصلی کوآپ تو این بازیا اینه که همزمان نمیتونین تو بازی پیش برین. باید اول دوستت به تو کمک کنه، بعد تو همون منطقه رو بری بهش کمک کنی.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,404
نام
مــاکــان

@m.d.makan
برای خرید بازیهای استیم کلا سه تا ریجن هست که ایرانیها اکانت استیم رو اونجا میسازن:
روسیه ، آرژانتین و ترکیه.

یک زمانی روسیه خیلی خوب بود ، زمانی آرژانتین و ترکیه.
روسیه که چکمه ترکوندش ، آرژانتین و ترکیه هم که تقریبا به مرور بعد جنجال قیمت سر هورایزن ترکیدن.

الان دیگه تقریبا میشه گفت فرقی نداره ترکیه بگیری یا آرژانتین ، تو هرکدوم یکسری بازی خوش قیمتن و تو اون یکی نه.

در مورد دارک سولز آرژانتین ارزونتره:
https://steamdb.info/app/570940/

در مورد ساخت اکانت سوال داشتی تو تاپیک استیم بپرس ، یا سرچ کنی مطالبش هست.

در مورد coop مثل بازیهای دیگه از ابتدا نمیشه با دوستت بازی کنی ، باید از این Sign ها بزاری اونهم که از ابتدا نداری و باید یکی از باسهارو بندازی که بگیری (Taurus).
هر کدومتون که بمیرین جفتتون برمیگردین به دنیای خودتون و دوباره باید دوستت رو سامون کنی.
اصولش اینه که ساین میزاری روی زمین ، قبلش ریجن هارو درست میکنی و پسورد میزاری (هر دو پلیر مثل هم باید باشه) .
دوستت روش کلیک میکنه و جوین میشه.

این گاید خوبیه:
Steam Community :: Guide :: A Hollow's Guide To Jolly Cooperation

برای مولتی پلیر اگه PVP بازی که خب باز Sign خودش رو داره ، میزاری روی زمین یا روی ساین های دیگران کلیک میکنی که میری به دنیای اونها و باهاشون درگیر میشی یا برعکس.
تو حالت نرمال اینطور نیست که مابقی رو ببینی ، جز یک حالت روح مانند اونهم بعضی وقتها یا صحنه مردن پلیرهای دیگه رو میبینی.
=================
غیر از اینها یک ماد Painted World هست که در واقع بدون نیاز به سرور رسمی بازی میتونه مچ میکینگ کنه.
Painted Worlds

مثل اینکه یکی تونسته که با نسخه کرکی هم راش بندازه ، حتی تو حالت Lan.
جالب اینکه از همون ابتدای بازی با یک کلیک میتونی دوستت رو اینوایت کنی.
من تست نکردم ، امتحانش با خودت:

اگه این درست باشه مثلا با یک برنامه مثل RadminVPN میتونین PC هارو روی اینترنت لن کنین و تست کنین.
(این تو ویدئو نبود ولی باید کار کنه)

بنظرم نسخه رایگان تست کردنش ضرر نداره ، تهش اگه نشد بازی رو تو استیم میخری و فایلهارو میشناسونی به استیم که اوریجینال بشه.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,952
کوآپ اکثر بازیای سولز اینطوریه که باید هر دو یه پسورد یکسان تو ستینگ نتورک بزارین, بعد پلیر ۱ باید بیاد با آیتم White Sign Soapstone روی زمین یجا علامت بزاره.
اون موقع پلیر ۲ باید کارکترش human باشه (تو این بازی با استفاده از آیتم Humanity) و جایی که علامت روی زمینه پلیر ۱ رو بیاره تو دنیاش.

مشکل اصلی کوآپ تو این بازیا اینه که همزمان نمیتونین تو بازی پیش برین. باید اول دوستت به تو کمک کنه، بعد تو همون منطقه رو بری بهش کمک کنی.
من یه جا خوندم یکی از باسهای بازی که در واقع دو نفرن رو باید دو نفره رد کرد (یه نفره هم انگار میشه ولی خیلی سخته) اینطوری که شما میگید چطوری میشه؟ سر اون باس؟
برای خرید بازیهای استیم کلا سه تا ریجن هست که ایرانیها اکانت استیم رو اونجا میسازن:
روسیه ، آرژانتین و ترکیه.

یک زمانی روسیه خیلی خوب بود ، زمانی آرژانتین و ترکیه.
روسیه که چکمه ترکوندش ، آرژانتین و ترکیه هم که تقریبا به مرور بعد جنجال قیمت سر هورایزن ترکیدن.

الان دیگه تقریبا میشه گفت فرقی نداره ترکیه بگیری یا آرژانتین ، تو هرکدوم یکسری بازی خوش قیمتن و تو اون یکی نه.

در مورد دارک سولز آرژانتین ارزونتره:
https://steamdb.info/app/570940/

در مورد ساخت اکانت سوال داشتی تو تاپیک استیم بپرس ، یا سرچ کنی مطالبش هست.

در مورد coop مثل بازیهای دیگه از ابتدا نمیشه با دوستت بازی کنی ، باید از این Sign ها بزاری اونهم که از ابتدا نداری و باید یکی از باسهارو بندازی که بگیری (Taurus).
هر کدومتون که بمیرین جفتتون برمیگردین به دنیای خودتون و دوباره باید دوستت رو سامون کنی.
اصولش اینه که ساین میزاری روی زمین ، قبلش ریجن هارو درست میکنی و پسورد میزاری (هر دو پلیر مثل هم باید باشه) .
دوستت روش کلیک میکنه و جوین میشه.

این گاید خوبیه:
Steam Community :: Guide :: A Hollow's Guide To Jolly Cooperation

برای مولتی پلیر اگه PVP بازی که خب باز Sign خودش رو داره ، میزاری روی زمین یا روی ساین های دیگران کلیک میکنی که میری به دنیای اونها و باهاشون درگیر میشی یا برعکس.
تو حالت نرمال اینطور نیست که مابقی رو ببینی ، جز یک حالت روح مانند اونهم بعضی وقتها یا صحنه مردن پلیرهای دیگه رو میبینی.
=================
غیر از اینها یک ماد Painted World هست که در واقع بدون نیاز به سرور رسمی بازی میتونه مچ میکینگ کنه.
Painted Worlds
ممنون سوال که خیلی دارم میام همون تاپیک استیم.
ولی درمورد این بازی لازمه حتما آنلاین رفت و کارو خیلی راحت تر میکنه برای تازه کارایی مثل من؟
چون یه چیزی که شک دارم اینه که اصلا آنلاینش راحت کار کنه با این وضع نت... کرکی هم فهمیدم چیه، در اصل حالت لن دونفره س بعد همونو آدم آنلاین میکنه ولی من ترجیحا به نظرم همون اریجشو بگیرم بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر