Multi Platform Dark Souls III

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2016
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
01253489569887116258.png

بازی در تاریخ 24 فروردین 1395 عرضه خواهد شد

Informations

• بازی در جریان کنفرانس Xbox در E3 سال 2015 معرفی شد.
  • رئیس استودیو From Software، آقای Hidetaka Miyazaki بار دیگر کارگردانی بازی را بر عهده خواهد داشت.
  • آقای Isamu Okano به عنوان دستیار کارگردان انتخاب شده است.
  • ناشر بازی Namco Bandai است.
  • پلتفرم های بازی PC، Xbox One و PlayStation 4 خواهند بود.
  • طبق گفته های آقای میازاکی، بازی 2 سال است که در دست ساخت بوده است.
  • تیم سازنده Bloodborne هیچ نقشی در ساخت Dark Souls III نداشته است. فقط برخی از اعضای طراحی جلوه های بصری بر روی هر 2 عنوان مشغول کار بوده اند.
  • میازاکی به طور همزمان بر روی هر 2 عنوان در دو سال اخیر مشغول به کار بوده است.
  • بازی آخرین نسخه در تریلوژی Dark Souls نخواهد بود، بلکه به گفته آقای میازاکی، نقطه عطفی در این این سری خواهد. که بدین معناست در نسخه های آتی، شاهد دگرگونی هایی در ساختار بازی خواهیم بود.
  • بازی از نظر طراحی، شباهت های نزدیکی به Dark Soul II خواهد داشت و "چیزهای مفید و کارآمد" را نگه داشته اند.
  • مبارزات سریع تر از دو عنوان پیشین خود خواهد بود. آقای میازاکی گفت اما بازیکنان نباید انتظار سرعتی همانند Bloodborne را داشته باشند.
  • ساخت شخصیت و گزینه های تکتیکالی بدون قربانی کردن اتمسفر معروف سری، گسترش یافته اند.
  • World Hub در بازی وجود نخواهد داشت.
  • Spawn شدن دشمنان همانند نسخه اول به صورت نامحدود خواهد بود.
  • ریست کردن Stat ها همانند نسخه دوم امکان پذیر خواهد بود.
  • جا به جا شدن بین Bonfire ها امکان پذیر است اما ابتدا باید آن ها را پیدا کنید.
  • Co-op همانند عنوان Bloodborne، بر اساس سیستم پسوورد خواهد بود. به این صورت که برای مرتبط شدن به دوستان، از یک پسوورد مشترک که فقط شما از آن مطلع هستید، استفاده کرده و سیستم بازی شما را به هم متصل می‌کند.
  • المان های اکشن جدیدی به بازی اضافه شده اند که به کمک المان های نقش آفرینی خواهند آمد.
  • انیمیشن های راه رفتن و دویدن نرم تر شده اند.
  • نقشه های بازی "تا حدود کمی" کمتر از Dark Souls II خواهد بود، اما در عوض هر منطقه مقیاس بسیار بزرگ تری خواهد داشت.
  • داستان بازی در رابطه با "Lords of Cinder" خواهد بود. غولی که در نمایش بازی حضور داشت، "یکی" از آن ها خواهد بود (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • شخصیت اصلی تحت نام "The Dark Hero" یاد می‌شود و در صدد کشتن "Lords of Cinder" است.
  • Estus flasks, bonfires, jump attacks, greatswords و dual-wielding weapons همگی در بازی حضور خواهند داشت.
  • قابلیت های جدید سلاح ها ویژگی های مختلفی به برخی سلاح ها اضافه خواهند کرد.
  • Long Sword ها حالتی به نام "آماده باش" دارند که طی آن سپر به کنار گذاشته شده و 2 ضربه مخصوص و سنگین پیاده شده که قابلیت شکستن دفاع حریف را دارد.
  • Greatsword ها قابلیت پرتاب دشمنان به هوا را دارد.
  • شوالیه ها (سیاه و سفید) به بازی باز خواهند گشت و قدرتمند تر و هجومی تر خواهند بود.
  • جادو ها در بازی حضور دارند. اما تغییراتی در پی نخواهد داشت.
  • جادویی تحت نام "Ash" به بازی اضافه شده است.
  • آقای میازاکی برای خلق Greatsword ها از مانگای "Berserk" و شخصیت اصلی آن الهام گرفته است.
  • Stat تحت نام "Agility" که در شماره دوم وجود داشت، در این نسخه حضور نخواهد داشت. به گفته آقای میازاکی چون اکشن بازی استرس زا خواهد کرد تا زمانی که شما Stat های خود را ارتقا دهید.
  • From Software در صدد است که تا 6 بازیکن را ساپورت کند.
  • به نظر می‌رسد بازی قبل از دو نسخه پیشین در جریان خواهد بود اگرچه آقای میازاکی چیزی را تایید نکرده است.
  • هدف آقای میازاکی گسترش گیم پلی و شخصیت پردازی با اعمال قابلیت های مختلف است.
  • قلعه دیده شده در تریلر معرفی، بسیار غول پیکر خواهد بود چنانچه گفته شده است این اندازه از فاصله دوری دیده شده است. قلعه جزئیات بسیار غنی در بر خواهد داشت و شباهت های بسیاری به Anor Londo از نسخه اول می‌دهد.
  • سازه های بزرگ تر و سیاه تر، حس تنهایی شماره اول را دوچندان خواهند کرد.
  • به گفته کسانی که موفق به دیدن دموی 30 دقیقه ای از بازی شده اند، گرافیک بازی را عالی توصیف کرده اند.
  • شخصیت ها جزئیاتی غنی خواهند داشت.
  • Boss دیده شده در دمو، Dancer of the Frigid Valley نام داشت. موجودی که بزرگ توصیف شده است و شمشیری بزرگ را حمل می‌کند.
  • بازی تحت DX 11 اجرا خواهد شد.
  • بازی بر روی 30 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.
  • بازی در حدود 10 کلاس مختلف برای شروع در بر دارد (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • نقشه بازی در حدود 12 منطقه مختلف را شامل می‌شود (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • 1-4 بازیکن قادر خواهند بود به صورت Co-op بازی را به پیش ببرند (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • ویژگی PVP همچنان در بازی حضور خواهد داشت (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • 100 اسلحه جدید، 40 زره جدید و دیگر تجهیزات در سراسر دنیای بازی وجود خواهند داشت (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • 45 دشمن جدید، 15 Boss جدید در بازی حضور خواهند داشت (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • قابلیت جدیدی تحت نام "Sacrifice Ceremonies" به بازی اضافه شده است که طی آن می‌توانید اجساد دیگر بازیکنان را به جاهای مختلف کشیده و با انجام تشریفاتی، به دنیای آن ها وارد شوید (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • Boss های بازی قابلیتی تحت نام "Heat Up" خواهند داشت که به وسیله آن در حین مبارزه، تغییر شکل یا تغییر رفتار داده و شیوه مبارزه را کاملا عوض می‌کنند (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • بازی قابلیتی تحت نام "Sword Fighting Arts" خواهد داشت که خود به چندین بخش به نام های "Rush In" (که طی آن بازیکن می‌تواند در حین ضربه خوردن، ضربه های سنگینی به طور همزمان وارد کند) و "Circle" (که به نظر می‌رسد نوع خاصی از Dodge کردن باشد) تقسیم می‌شود (نیاز به شفاف سازی دارد)
  • بازیکنان قادر خواهند بود که Bonfire ها را بسازند (نیاز به شفاف سازی دارد)

Screenshots

Trailers

Dark Souls III
E3: Announcement trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

Dark Souls III
GC: Gameplay Reveal
1080p GamerSyde

با تشکر از .Evanescence. بابت همکاری.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
خب دیگه ! در وهله ی اول بدن و اعصاب، بازی رو پس میزنن که شما باید مقاومت کنی (برای دارک سولز شُل کردن هم جواب میده) و این مرحله رو رد کنی تا بتونی به کُنه دارک سولز برسی و کل وجودت رو فرا بگیره ! اون 220 تومن (بدون احتساب Season pass) خودش انگیزه واسه ادامه و پا پس نکشیدن هست !
ولی به نظر منم همونطور که دوستان اشاره کردن تجربه DS2 میتونه کمک کنه(به اندازه DS1 نه، ولی مجانی در میاد خب!)، برای 8 روزی که دارک 3 میاد ... اگه بعد از ریلیز دارک3 احساس کردی ممکنه حال نکنی باهاش هم، میشه از گزینه خرید موقتی بازی یا استفاده کرد ! یعنی از سایت هایی که هستن بازی رو بصورت اکانت میفروشن ، بخری و اگه خوشت نیومد، بفروشی ! خوشت اومد، بفروشی و نسخه season pass دار رو بخری :D

پ.ن: البته شما میگی رفیق دارک سولز فن داری و احتمالا دارک3 رو هم گرفته باشه ایشون، که خب قاعدتا باید دارک سولز1 رو هم الان داشته باشن ...
من رو پروفایلم خود بازی میکنم، با اکانت و اینا حال نمیکنم :D فکر کنم همین DSII رو برم بهتر باشه، خوشم اومد بعد از یه مدت DSIII رو میگیرم (خودم یا اینکه از رفیقم :D) و حالا دو ماه یا سه ماه دیگه هم بازی کنم مشکلی پیش نمیاد :D الان من و دوستم هر دو X1 داریم فقط برای همین فقط میشه DS1 رو از Store گرفت. مرسی بابت توضیحات.
ببین دوست من، اگه قبلا امتحان کردی و خوشت نیومده اصلا طرف بازی نرو.
نه پولتو دور بریز نه وقتتو.
اجباری نیست که همه از این بازی خوششون بیاد. یکی خوشش میاد یکی نمیاد.

اگر هم خیلی اصرار داری که بازی رو تست کنی، همون شماره 2 رو که در دسترست هست تست کن، الکی هزینه نکن.
یه نکته ای هست که من آخر نسل قبل کلا از هیچ بازی اونقدرها خوشم نیومد، مثلا GTA V :D ولی بعدش که دوباره تو نسل جدید بازی کردم نظرم کلا عوض شد. در مورد Dark Souls هم چون به RPG خیلی علاقه دارم، گفتم یه دور دیگه تست کنم چون خارج از بحث سلیقه، مشخصه از نظر کیفیت بازی با کیفیت بالایی هست. ضمن اینه من شدیدا با طراحی هنری بازی حال میکنم و خودم بتونم تجربه کنم بهتر از اینه که عکس هاش رو نگاه کنم :D

• Like
Reactions: scorpian031

Kourosh

مدیر انجمن
من رو پروفایلم خود بازی میکنم، با اکانت و اینا حال نمیکنم :D فکر کنم همین DSII رو برم بهتر باشه، خوشم اومد بعد از یه مدت DSIII رو میگیرم (خودم یا اینکه از رفیقم :D) و حالا دو ماه یا سه ماه دیگه هم بازی کنم مشکلی پیش نمیاد :D الان من و دوستم هر دو X1 داریم فقط برای همین فقط میشه DS1 رو از Store گرفت. مرسی بابت توضیحات.

یه نکته ای هست که من آخر نسل قبل کلا از هیچ بازی اونقدرها خوشم نیومد، مثلا GTA V :D ولی بعدش که دوباره تو نسل جدید بازی کردم نظرم کلا عوض شد. در مورد Dark Souls هم چون به RPG خیلی علاقه دارم، گفتم یه دور دیگه تست کنم چون خارج از بحث سلیقه، مشخصه از نظر کیفیت بازی با کیفیت بالایی هست. ضمن اینه من شدیدا با طراحی هنری بازی حال میکنم و خودم بتونم تجربه کنم بهتر از اینه که عکس هاش رو نگاه کنم :D

در کل بنظر من دارک سولز بیشتر بدرد دو گروه گیمر میخوره
دسته اول ادمهایی مثل من که اتمسفر براشون از هر چیزی در گیم مهمتره
دسته دوم کسانی که بازی سخت رو دوست دارن و دوست دارن مهارتشون به چالش کشیده بشه
راحت ترین روش برای جواب به این سوال که بازی کنم یا نه جواب دادن به این سواله که ایا شما جزو یکی از اون دو دسته هستید یا نه. مثلا در مورد خودم من چالش و سختی برام اصلا مهم نیست و اگه گیم حالت اسون داشت همون رو انتخاب میکردم و دیگه از من گذشته که بخوام ژست مهارت و اینا بیام ولی هیچ چیزی در یه گیم برام به اندازه اتمسفر اون گیم مهم نیست و حتی میتونم بگم اتمسفر از گیم پلی برام مهمتره بنابر این اگر دارک سولز یک رو بازی نکرده بودم و کسی بهم میگفت اتمسفر شاهکار ی داره شک نمیکردم در تهیه و بازی کردنش.
شما هم اگه این دو تا ویژگی یا حتی یکیش برات مهمه اصلا شک نکن مخصوصا اگه مثل من اتمسفری هستی دارک سولز یک و دیمن سولز( یکی از گمنام ترین بازیهای تاریخه نسبت به ارزشش چون اکثرا دارک سولز رو بازی کردن و این هم انحصاری بود ) شدیدا پیشنهاد میشه ولی اگه طرفدار بازی سخت هستی کلا این سری پیشنهاد میشه و نمیشه گفت کدوم سخت تره . برای من دارک سولز 2 بشدت سخت بود( تا حدی که چند بار خواستم ولش کنم) و دیمن سولز اسونترین بود برای یکی دیگه دارک سولز 2 اسون ترینه.

Frobary

Loyal Member
در کل بنظر من دارک سولز بیشتر بدرد دو گروه گیمر میخوره
دسته اول ادمهایی مثل من که اتمسفر براشون از هر چیزی در گیم مهمتره
دسته دوم کسانی که بازی سخت رو دوست دارن و دوست دارن مهارتشون به چالش کشیده بشه
راحت ترین روش برای جواب به این سوال که بازی کنم یا نه جواب دادن به این سواله که ایا شما جزو یکی از اون دو دسته هستید یا نه. مثلا در مورد خودم من چالش و سختی برام اصلا مهم نیست و اگه گیم حالت اسون داشت همون رو انتخاب میکردم و دیگه از من گذشته که بخوام ژست مهارت و اینا بیام ولی هیچ چیزی در یه گیم برام به اندازه اتمسفر اون گیم مهم نیست و حتی میتونم بگم اتمسفر از گیم پلی برام مهمتره بنابر این اگر دارک سولز یک رو بازی نکرده بودم و کسی بهم میگفت اتمسفر شاهکار ی داره شک نمیکردم در تهیه و بازی کردنش.
شما هم اگه این دو تا ویژگی یا حتی یکیش برات مهمه اصلا شک نکن مخصوصا اگه مثل من اتمسفری هستی دارک سولز یک و دیمن سولز( یکی از گمنام ترین بازیهای تاریخه نسبت به ارزشش چون اکثرا دارک سولز رو بازی کردن و این هم انحصاری بود ) شدیدا پیشنهاد میشه ولی اگه طرفدار بازی سخت هستی کلا این سری پیشنهاد میشه و نمیشه گفت کدوم سخت تره . برای من دارک سولز 2 بشدت سخت بود( تا حدی که چند بار خواستم ولش کنم) و دیمن سولز اسونترین بود برای یکی دیگه دارک سولز 2 اسون ترینه.
اتفاقا با عنوان هایی که اتمسفر و فضا سازی جالبی داشته باشن حال میکنم، برای همین میخوام این سری رو هر جور شده بازی کنم (مثلا یکی از دلایلی که از Max Payne 3 اصلا لذت نبردم همین فضاسازی داغونش هست. حداقل برای من نسبت به دو نسخه اول، داغون بود) :D در کنار اون طراحی هنری بازی هم عالیه که به نظرم یکی از دلایل جالب بودن فضا سازی بازی همین طراحی هنری اون هست. در مورد سختی هم راستش من خیلی برام فرقی نداره درجه سختی بازی چی باشه، معمولا با Normal بازی میکنم ولی عنوان هایی که صرفا رو درجه Hard یا بالاتر میشه بازی کرد رو هم انجام میدم، فقط تنها مشکلم اینه که وقتی یه جایی رو با موفقیت رد میکنم، خیلی بدم میاد به هر علتی برگردم و دوباره اون بخش رو انجام بدم :D یعنی شاید بشه گفت اصلی ترین دلیلی که تلاش نکردم این بازی رو تموم کنم همین بوده ولی خب الان دیگه با آگاهی کامل از این قضیه میخوام برم سراغش.

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
این قضیه که بخشی رو برگردیم و دوباره انجام بدیم برای من هم شدیدا رو اعصابه و اصلا دلیل اینکه ff12 رو وسطش ول کردم همین بود هی باید برمیگشتم به فلان جا که هزار بار از اون رد شدم و اینبار یه باس یا موجود جدید رو میکشتم که دفعه قبلی اونجا نبود. ولی خب دارک سولزها اینطوری نیستن و وقتی یه باسی رو در اون منطقه میزنیم دیگه دوباره ظاهر نمیشه ( مگر اینکه از ایتم خاصی استفاده کنیم و بدرد کسانی میخوره که دوباره میخان بجنگن) و بقیه موجودات هم برخلاف چیزی که گفته میشه اتفاقا اسون تر از چیزی هستن که باعث نگرانی بشن و اصلا بدون زدن میشه ازشون رد شد ( البته بعد از اینکه به گیم پلی عادت کردیم) و ضمنا یکی از ویژگیهای عالی دارک سولز یک و دیمن سولز بازکردن میونبر های زیادی بود که باعث میشه دیگه مجبور نشیم از یکجا چند بار رد بشیم . در کل این قضیه اصلا جای نگرانی نداره و دقیقا برعکس اون چیزیه که بنظر میرسه.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
دوستان لطفا یه راهنمایی کنید :

من تا حالا این سری رو بازی نکردم میخواستم بپرسم کلا سبکش چجوریاست ؟ اکشن بازی تو مایه های گاد آف وار سریع هست یا خیر ؟

چون بازیهای سبک نقش آفرینی با ریتم کند مثل Bloodborn و Witcher رو دوست نداشتم

به نظرتون با این توضیحات برم سراغ بازی یا نه ؟

ممنون میشم جامع راهنمایی کنید​

Donger

کاربر سایت

من تا حالا این سری رو بازی نکردم میخواستم بپرسم کلا سبکش چجوریاست ؟ اکشن بازی تو مایه های گاد آف وار سریع هست یا خیر ؟

به هیچ وجه سراغ این بازی نرو

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت

وقتی از بلادبورن خوشت نیومده احتمالا از اینم خوشت نیاد چون اکشن دارکسولز از بلادبورن کندتره.
ولی بازم میتونی چندتا ویدئو از بازی ببینی شاید نظرتو عوض کنه.

m49663

کاربر سایت
بازی صد درصد میگیرم و مطمئنم عالی شده. اما بی شک بلادبورن انتظارات و خیلی خیلی بالا برده. ساختن این بازی از سری های قبل خیلی سخت تره بوده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: HalfLife G

HeartStone

کاربر سایت
گیم اسپات و پلی گون رو خیلی قبول دارم
اینام خیلی تعریف نکردن و گفتن بازی از خلاقیت های مدرن دور شده و بعضی جاها سازنده با عجله و سرسری رد شده(game spot)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر